Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megint megbüntették a Fradit ehhJoci
meglepődsz? Tábor nélküli meccsen is kaptunk, mert vki bedobott szotyit 😊
vikinek biztos nem tetszett az új rigmus 😀 amúgy sztem "cigányokért" kaptuk csak azt nemtom h az hol szurkolói rendbontás
alves meg sztem prémiumot kap 😀

Mindig Lesznek SZarháziak!!! 😛Divat
én már nem lepődök meg semmin

a Fradi tartja el az egész emeleszt 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na, kiderült kit hány meccsre meszelnek el az NBI/NBII-ben.

Egy nevet ne is keressünk a listán, Alves-nek ugyanis elnéznék a taposást, gyomorforgató amit művel már ez az MLSZ!

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-dvtk-t-pontlevonassal-az-ftc-t-300-ezer-forinttal-buntettek-2042249/gamerkr
annyira vicc eza "testület" Rodi egyből pirosa 1 meccs, pedig az általában 2 meccs 😊

|
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gyerünk kicsi Samp! Meg tudod csinálni! Már csak ki kell húzni!!!!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ezek után nem megy Ibra a Milanba, tuti hogy a Madrid beajánl gyorsan 75 milliót + Gagot/Garayt. 😊Stez
milyen gágó meg garay... Casillas!!! 😀
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
úristen mekkora érzés lehet samp drukkernek lenni. hajrá itália!!!!!!!gameover
Azért még van egy félidő 😊 A Sevilla viszont hozza a szombati formáját úgy látszik :/

több mint 13 éve
gameover 20
úristen mekkora érzés lehet samp drukkernek lenni. hajrá itália!!!!!!!

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 360 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na, kiderült kit hány meccsre meszelnek el az NBI/NBII-ben.

Egy nevet ne is keressünk a listán, Alves-nek ugyanis elnéznék a taposást, gyomorforgató amit művel már ez az MLSZ!

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-dvtk-t-pontlevonassal-az-ftc-t-300-ezer-forinttal-buntettek-2042249/

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Abráról én olvastam már több helyen, hogy ő is csak hitelbe adja ám a pénzt a Chelsea-nek, és ha majd egyszer lelép, akkor azt bizony vissza fogja kérni... az úgy azért nem kicsi szopás lenne... és mindjárt változnának azok a vélemények, hogy jó tulaj... 😊Mikey
Erre a választ, hogy igaz-e vagy nem, csak akkor tudjuk meg, ha lelép Abra... 😊
Little Jarry
nem kell várni, nagyon jól írta Mikey, Abramovics úgynevezett tulajdonosi kölcsönt ad a vállalatnak (teljesen nyilvánosan), ami azt jelenti, hogy az az ő személyes pénze amit bizony vissza kell fizetni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Abráról én olvastam már több helyen, hogy ő is csak hitelbe adja ám a pénzt a Chelsea-nek, és ha majd egyszer lelép, akkor azt bizony vissza fogja kérni... az úgy azért nem kicsi szopás lenne... és mindjárt változnának azok a vélemények, hogy jó tulaj... 😊Mikey
Erre a választ, hogy igaz-e vagy nem, csak akkor tudjuk meg, ha lelép Abra... 😊
Ebbe nem láthatunk bele, de szerintem nem igaz az, hogy a vagyona elvesztése miatt költekezik kevesebbet a Chelsea. Igaz, hogy sok pénzt vesztett a válásával is pl., de így is a világ 50. leggazdagabb embere és 11 milliárd fölé becsülik a jelenlegi vagyonát. Ha megnézed a többi tulajdonost, nem hiszem hogy sok van, akinek több pénze lenne ennél.F.Schleck
Pontosan!
Soha sem fogjuk megtudni, hogy mi zajlik igazából...Little Jarry
Én belelátok.
Látom, hogy a bajnokik utáni napon Lampard, Ancelotti és Drogba kötelezően lemegy a Chelsea öltözőjébe és ott mossák a pénzt reggel 8-tól délután 6-ig Abramovicsnak. Mióta félrekúrt és elvesztette a vagyona felét, van mit visszahozni a klubból és azóta extrán meg kell dolgozniuk a játékosoknak a pénzükért. 😊

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
megint megbüntették a Fradit ehhJoci
meglepődsz? Tábor nélküli meccsen is kaptunk, mert vki bedobott szotyit 😊
vikinek biztos nem tetszett az új rigmus 😀 amúgy sztem "cigányokért" kaptuk csak azt nemtom h az hol szurkolói rendbontás
alves meg sztem prémiumot kap 😀

Mindig Lesznek SZarháziak!!! 😛

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Abráról én olvastam már több helyen, hogy ő is csak hitelbe adja ám a pénzt a Chelsea-nek, és ha majd egyszer lelép, akkor azt bizony vissza fogja kérni... az úgy azért nem kicsi szopás lenne... és mindjárt változnának azok a vélemények, hogy jó tulaj... 😊Mikey
Erre a választ, hogy igaz-e vagy nem, csak akkor tudjuk meg, ha lelép Abra... 😊
Ebbe nem láthatunk bele, de szerintem nem igaz az, hogy a vagyona elvesztése miatt költekezik kevesebbet a Chelsea. Igaz, hogy sok pénzt vesztett a válásával is pl., de így is a világ 50. leggazdagabb embere és 11 milliárd fölé becsülik a jelenlegi vagyonát. Ha megnézed a többi tulajdonost, nem hiszem hogy sok van, akinek több pénze lenne ennél.F.Schleck
Pontosan!
Soha sem fogjuk megtudni, hogy mi zajlik igazából...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 001
Abráról én olvastam már több helyen, hogy ő is csak hitelbe adja ám a pénzt a Chelsea-nek, és ha majd egyszer lelép, akkor azt bizony vissza fogja kérni... az úgy azért nem kicsi szopás lenne... és mindjárt változnának azok a vélemények, hogy jó tulaj... 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valamikor a Real Madridnak is volt normális elnöke/tulaja, valamikor minden csapatnak volt, még a Man.Citynek és a Chelseanek is...Black_Adder
Szerintem Abramovich jó tulaj, lehet hogy tök hülye a focihoz, de legalább ott van a meccseken, érdekli, hogy játszik a csapata és, hogy hányadikak.
Bevásároltak egy keretet és egy személyzetet még az érkezésekor, DE utána abbahagyták, és már az utánpótlásra építenek, ami mostanában fog "felnőni / beérni" az első kerethez.

Ez nálam teljesen korrekt.Little Jarry
Azért ez nem így van, évekig költekezett Abramovics állat módjára, volt is belőle folyamatos balhé, el is vált közben vesztett egy rakat pénzt, de főleg azért maradt abba az eszetlen költekezés, mert Mourinho után nem érkezett akkora karakter edző a csapatba Scolarin kívül, akiről nem tudta Abramovics, hogy csak rövidtávú megoldás lesz. Scolari pedig az ismert portugál válogatottból vásárolt be, mint Deco, de rájuk nem adtak ki annyit.
Ancelotti viszont mindig is kedvence volt Abramovicsnak, tiszteli és a seggét is kinyalja, így neki csak kérnie kéne a komoly igazolásokat, de ő viszont nem kéri. A Milanban évekig ezt csinálta, amit a Chelseaben is, 1-2 fiatalban meglátni a potenciált, beépíteni a csapatba, de egyébként bízni a tapasztalt játékosokban. Tisztán látni tehát, hogy mekkorát fordult Ancelottival a Chelsea átigazolási politikája és ez így is lesz, Ancelotti nagyon ritkán szeret bele valakibe igazán, na azért viszont ki is fognak adni majd egy valag pénzt. Ilyen lesz Pato 1-2-3 év múlva, de félek, Thiago Silva is. 😉 Torresbe pedig Abramovics szerelmes, ő akarta mindenképpen megvenni. Visszafogottabb lett valóban, de ennek a komoly veszteségei az oka. Ettől függetlenül vele nincs bajom, mert látszik, hogy tényleg érdekli is a csapata, amit megvett.Stez
Ebbe nem láthatunk bele, de szerintem nem igaz az, hogy a vagyona elvesztése miatt költekezik kevesebbet a Chelsea. Igaz, hogy sok pénzt vesztett a válásával is pl., de így is a világ 50. leggazdagabb embere és 11 milliárd fölé becsülik a jelenlegi vagyonát. Ha megnézed a többi tulajdonost, nem hiszem hogy sok van, akinek több pénze lenne ennél.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Valamikor a Real Madridnak is volt normális elnöke/tulaja, valamikor minden csapatnak volt, még a Man.Citynek és a Chelseanek is...Black_Adder
Szerintem Abramovich jó tulaj, lehet hogy tök hülye a focihoz, de legalább ott van a meccseken, érdekli, hogy játszik a csapata és, hogy hányadikak.
Bevásároltak egy keretet és egy személyzetet még az érkezésekor, DE utána abbahagyták, és már az utánpótlásra építenek, ami mostanában fog "felnőni / beérni" az első kerethez.

Ez nálam teljesen korrekt.Little Jarry
A főellenségem is ott szokott virítani a meccseken. Spanyolországban ennek hagyománya van. És azt se kétlem, h szereti a Real-t csak én nem szeretem ahogy tevékenykedik. És ezzel szvsz nem vagyok egyedül.
Abramovics meg néző pont kérdése. A szóban forgó egyénnél nyilván valóan jobb tulaj, de azért én vele se lennék 100% boldog... A Zola vezette Chelsea-nek pl szurkoltam, a mostaninak nem.

De a Chelsea-t és a ManCityt nem akartam fikázni, csupán egyetlen embert. Ezt a két csapatot csupán azért említettem meg, mert én személy szerint korábban bírtam őket, most meg nem, és pont így van ez a Reallal is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Murinho nem kap új csatárt
Huhhh. 😊

Ramos vagy Khedira meg 3. szamú kapus 😀Black_Adder
nem úgy volt h adebayort csábítják?
ramost meg a chelsea vinné, örülnék neki 😊kristof
"José Mourinho, a Real Madrid vezetőedzője tegnap úgy nyilatkozott, aggódik amiatt, hogy Karim Benzema és Gonzalo Higuaín sérülése esetén csatár nélkül marad, és most a Sky Sportsnak adott nyilatkozatában elmondta, nem lát esélyt arra, hogy csapata átigazolja Didier Drogbát vagy Emmanuel Adebayort."Little Jarry
Ez vicc,tegnap meg pont azt nyilatkozta mindenki,hogy nem kell több csatár mivel ha kell CR és Özil is tud elöl játszani,sőt még sztem Caneles is

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valamikor a Real Madridnak is volt normális elnöke/tulaja, valamikor minden csapatnak volt, még a Man.Citynek és a Chelseanek is...Black_Adder
Szerintem Abramovich jó tulaj, lehet hogy tök hülye a focihoz, de legalább ott van a meccseken, érdekli, hogy játszik a csapata és, hogy hányadikak.
Bevásároltak egy keretet és egy személyzetet még az érkezésekor, DE utána abbahagyták, és már az utánpótlásra építenek, ami mostanában fog "felnőni / beérni" az első kerethez.

Ez nálam teljesen korrekt.Little Jarry
Azért ez nem így van, évekig költekezett Abramovics állat módjára, volt is belőle folyamatos balhé, el is vált közben vesztett egy rakat pénzt, de főleg azért maradt abba az eszetlen költekezés, mert Mourinho után nem érkezett akkora karakter edző a csapatba Scolarin kívül, akiről nem tudta Abramovics, hogy csak rövidtávú megoldás lesz. Scolari pedig az ismert portugál válogatottból vásárolt be, mint Deco, de rájuk nem adtak ki annyit.
Ancelotti viszont mindig is kedvence volt Abramovicsnak, tiszteli és a seggét is kinyalja, így neki csak kérnie kéne a komoly igazolásokat, de ő viszont nem kéri. A Milanban évekig ezt csinálta, amit a Chelseaben is, 1-2 fiatalban meglátni a potenciált, beépíteni a csapatba, de egyébként bízni a tapasztalt játékosokban. Tisztán látni tehát, hogy mekkorát fordult Ancelottival a Chelsea átigazolási politikája és ez így is lesz, Ancelotti nagyon ritkán szeret bele valakibe igazán, na azért viszont ki is fognak adni majd egy valag pénzt. Ilyen lesz Pato 1-2-3 év múlva, de félek, Thiago Silva is. 😉 Torresbe pedig Abramovics szerelmes, ő akarta mindenképpen megvenni. Visszafogottabb lett valóban, de ennek a komoly veszteségei az oka. Ettől függetlenül vele nincs bajom, mert látszik, hogy tényleg érdekli is a csapata, amit megvett.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valamikor a Real Madridnak is volt normális elnöke/tulaja, valamikor minden csapatnak volt, még a Man.Citynek és a Chelseanek is...Black_Adder
Szerintem Abramovich jó tulaj, lehet hogy tök hülye a focihoz, de legalább ott van a meccseken, érdekli, hogy játszik a csapata és, hogy hányadikak.
Bevásároltak egy keretet és egy személyzetet még az érkezésekor, DE utána abbahagyták, és már az utánpótlásra építenek, ami mostanában fog "felnőni / beérni" az első kerethez.

Ez nálam teljesen korrekt.Little Jarry
mindjárt jönnek majd a kritikák h persze az utánpótlást is összevásárolják(kakuta ügye pl)
de sztem is nagyon jó tulaj Abra olyanba ad pénzt ami tényleg foglalkoztatja és nem csak a hasznot lesi hanem a csapat is érdekli (remélem 😊😀)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valamikor a Real Madridnak is volt normális elnöke/tulaja, valamikor minden csapatnak volt, még a Man.Citynek és a Chelseanek is...Black_Adder
Szerintem Abramovich jó tulaj, lehet hogy tök hülye a focihoz, de legalább ott van a meccseken, érdekli, hogy játszik a csapata és, hogy hányadikak.
Bevásároltak egy keretet és egy személyzetet még az érkezésekor, DE utána abbahagyták, és már az utánpótlásra építenek, ami mostanában fog "felnőni / beérni" az első kerethez.

Ez nálam teljesen korrekt.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Most nem azért, de ez megint jellemző a Madridra, hogy 3. számú csatárként azonnal egy Adebayor vagy főleg egy Drogba a célpont..Stez
szvsz a drogbáró sehol se lenne 3. számú csatár.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"José Mourinho, a Real Madrid vezetőedzője tegnap úgy nyilatkozott, aggódik amiatt, hogy Karim Benzema és Gonzalo Higuaín sérülése esetén csatár nélkül marad, és most a Sky Sportsnak adott nyilatkozatában elmondta, nem lát esélyt arra, hogy csapata átigazolja Didier Drogbát vagy Emmanuel Adebayort."Little Jarry
Most nem azért, de ez megint jellemző a Madridra, hogy 3. számú csatárként azonnal egy Adebayor vagy főleg egy Drogba a célpont..Stez
ez a madrid jelenlegi játékos polotikája 😊Joci
Persze tudom én, csak azt akarom sugallni, hogy basszák meg, rühellem, amit Pérez szemrebbenés nélkül csinál. És ugye itt most arról volt szó, hogy Benzema vagy Higuaín sérülése esetén nem lenne normális csatára a Madridnak, ergó a cserepadról beszélünk, erre azonnal egy top5-ös csatárt vesznek elő, valamint futnak a Cityhez, aki biztos olcsón továbbpasszolja majd a rahedli pénzért vett Adebayort.. 😀
Ezek után nem megy Ibra a Milanba, tuti hogy a Madrid beajánl gyorsan 75 milliót + Gagot/Garayt. 😊

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
nem úgy volt h adebayort csábítják?
ramost meg a chelsea vinné, örülnék neki 😊kristof
"José Mourinho, a Real Madrid vezetőedzője tegnap úgy nyilatkozott, aggódik amiatt, hogy Karim Benzema és Gonzalo Higuaín sérülése esetén csatár nélkül marad, és most a Sky Sportsnak adott nyilatkozatában elmondta, nem lát esélyt arra, hogy csapata átigazolja Didier Drogbát vagy Emmanuel Adebayort."Little Jarry
Most nem azért, de ez megint jellemző a Madridra, hogy 3. számú csatárként azonnal egy Adebayor vagy főleg egy Drogba a célpont..Stez
Mourinho akarta Adebyort vagy Drogbát, nem a Real /*Ez kristofnak is válasz*/. És pont a Real mondott rá nemet, Valdano személyében...
És amúgy se a Madridra jellemző, hanem arra akinek a nevét nem írom le.../*de rá nagyon is jellemző lenne ez az ötlet is*/ Valamikor a Real Madridnak is volt normális elnöke/tulaja, valamikor minden csapatnak volt, még a Man.Citynek és a Chelseanek is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nem úgy volt h adebayort csábítják?
ramost meg a chelsea vinné, örülnék neki 😊kristof
"José Mourinho, a Real Madrid vezetőedzője tegnap úgy nyilatkozott, aggódik amiatt, hogy Karim Benzema és Gonzalo Higuaín sérülése esetén csatár nélkül marad, és most a Sky Sportsnak adott nyilatkozatában elmondta, nem lát esélyt arra, hogy csapata átigazolja Didier Drogbát vagy Emmanuel Adebayort."Little Jarry
Most nem azért, de ez megint jellemző a Madridra, hogy 3. számú csatárként azonnal egy Adebayor vagy főleg egy Drogba a célpont..Stez
ez a madrid jelenlegi játékos polotikája 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Murinho nem kap új csatárt
Huhhh. 😊

Ramos vagy Khedira meg 3. szamú kapus 😀Black_Adder
nem úgy volt h adebayort csábítják?
ramost meg a chelsea vinné, örülnék neki 😊kristof
"José Mourinho, a Real Madrid vezetőedzője tegnap úgy nyilatkozott, aggódik amiatt, hogy Karim Benzema és Gonzalo Higuaín sérülése esetén csatár nélkül marad, és most a Sky Sportsnak adott nyilatkozatában elmondta, nem lát esélyt arra, hogy csapata átigazolja Didier Drogbát vagy Emmanuel Adebayort."Little Jarry
Most nem azért, de ez megint jellemző a Madridra, hogy 3. számú csatárként azonnal egy Adebayor vagy főleg egy Drogba a célpont..

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megint megbüntették a Fradit ehh


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Murinho nem kap új csatárt
Huhhh. 😊

Ramos vagy Khedira meg 3. szamú kapus 😀Black_Adder
nem úgy volt h adebayort csábítják?
ramost meg a chelsea vinné, örülnék neki 😊kristof
"José Mourinho, a Real Madrid vezetőedzője tegnap úgy nyilatkozott, aggódik amiatt, hogy Karim Benzema és Gonzalo Higuaín sérülése esetén csatár nélkül marad, és most a Sky Sportsnak adott nyilatkozatában elmondta, nem lát esélyt arra, hogy csapata átigazolja Didier Drogbát vagy Emmanuel Adebayort."