Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
az volt a baj, hogy a spori nem értet se spanyolul se angolul.... 😂



több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Valahogy találni kell Cselszkiéknek egy gólt idegenben is,mert még egyszer nem lesz ekkora mákjuk :rolleyes:JoeyPorter
biztos hogy nem.

viszont ez ránk nézve kurva nagy figyelmeztetés, a barca végigtámadta a meccset mégse nyert. ezt mi is meg tudjuk csinálni otthon, és akkor bájbáj

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Cink ha bealszok a kedvenc csapatom meccsén? Kajak elfárad a szemem...
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Valahogy találni kell Cselszkiéknek egy gólt idegenben is,mert még egyszer nem lesz ekkora mákjuk :rolleyes:

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Ezzel a játékkal meccset nyerni azért nem kis bravúr, le a kalappal 😉
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Kommentator 2-1 el kodzont el valamirol lemaradtam 😊
Izgis lesz a visszavago ha a Chelsea talal mergy golt akkor lesz eselyuk max
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Istenem mekkora mákja van a kékeknek...
Barcelonban sem lehet másra számítani, reméljük elfogy a szerencse.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jézusom ezt az antifocit...Blevi
Csak így van esélyük, te is ugyanezt csinálnád, ha a Barca ellen kellene készülnöd...
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Jézusom ezt az antifocit...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De rühellem ezt a Valdes-t...JC6
Nem az övé volt ez.szaba
Vetődik és megvan. Mit kell spárgázni? Igaz, innen könnyebb...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
De rühellem ezt a Valdes-t...JC6
Nem az övé volt ez.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
bőven van keresnivalónk, a barca védelmééig nem sokszor jutottunk el, akkor viszont mindig zavarba jöttek 😊
drogba, cashley és meireles játéka nem tetszett a csapatból. cashley gólvonalról mentett, drogba gólt lőtt, meirelestől is várom a hasonlót 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De rühellem ezt a Valdes-t...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
2-0 lene jo 😊
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a makkert......................tipikus Spurs meccs is egészen a vezető gólig a Chelsea sehol nem volt aztán Drogba talált egyet, remélem itt is lesz 5-1 😛 csak fordítva bár én ezek láttán az X-nek is örülnék
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
De tipikus. Egy támadást vezet a Chelsea, és az egész eddigi meccsen alibiző Drogba lövi a gólt.szaba
Ennyi, elég dühítő. A helyzeteket meg be kell rúgni. Ugyanezt kell nyomni a Chelseanek köze nincs a meccshez.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
De tipikus. Egy támadást vezet a Chelsea, és az egész eddigi meccsen alibiző Drogba lövi a gólt.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
1-0 a chelszkinek ole
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Találtam egy nagyon jó kommentet (fetomy, ne sértődj meg, ez nem támadás 😀) az NSO-n.

KTE - Vidi 0-3

"3-szoros ligakupa győztes! Ha 3 csillagot nem is, de 3 kis narancsot felvarrhatnak a mezükre!"

😂
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
én meg a '99-est 😉 (sorry)davemayer
megvolt reggel a tréfa répa? 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Én mindenhol azt olvasom, hogy ez a Bayern erőn felül teljesített, meg ennek a Realnak szarrá kellett volna vernie őket. Gyenge ez a München, így meg úgy...
Viszont jóformán a Madridnak köze sem volt a meccshez...az én meglátásom szerint.JC6
én is így láttam...
remélem Viktornak lesz igaza és megnyerjük a visszavágót, de jelen pillanatban eléggé borúlátó vagyok.
szvsz az 1-1 sem lett volna olyan kurva jó eredmény, ez az 1-2 meg maga a veszedelem.eaglesmcnabb
Szerintem a BM tuti lő gólt Madridban, de ha jó napot fogtok ki, verhettek 3-at, 4-et...JC6
Persze és 10-9 el is tovább juthatnak, de maradjunk a realitások talaján. 1 gólt fogunk szopni viszont mégegyszer nem leszünk ennyre fogalmatlanok támadásban. 2-1es OT-t vagy 3-1 et várok.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én mindenhol azt olvasom, hogy ez a Bayern erőn felül teljesített, meg ennek a Realnak szarrá kellett volna vernie őket. Gyenge ez a München, így meg úgy...
Viszont jóformán a Madridnak köze sem volt a meccshez...az én meglátásom szerint.JC6
én is így láttam...
remélem Viktornak lesz igaza és megnyerjük a visszavágót, de jelen pillanatban eléggé borúlátó vagyok.
szvsz az 1-1 sem lett volna olyan kurva jó eredmény, ez az 1-2 meg maga a veszedelem.eaglesmcnabb
Szerintem a BM tuti lő gólt Madridban, de ha jó napot fogtok ki, verhettek 3-at, 4-et...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én mindenhol azt olvasom, hogy ez a Bayern erőn felül teljesített, meg ennek a Realnak szarrá kellett volna vernie őket. Gyenge ez a München, így meg úgy...
Viszont jóformán a Madridnak köze sem volt a meccshez...az én meglátásom szerint.JC6
én is így láttam...
remélem Viktornak lesz igaza és megnyerjük a visszavágót, de jelen pillanatban eléggé borúlátó vagyok.
szvsz az 1-1 sem lett volna olyan kurva jó eredmény, ez az 1-2 meg maga a veszedelem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én mindenhol azt olvasom, hogy ez a Bayern erőn felül teljesített, meg ennek a Realnak szarrá kellett volna vernie őket. Gyenge ez a München, így meg úgy...
Viszont jóformán a Madridnak köze sem volt a meccshez...az én meglátásom szerint.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Már kb. 3 hónapja lehozta fél olaszország, hogy Montolivo aláírt hozzánk.
Nagybevásárlás a lófaszt, azért, ezeket a játékosokat max. figyelemmel kísérjük, ami nálunk semmit sem ér kb., mercato/100 nevet dobnak fel, abból sosem jön senki, max ingyen, vagy nagyon olcsón kukázgatunk.
Csak minden évben eljátsszák ezt a Zsidóék, hogy minket, elfogult és mindig reménykedő Milan szurkolókat hülyítsék folyton.