Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Már megint a bírók 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hogy beverjem a monstrumot a valagadba ?
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍Divat
😀 😀 😀

már csak Fake hiányzik


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍

|
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
hajrá lilák,megy a dózsa!(az nb2-be)

szegény divATKA 😕


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Este 10-től Sounders-Rapids rangadó!
http://denversports.blog.hu/2012/04/14/rapids_ujabb_izgalmas_csata_kovetkezik

Avagy jöhet a következő szopás kolumbiai módra. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
basszus most látom csak h 25 éves livornói srác meghalt...elképesztő 😕

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
rendkívül szánalmas Döme ezzel a sorozatos bírózással, holott már megint inkább a győriek panaszkodhatnának. 😉eaglesmcnabb
menetrendszerű inkább...amúgy amit mondott azzal igaza van, de nyilván a javunkra is tévedett, de ahogy mondtam már, sztem egyformán sújtotta mind2 csapatot, szal csak ne panaszkodjanak, traykovic örüljön h a pályán lehetett, bár lehet végén kiszórta iványi azt nem láttam pontosan...

Pinyő mien buta volt, 2* is kiemelte h 7-8 percig emberhátrányba voltak...mert mi nem voltunk Busai miatt... 😀Divat
de ti csak 5-ig 😀
közben újabb győzelem 8 meccsen 8 pont kell és NB1 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
rendkívül szánalmas Döme ezzel a sorozatos bírózással, holott már megint inkább a győriek panaszkodhatnának. 😉eaglesmcnabb
menetrendszerű inkább...amúgy amit mondott azzal igaza van, de nyilván a javunkra is tévedett, de ahogy mondtam már, sztem egyformán sújtotta mind2 csapatot, szal csak ne panaszkodjanak, traykovic örüljön h a pályán lehetett, bár lehet végén kiszórta iványi azt nem láttam pontosan...

Pinyő mien buta volt, 2* is kiemelte h 7-8 percig emberhátrányba voltak...mert mi nem voltunk Busai miatt... 😀

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
rendkívül szánalmas Döme ezzel a sorozatos bírózással, holott már megint inkább a győriek panaszkodhatnának. 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
flyover a pápa meccsen 😊
jjncaa
Inkább lőjetek egy gólt, mert borul a fogadásom...

loool, a gól meg is jött, csak másik meccset elnéztem, így is úgy is bukó :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
jó kis parázs meccs volt ez a Fradi-ETO...Döme megint bírózott egyet, de sztem ide is oda is tévedett iványi. Beliczky jó volt, középpálya lófasz, beadni egyik aranylábú se tud, szal csak a szokásos, legalább küzdöttek.

|
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 296 — Ajmo Vatreni
mekkora lúzer bagázs ez a Pécs, szegényeknek meg kéne tanulni megnyerni egy ilyen meccset egy ilyen ellenfél ellen 😂davemayer
Rohadt szarházi banda, takarodjon az összes a picsába ! Egész tavasszal csak ez a 0 szar semmi alibifoci megy... még jó, hogy nem mentem fel a meccsre, pedig haverokkal fontolgattuk a dolgot, így legalább egy idegrohamtól megkíméltem magam.Dub
Gondolom este meg majd paroláznak a bulikban. :mad:
1-3-3, remek ez a tavaszi mérleg.

ui: mi az Ujpest meccs után letettünk a siófoki turáról.
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
mekkora lúzer bagázs ez a Pécs, szegényeknek meg kéne tanulni megnyerni egy ilyen meccset egy ilyen ellenfél ellen 😂davemayer
Rohadt szarházi banda, takarodjon az összes a picsába ! Egész tavasszal csak ez a 0 szar semmi alibifoci megy... még jó, hogy nem mentem fel a meccsre, pedig haverokkal fontolgattuk a dolgot, így legalább egy idegrohamtól megkíméltem magam.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ja és persze Requiescat in Pace az elhunyt futballistának, bár azt nem értem, hogy mi értelme van eltörölni a teljes olasz bajnoki fordulót...jjncaa
Sajnálom én is a srácot, de ez tényleg hülyeség. Szerencsére a Doria még előtte leverte a Brescia-t. Nem lehetetlen a feljutás.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 686 — no es importante
ja és persze Requiescat in Pace az elhunyt futballistának, bár azt nem értem, hogy mi értelme van eltörölni a teljes olasz bajnoki fordulót...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 686 — no es importante
flyover a pápa meccsen 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
mekkora lúzer bagázs ez a Pécs, szegényeknek meg kéne tanulni megnyerni egy ilyen meccset egy ilyen ellenfél ellen 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
bicebócát is emlegetik a barbie a táján...kár h nem maradt tovább zpisljak, mondjuk legalább a derby-ig, pedig mien szép drapit is kapott múltkor. 😀Divat
Ki az a bicebóca?Bazzani
véber gyugyóDivat
Ő nem lesz egyelőre. Van csapata.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, most hozták le. 😕 Hihetetlen..
R.I.P.
😕

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Elhunyt.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Filkor csapattársa is összeesett a mai Serie B-s meccsükön, szívroham ez is. 😕
Jobbulást neki!

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Jó meccs ez a Paks- Debrecen. Akkora a gazdasági válság, hogy nem akarják a játékosok rongyosra rúgni a hálót. Sőt még felé se nagyon...Matthew99
Elmehetnek a büdös fenébe, nemhogy még ezért fizetést felvenni. Ezek nem sportolók, hanem majmok a pályán. De még azoknak se jók, mert az igazi majmok legalább szórakoztatják az embert.szaba
Ez azért majdnem az egész magyar focira elmondható. Rohadt sokat keresnek ezért a semmiért.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
Jó meccs ez a Paks- Debrecen. Akkora a gazdasági válság, hogy nem akarják a játékosok rongyosra rúgni a hálót. Sőt még felé se nagyon...Matthew99
Elmehetnek a büdös fenébe, nemhogy még ezért fizetést felvenni. Ezek nem sportolók, hanem majmok a pályán. De még azoknak se jók, mert az igazi majmok legalább szórakoztatják az embert.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Jó meccs ez a Paks- Debrecen. Akkora a gazdasági válság, hogy nem akarják a játékosok rongyosra rúgni a hálót. Sőt még felé se nagyon...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.