Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez az NSO mindent visz geccccccccccc 😀

"A Honvéd két góllal legyőzte a Honvédot Újpesten"

😂 😂 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
5-1, de eléggé túlzó az eredmény, ennyivel semmiképp se voltunk jobbak, ill. a bíró is segített minket, a második "gólunk"-nál ötletem sincs mit látott, ill. én Cechet is leküldtem volna a szépítő gólnál
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Tőzsdére megy a MU

Valaki érti, miért pont Szingapúrban?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
http://www.dailymotion.com/video/xq5cwo_tottenham-h-0-2-chelsea_sport

hihetetlen 😂

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
lol, ez mi volt? 😀 nyomorék spurs-t még az ág is húzza.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
#NYENYANYA ma is csak kettőt lőtt :/ utolsó 11 meccsén 12 gól, szezonban meg már valami 60 percenkénti góllövés mérlege van :/fetomy
jó de az NB1ben nincsen MTK úgy könnyű 😛

Némethnek meg jót tesz ez az egy meccs pihenő hogy aztán újult erővel rugdoshassa a gólokat.
látható hogy milyen bonyodalmakat okoz a távolléte, szaros Heracles kifog rajtuk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Na végre egy fontos győzelem! Reméljük mostmár megvan a 2 kieső. 😊
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Drogba kis gólt vert

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
#NYENYANYA ma is csak kettőt lőtt :/ utolsó 11 meccsén 12 gól, szezonban meg már valami 60 percenkénti góllövés mérlege van :/fetomy
a fradinak le kéne igazolnia, persze nincs pénz rá de ha lenne én tuti leigazolnám, most (jó pénzért) sztem el is engedné a Vidi. A fradiban tuti kezdő, sok gól, jó játék (bár nem tudom kitől kapna labdát... 😀 ) és utána stabil válogatott kerettagság.

Legalábbis a FM-ben így volt nálam 😂davemayer
szted nem akartuk az elmúlt 2 évben? de Vitya kb kiröhögte Kubit...

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
#NYENYANYA ma is csak kettőt lőtt :/ utolsó 11 meccsén 12 gól, szezonban meg már valami 60 percenkénti góllövés mérlege van :/fetomy
a fradinak le kéne igazolnia, persze nincs pénz rá de ha lenne én tuti leigazolnám, most (jó pénzért) sztem el is engedné a Vidi. A fradiban tuti kezdő, sok gól, jó játék (bár nem tudom kitől kapna labdát... 😀 ) és utána stabil válogatott kerettagság.

Legalábbis a FM-ben így volt nálam 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Németh Krisztián nélkül játszott döntetlent a Waalwijk

HA nem lett volna sérült biztos megint nyertek volna!!!

|
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
#NYENYANYA ma is csak kettőt lőtt :/ utolsó 11 meccsén 12 gól, szezonban meg már valami 60 percenkénti góllövés mérlege van :/fetomy
Amúgy miért nem lehet normálisan írni a nevét?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
#NYENYANYA ma is csak kettőt lőtt :/ utolsó 11 meccsén 12 gól, szezonban meg már valami 60 percenkénti góllövés mérlege van :/
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
BERBATOV A PÁLYÁN EMBEREK!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
Tökmind1, volt 10 pont előnye a Realnak, ha innen elbukja, nincs kifogás.
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
bazz most en is linkeljek videot ? 😀
http://www.youtube.com/watch?v=WEgWAcQP5aM
es a video feltoltoje egy bayern szurkolo aki szerint semmi kulonbseg a ket csapat biroi megitelese kozott.
lelke rajta, de ez a hozzaallas meg mindig kozelebb van az igazsaghoz, mint ez a megallas nelkuli rinyalas a ti reszetekrol.
meg lehet nezni a videot, egy 9 perces szosszenetet ilyen gorenysegekbol osszeallitani nem egesz 2 ev alatt biztos a rohadt unicef hiabaja lehet csakis es kizarolag.
es h legyen egy kis foci is : http://www.youtube.com/watch?v=iMYc47dMVAA :cool:
na ezt azert levetitenem egyket hazankfianak es megkerdeznem toluk: ugyan mit gondoltok, ti miert vagytok keptelenek erre ?Fake
hát az a 2 pont amit a tegnapi baki miatt buktunk a bajnokságba kerülhet.
titeket a "rinyálás" zavar minket meg a jogtalan ítéletek amiket rendre a barca javára ítélnek. Kinek mi.
Ha elver a barca mint tette azt a bajnokin akkor egy szót sem szólok mert tiszta játékban vertek agyon minket.
de ha kiesünk ellenük a kupában úgy hogy anulálják a szabályos gólunkat, és 3 tizenegyes-szituációban hibáznak, és mindhárom esetben a barca javára akkor szerintem érthető hogy egy kissé belkúr a dolog. 😊

2.: hazánkfiai is képesek ilyenekre csak rajtam és pár társamon kívül senki se látja, mert a kutya se jár ki meccsre 😛eaglesmcnabb
Jó most lehetne sorolni ilyen meccset Madridi szempontból pld Betis ellen az egésznek egyébként sincs semmi értelme. Győzzön a jobb jövő heten korrekt bíráskodás mellett.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bazz most en is linkeljek videot ? 😀
http://www.youtube.com/watch?v=WEgWAcQP5aM
es a video feltoltoje egy bayern szurkolo aki szerint semmi kulonbseg a ket csapat biroi megitelese kozott.
lelke rajta, de ez a hozzaallas meg mindig kozelebb van az igazsaghoz, mint ez a megallas nelkuli rinyalas a ti reszetekrol.
meg lehet nezni a videot, egy 9 perces szosszenetet ilyen gorenysegekbol osszeallitani nem egesz 2 ev alatt biztos a rohadt unicef hiabaja lehet csakis es kizarolag.
es h legyen egy kis foci is : http://www.youtube.com/watch?v=iMYc47dMVAA :cool:
na ezt azert levetitenem egyket hazankfianak es megkerdeznem toluk: ugyan mit gondoltok, ti miert vagytok keptelenek erre ?Fake
hát az a 2 pont amit a tegnapi baki miatt buktunk a bajnokságba kerülhet.
titeket a "rinyálás" zavar minket meg a jogtalan ítéletek amiket rendre a barca javára ítélnek. Kinek mi.
Ha elver a barca mint tette azt a bajnokin akkor egy szót sem szólok mert tiszta játékban vertek agyon minket.
de ha kiesünk ellenük a kupában úgy hogy anulálják a szabályos gólunkat, és 3 tizenegyes-szituációban hibáznak, és mindhárom esetben a barca javára akkor szerintem érthető hogy egy kissé belkúr a dolog. 😊

2.: hazánkfiai is képesek ilyenekre csak rajtam és pár társamon kívül senki se látja, mert a kutya se jár ki meccsre 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
bazz most en is linkeljek videot ? 😀
http://www.youtube.com/watch?v=WEgWAcQP5aM
es a video feltoltoje egy bayern szurkolo aki szerint semmi kulonbseg a ket csapat biroi megitelese kozott.
lelke rajta, de ez a hozzaallas meg mindig kozelebb van az igazsaghoz, mint ez a megallas nelkuli rinyalas a ti reszetekrol.
meg lehet nezni a videot, egy 9 perces szosszenetet ilyen gorenysegekbol osszeallitani nem egesz 2 ev alatt biztos a rohadt unicef hiabaja lehet csakis es kizarolag.
es h legyen egy kis foci is : http://www.youtube.com/watch?v=iMYc47dMVAA :cool:
na ezt azert levetitenem egyket hazankfianak es megkerdeznem toluk: ugyan mit gondoltok, ti miert vagytok keptelenek erre ?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amíg nem lesz videóbíró soccerben, addig nem is lehet komolyan venni. Ennyi.szaba
Az egész spanyol bírói kar vicc. A madrid ellen most fújtak az idényben először 11-est. Nem hiszem h szándékosan tévednek ide-oda egyszerűen nem jók.Blevi
a bajnokságban ja. 😊
de a barca elleni kupameccseket gondolom nem nézted 😊
http://www.youtube.com/watch?v=q5xoH3Qpl6w&feature=youtu.be
egy a sok közül.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
flyover a pápa meccsen 😊

jjncaa
Ez sokkal jobb 😛 http://www.youtube.com/watch?v=enSvqSjUPp8


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Amíg nem lesz videóbíró soccerben, addig nem is lehet komolyan venni. Ennyi.szaba
Az egész spanyol bírói kar vicc. A madrid ellen most fújtak az idényben először 11-est. Nem hiszem h szándékosan tévednek ide-oda egyszerűen nem jók.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
Amíg nem lesz videóbíró soccerben, addig nem is lehet komolyan venni. Ennyi.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...davemayer
Mit csináljak, sírjak?
Barca szurkolóként mindig is elítéltem ezeket a ténykedéseket, történt ellenünk vagy mellettünk. De mit tudok csinálni? Csak nevetni az egészen. Ez már rég nem a fociról szól, és buta az, aki ezen idegeskedik.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Már megint a bírók 😀JC6
szerinted vicces, nekem (aki semlegesnek vallja magát ebben a kérdésben) már kicsit unalmas. Sok szépet csinál a Barca de azért vicces ez a sorozatos bírói ténykedés (még United-mércével is az lenne 😉 ), ki merem most már jelenteni hogy ez nem véletlen. Örülök neki amúgy mert így talán izgalmas lesz az el classicó de azért minimum cinkes amit mostanában Barca-meccseken lát az ember.davemayer
az amúgy El Clásico

a többire meg csak ennyit tudok mondani: SZAKÉRTŐ!!!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Már megint a bírók 😀JC6
szerinted vicces, nekem (aki semlegesnek vallja magát ebben a kérdésben) már kicsit unalmas. Sok szépet csinál a Barca de azért vicces ez a sorozatos bírói ténykedés (még United-mércével is az lenne 😉 ), ki merem most már jelenteni hogy ez nem véletlen. Örülök neki amúgy mert így talán izgalmas lesz az el classicó de azért minimum cinkes amit mostanában Barca-meccseken lát az ember.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal