Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
bicebócát is emlegetik a barbie a táján...kár h nem maradt tovább zpisljak, mondjuk legalább a derby-ig, pedig mien szép drapit is kapott múltkor. 😀Divat
Ki az a bicebóca?Bazzani
véber gyugyó

|
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
bicebócát is emlegetik a barbie a táján...kár h nem maradt tovább zpisljak, mondjuk legalább a derby-ig, pedig mien szép drapit is kapott múltkor. 😀Divat
Ki az a bicebóca?

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szegény Giuseppe Rossi 😕Habi
pedig jól tolta első szakadásig, Prandelli is tuti behívta volna... 😕

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szegény Giuseppe Rossi 😕


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Skrtel, te vadparaszt...

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
bicebócát is emlegetik a barbie a táján...kár h nem maradt tovább zpisljak, mondjuk legalább a derby-ig, pedig mien szép drapit is kapott múltkor. 😀

|
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag a Pécsről nemrég kivágott Mészáros Ferenc lesz az Újpest új edzője. Aki egyszer bekerül az edzői körforgásba az benne is marad.Bazzani
Mondjuk ő még nem is teljesen fogalmatlan.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag a Pécsről nemrég kivágott Mészáros Ferenc lesz az Újpest új edzője. Aki egyszer bekerül az edzői körforgásba az benne is marad.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ja! ok!
amúgy akkor meg ő a hülye hogy visszamegy egy ilyen helyre... 😊yooker
mi a kiesés után sem vágtuk ki garami Apót. kupadöntő, és sima visszajutás lett belőle 😊eaglesmcnabb
én még mindig az NB2 nyugati csoportba látlak Titeket... 😛

am licensz minden meg is van? semmi tartozás? 😛Divat
14 ponttal vezetünk úgy hogy eggyel kevesebb meccsünk volt mint a másodiknak. 9 meccsen 11 pont kell hogy biztosan feljussunk. Mi nem a Fradi vagyunk hogy évekig toporgunk a másodban 😛,
Jól is jött ez a másodosztály legalább kapunk játéklehetőséget, hoztunk tavaly év végén rutinosabb játékosokat is, nem 11 sihedernek kell felállnia a pályán, ez látszik is a játékunkon. szó mi szó a gyengébb cxsapatok ellen kiscit mintha hiányozna a lelkesedés, de a fontos találkozókon nagyon ott vagyunk.
a licensszel meg az utóbbi években ha jól emlékszem sosem volt gondunk, ellenben mondjuk az Újpesttel. 😊
inkább játszanak a srácok 150 ropiért, mintsem licensz nélkül legyen a csapat. reménykedni lehet hogy lesz gond, csak felesleges 😛.
Remélem a Zaragoza is fizet lassan, mégiscsak jól jönne az a 100 miska.
a vak is látja hogy ez a csapat jelenleg top5 az országban másodosztály ide vagy oda. És ezt a kupában is bizonyítottuk 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Lúzer DVTK...JC6
Szentesnek még mindig annyi érzéke van a cserékhez ,hogy vicc. 2-1nél 80.percben rég be kellett volna hozni már egy magas bekket mert gyakorlatilag csak ívelgettek. Tavasszal sajna ez jut csak a Diósgyőrnek 😕Toca
Hát reméljük ki is ejti őket 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Lúzer DVTK...JC6
Szentesnek még mindig annyi érzéke van a cserékhez ,hogy vicc. 2-1nél 80.percben rég be kellett volna hozni már egy magas bekket mert gyakorlatilag csak ívelgettek. Tavasszal sajna ez jut csak a Diósgyőrnek 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lúzer DVTK...
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
ja! ok!
amúgy akkor meg ő a hülye hogy visszamegy egy ilyen helyre... 😊yooker
mi a kiesés után sem vágtuk ki garami Apót. kupadöntő, és sima visszajutás lett belőle 😊eaglesmcnabb
én még mindig az NB2 nyugati csoportba látlak Titeket... 😛

am licensz minden meg is van? semmi tartozás? 😛Divat
Hetven pont előnyről még mi se tudnánk elb.szni 😀
Simán visszajutnak. Pont úgy, ahogy nekünk kellett volna anno 😊

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
asszem őt nem kírúgták hanem felmondott mert nem kapta meg a pénzétdavemayer
ja! ok!
amúgy akkor meg ő a hülye hogy visszamegy egy ilyen helyre... 😊yooker
mi a kiesés után sem vágtuk ki garami Apót. kupadöntő, és sima visszajutás lett belőle 😊eaglesmcnabb
én még mindig az NB2 nyugati csoportba látlak Titeket... 😛

am licensz minden meg is van? semmi tartozás? 😛

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az mivel indokolható hogy egy nemrég kirúgott edzőtől
várják ismét a megváltást a Vasasnál??
őrület ami ott folyik manapság... 😕yooker
asszem őt nem kírúgták hanem felmondott mert nem kapta meg a pénzétdavemayer
ja! ok!
amúgy akkor meg ő a hülye hogy visszamegy egy ilyen helyre... 😊yooker
mi a kiesés után sem vágtuk ki garami Apót. kupadöntő, és sima visszajutás lett belőle 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
az mivel indokolható hogy egy nemrég kirúgott edzőtől
várják ismét a megváltást a Vasasnál??
őrület ami ott folyik manapság... 😕yooker
asszem őt nem kírúgták hanem felmondott mert nem kapta meg a pénzétdavemayer
ja! ok!
amúgy akkor meg ő a hülye hogy visszamegy egy ilyen helyre... 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
az mivel indokolható hogy egy nemrég kirúgott edzőtől
várják ismét a megváltást a Vasasnál??
őrület ami ott folyik manapság... 😕yooker
asszem őt nem kírúgták hanem felmondott mert nem kapta meg a pénzét

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
az mivel indokolható hogy egy nemrég kirúgott edzőtől
várják ismét a megváltást a Vasasnál??
őrület ami ott folyik manapság... 😕
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
"Csak dohányzásra kijelölt helyen lehet cigarettázni a Szentélyben."

aha 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
apa kezdodik ... mi lesz itt a classico korul ... siralomhaz 😕 miert kell a media altal generalt fostengert meg nekunk egyszeru szurkoloknak is folytatni ? cet csak a madridistak szeretik, messivel es a barcaval meg ugyanugy televan a hocipoje mindenkinek mert unalmas h evek ota csak nyerunk. haters gotta hate azt kesz. mit kell ezt ragozni ?
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Ez a CR mekkora egy féreg te jó isten, csak mert mer arcoskodni, hozzáteszem nem alaptalanul. Nem unalmas még az ő szidása? Kicsit az az érzésem, hogy tehet ő bármit mindig szemétnek lesz beállítva.FViktor93
Sztem senki nem vitatta a képességeit. Kiragadtam a tegnapi meccsből egy SZÁMOMRA nem tetsző megnyilvánulást, amit én nem tartok egy ilyen kaliberű játékoshoz méltónak.Blevi
Jaja,az a méltó,hogy 5 méterről belebasszuk az ellenfél szurkolói arcába a labdát 😊JoeyPorter
Sztem ezt tőlem sosem hallhattad 😊
Ha Messi csinál hasonlót azt is ugyanúgy méltatlannak tartanám. Persze ez is szurkolói kérdés. Nyilván aki kedveli aszerint ez ok. Ez SZVSZ senkitől nem elfogadott nálam, de C-nek nem ez az első és vélhetően nem is utolsó ilyen dolga.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
A kommunikáció azért teljesen más tészta.
Legalább nem veri a nyálát, ha a 20. szabadrúgása eltalálja a kaput, vagy a 10. lövése. Nem mutogatja a combját illetve mutogat kifelé az ellenfél szurkolóinak.
A legfontosabb az alázat és az megvan benne, kellő mennyiségben 😊JC6
Ez a CR mekkora egy féreg te jó isten, csak mert mer arcoskodni, hozzáteszem nem alaptalanul. Nem unalmas még az ő szidása? Kicsit az az érzésem, hogy tehet ő bármit mindig szemétnek lesz beállítva.FViktor93
Sztem senki nem vitatta a képességeit. Kiragadtam a tegnapi meccsből egy SZÁMOMRA nem tetsző megnyilvánulást, amit én nem tartok egy ilyen kaliberű játékoshoz méltónak.Blevi
Jaja,az a méltó,hogy 5 méterről belebasszuk az ellenfél szurkolói arcába a labdát 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sztem senki nem vitatta a képességeit. Kiragadtam a tegnapi meccsből egy SZÁMOMRA nem tetsző megnyilvánulást, amit én nem tartok egy ilyen kaliberű játékoshoz méltónak.Blevi
Nyugi, Viktor nem téged talált be, hanem engem. De ugyan ez a véleményem nekem is, mint neked. Én sem szemétnek állítottam be, csak gusztustalannak tartom egy klasszis játékos azon viselkedését, mikor másoknak szólogat, mutogat vagy arcoskodik.
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk Barcásként mondom az utóbbi időben Messi sem tesztik nem, a kommunikáiója a társak felé ha valami nem úgy sül, hiányzik a msosoly a játékból a másik megtapsolása aha el is ront valamit stb ami korábban megvolt az tavalyelőtt meg az előtt főleg egymás felé. Ezen kicsit lehetne beszélgetni a srácokkal. De lehet én érzem rosszul.dande
A kommunikáció azért teljesen más tészta.
Legalább nem veri a nyálát, ha a 20. szabadrúgása eltalálja a kaput, vagy a 10. lövése. Nem mutogatja a combját illetve mutogat kifelé az ellenfél szurkolóinak.
A legfontosabb az alázat és az megvan benne, kellő mennyiségben 😊JC6
Ez a CR mekkora egy féreg te jó isten, csak mert mer arcoskodni, hozzáteszem nem alaptalanul. Nem unalmas még az ő szidása? Kicsit az az érzésem, hogy tehet ő bármit mindig szemétnek lesz beállítva.FViktor93
Sztem senki nem vitatta a képességeit. Kiragadtam a tegnapi meccsből egy SZÁMOMRA nem tetsző megnyilvánulást, amit én nem tartok egy ilyen kaliberű játékoshoz méltónak.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
alapból..
ki a faszt érdekel Messi és CR?
szar mindkettő 😛
Boateng a király 😀Stez
szegény ember bálványa... 😀 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...