Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Új kedvenc fiatal belső védőm van: Badstuberempty taxi
na, hogy-hogy?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szánalom ez a védelem, ramos leteszi lövőre a bayernesnek hát vicc, arbeloa no comment, coentrao takarodó le, Marcelo is 0 védekezésben de ő legalább tud támadni.
Nem csak dimarika önző hanem kb mindneki.
Lass meg el akart jönni ezért nem is játszott a szezon első félidejében. most meg nem játszik mert kiakadt(JOGGAL) hogy iylen lófasz khedira meg arbeloa játszik Helyette. Vicc. Kaka be, khedira/alonso le. olyan lassúak vagyunk mint a picsa.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Új kedvenc fiatal belső védőm van: Badstuber


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
bírom, hogy Di María ilyen önző 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Robben bizonyítani akar, de nem sokáig lesz a pályán 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Webb alapból tragikomikus de a Coentrao szóbeli figyelmeztetés után ezért sárgát adni kissé lol...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
jejeje
ne legyen Real-Barca salala 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
A partjelző Mike Mullarkey, iktriadnak kötelező ez a meccs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
tényleg ennyire buta Benzema, vagy egyszerűen csak nem tudja eltalálni a kapu másik, tátongó felét?
ha a hosszúra lövi, sima gól

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Remélem Mou kitalált már valamit a Robben-Ribery szárny ellen és nem azt kell néznem este,ahogy Arbeloaból bolondot csinálnak :/JoeyPorter
nem tudom Lass mit szólt be mourinhonak hogy nem játszik, de idén messze ő volt a legjobb jobbhátvédünk.
Támadásban nem volt nagy szám ő se de legalább nem csináltak bohócot belőle.eaglesmcnabb
tudtommal egyszerűen csak nem kiskedvence Mourinhonak, holott például asszem tavaly is mikor játszott, remekelt
persze ez a hülye nigga nem akart eljönni a Realból, amikor nyáron vagy 3-4 topcsapat le akarta igazolni.. hát most meg szopja a faszt a padon

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Bochkor wat da fak???JayB
Ugyanúgy kiesésre megy, mint a Megagány, miért ne lehetne?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
ÁmenJoeyPorter
hát nem pont ámen, leginkább essen ki mindkettő 😀Stez
Hát egy Chelsea-Bayern döntőt,hasonlóan az Inter-Bayernhez csak akkor néznék ha fizetnének érte 😀 Ha a Barca bejutna már lenne ki ellen szurkolni 😀JoeyPorter
Tökéletesen így vagyok én is a Barca-Real döntővel. 😀 Báár előfordulhat, hogy még akkor se nézném meg.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Bochkor wat da fak???
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Remélem Mou kitalált már valamit a Robben-Ribery szárny ellen és nem azt kell néznem este,ahogy Arbeloaból bolondot csinálnak :/JoeyPorter
nem tudom Lass mit szólt be mourinhonak hogy nem játszik, de idén messze ő volt a legjobb jobbhátvédünk.
Támadásban nem volt nagy szám ő se de legalább nem csináltak bohócot belőle.eaglesmcnabb
nem hiszem, hogy Robben-nel sok gondja lenne a Real védelemnek...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Remélem Mou kitalált már valamit a Robben-Ribery szárny ellen és nem azt kell néznem este,ahogy Arbeloaból bolondot csinálnak :/JoeyPorter
nem tudom Lass mit szólt be mourinhonak hogy nem játszik, de idén messze ő volt a legjobb jobbhátvédünk.
Támadásban nem volt nagy szám ő se de legalább nem csináltak bohócot belőle.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
inkább meg kéne óvni az egész kieséses szakaszt és az APOELnek adni a trófeát

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
tekintve, hogy a szövetség Real-Barca döntőt akar, nagyon fosni nem kell a két továbbjutó miatt, majd figyeld meg 😊Stez
ÁmenJoeyPorter
hát nem pont ámen, leginkább essen ki mindkettő 😀Stez
Hát egy Chelsea-Bayern döntőt,hasonlóan az Inter-Bayernhez csak akkor néznék ha fizetnének érte 😀 Ha a Barca bejutna már lenne ki ellen szurkolni 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Remélem Mou kitalált már valamit a Robben-Ribery szárny ellen és nem azt kell néznem este,ahogy Arbeloaból bolondot csinálnak :/JoeyPorter
tekintve, hogy a szövetség Real-Barca döntőt akar, nagyon fosni nem kell a két továbbjutó miatt, majd figyeld meg 😊Stez
ÁmenJoeyPorter
hát nem pont ámen, leginkább essen ki mindkettő 😀

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Remélem Mou kitalált már valamit a Robben-Ribery szárny ellen és nem azt kell néznem este,ahogy Arbeloaból bolondot csinálnak :/JoeyPorter
tekintve, hogy a szövetség Real-Barca döntőt akar, nagyon fosni nem kell a két továbbjutó miatt, majd figyeld meg 😊Stez
Ámen

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Remélem Mou kitalált már valamit a Robben-Ribery szárny ellen és nem azt kell néznem este,ahogy Arbeloaból bolondot csinálnak :/JoeyPorter
tekintve, hogy a szövetség Real-Barca döntőt akar, nagyon fosni nem kell a két továbbjutó miatt, majd figyeld meg 😊

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Remélem Mou kitalált már valamit a Robben-Ribery szárny ellen és nem azt kell néznem este,ahogy Arbeloaból bolondot csinálnak :/

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Én ezzel nem értek egyet, lehet a hagyományokra építeni ,de valószínűleg alapból annak a kis keresztnek a korona tetején anno nagyobb volt a jelentősége, manapság meg gyakorlatilag jelentéktelenné vált. Őszintén sok madridista szerintem nem is tudja,hogy a koronán van kereszt. Nem érzem ezt akkora megnyirbálásnak , inkább modern gondolkozásnak / alkalmazkodásnak .
Rengeteg arab ha már meglát egy keresztet rossz érzést kelt benne, rengeteg arabot pedig nem zavar. Nyilván nem hipp-hopp döntöttek hogy na ezt szedjük le hanem komolyan utánajártak.
Amúgy én sem örülök, hogy meglépik ezt csak szerintem a mai világban ez egy normális gondolkodás.Próbálnak nyitni mindenfelé. Aki meg Madridista az úgyis az marad. Egy ilyen világban élünk ez van.Toca
OFF: képzeld el, hogy a muzulmán bevándorlás erősítése érdekében a magyar kormány úgy dönt, hogy a korona tetejéről azt a kicsi ferdét lecsippenti...Dzsokijuing
Majdnem ugyanaz tényleg...
Egyébként ha a magyar adosag akkora hanyadat eltuntetni amelkora bevetelt jelent valszeg ez a Realnak szerintem mindenki aláirná.
De amugy összehasonlíthatjuk egy üzleti klub ( ne vicceljunk mar szepek jok az ertekek de manapsag a penzbol tudsz fentmaradni ) és egy államot , csak értelme semmi . Mellesleg a Realnal az a kereszt pont annyit jelent mint a magyaroknal ,ugyanolyan tortenelmi jelentosege van stb...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Én ezzel nem értek egyet, lehet a hagyományokra építeni ,de valószínűleg alapból annak a kis keresztnek a korona tetején anno nagyobb volt a jelentősége, manapság meg gyakorlatilag jelentéktelenné vált. Őszintén sok madridista szerintem nem is tudja,hogy a koronán van kereszt. Nem érzem ezt akkora megnyirbálásnak , inkább modern gondolkozásnak / alkalmazkodásnak .
Rengeteg arab ha már meglát egy keresztet rossz érzést kelt benne, rengeteg arabot pedig nem zavar. Nyilván nem hipp-hopp döntöttek hogy na ezt szedjük le hanem komolyan utánajártak.
Amúgy én sem örülök, hogy meglépik ezt csak szerintem a mai világban ez egy normális gondolkodás.Próbálnak nyitni mindenfelé. Aki meg Madridista az úgyis az marad. Egy ilyen világban élünk ez van.Toca
OFF: képzeld el, hogy a muzulmán bevándorlás erősítése érdekében a magyar kormány úgy dönt, hogy a korona tetejéről azt a kicsi ferdét lecsippenti...Dzsokijuing
kicsit körülírtam, de pont ez jutott eszembe nekem is! ha a vállalatok, cégek nem merik felvállalni a múltjukat mert azzal kvázi kirekesztik a jövő fogyasztóinak egy részét akkor ezt akár az államok is elkezdhetik nem?
"...édes Időszámításunk add meg nekünk ma..."

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én ezzel nem értek egyet, lehet a hagyományokra építeni ,de valószínűleg alapból annak a kis keresztnek a korona tetején anno nagyobb volt a jelentősége, manapság meg gyakorlatilag jelentéktelenné vált. Őszintén sok madridista szerintem nem is tudja,hogy a koronán van kereszt. Nem érzem ezt akkora megnyirbálásnak , inkább modern gondolkozásnak / alkalmazkodásnak .
Rengeteg arab ha már meglát egy keresztet rossz érzést kelt benne, rengeteg arabot pedig nem zavar. Nyilván nem hipp-hopp döntöttek hogy na ezt szedjük le hanem komolyan utánajártak.
Amúgy én sem örülök, hogy meglépik ezt csak szerintem a mai világban ez egy normális gondolkodás.Próbálnak nyitni mindenfelé. Aki meg Madridista az úgyis az marad. Egy ilyen világban élünk ez van.Toca
OFF: képzeld el, hogy a muzulmán bevándorlás erősítése érdekében a magyar kormány úgy dönt, hogy a korona tetejéről azt a kicsi ferdét lecsippenti...Dzsokijuing
Ha a muzulmánok hoznának annyi lóvét, hogy nem kellene bevezetni a sárgacsekk adót, leszarnám. Hiába, pénzből élek. Mondjuk azt is elbírnám viselni, ha a kereszt megtartása érdekében a vallási szervezetek lemondanának az állami támogatásukról, mert ugye számukra az értékrend fontosabb, mint a pénz, hála istennek. Inkább az a kérdés foglalkoztat egy ideje, miért nem szarják le a magyar kölykök az egész Real-Barca cigánycirkuszt? Van erről két sztorim, hát.... nem mondom, hogy kezd szánalmas méreteket ölteni, de tulajdonképpen mégis azt mondom. És mindjárt jön a Classico (hamár annyira majmoljátok őket, akkor legalább ne úgy mondjátok, hogy az El, lécci)

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 804 — Saturday Night Lights
Én ezzel nem értek egyet, lehet a hagyományokra építeni ,de valószínűleg alapból annak a kis keresztnek a korona tetején anno nagyobb volt a jelentősége, manapság meg gyakorlatilag jelentéktelenné vált. Őszintén sok madridista szerintem nem is tudja,hogy a koronán van kereszt. Nem érzem ezt akkora megnyirbálásnak , inkább modern gondolkozásnak / alkalmazkodásnak .
Rengeteg arab ha már meglát egy keresztet rossz érzést kelt benne, rengeteg arabot pedig nem zavar. Nyilván nem hipp-hopp döntöttek hogy na ezt szedjük le hanem komolyan utánajártak.
Amúgy én sem örülök, hogy meglépik ezt csak szerintem a mai világban ez egy normális gondolkodás.Próbálnak nyitni mindenfelé. Aki meg Madridista az úgyis az marad. Egy ilyen világban élünk ez van.Toca
OFF: képzeld el, hogy a muzulmán bevándorlás erősítése érdekében a magyar kormány úgy dönt, hogy a korona tetejéről azt a kicsi ferdét lecsippenti...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)