Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
RvP :cool: 1-1,megérdemelt egyenlítés

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Mondjuk az Arsenal kapusa elég érdekesen jön ki a kapujából. Messi oldalhálója sem rajta múlott. Meg ott volt a gól is...nDRo
első BL meccse Szczęsnynek,a gól szerintem nem rajta múltNewman
Hát a kijöveteleivel van gond és igazából akkor is elég furcsán mozdult ki. Nem vagyok kapus, de nem az a megszokott mozdulatsor volt, ettől függetlenül gyéb panasz valóban nem lehet rá.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mondjuk az Arsenal kapusa elég érdekesen jön ki a kapujából. Messi oldalhálója sem rajta múlott. Meg ott volt a gól is...nDRo
első BL meccse Szczęsnynek,a gól szerintem nem rajta múlt

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Mondjuk az Arsenal kapusa elég érdekesen jön ki a kapujából. Messi oldalhálója sem rajta múlott. Meg ott volt a gól is...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Barca fanként én azt mondom egyenrangú a két csapat nagyon pofás focit játszik az Arsenal is.Blevi
Ja, az Arsenal már 5-6 éve nagyon pofás focit játszik, csak a jó eredménytől vannak nagyon távol. Ez a probléma.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
10 másodpercen belül 2 gólpasszt adhatott volna Messi, önző volt most...

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ettől szép a magyar nyelv. Ezektől a kulturált, változatos hozzászólásoktól...

HAJRÁ BARCA! Már 11 éve!JC6
nem tudom,hogy feltűnt-e,de ez a fórum kicsit sem mentes a káromkodásoktól....Newman
Hát szomorú, nem szomorú néha nekem is elcsúszik 1-2. Az aktuális idegállapottól függ. Nyom az Arsenal 😊

Mire kimondom lehiggadnak a kedélyek.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ettől szép a magyar nyelv. Ezektől a kulturált, változatos hozzászólásoktól...

HAJRÁ BARCA! Már 11 éve!JC6
nem tudom,hogy feltűnt-e,de ez a fórum kicsit sem mentes a káromkodásoktól....

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ettől szép a magyar nyelv. Ezektől a kulturált, változatos hozzászólásoktól...

HAJRÁ BARCA! Már 11 éve!
több mint 13 éve
Blevi 8 297 — Lions & Cowboys fan
Barca fanként én azt mondom egyenrangú a két csapat nagyon pofás focit játszik az Arsenal is.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
"Ott volt közvetlenül az eset közvetlen közelében..." ARC 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Jók vagyunk eddig, csak nincs szerencsénk. Wilshere szenzációs eddig. Amikor lenyomta Messit mint a bélyeget az hatalmas volt.

Na már szopkodják a barca farkát a szagértők....
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
csak én nem látom azt a kurva nagy Barcelona fölényt? (tisztára mint a 2006-os BL döntő,ott is a szakmai tudás teljes hiánya látszott)

több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
amúgy a bíró a baszásoknak szokás szerint semmit sem fúj le...
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
ennyiNewman
fő az optomizmus...pedig a gólig nem játszottatok alárendelt szerepet.nDRo
kitámadunk és kapunk még 1-2 gólt,mint mindig
nem csoda,hogy nem vagyok optimista,az utóbbi 5-6 év alapján nincs okom rá
mind1,soccer sux 😛Newman
Mindig azt mondom jó az pötyögésnek, bemelegítés a football előtt 😀 De ez amúgy nem igaz, hét évig fociztam, ezt a sportot is imádom 😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ennyiNewman
fő az optomizmus...pedig a gólig nem játszottatok alárendelt szerepet.nDRo
kitámadunk és kapunk még 1-2 gólt,mint mindig
nem csoda,hogy nem vagyok optimista,az utóbbi 5-6 év alapján nincs okom rá
mind1,soccer sux 😛

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
ennyiNewman
fő az optomizmus...pedig a gólig nem játszottatok alárendelt szerepet.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ennyi

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Pedig akkor még ott volt Pires, Ljungberg és Henry is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kb 2 év után először nézek meg egy teljes meccset,Go Arsenal!Úgyis kikapunk...Newman
Beszélsz össze-vissza 😊Matthew99
életem egyik legszarabb sportélménye volt a 2006-os BL döntő,konkrétan sírtam a TV előtt,mert úgy éreztem,hogy mi érdemeltük volna meg azt a trófeát,de ilyen az élet....

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
kb 2 év után először nézek meg egy teljes meccset,Go Arsenal!Úgyis kikapunk...Newman
Beszélsz össze-vissza 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kb 2 év után először nézek meg egy teljes meccset,Go Arsenal!Úgyis kikapunk...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Látom te is nézted az Esti Showdert múlt héten...vassadi27
Nem értem miről van szó. Mesélj!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Még a tegnapi BL-meccshez: eleve úgy mentünk neki ennek a párharcnak, hogy itthon mindenképpen nyerni kell; így, hogy vereséget szenvedtünk, gyakorlatilag búcsút inthetünk a továbbjutásnak. A Spurs gólja is tökéletesen mutatta, hogy amiben előzetesen bíztam, azaz hogy a rutin majd felülkerekedik, nem jön be. Londonban amúgy is nehéz dolgunk lett volna, de van egy olyan rossz érzésem, hogy ha most ilyen eredményt tudott elérni a Tottenham, akkor hazai pályán, a kulcsemberek visszatérésével be fognak minket darálni. :/ De ez a társaság még úgy sem kész arra, hogy két fronton célba érjen (legfeljebb úgy, hogy a bajnokságban és a hazai kupában), a bajnoki szereplésünk szempontjából pedig minden bizonnyal jól is jön majd a - valószínűsíthető - kiesés. Talán majd jövőre...

Amúgy volt vele interjú, elég rendes gyerek. Kérdezték, mi lett volna, ha nem fedezik fel a magassága miatt, ha nem futballozna? Azt mondta, akkor, hogy: " Egy 26 éves szűz srác" 😀 😀 😀JC6
Látom te is nézted az Esti Showdert múlt héten...vassadi27
Hát vagy nem.
Azért kicsit gondolkozz el, hogy nézett ki a középpályánk, amikor Gattuso hetek óta megint vicc szintjén vágja a fát, Silva fel lett tolva, annyira szánalmas a középpályán a védekezésünk és Yepesnek, a csigalassú Yepesnek kell hátul megoldania mindent Nestával.
Tegnap Seedorf is kritikán aluli volt.
Boateng már edzett, mint írtam az előbb, így lehetséges, hogy már bevethető a visszavágón. Pirloról sem tudni, játszik-e, de azért ha a középpályán sikerül megoldanunk Seedorf szarságait, illetve Ambrosini védekezőtársát, simán meglehet a sanszunk.
Silva visszatér védekezni, a védelem bal oldalán kell valamit ügyködni, ugyanis Antonini helyén sajnos Emenuelson nem játszhat, pedig biztosra veszem, hogy ő kezdene, ha játszathatnánk. Valamelyik playmakerünk pedig villanni fog a támadók közül. Ha ki is esünk, amire megvan az esély, egyáltalán nem olyan simán szerintem, mint te azt gondolod vagy várod.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Még a tegnapi BL-meccshez: eleve úgy mentünk neki ennek a párharcnak, hogy itthon mindenképpen nyerni kell; így, hogy vereséget szenvedtünk, gyakorlatilag búcsút inthetünk a továbbjutásnak. A Spurs gólja is tökéletesen mutatta, hogy amiben előzetesen bíztam, azaz hogy a rutin majd felülkerekedik, nem jön be. Londonban amúgy is nehéz dolgunk lett volna, de van egy olyan rossz érzésem, hogy ha most ilyen eredményt tudott elérni a Tottenham, akkor hazai pályán, a kulcsemberek visszatérésével be fognak minket darálni. :/ De ez a társaság még úgy sem kész arra, hogy két fronton célba érjen (legfeljebb úgy, hogy a bajnokságban és a hazai kupában), a bajnoki szereplésünk szempontjából pedig minden bizonnyal jól is jön majd a - valószínűsíthető - kiesés. Talán majd jövőre...

Amúgy volt vele interjú, elég rendes gyerek. Kérdezték, mi lett volna, ha nem fedezik fel a magassága miatt, ha nem futballozna? Azt mondta, akkor, hogy: " Egy 26 éves szűz srác" 😀 😀 😀JC6
Látom te is nézted az Esti Showdert múlt héten...