NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Még 6 körrel ezelőtt a Fulham, Blackburn, QPR, Wigan, Villa, Everton meccssorozat előtt írtam, hogy 6/6al teljesen biztos a bajnokság és nem is tűnt lehetetlennek. Persze egy idegenbeli pontvesztés benne van, de az itthonit nem kalkuláltuk.

Amit vassadi írt, ez volt a legfontosabb meccs. Mert kvázi a City elleni meccsen nekünk nem lett volna pontszerzési kényszer. Persze ez sántít, de valahol igaz is. Most már van.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ejj ebből még cumi is lehet a bajnokságban, nagyon kemény 90 perc lesz de a bajnokság sztem még mindig csak akkor lesz nyílt ha kikap a MU a Citytől. Ha döntetlen lesz akkor ezt még + 3 ponttal is hozni kell és kész.davemayer
Ha kikapunk, nem nyílt lesz a bajnokság, hanem a City-é. Nem hiszem, hogy az utolsó két fordulóban már hibáznának. A mai meccs lényegében fontosabb lett volna nekünk, mint a városi rangadó, mert ha itt nyerünk, akkor 5 pont az előny, és még ha ki is kapunk a City-től, a Swansea és a Sunderland az ellenfél az utolsó két körben, ellenük pedig egy bajnokcsapatnak hoznia kell a három pontot. Hozni kellett volna persze ma is...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
ezt nem hiszem el... Jelavic és Fellaini élete meccsét játszotta, 4-2nél a mi kapufánkból indulnak meg... ilyen meccs a világon nincs.davemayer
Ez a Jelavic ügyes gyerek, nagyon.Schleck
tudom, nagyon jó játékos és úgy tűnik eddig hogy nem csak Skóciában értett a góllövéshez hanem PL-szintű csatár, a kapu előtt eddig szinte mindig jó döntést hozott.

Az igazság az hogy a meccs előtti taktikai eligazítás is hibás lehetett ugyanis az első fél órában nem volt ellenszerünk az ellen ha felívelték Fellainira vagy Jelavicra a labdát. Ejj ebből még cumi is lehet a bajnokságban, nagyon kemény 90 perc lesz de a bajnokság sztem még mindig csak akkor lesz nyílt ha kikap a MU a Citytől. Ha döntetlen lesz akkor ezt még + 3 ponttal is hozni kell és kész. Pedig Welbecket még nem láttam ilyen jól futballozni, kár ezért, nagy kár.

Chicha-t azért én Carrick helyett egyből behoztam volna a 2 gól után és all out attack vagy nem hozom be közvetlenül a vége előtt - ő ugyanis nem Solkjaer...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ferguson baszta el az egészet. 4-2-nél cserélni kellett vna kettőt, azt tartani az eredményt.Duff
Mindegy, hogy ki a felelős ezért, két gólos előnyt semmilyen körülmények között sem szabadna leadni a meccs végén. Ahogy tüsi is mondja, ha 8 pontos előnyt szerzünk a bajnokság hajrájában, akkor nem engedhető meg az, hogy három fordulóval a vége előtt még kétesélyes legyen a pontvadászat.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A sok károgónak itt volt a szép foci, amit a játékosok bemutattak a második félidőben. Az eredmény 4 kapott gól. Ezután aki állandóan csak fikázta a biztonsági játékot rohadtul remélem, hogy elgondolkodik. Ez a csapat egyelőre nem képes eredményesen és szépen is focizni egy jobb képességű ellenféllel szemben egyszerre. Jövőre már lehet elvárás.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Ferguson baszta el az egészet. 4-2-nél cserélni kellett vna kettőt, azt tartani az eredményt.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ilyen nincs... 😐 De túl szoros is volt eddig a bajnokság ahhoz, hogy ennyire sima legyen a vége, és szinte jelentéktelen legyen a City elleni rangadó. Mégiscsak ez a meccs fog dönteni a bajnoki címről.vassadi
Jah, pedig nem így kellene, hogy legyen. Egy erős ManUtd nem ad le 8 pontot, de még 5öt se. Jövő héten kiderül mennyire csapat, a csapat. Dühítő, de ez van.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ezt nem hiszem el... Jelavic és Fellaini élete meccsét játszotta, 4-2nél a mi kapufánkból indulnak meg... ilyen meccs a világon nincs.davemayer
Ez a Jelavic ügyes gyerek, nagyon.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ilyen nincs... 😐 De túl szoros is volt eddig a bajnokság ahhoz, hogy ennyire sima legyen a vége, és szinte jelentéktelen legyen a City elleni rangadó. Mégiscsak ez a meccs fog dönteni a bajnoki címről.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ehhh. Na most már komoly baj van... Simán megynert meccsből 1 pont.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
ezt nem hiszem el... Jelavic és Fellaini élete meccsét játszotta, 4-2nél a mi kapufánkból indulnak meg... ilyen meccs a világon nincs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Tok jo hogy eletem legszarabb heteben legalabb a csapat megajandekozott egy Barca elleni win-nel . Hihetetlen jo volt latni , hogy vegre nem alarendeltkent jatszottunk ellenuk. Bayern el kell verni szerdan , ekkora plusszal meg is lesz es akkor mar nagy baj nem lehet.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Épp most néztem, a Monaco már 8. és 5 pontra van a feljutást jelentő 3. helytől. Mikor Koman odakerült (és azóta rendszeresen 90 perceket játszik) még a 19., biztos kieső helyen álltak a télen.iktriad
Hogy lehülyéztek itt amikor azt mertem mondani, hogy nem ment rossz helyre és még fel is juthatnak.

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Botrányos, amit művelünk. Megint jól játszottunk a mezőnyben, de hátul bizonytalanok voltunk, és minden helyzetet kihagytunk. Egy helyzete volt a meccsen a Galaxy-nek, mégis két gólt adtunk nekik, Cummings pedig persze hogy kihagyta a büntetőt az utolsó percben - élete szezonja, de attól még egy falábú senkiházi. Casey visszatérése késik, Pareja teljesen fogalmatlan, nem ártott volna egy igazi edzőt kinevezni. Így max a kicsiket tudjuk legyőzni, de minden jobb csapattól ki fogunk kapni, legalább nem kell izgulni semmiért: a PO-t nem kell számolgatni, kiesni pedig nem lehet. Meg azért abban is vannak jó dolgok, ha nem vagyunk bajnokok, nem kell az idióta CCL-ben puttos csapatok ellen játszani, meg a Fehérházba se hívnak minket. Ez se rossz, csak több is lehetne bennünk.
Na mindegy, büdös bekem remélem hónapokra megsérült megint, nem csak a kameráknak szólt a színjáték, majdnem megkönnyeztem ahogy levetette magát, és percekig fetrengett a földön. Szánalmas faszkalap, nem tudom még lehet-e lejjebb járatni magát, már futni sem bír, csak csípőre tett kézzel ívelgeti a pontrúgásokat, ezért tartanak egy embert milliókért? LA-ben teljesen normális, másképp biztos nem tudná eladni a parfümeit.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Épp most néztem, a Monaco már 8. és 5 pontra van a feljutást jelentő 3. helytől. Mikor Koman odakerült (és azóta rendszeresen 90 perceket játszik) még a 19., biztos kieső helyen álltak a télen.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na gratulálok nem láttam a teljes meccset, de biztos... megérdemelt volt, az idei egy kupát odaadtuk a Madridnak most már jöhet a Király kupa meg aBL remélem ezzel a vereséggel a Chelsea járt rosszul mert rajtuk verjük el a mérget.
Azért is Forca Barca 😊dande
mik vagytok ti télapók, hogy minden évben ajándékoztok?
én személy szerint az effajta véleménykinyilvánítást szánalmasnak tartom.eaglesmcnabb
Bocs éreztem, hogy lemaradt egy ilyen 😉 sztem nem ilyennek ismersz amúgy és aztán lehet még a végén nekünk kell megelégedni a Király kupával de ahhoz az LAL-ban második kedvenc csapatomnak a Bilbaonak is lesz egy két szava. Ne haragudj, hogy belerondítotam az ünneplésetekbe. Egyébként egy kicsit úgy vagyok ezzel most mint a Vízilabda válogatottal annyit kaptam tőlük az elmúlt években hogy ezek bőven beleférnek.

Ja és igen amin még filóztam, hogy lehet az is benne van a pakliban Pep rosszul elsült taktikai kísérletezésein túl, hogy még nem hosszabbított. Tavaly ilyenkor ezt már megtette. A játékosok nyilván szeretnénk ha maradna de ugyanakkor ott a bizonytalanság mi lesz s talán ez is kihat a teljesítményre. Mielőtt bárki mást gondol bele 😊 ez nem csökkenti az ellen érdemeit csak ez is belejátszhat. De lehet fikció csupán.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Azért ha nem is látványosan,de párszor elég nevetséges dolgokat fújt le a spori...Pepének 1!!!! szabálytalansága volt egész meccsen,rögtön be is sárgázta egy sima félpályás ütközésnél,Alonso elrúgja a labdát becsúszva,nem az hogy lefújja,még sárgát is ad,meg még lehetne sorolni,de szerencsére nem ilyeneken múlott...Megmutattuk Cselszkiéknek,hogy mit kell csinálniuk kedden 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az egész szezonban jobb volt a Madrid, de főleg tavasszal. "Mi" pedig akkora hullámvölgybe kerültünk, hogy 1 hónapig tartott kimászni belőle.
Barca fan vagyok, de minden Madrid meccset élveztem, ellenben a mi labdatartós játékunkkal szemben.

Miért adtuk volna oda a kupát a Real-nak? Teljességgel megérdemelt győzelem és bajnoki cím, apróbb fellángolásokon kívül esélyünk sem volt. Látszik, hogy valami megtört... ez van.

Forca Barca.
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Na gratulálok nem láttam a teljes meccset, de biztos... megérdemelt volt, az idei egy kupát odaadtuk a Madridnak most már jöhet a Király kupa meg aBL remélem ezzel a vereséggel a Chelsea járt rosszul mert rajtuk verjük el a mérget.
Azért is Forca Barca 😊dande
mik vagytok ti télapók, hogy minden évben ajándékoztok?
én személy szerint az effajta véleménykinyilvánítást szánalmasnak tartom.eaglesmcnabb
én is szánalmasnak tartok egy két dolgot..
pld csak az tűnik fel ha az ellenfél játékosai fetrengenek és csak az az undi.
Ne menjünk ebbe bele vsz, nincs értelme. Megérdemelte a Real és ennyi.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Messi 3. tolerálhatatlanul gyenge meccse zsinórban. Pep nem tudom, miért, de úgy tűnt nekem, hogy ezt el akarja bukni. Tello miért kaphatott 80 percet? Pique miért nem játszott? Sanchez miért nem játszott többet? Érthetetlennek tűnnek innen. Na mind1, most asszem egy ideig elég is volt a fosoccerből, jöhet az NBA playoffs, meg még előtte a draft, azt to be continued...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na gratulálok nem láttam a teljes meccset, de biztos... megérdemelt volt, az idei egy kupát odaadtuk a Madridnak most már jöhet a Király kupa meg aBL remélem ezzel a vereséggel a Chelsea járt rosszul mert rajtuk verjük el a mérget.
Azért is Forca Barca 😊dande
mik vagytok ti télapók, hogy minden évben ajándékoztok?
én személy szerint az effajta véleménykinyilvánítást igencsak szánalmasnak tartom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na gratulálok nem láttam a teljes meccset, de biztos... megérdemelt volt, az idei egy kupát odaadtuk a Madridnak most már jöhet a Király kupa meg aBL remélem ezzel a vereséggel a Chelsea járt rosszul mert rajtuk verjük el a mérget.
Azért is Forca Barca 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
amit a végén nyújtottunk az valami eszméletlen. messi kapura se lőtt egész meccsen.
Ronaldonál ritkán volt a laszti, de amikor nála volt akkor 5 méteren vert 6ot az aktuális bekkre 😊
és végre akkor lő gólt amikor kell.
a BL innentől már csak bónusz, a minimális elvárás teljesítve mindkét csapatom bajnok lesz idén 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Na végre, szép volt Madrid!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
:cool: