Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
MoneyCity támadásait...Mikey
ne írj ilyet mert Hurka a kardjába dől 😀Divat
ezt most csak én nem értem? 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
no comment. szegény embert még az ág is húzza 😕
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
MoneyCity támadásait...Mikey
ne írj ilyet mert Hurka a kardjába dől 😀

|
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
4 ekkora védés csak a mesében van egymás után
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 796 — Scream and scout
egy szájbakurt cselt nem tudunk megcsinálni.de tényleg.egy megtolás nmem egy. torres nagyon szenved, ngog nem tudja odaadni a legközelebbi embernek, jovanovics meg kuyt labdát se kap...a.kacsa
Ugyan nem vagyok szakember, de rohadtul nem látom, hogy mit is akar Hodgson játszatni a csapattal.
Legalább az egyértelműen kiderült számomra az első 45 perc alapján, amit eddig csak feltételeztem: sokkal jobb csapat ez a manciti, mint mi.
Masch hihetetlenül hiányzik ebből a csapatból. Nincs aki megszűrje a MoneyCity támadásait...Mikey
Hodgson keresi a megfelelő taktikát a kerethez szvsz ha még novemberben is ennyire elképzeléstelen lesz a Pool akkor kell csak kongatni a vészharangokat.
Más: állítólag a Milan megegyezett Ibrával az anyagiakról a Barcáának meg letettek egy 30 millió euró + Borriello ajánlatot. Utóbbi időben fennálló garasoskodásunk mellett mondhatni már-már meglepő de örülnék neki 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
de akkor meg gyorsan boltoljuk el, hogy vkit még vegyünk 31e előtt. mert lenne foltozni való hely
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 086
egy szájbakurt cselt nem tudunk megcsinálni.de tényleg.egy megtolás nmem egy. torres nagyon szenved, ngog nem tudja odaadni a legközelebbi embernek, jovanovics meg kuyt labdát se kap...a.kacsa
Ugyan nem vagyok szakember, de rohadtul nem látom, hogy mit is akar Hodgson játszatni a csapattal.
Legalább az egyértelműen kiderült számomra az első 45 perc alapján, amit eddig csak feltételeztem: sokkal jobb csapat ez a manciti, mint mi.
Masch hihetetlenül hiányzik ebből a csapatból. Nincs aki megszűrje a MoneyCity támadásait...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egy szájbakurt cselt nem tudunk megcsinálni.de tényleg.egy megtolás nmem egy. torres nagyon szenved, ngog nem tudja odaadni a legközelebbi embernek, jovanovics meg kuyt labdát se kap...
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Na Németh K. se látjuk többet Pool mezben...végleg Olympiakos játékos lett..
Közben vezet a City Barry góljával 1-0..


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 086
na kezdődik a pool meccs.a.kacsa
Masch el sem utazott a csapattal... állítólag közel a Barcába történő átigazolása...
Mi pedig úgy 5 év után először 4-4-2-t nyomunk majd, úgy néz ki. Kíváncsian várom, különösen a Torres-Ngog csatárduó játékát.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na kezdődik a pool meccs.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nem tudom, hogy ez volt-e már.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/madridban-20-millio-fontot-adnanak-adebayorert-lapertesules-2041975/Matthew99
Minek oda, de most komolyan? Inkább hoznának a fiataloktól pár tehetséget, akik kb ingyen jelenthetnének alternatívát a kiegészítő posztra, és akkor talán a Reálnál is lehetne utánpótlásról beszélni... A Barca a mostani keretében kb 2-300 millió eurot spórolt meg a Messi-Iniesta-Xavi-Puyol-Pedro-Krkic-Busquets-Valdezz tengellyel...Geronimo
Adebayor... Tudják még forgatni a kardot a hasamban.
Remélem nem lesz belőle semmi...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A Sevilla már bejelentette, most már max az orvosin hasalhat el. Egyedül a goal.com írt árat (az ő szavuk ugye nem szentírás), ők 6,5 millió fontról tudnak.marci
köszi,korrekt ár
lájkoltam is 😛Newman
még jön Swárcer és egész esélyes kis csapatunk lesz egy kupára már végre...mondjuk sok fog múlni a sérüléseken....M_ViCk
Nem vagyok én ebben annyira biztos,csak szórakoznak egymással a csapatok.Mondjuk a legutóbbi Vela+2M Font-os igény különösen viccesre sikerült a Fulham részéről.Persze jöhet,mert a kapust poszt egy vicc és az a baj,hogy ő is csak átmeneti megoldás lenne a 37 évével....Előbb-utóbb be kell ruháznunk egy fiatal,tehetséges és kész kapusba,esetleg várunk Szczesnyre,Fabianskiban már nem sok bizodalmam maradt.

több mint 13 éve
higuaín20 9
Benzema 2szer villant 😊JoeyPorter
Mourinho rászolt ,hogy ideje lenne már valamit csinálnia 😀 hát eddig bejött.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
Nem tudom, hogy ez volt-e már.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/madridban-20-millio-fontot-adnanak-adebayorert-lapertesules-2041975/Matthew99
Minek oda, de most komolyan? Inkább hoznának a fiataloktól pár tehetséget, akik kb ingyen jelenthetnének alternatívát a kiegészítő posztra, és akkor talán a Reálnál is lehetne utánpótlásról beszélni... A Barca a mostani keretében kb 2-300 millió eurot spórolt meg a Messi-Iniesta-Xavi-Puyol-Pedro-Krkic-Busquets-Valdezz tengellyel...Geronimo
És ugye a Real idén már nem igazol többet... 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Benzema 2szer villant 😊

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Nem tudom, hogy ez volt-e már.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/madridban-20-millio-fontot-adnanak-adebayorert-lapertesules-2041975/Matthew99
Minek oda, de most komolyan? Inkább hoznának a fiataloktól pár tehetséget, akik kb ingyen jelenthetnének alternatívát a kiegészítő posztra, és akkor talán a Reálnál is lehetne utánpótlásról beszélni... A Barca a mostani keretében kb 2-300 millió eurot spórolt meg a Messi-Iniesta-Xavi-Puyol-Pedro-Krkic-Busquets-Valdezz tengellyel...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elvileg Squillaci mától az Arsenal tagja,kiváncsi vagyok mennyiért hoztuk,de kellett egy megbízható középhátvéd.Persze a hivatalos bejelentésre még várok.Newman
A Sevilla már bejelentette, most már max az orvosin hasalhat el. Egyedül a goal.com írt árat (az ő szavuk ugye nem szentírás), ők 6,5 millió fontról tudnak.marci
köszi,korrekt ár
lájkoltam is 😛Newman
még jön Swárcer és egész esélyes kis csapatunk lesz egy kupára már végre...mondjuk sok fog múlni a sérüléseken....
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mészőly papára gondoltam, az afrikai focisták nagy haverjára 😀Farky
és a kiemelkedő magyar sportdiplomatára, aki mindig tudja előre a tutit 😊

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 403 — Invisible man
Nem tudom, hogy ez volt-e már.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/madridban-20-millio-fontot-adnanak-adebayorert-lapertesules-2041975/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Elvileg Squillaci mától az Arsenal tagja,kiváncsi vagyok mennyiért hoztuk,de kellett egy megbízható középhátvéd.Persze a hivatalos bejelentésre még várok.Newman
A Sevilla már bejelentette, most már max az orvosin hasalhat el. Egyedül a goal.com írt árat (az ő szavuk ugye nem szentírás), ők 6,5 millió fontról tudnak.marci
köszi,korrekt ár
lájkoltam is 😛

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Elvileg Squillaci mától az Arsenal tagja,kiváncsi vagyok mennyiért hoztuk,de kellett egy megbízható középhátvéd.Persze a hivatalos bejelentésre még várok.Newman
A Sevilla már bejelentette, most már max az orvosin hasalhat el. Egyedül a goal.com írt árat (az ő szavuk ugye nem szentírás), ők 6,5 millió fontról tudnak.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Elvileg Squillaci mától az Arsenal tagja,kiváncsi vagyok mennyiért hoztuk,de kellett egy megbízható középhátvéd.Persze a hivatalos bejelentésre még várok.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
isten vagy, lesz hol szarrá szopatni a haverokat :cool:kristof
engem kedvelj, én mutattam neki.Höri
neked is nagyon köszi nyomok is neked egy lájkot 😛kristof
bezzeg nekem csak a dislikeok jönnek 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
magic11.huHurka
isten vagy, lesz hol szarrá szopatni a haverokat :cool:kristof
engem kedvelj, én mutattam neki.Höri
neked is nagyon köszi nyomok is neked egy lájkot 😛