NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hurka, mondj egy csatár, aki beívelésnél 10-ből 9-szer nem támaszkodik az ellenfelén? De nem akarom védeni, láttam tegnap is, hogy ezt csinálta 😀

Amúgy volt vele interjú, elég rendes gyerek. Kérdezték, mi lett volna, ha nem fedezik fel a magassága miatt, ha nem futballozna? Azt mondta, akkor, hogy: " Egy 26 éves szűz srác" 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Jó hír a MU szimpatizánsoknak, Valencia elkezdte az edzést, és hamarosan visszatérhet, kicsit előbb is, mint gondolták.. Márciusban már pályára is léphet. 😊
Jah és grat a Spursnek, remélem kiverik a Milant. 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Crouch, nem tudom, hogy utálok-e valakit nála jobban... 170 méter magas, de azért 10-ből 9 fejpárbajt elveszít, azt az 1-et is úgy nyeri, hogy akkorát támaszkodik a védőn, mint egy ház (ez a gól tökéletesen mutatja, fúj.. http://www.youtube.com/watch?v=wi8x6r-EZTg&feature=related), labdához meg alig ér, technikai tudása az NB1-ben is kevés lenne talán, és így lesz valakiből ekkora császár...


az meg szégyen mondjuk, hogy Flaminit ott nem állították ki, te atyaúristen mit csinált ott..
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Folan-nel nagyon elégedettek vagyunk az arizonai edzőtáborban, és a coach szeretné ha megtartnánk, és ő is nyitott az amerikai játékra. Szerintem jót tenne neki a környezetváltás, mert kicsit elszürkült az utóbbi években Angliában, évek óta nem játszott az EPL-ben, balhézott a menedzserrel, és volt egy súlyosabb sérülése is. Én azóta vagyok nagyon mellette, mióta Casey-vel játszottak párban egy félidőt, két hasonló fizikai felépítésű, hasonlóan vehemens mentalitású favágó paraszt, pont erre van szükségünk - már csak Sanyi kéne mögéjük a kispadra. Jó lenne ezeket ráereszteni pl a Galaxy-re, bekemribanc meg lendonkurva nem tudom mit szólna, ha letörnék a műkörmeiket. 😛
Az is tetszett, hogy beszélt róla, mennyivel lazább, kötetlenebb nálunk az öltözői hangulat, mint a konzervatív, fegyelmezett, korlátok közé szorított, retardált, semmirekellő, szarházi, teaszívó, köcsög, buzi angoloknál. Ezt kicsit én színeztem ki, de érezhető a különbség, ebből is látszik, hogy a mieink hétköznapi emberek, akik szórakozásból játszanak, és mert büszke coloradói harcosok, nem pénzhajhász köcsögök, mint a nagy európai suckeristák, akiket meg se lehet különböztetni egymástól, akkora tucat divatmajmok. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Meghaltam és a mennyországban vagyok, vagy csak a sör beszél belőlem 😊
Hatalmas, életem végéig kitartó élmény ért a mai este!!!Egon bá
Csak a Spurs létezik nekem Angliában 😛 Csodás este, felejthetetlen élmény 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gyönyörű este, otthon nem elszúrni! Visszatérnek a sérültek, és iskolafocival jut a T'ham a következő körbe.

Én elismerem Gattusot, mint játékost. A hatalmas szíve miatt szerettem meg, de már tavaly is látszott, hogy nem az igazi. Jöttek a sérülések is... De hogy így viselkedjen egy CSK, az ellenfél másodedzőjével, aki túl van már a 60-on... "Nyakfogás" és lefejelés... Hát Istenem, talán érzi legbelül, hogy közel a vég. De egy sportember nem viselkedhet így...

Mindenesetre, SZÉP VOLT FIÚK!!

szerk.: Flamini meg egy féreg. Amit művel évek óta a pályán, az nem futball. De Olaszban szedte fel ezt a gerinctelenséget...JC6
Meghaltam és a mennyországban vagyok, vagy csak a sör beszél belőlem 😊
Hatalmas, életem végéig kitartó élmény ért a mai este!!!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Gattuso mindig ilyen patkány volt, csak valahogy elnézték neki egy legyintéssel hogy "Jól van már srácok ez a kis aranyszívű hirtelen haragú szőrmók Gattuso nem kell komolyan venni nah nyugi".
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gyönyörű este, otthon nem elszúrni! Visszatérnek a sérültek, és iskolafocival jut a T'ham a következő körbe.

Én elismerem Gattusot, mint játékost. A hatalmas szíve miatt szerettem meg, de már tavaly is látszott, hogy nem az igazi. Jöttek a sérülések is... De hogy így viselkedjen egy CSK, az ellenfél másodedzőjével, aki túl van már a 60-on... "Nyakfogás" és lefejelés... Hát Istenem, talán érzi legbelül, hogy közel a vég. De egy sportember nem viselkedhet így...

Mindenesetre, SZÉP VOLT FIÚK!!

szerk.: Flamini meg egy féreg. Amit művel évek óta a pályán, az nem futball. De Olaszban szedte fel ezt a gerinctelenséget...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Gattuso ma gyönyörűen bemutatott mindent, ami miatt utálom, mint a sz*rt.Bálesz
mi lett volna van Bommel is a pályán van... 😀

|
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 795 — 258. §
lol Gattuso
nem ezzel a meccsel győztek meg h érdemes soccert néznemkristof
még jó hogy hurka nézte, mert így pont elkaptam a meccs legérdekesebb részét, a lefújás előtti és utáni percet
azt sajnálom, hogy nem mutatták, mi történt mikor mentek be a játékosok az öltözőbe, mert egy pillanatra mintha látszott volna valami...

viva la soccer!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Gattuso ma gyönyörűen bemutatott mindent, ami miatt utálom, mint a sz*rt.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
crouch robot mozgása mindig is felbaszott,kibírhatatlan 😀

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lol Gattuso
nem ezzel a meccsel győztek meg h érdemes soccert néznem
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Nyert a T'ham jessssz
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Barom Fulham...93. percben tizit kihagyni. Pedig már örültem, hogy megint kikap a cselszki 😕Bálesz
Szorítottam nekik én is a tizenegyesnél, de nem jött össze. Egyetértek azzal, hogy most a futball igazságos oldalát láthattuk megnyilvánulni; csak miért pont a Chelsea-hez volt kegyes... 😀 😛 Mindegy, így is van 12 pont előnyünk.

Gera meg menjen egy másik PL csapatba vagy jöjjön haza és legyen bajnok a fradival :cool:davemayer
Nyáron lejár a szerződése, és nem hiszem, hogy ezek után maradna (kivéve esetleg, ha kirúgják Hughes-t). A West Bromnál most nevezték ki Hodgsont, úgyhogy könnyen elképzelhető, hogy visszatér a régi kenyéradójához. Csak az a gond az ilyen csapatokkal, hogy ha feljutóként az első évben bravúrral meg is ragadnak a PL-ben, a második szezonban nagy részük kiesik (lásd pl. Hull City, vagy idén valószínűleg a Wolves). De még mindig jobb Gerának, mint az a sínylődés, ami most van.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
ilyen egy sz*r meccset.
amióta Hiúz az edző még egy tűrhető FFC bajnokit nem láttam. szégyen gyalázat. ötlettelen, sablon brit futball. vedd és rúgd.

GERA A KIRÁLY

szerk.: nem volt 11-es... legalábbis a videóból nekem ez jött le. (a 70. percig bírtam nézni kb...)JC6
Ha Gera lenne a Király ő védett volna a válogatott meccsen 😛 😂

Amúgy szerintem jogos volt a 11-es, de nem érdemelt volna győzelmet a Fulham.

Gera meg menjen egy másik PL csapatba vagy jöjjön haza és legyen bajnok a fradival :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Emory gólt lőtt a Rapids-ben! 2-0-ra vertük felkészülési meccsen a Columbus-t. Ő az a fiatal srác, aki coloradói származású, és a helyi Metro State játékosaként tavaly 17 góllal és 10 assziszttal az év játékosa lett a Rocky Mountain div.2-ben. Fort Collins-ból származik, ott van a CSU, és pár hónappal fiatalabb nálam. Szurkolok neki, hogy bekerüljön a keretbe, hatalmas lenne. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Szerintem megadható volt. Az más kérdés, hogy nem éltek a lehetőséggel. Ráadásul Dempsey a kipattanót elrúgta a jobb helyzetből érkező izlandi elől.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ilyen egy sz*r meccset.
amióta Hiúz az edző még egy tűrhető FFC bajnokit nem láttam. szégyen gyalázat. ötlettelen, sablon brit futball. vedd és rúgd.

GERA A KIRÁLY

szerk.: nem volt 11-es... legalábbis a videóból nekem ez jött le. (a 70. percig bírtam nézni kb...)
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hát nem gondoltam volna hogy ezt a közeljövőben ki kell mondanom, de ideje rágyúrni arra hogy a BL indulás meglegyen... 😐

UEFA meg gondolkozhat azon lassan hogy Angliából 5 hely legyen a BLre 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szar meccs volt. Luiz kibaszott jól játszott (nagyon meglepődtem, főleg amilyen szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de nagyon tetszik ahogy játszik 😊) egyedül a tizenegyesnél hibázott, de szerencsére Cech megmentette. am kb tényleg annyi volt amit dave írt h felvittük a 16oshoz majd ott nem tudtunk vele semmit kezdeni, beadások szarok voltak, kipasszolni nem tudtuk őket, egyszerűen szar volt az egész. Fulhamben Salcido király volt ha megtanulna beadni sokra vihetné, amikor meg bejött Gera és az egész stadion elkezdte életetni remélem Hughesnak is leesik végre h vele jobbak (amíg bent volt kb csapata legjobbja volt Dempseyvel) v adja el a gecibe csak játsszon valahol.

szerk. hehe, sokáig írtam de látom davemayernek ugyanaz jött le a meccsből mint nekem 😊
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Barom Fulham...93. percben tizit kihagyni. Pedig már örültem, hogy megint kikap a cselszki 😕Bálesz
5-ös oddsért csak belőhette volna - mondtam is tesómnak hogy tuti kihagyja :
1.Luiz nem érdemelte meg a tizit, elsőrangú volt a teljesítménye
2. a Fulham nem érdemelt győzelmet
3. Murphy nem volt a pályán -ha ő ott van kikap a Cselszki


Amúgy durva volt az az örjöngés a stadionban amikor bejött Gera, hogy skandálták a nevét 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Hát még majdnem bejött ennek a gyökér Hughesnak a taktikája... 😛
Sajnáltam volna Luizt ha emiatt kikapnak de United drukker is vagyok úgyh azért Dempsey berúghatta volna 😀

Vicces volt hogy az egész második félidőben annyi történt hogy a Chelsea felvitte a Fulham 16-osáig majd ott elvesztette, és a hazaiak gyorsan visszaívelték/gurították nekik a félpályához - mintha rekordot akartak volna dönteni kivédekezett támadásból... :/

Érdekes hogy Ancelotti 3 hónapja(!) nem képes összerázni a csapatát és nem igazán hallani hogy elküldik, mást meg 1 vereségért kirúgják (vagy azért mert nem szép játékkal lett bajnok a csapat :o )

Jó ez így, lassan ott van a Chelsea mint mielőtt belepumpálták a az olaj-maffia pénzt, látszik hogy ez egy csapatjáték. Valahol igazságos a futball csak ezt nem látjuk sosem :rolleyes:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Barom Fulham...93. percben tizit kihagyni. Pedig már örültem, hogy megint kikap a cselszki 😕