Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Hát az Anderlecht játékosai elmehetnének az NFL-be kickernek. Én ilyet még nem láttam 5 tiziből 3 a kapu fölé...

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 384 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
lol, így kiesni!

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
suarez mekkora homerun 😀

hihetetlen...partizan a főtáblán

3 hazafutást is rúgott az anderlecht tiziből


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
jönnek a tizik az anderlecht meccsen,csak kihúzta idáig a partizan


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 150 — Csodabogár
Mekkora hentesek ezek a belgrádiak te atyaég. Mondjuk nem újdonság.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Áááá, ezt nem hiszem el... 93. percben mentette hosszabbításra a Werder és tovább is jut, mert persze Antoniót 3-0-nál lecserélték, hogy kibekkeljék a hátralévő időt... Nem sikerült. 😕 Fuck.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Pizzaro 😊

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
már nem jöhet sajnos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Gyerünk kicsi Samp! Meg tudod csinálni! Már csak ki kell húzni!!!!Soldados
Antonioooooooooooooooooooooooo!!!!!! Igeeeeeeeeeeeeen!!!!!

Most már ha kapunk is gólt, akkor is csak hosszabbítás, de ki kell húzni!Soldados
Ezt nem hiszem el................. Fuck!Soldados
majd jön Koman és eldönti 😉
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Juhászék is hosszabbítanak :/

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kiezaz ökör? Kassai Arnautovic-al beszélget, ha jól látom németül 😀

|
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gyerünk kicsi Samp! Meg tudod csinálni! Már csak ki kell húzni!!!!Soldados
Antonioooooooooooooooooooooooo!!!!!! Igeeeeeeeeeeeeen!!!!!

Most már ha kapunk is gólt, akkor is csak hosszabbítás, de ki kell húzni!Soldados
Ezt nem hiszem el................. Fuck!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Jól bekezdett a Real 😊 6perc alatt 1 kapufa,2helyzet meg egy meg nem adott goal :/ 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gyerünk kicsi Samp! Meg tudod csinálni! Már csak ki kell húzni!!!!Soldados
Antonioooooooooooooooooooooooo!!!!!! Igeeeeeeeeeeeeen!!!!!

Most már ha kapunk is gólt, akkor is csak hosszabbítás, de ki kell húzni!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Na, kiderült kit hány meccsre meszelnek el az NBI/NBII-ben.

Egy nevet ne is keressünk a listán, Alves-nek ugyanis elnéznék a taposást, gyomorforgató amit művel már ez az MLSZ!

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-dvtk-t-pontlevonassal-az-ftc-t-300-ezer-forinttal-buntettek-2042249/gamerkr
😂

röhej,ha ebben az évben nem a párt csapata nyeri a bajnokságot,jót fogok kacagni


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megint megbüntették a Fradit ehhJoci
meglepődsz? Tábor nélküli meccsen is kaptunk, mert vki bedobott szotyit 😊
vikinek biztos nem tetszett az új rigmus 😀 amúgy sztem "cigányokért" kaptuk csak azt nemtom h az hol szurkolói rendbontás
alves meg sztem prémiumot kap 😀

Mindig Lesznek SZarháziak!!! 😛Divat
én már nem lepődök meg semmin

a Fradi tartja el az egész emeleszt 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na, kiderült kit hány meccsre meszelnek el az NBI/NBII-ben.

Egy nevet ne is keressünk a listán, Alves-nek ugyanis elnéznék a taposást, gyomorforgató amit művel már ez az MLSZ!

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-dvtk-t-pontlevonassal-az-ftc-t-300-ezer-forinttal-buntettek-2042249/gamerkr
annyira vicc eza "testület" Rodi egyből pirosa 1 meccs, pedig az általában 2 meccs 😊

|
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gyerünk kicsi Samp! Meg tudod csinálni! Már csak ki kell húzni!!!!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ezek után nem megy Ibra a Milanba, tuti hogy a Madrid beajánl gyorsan 75 milliót + Gagot/Garayt. 😊Stez
milyen gágó meg garay... Casillas!!! 😀
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
úristen mekkora érzés lehet samp drukkernek lenni. hajrá itália!!!!!!!gameover
Azért még van egy félidő 😊 A Sevilla viszont hozza a szombati formáját úgy látszik :/

több mint 13 éve
gameover 20
úristen mekkora érzés lehet samp drukkernek lenni. hajrá itália!!!!!!!

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 384 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na, kiderült kit hány meccsre meszelnek el az NBI/NBII-ben.

Egy nevet ne is keressünk a listán, Alves-nek ugyanis elnéznék a taposást, gyomorforgató amit művel már ez az MLSZ!

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-dvtk-t-pontlevonassal-az-ftc-t-300-ezer-forinttal-buntettek-2042249/

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Abráról én olvastam már több helyen, hogy ő is csak hitelbe adja ám a pénzt a Chelsea-nek, és ha majd egyszer lelép, akkor azt bizony vissza fogja kérni... az úgy azért nem kicsi szopás lenne... és mindjárt változnának azok a vélemények, hogy jó tulaj... 😊Mikey
Erre a választ, hogy igaz-e vagy nem, csak akkor tudjuk meg, ha lelép Abra... 😊
Little Jarry
nem kell várni, nagyon jól írta Mikey, Abramovics úgynevezett tulajdonosi kölcsönt ad a vállalatnak (teljesen nyilvánosan), ami azt jelenti, hogy az az ő személyes pénze amit bizony vissza kell fizetni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Abráról én olvastam már több helyen, hogy ő is csak hitelbe adja ám a pénzt a Chelsea-nek, és ha majd egyszer lelép, akkor azt bizony vissza fogja kérni... az úgy azért nem kicsi szopás lenne... és mindjárt változnának azok a vélemények, hogy jó tulaj... 😊Mikey
Erre a választ, hogy igaz-e vagy nem, csak akkor tudjuk meg, ha lelép Abra... 😊
Ebbe nem láthatunk bele, de szerintem nem igaz az, hogy a vagyona elvesztése miatt költekezik kevesebbet a Chelsea. Igaz, hogy sok pénzt vesztett a válásával is pl., de így is a világ 50. leggazdagabb embere és 11 milliárd fölé becsülik a jelenlegi vagyonát. Ha megnézed a többi tulajdonost, nem hiszem hogy sok van, akinek több pénze lenne ennél.F.Schleck
Pontosan!
Soha sem fogjuk megtudni, hogy mi zajlik igazából...Little Jarry
Én belelátok.
Látom, hogy a bajnokik utáni napon Lampard, Ancelotti és Drogba kötelezően lemegy a Chelsea öltözőjébe és ott mossák a pénzt reggel 8-tól délután 6-ig Abramovicsnak. Mióta félrekúrt és elvesztette a vagyona felét, van mit visszahozni a klubból és azóta extrán meg kell dolgozniuk a játékosoknak a pénzükért. 😊

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
megint megbüntették a Fradit ehhJoci
meglepődsz? Tábor nélküli meccsen is kaptunk, mert vki bedobott szotyit 😊
vikinek biztos nem tetszett az új rigmus 😀 amúgy sztem "cigányokért" kaptuk csak azt nemtom h az hol szurkolói rendbontás
alves meg sztem prémiumot kap 😀

Mindig Lesznek SZarháziak!!! 😛

|