Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20120418-riccardo-montolivo-alairt-az-ac-milanhoz.html
Kagava+balbekk? Hol kell aláírni?


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én nem látom ennyire negatívan mint te Eagles. Látszott, hogy ha akar a Madrid akkor tud játszani. Amikor egyenlíteni kellett jöttek a támadások helyzetek stb. Azt mondjuk kurvára nem értem miért kellett ráülni az 1-1-re, mikor simán meg lehetett volna nyerni a meccset is. Biztos vagyok benne, hogy otthon nem így fogunk játszani. Khedira helyett Kaká, Coentrao helyet Marcelo és jó lesz ez a csapat. Most azt mondom otthon kettővel ütjük majd a Bayernt. Kicsit látszott amúgy a Madridon, hogy nekik ez a meccs nem fontos, hanem sokkal inkább a Barca illetve a Bayern elleni otthoni a kulcsmeccs.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
én meg a '99-est 😉 (sorry)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Hát sokkal többet tettünk ma azért, hogy nyerjünk, az biztos. 😊Vrijbloed
Én azt is hozzátenném, hogy a Real is megérdemelte, hogy megkapja ezt a gólt, ezzel a játéknak csúfolt fossal. :mad:
Mi a faszt gondolt Mourinho, amikor lehozta Özilt? Idegenben jó az X?zinedine5
Igazából Mou mindig így gondolkodott, csak Interben és Chelseaben volt vdelme most meg ...
Contrerao helyett Marcelo kell, Ramost lehet fikázni,hogy megint majdnem összenhozott egy gólt, de volt egy kurvaszép mentése is. Khedira helyére be kell rakni Kakát aztán jól van.Eagles értem én hogy savanyú a szőlő ,de innen jóval előnyösebb helyzetben vagyunk, és egyedül attól félek,hogy vezetni fogunk ráülünk az eredményre és a végén kiszopunk.Toca
pesze, védekezni meg majd egyedül ez az acél védelem fog a Realnál. 😊
Stez: Jah, az a csapat nálam 4ver No1. Akkortájt kezdtem magam aktivizálni szurkerkedés téren, sosem fogom elfelejteni a 2001s finálét amit megnyert az a csapat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
pedig se tűz, se füst nem volt...na mind1 a steelers vígan evickélhet, immáron Gyepivel... 😕

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
megint kaptunk 100k buntetest az mlsztol de hogy megint mire...
rohadjatok meg!!Joci
Mert aláztatok. Fake megmondta, hogy ne akarjatok alázni, de ti nem hallgattok rá 😕
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megint kaptunk 100k buntetest az mlsztol de hogy megint mire...
rohadjatok meg!!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 296 — Ajmo Vatreni
Igazából Mou mindig így gondolkodott, csak Interben és Chelseaben volt vdelme most meg ...
Contrerao helyett Marcelo kell, Ramost lehet fikázni,hogy megint majdnem összenhozott egy gólt, de volt egy kurvaszép mentése is. Khedira helyére be kell rakni Kakát aztán jól van.
Eagles értem én hogy savanyú a szőlő ,de innen jóval előnyösebb helyzetben vagyunk, és egyedül attól félek,hogy vezetni fogunk ráülünk az eredményre és a végén kiszopunk.Toca
Mert mit gondoljon? Az Interrel is folyton pengeelen tancolt a BL gyozelemnel, de ez neki be szokott jonni. Otthon nyernie kellene a Realnak, vagy legalabbis hatalmas csalodas lenne, ha nem tudna nyerni. Gondolom neki is ez jart a fejeben.Stez
Undorító ez a játék, ezt a mecset meg is nyerhették volna, ha nem ezt játszák és nem állnak be 25 (!!!) percig védekezni, mintha emberhátrányban lennének.
Így is úgy gondolom, hogy ők fognak továábjutni, csak nem tudom, miért kell saját megát tökönlőni ennek a hülye portugálnak.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Kurvára megérdemelte a Bayern ezt a gólt.Blevi
Hát sokkal többet tettünk ma azért, hogy nyerjünk, az biztos. 😊Vrijbloed
Én azt is hozzátenném, hogy a Real is megérdemelte, hogy megkapja ezt a gólt, ezzel a játéknak csúfolt fossal. :mad:
Mi a faszt gondolt Mourinho, amikor lehozta Özilt? Idegenben jó az X?zinedine5
Igazából Mou mindig így gondolkodott, csak Interben és Chelseaben volt vdelme most meg ...
Contrerao helyett Marcelo kell, Ramost lehet fikázni,hogy megint majdnem összenhozott egy gólt, de volt egy kurvaszép mentése is. Khedira helyére be kell rakni Kakát aztán jól van.
Eagles értem én hogy savanyú a szőlő ,de innen jóval előnyösebb helyzetben vagyunk, és egyedül attól félek,hogy vezetni fogunk ráülünk az eredményre és a végén kiszopunk.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat itt az úr.JC6
:rolleyes:

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mert mit gondoljon? Az Interrel is folyton pengeelen tancolt a BL gyozelemnel, de ez neki be szokott jonni. Otthon nyernie kellene a Realnak, vagy legalabbis hatalmas csalodas lenne, ha nem tudna nyerni. Gondolom neki is ez jart a fejeben.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 296 — Ajmo Vatreni
Kurvára megérdemelte a Bayern ezt a gólt.Blevi
Hát sokkal többet tettünk ma azért, hogy nyerjünk, az biztos. 😊Vrijbloed
Én azt is hozzátenném, hogy a Real is megérdemelte, hogy megkapja ezt a gólt, ezzel a játéknak csúfolt fossal. :mad:
Mi a faszt gondolt Mourinho, amikor lehozta Özilt? Idegenben jó az X?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
jól van, azért az Effenberg-Kahn féle Bayern szerintem enyhén komolyabb csapat volt, mint ez a mostani, még ha itt is vannak a 4-ben és tovább is mehetnek jó eséllyel 😊
de hát az az Effenberg-Jeremies-Kahn stb vadparaszt csapat volt, pár elég beteg játékossal... 😀 de eredményesek voltak azért, szóval egy szavam sem lehet, de akkor utáltam meg a Bayernt
vicces, hogy azt hittem, sosem fogok szurkolni nekik, mert tényleg zsigerből rühellem őket, de tegnap mégis inkább nekik drukkoltam, szarjon csak valaki bele a szövetség Real-Barca tervébe, hadd szívják a fogukat 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
már az 1-1 is szar. ezt várja az ember a REAL MADRIDtól? a Figo-Zidane féle Real is szopott ki a bayerntől nem is egyszer, de nem ilyen játékkal. Számomra ez elfogadhatatlan mentalitás egy Realtól. Egy Real Madridnak támadni kellett volna, szopjunk 3 gólt de lőjjünk 4-et. de nem így, hogy 3 vkp-val felállunk és van 2 kidolgozott helyzetünk a meccsen...

eaglesmcnabb


😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Marcelo odabaszott egy szépet,de egyáltalán nem tűnt szándékosnak geci sokat késett ez tény , de voltak durvább dolgok.
Én nem érzem ennyire szarnak a helyzetet innen a Bernabeuban simán tovább kell menni. Nem értem mért álltunk vissza , védelem fos. Kb 10 emberrel járszunk mert Khedira vicc...
CR majd villan otthon meg a Barca ellen remélem 😊 Nem kellett volna visszaállni defelni és akkor lehetett volna 1-1.
Otthon sima W kell aztán jöhet a döntő.Toca
ezt nem gondolod komolyan? 😊 ilyen játékkal? még a Gijon ellen is döcögött a játék.
az a baj megint mi szurkolók isszuk meg a levét az egésznek, megint végignézzük hogy a barca mindent besöpör.
nem álmokat kéne szövögetni egyiknek sem, hanem vissza venni a pofából, mourinhoval az élen.
Most mondom ha a khedira, alonso, arbeloa, ramos négyesből játszik valaki a visszavágón akkor kiestünk. márpedig tuti fog.
kérdezem én volt helyzetünk? ja igen egy ziccerünk volt amit CR elbaszott a gólunk előtt, meg volt a gól. ezenkívül? semmi.

otthon mivel lesz jobb? az hogy betömörül a bayern és nem nyílik ki? az eredmény ugyanaz. ramos meg alonso nem tudott egy normális 3 méteres passzt megcsinálni otthon majd fog tudni?

már az 1-1 is szar. ezt várja az ember a REAL MADRIDtól? a Figo-Zidane féle Real is szopott ki a bayerntől nem is egyszer, de nem ilyen játékkal. Számomra ez elfogadhatatlan mentalitás egy Realtól. Egy Real Madridnak támadni kellett volna, szopjunk 3 gólt de lőjjünk 4-et. de nem így, hogy 3 vkp-val felállunk és van 2 kidolgozott helyzetünk a meccsen...

persze otthon kolbászból van a kerítés. Elmondom neked mi lesz, 80. percben rájövünk hogy hoppá támadni is kéne mert kiesünk és behozzuk kakát. és simán kiszopunk 😉
de ne legyen igazameaglesmcnabb
Így végre azt fogjuk csinálni otthon amit tudunk,támadni (legalább is remélem) Viszont ha Coentrao otthon is kezdeni fog akkor valszleg kiestünk :/ Teljesen megérdemelt a Bayern győzelem a második félidei játék alapján 😕 Azt viszont nem tudom mi van a srácokkal,senki nem reklamált az első gól előtt,hogy esetleg kéz vagy les volt 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Rinyaldo meg Özil is ahogy valaki hozzájuk ér, rögtön sírnak és lapot követelnek, ez kurva idegesítő mondjuk, de lehet csak számomraStez
te... második félidő elején összenéztem anyával és beraktuk a lejátszóba a régebben felvett OleMiss@Vandy meccset... nem bírtam tovább nézni, hogy mindig valaki fekszik, rinyál, magyaráz...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Divat itt az úr.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hát a barca és a real is leszophatnak. hihetetlen, h a két szurkolótábor csak egymással van elfoglalva bármilyen focis hírt is olvassak.
na mondjuk a divat nagy úr.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kurvára megérdemelte a Bayern ezt a gólt.Blevi
Hát sokkal többet tettünk ma azért, hogy nyerjünk, az biztos. 😊
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
IGEEEEEEEEEEEEEEEN! 😂 😀 :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Marcelo odabaszott egy szépet,de egyáltalán nem tűnt szándékosnak geci sokat késett ez tény , de voltak durvább dolgok.
Én nem érzem ennyire szarnak a helyzetet innen a Bernabeuban simán tovább kell menni. Nem értem mért álltunk vissza , védelem fos. Kb 10 emberrel járszunk mert Khedira vicc...
CR majd villan otthon meg a Barca ellen remélem 😊 Nem kellett volna visszaállni defelni és akkor lehetett volna 1-1.
Otthon sima W kell aztán jöhet a döntő.Toca
ezt nem gondolod komolyan? 😊 ilyen játékkal? még a Gijon ellen is döcögött a játék.
az a baj megint mi szurkolók isszuk meg a levét az egésznek, megint végignézzük hogy a barca mindent besöpör.
nem álmokat kéne szövögetni egyiknek sem, hanem vissza venni a pofából, mourinhoval az élen.
Most mondom ha a khedira, alonso, arbeloa, ramos négyesből játszik valaki a visszavágón akkor kiestünk. márpedig tuti fog.
kérdezem én volt helyzetünk? ja igen egy ziccerünk volt amit CR elbaszott a gólunk előtt, meg volt a gól. ezenkívül? semmi.

otthon mivel lesz jobb? az hogy betömörül a bayern és nem nyílik ki? az eredmény ugyanaz. ramos meg alonso nem tudott egy normális 3 méteres passzt megcsinálni otthon majd fog tudni?

már az 1-1 is szar. ezt várja az ember a REAL MADRIDtól? a Figo-Zidane féle Real is szopott ki a bayerntől nem is egyszer, de nem ilyen játékkal. Számomra ez elfogadhatatlan mentalitás egy Realtól. Egy Real Madridnak támadni kellett volna, szopjunk 3 gólt de lőjjünk 4-et. de nem így, hogy 3 vkp-val felállunk és van 2 kidolgozott helyzetünk a meccsen...

persze otthon kolbászból van a kerítés. Elmondom neked mi lesz, 80. percben rájövünk hogy hoppá támadni is kéne mert kiesünk és behozzuk kakát. és simán kiszopunk 😉
de ne legyen igazam

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Coentraot meg Khedirát el kell felejteni, át kell állni egy 4-1-3-2-re, Kakával, oszt helló Bayern.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Marcelo odabaszott egy szépet,de egyáltalán nem tűnt szándékosnak geci sokat késett ez tény , de voltak durvább dolgok.
Én nem érzem ennyire szarnak a helyzetet innen a Bernabeuban simán tovább kell menni. Nem értem mért álltunk vissza , védelem fos. Kb 10 emberrel járszunk mert Khedira vicc...
CR majd villan otthon meg a Barca ellen remélem 😊 Nem kellett volna visszaállni defelni és akkor lehetett volna 1-1.
Otthon sima W kell aztán jöhet a döntő.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
gratulálok az FCB-FCB döntőhöz.
Támadójátékunk 0, de legalább a védelem is.
feszt őt szidtuk de egyedül pepe ért valamit, nem durvult, és nem is nagyon hibázott. Ramos most is adott egy gólpasszt csak azt kihagyta gomez. ami késik nem múlik arbeloáról bepótolta.
de nem baj üljön csak a padon varane aki hiba nélkül hozta le az eddigi összes meccsét. padozzon csak kaka, majd a fogalmatlan körülményes középpálya megoldja. azt a nagy faszt. SZÁNALOM ez a csapat, de teljesen megérdemelten.
CR ilyenkor hol van? ziccerben épp hogy eltalálja a labdát, szerencséjére benzema és özil kihozta belőle a maxot. így nem 0-2 csak 1-2. nem mintha továbbmennénk a 2. meccsen. mert így kurvára kiesünk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!