Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem tud átlépni a saját árnyékán..hihetetlen nagy spíler lehetne ha megtanulna jól és jókor passzolni..tudom, hogy 13 gólpassz adott, de bakker..ez az ő képességeivel 28 kellene hogy legyen.. Keano
Senki nem fog egy bajnoki évadban 28 gólpasszt kiosztani, pláne nem a tavaszi szezon kezdeti szakaszáig.

De értem, mire gondolsz. Abban, hogy fejben így fejlődik, Ferguson keze nyilván vastagon benne van. Én abban bízom, hogy ha a mester a következő szezonban is marad (márpedig jelenleg semmi sem utal arra, hogy befejezné), az az idő elég lesz arra, hogy Nani nagyjából beérjen, és onnantól akár C. Ronaldónak is méltó utódja lehet a csapatnál.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Lehet, hogy a Barca még azzal a döntetlennel is növelni tudja majd az előnyét.vassadi27
a Real Madrid nem így működik 😀kaszo
Azért várjuk csak ki a végét... 😊

A félidő végéhez közeledve a Juve is vezet az Inter ellen. Remélem a végén is a 'zebrák' örülhetnek majd, és ezzel visszafogják egy kicsit az utóbbi időben eléggé vészesen közelítő Intert.
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Én pár éve még örültem volna ha elzavarják a csapattól...azon a véleményem voltam, hogy csak CR7 miatt került hozzánk..de csak mint silány másolat !
Már a tavalyi évben lekerült a listám első helyéről...és elkezdett jól és hasznosan játszani...de...
Nem tud átlépni a saját árnyékán..hihetetlen nagy spíler lehetne ha megtanulna jól és jókor passzolni..tudom, hogy 13 gólpassz adott, de bakker..ez az ő képességeivel 28 kellene hogy legyen.. / szombaton spec. mikor 1-0 nál labdát szereztünk a city 16-osán..szemben a kapuval ha tovább tolja Ando üres kapu bepassz és gól...nem ő egyedül elbikázta... / na az ilyen megoldások miatt nem tartom őt a United sztárjának..és igen valóben nem rossz játékos... 😉
Most már maradhat..... 😂 és remélem hogy minál hamarabb megváltoztatja a véleményem.... :cool:


több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Lehet, hogy a Barca még azzal a döntetlennel is növelni tudja majd az előnyét.vassadi27
a Real Madrid nem így működik 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Tüsi91: van igazság abban amit mondasz, de az is benne van, h ő rengeteget próbálkozik, ebből következik h sokszor látjuk rossz megoldást választani. Amikor mondjuk Andersonnak megy szarul, akkor ő kb eltűnik, ad pár alibi passzt és ennyi. Naninak amikor nem megy ő akkor is megpróbálja a lövéseket, badásokat, ahelyett, hogy a biztosabb, ugyanakkor kapura veszélytelenebb passzokat erőltetné, de még mindig ez a jobb szvsz, főleg mert ezekből a beadásokból lehet a legjobbakat ollózni mint láttuk 😀chvs
Mondjuk ha valamit fel lehet róni nála negatívumként, az pont az, hogy túl sokszor próbálkozik ezekkel a távoli lövésekkel, ami egyszer-egyszer ugyan bejön, általánosságban véve viszont, mondjuk ki, inkább önzőség a részéről. Emiatt valóban jogos a kritika, ugyanakkor ettől még nem rossz játékos - és ez az, amit itt sokan nem akarnak megérteni.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Casillas-t a második percben kiállították... :o

Lehet, hogy a Barca még azzal a döntetlennel is növelni tudja majd az előnyét.
több mint 13 éve
chvs 86
A 23-as és a 34-es kép ilyen; azt, hogy a sig melyik alapján készült, nem tudom.vassadi27
köszi!

Tüsi91: van igazság abban amit mondasz, de az is benne van, h ő rengeteget próbálkozik, ebből következik h sokszor látjuk rossz megoldást választani. Amikor mondjuk Andersonnak megy szarul, akkor ő kb eltűnik, ad pár alibi passzt és ennyi. Naninak amikor nem megy ő akkor is megpróbálja a lövéseket, badásokat, ahelyett, hogy a biztosabb, ugyanakkor kapura veszélytelenebb passzokat erőltetné, de még mindig ez a jobb szvsz, főleg mert ezekből a beadásokból lehet a legjobbakat ollózni mint láttuk 😀
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ez piros? olyat dobott magán a csávó...
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A gólpasszokról meg annyi, hogy pl. a tegnapit is neki adták. Holott a beadás nem azért ment oda, mert ő odatekerte. Plusz Park gólja az Arsenal ellen is...
Sohasem fogom kedvelni a srácot, de ha ésszel focizik erőssége a csapatnak.tüsi91
Ennyi erővel bármelyik játékos gólpasszaira lehetne mondani, hogy "ezt más is megcsinálta volna", meg hasonlókat... Nani 13 gólpassza önmagáért beszél. Nyilván vannak hibái, és akár még azt is aláírom, hogy az átlagosnál több (a Fulham-meccset például én sem fogom megbocsátani neki, kivéve talán ha bajnokok leszünk), de nem lehet vitába szállni az érdemeivel.

Azzal amúgy egyetértek, hogy fejben sokat fejlődött ebben a szezonban - és ahogy kezd benőni a feje lágya, úgy lesz egyre nagyobb hasznára a csapatnak.
vassadi27
Nyílván túloztam a gólpasszoknál. Csak az elmúlt 1 hónapban látok nála fejlődést fejben. Decemberig az ég adta világon semmit sem. Bár ez nem jelent semmit. Én már azzal is elégedett vagyok, ha néha előbbre teszi a csapatot, mint saját magát. Ez egyre többször fordul elő.
A legnagyobb gond, hogy a teljesítménye javulásával az egoja párhuzamosan nő.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A gólpasszokról meg annyi, hogy pl. a tegnapit is neki adták. Holott a beadás nem azért ment oda, mert ő odatekerte. Plusz Park gólja az Arsenal ellen is...
Sohasem fogom kedvelni a srácot, de ha ésszel focizik erőssége a csapatnak.tüsi91
Ennyi erővel bármelyik játékos gólpasszaira lehetne mondani, hogy "ezt más is megcsinálta volna", meg hasonlókat... Nani 13 gólpassza önmagáért beszél. Nyilván vannak hibái, és akár még azt is aláírom, hogy az átlagosnál több (a Fulham-meccset például én sem fogom megbocsátani neki, kivéve talán ha bajnokok leszünk), de nem lehet vitába szállni az érdemeivel.

Azzal amúgy egyetértek, hogy fejben sokat fejlődött ebben a szezonban - és ahogy kezd benőni a feje lágya, úgy lesz egyre nagyobb hasznára a csapatnak.

tényleg brutál jó ez a sig. az eredeti képet be tudnád linkelni, olyat amikor még Nani nem ér oda?chvs
http://www.zimbio.com/pictures/4zmREYY57dW/Manchester+United+v+Manchester+City+Premier/ZvGgdThex76
A 23-as és a 34-es kép ilyen; azt, hogy a sig melyik alapján készült, nem tudom.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
tényleg brutál jó ez a sig. az eredeti képet be tudnád linkelni, olyat amikor még Nani nem ér oda?
Amúgy Naniról a véleményem: lehet h önző sokszor, de legalább hajt minden meccsen és igazából a legnagyobb önzőségei akkor vannak amikor vagy nem megy sehogy a csapatnak és egyedül akarja megoldani a gólszerzést, vagy amikor már megyüen 2-3 góllal, na akkor tényleg nem tud passzolni, de ne felejtsük el h ebben a szezonban sehol nem lennénk nélküle(ja és a lehtöbb gólpasszt adta a PL-ben)chvs
Én mint official Nani hater ezt megcáfolom. Az adott jobb bekk felfut kb 25ször Nani mellett a szélen, megkapja talán 2x. Igazból tényleg meccsenként van 2-3 jó megoldása, néha több, néha kerek 0. Csak mellette annyi rossz, hogy döbbenet. Az utóbi 1 hónapban fejben fejlődött valamit, ami nagyon látszik a játékán.

A gólpasszokról meg annyi, hogy pl. a tegnapit is neki adták. Holott a beadás nem azért ment oda, mert ő odatekerte. Plusz Park gólja az Arsenal ellen is...
Sohasem fogom kedvelni a srácot, de ha ésszel focizik erőssége a csapatnak. Ha nem, na akkor én a többi játékos helyében pofon vágnám.
több mint 13 éve
chvs 86
tényleg brutál jó ez a sig. az eredeti képet be tudnád linkelni, olyat amikor még Nani nem ér oda?
Amúgy Naniról a véleményem: lehet h önző sokszor, de legalább hajt minden meccsen és igazából a legnagyobb önzőségei akkor vannak amikor vagy nem megy sehogy a csapatnak és egyedül akarja megoldani a gólszerzést, vagy amikor már megyüen 2-3 góllal, na akkor tényleg nem tud passzolni, de ne felejtsük el h ebben a szezonban sehol nem lennénk nélküle(ja és a lehtöbb gólpasszt adta a PL-ben)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Milan-Tottenham párharcban meg szvsz nyerni fog a Tottenham még pedig 2 okból:
1. Oddo vs. Bale
2. Antonini vs. Lennon
Szerk. most nézem h a Spurs kp-ja is igen tartalékos nincs Bale, Modric, VDV, így már nem lehetetlen a jó eredmény.empty taxi
Modric és Van der Vaart nincs száz százalékos állapotban, Bale viszont biztosan kihagyja az első meccset. Tudom, hogy a Tottenham mostanában nagyon felkapott csapat, de bízom benne, hogy a (BL-)rutin a mi javunkra dönt, és végre megint a nyolc közé jut a csapat.

Az a Rooney sig nagyon ott van a szeren.... :cool:Keano
Kösz; apeszost illeti a dicséret. 😉
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Az a Rooney sig nagyon ott van a szeren.... :cool:


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk azért nem hasonlít kicsit sem ahhoz, amit Kaká bármikor is kapott
Örök szívem csücske marad 😊Stez
Én voltam Milan meccsen, 2008-ban, direkt a Rossonerik mögé ültem. Az élmény leírhatatlan, már a bemelegítéstől kezdve, amikor elkezdik éltetni a játékosokat.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
amugy ez a huje wigan mindig ezt csinalja a pool ellen legalabbis amennyire emlekszem.
soha megcsak megsem probaltak nyerni miota feljutottak.Fake
Lehet, hogy meg sem próbáltak nyerni, de pl. tavaly valahogy mégiscsak sikerült nekik.

"Yeah, I think that’s my best one," he said. "I just tried to get into a good position for when Nani crossed the ball. I saw it come into the box and I thought, 'Why not?'. So I tried it and thankfully it went into the top corner. Nine times out of 10 they go over the crossbar or wide, but thankfully today it went into the top corner. It's instinctive. You don't have time to think about what you’re going to do. When I scored the goal, I could see the joy in the crowd, the joy among the players, the manager, the players and all the staff. It was a fantastic moment."

Nem tudok betelni vele, még mindig a hatása alatt állok... 😊 De most már talán elég lesz, mielőtt még a topikban kitör a polgárháború ... 😊 (Mi lesz itt a 'Pool-MU rangadó előtt... 😛 )
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként a dagisport oldalán sima bajnokikat is lehet online nézni, vagy csak bl meccseket?fetomy
Néha igen néha nem full változó.
A Milan-Tottenham párharcban meg szvsz nyerni fog a Tottenham még pedig 2 okból:
1. Oddo vs. Bale
2. Antonini vs. Lennon
Szerk. most nézem h a Spurs kp-ja is igen tartalékos nincs Bale, Modric, VDV, így már nem lehetetlen a jó eredmény.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
csak mert régen volt liverpool.. 😀 nyáron állítólag 20 miskáért rámennek Krkicsre 😀

Egyébként a dagisport oldalán sima bajnokikat is lehet online nézni, vagy csak bl meccseket?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Két elég "rondát" sikerült ma alkotnia, ráadásul mindkettőt jobb lábbal, ami elvileg a gyengébb 😊Bálesz
hát nem szar gólok, főleg jobbal... szeretek dzsdzsről hallani ilyeneket, mert úgy néz ki, nála nem egy kis virágzásról van szó, hisz már negyedik éve nem csak stabil tagja, de alapembere a PSVnek... És még csak 24 éves, igazán remélem, hogy személyében végre újra lesz egy focistánk, akire igazán büszkék lehetünk...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
amugy ez a huje wigan mindig ezt csinalja a pool ellen legalabbis amennyire emlekszem.
soha megcsak megsem probaltak nyerni miota feljutottak. idegenben meg hagyjan de otthon sem.
csak a kapalasra mentek es imadkoztak az egy pontert.Fake
Az milyen volt már, amikor 1-0-nál az az arab kapus húzta az időt? Nem akartam hinni a szememnek.

Rettentő antipatikus csapat a Wigan, mert ahogy írod, meg se próbálnak játszani. Igaz, a sok buta afrikai fekán látszik is, hogy nem tudják mihez kezdjenek, amikor náluk a labda...
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Két elég "rondát" sikerült ma alkotnia, ráadásul mindkettőt jobb lábbal, ami elvileg a gyengébb 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én azt olvastam, hogy kiadtak egy nyilatkozatot, hogy elnézést kérnek Bálesz barátjuktól, amiért így sikerült, szégyellik magukat, és igyekeznek kárpótolni őt, ha egyáltalán tudják, mert elismerik, hogy hatalmas csalódást okoztak 😕

😀 egyébként valakinek nincs linkje Dzsdzs góljaihoz? 😊 :rolleyes:fetomy
Linket, linket! 😀

Dzsdzsdzsdzs góljai fent vannak az nso-n is 😊Bálesz
ja ez titkos még 😊 csak kapom tőlük az előzetes sajtóanyagokat, 1 nappal a megjelenés előtt, tehát ez majd holnapi nap folyamán jelenik csak meg, bár még kérdéses, mert állítólag több klub is tiltakozik a nyilatkozat ellen, mert nem szeretnék, ha megbocsátanál nekik 😀😀

köszi, bár nekem az NSO olyan, mint norvégnak a fürdővíz, azért most rámegyek 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amugy ez a huje wigan mindig ezt csinalja a pool ellen legalabbis amennyire emlekszem.
soha megcsak megsem probaltak nyerni miota feljutottak. idegenben meg hagyjan de otthon sem.
csak a kapalasra mentek es imadkoztak az egy pontert.
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Én azt olvastam, hogy kiadtak egy nyilatkozatot, hogy elnézést kérnek Bálesz barátjuktól, amiért így sikerült, szégyellik magukat, és igyekeznek kárpótolni őt, ha egyáltalán tudják, mert elismerik, hogy hatalmas csalódást okoztak 😕

😀 egyébként valakinek nincs linkje Dzsdzs góljaihoz? 😊 :rolleyes:fetomy
Linket, linket! 😀

Dzsdzsdzsdzs góljai fent vannak az nso-n is 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ejj, de utálom ezt a 70 emberrel védekezős focit, mint amit ma a Wigan játszott :mad: Na mindegy, a céljukat végülis elérték vele, azt meg pont leszarják, hogy nekem ez tetszik-e, avagy sem 😀Bálesz
Én azt olvastam, hogy kiadtak egy nyilatkozatot, hogy elnézést kérnek Bálesz barátjuktól, amiért így sikerült, szégyellik magukat, és igyekeznek kárpótolni őt, ha egyáltalán tudják, mert elismerik, hogy hatalmas csalódást okoztak 😕

😀 egyébként valakinek nincs linkje Dzsdzs góljaihoz? 😊 :rolleyes: