Soccer
41 feliratkozó
több mint 11 éve
semmit nem tudok a szlovák-szlovén utánpótlásról, de azt látom, hogy nekik legalább vannak komoly csapatokban játszó játékosaik(szlovákok), illetve a maguk szintjén tudnak komoly EGYSÉGES csapatot kialakítani, aki képesek a bravúrra (szlovénok)ezzel szemben, mi se tradícióból se a merítési bázisból (=önerőből) még a közelükbe sem tudunk lenni, vajon ez minek köszönhető? talán ezen kéne elgondolkodni

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
Ezzel a bazza féle várható kezdővel már a kezdő sípszó előtt főbe lőnénk magunkat...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Ezek szerint ott a zseton zsebrerakásánál magasabb célok, jelesül a foci felvirágoztatása lebeg az edzők szeme előtt, ellentétben ugyebár az itthoni példával, ahol legfeljebb nyilatkozni tanulnak meg a "szakemberek" (néha pedig azt sem...)berger90bullshit a köbön, a szlovákoknál nagyobb a korrupció, mint a románok, bulgárok, görögök és olaszok kivételével bárhol az EU-ban, de valószínűleg a véletlenek csodálatos összejátszásánál köszönhető, hogy a labdarúgásba épp a szentlelkűek jutottak
amúgy a 2010-es vb-kvalifikációs csoportjuk:
1. Szlovákia
2. Szlovénia
3. Csehország
4. Észak-Írország
5. Lengyelország
6. San Marino
innen egy országnak minimum ki kellett jutnia, akire itthonról aztán bezzegezve mutogathatunk, ez ebben a gyönyörű

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Ezek szerint ott a zseton zsebrerakásánál magasabb célok, jelesül a foci felvirágoztatása lebeg az edzők szeme előtt, ellentétben ugyebár az itthoni példával, ahol legfeljebb nyilatkozni tanulnak meg a "szakemberek" (néha pedig azt sem...)De mi a szlovák példa? Mert direkt rákerestem, u15-ig visszamenően biztosan minden csapatnál szlovák edzők dolgoznak, sőt '93 óta sose alkalmaztak ezeknél a csapatoknál külföldi trénereket. Egyes kluboknál találtam együttműködési megállapodásokat angolokkal, de kb. ennyibaggioJC párszor már dicsérte a szlovák példát, de mégis mi jobb ajánlólevél kell annál, hogy ott voltak négy éve a vébén? Hogy a spanyolok kipicsázásáról már ne is beszéljünk.berger90De ha már velük példálózol, mit tudsz pl. a szlovák és a szlovén utánpótlás-képzésről?baggiojajj... mert 1., az rögtön egy életképes és jól kidolgozott koncepció, ha "töltsük fel nyugati edzőkkel az utánpótlást" felkiáltással belefogunk, 2., külföldi edzők és menedzserek bevonása azonnal kizárja a korrupciót, mely fogalmat arrafelé nem is ismerneknem, az lenne a lényeg, hogy felhagyjunk azzal amit az elmúlt 30 évben csináltunk, MERT AZ NEM MŰKÖDIK!!!
remélem ma visszanyerjük Erdélyt, az a lényegbaggio
Az európai labdarúgás elhúzott mellettünk, észre kéne venni, hogy önerőből ez a hátrány ledolgozhatatlan.
senki nem hiszi, hogy külföldön minden jó, minden szép, de ha Belgium eljutott oda ahova, ha a szlovákok ki tudnak nevelni egy Hamsikot,Skrtel-t, szlovénok meg tudják verni a svájci csapatot, akkor hagyjuk már ezt a szokásos bullshit-et a korrupcióvalZERO_L
Mindig jövőre
több mint 11 éve
De mi a szlovák példa? Mert direkt rákerestem, u15-ig visszamenően biztosan minden csapatnál szlovák edzők dolgoznak, sőt '93 óta sose alkalmaztak ezeknél a csapatoknál külföldi trénereket. Egyes kluboknál találtam együttműködési megállapodásokat angolokkal, de kb. ennyiJC párszor már dicsérte a szlovák példát, de mégis mi jobb ajánlólevél kell annál, hogy ott voltak négy éve a vébén? Hogy a spanyolok kipicsázásáról már ne is beszéljünk.berger90De ha már velük példálózol, mit tudsz pl. a szlovák és a szlovén utánpótlás-képzésről?baggiojajj... mert 1., az rögtön egy életképes és jól kidolgozott koncepció, ha "töltsük fel nyugati edzőkkel az utánpótlást" felkiáltással belefogunk, 2., külföldi edzők és menedzserek bevonása azonnal kizárja a korrupciót, mely fogalmat arrafelé nem is ismerneknem, az lenne a lényeg, hogy felhagyjunk azzal amit az elmúlt 30 évben csináltunk, MERT AZ NEM MŰKÖDIK!!!
remélem ma visszanyerjük Erdélyt, az a lényegbaggio
Az európai labdarúgás elhúzott mellettünk, észre kéne venni, hogy önerőből ez a hátrány ledolgozhatatlan.
senki nem hiszi, hogy külföldön minden jó, minden szép, de ha Belgium eljutott oda ahova, ha a szlovákok ki tudnak nevelni egy Hamsikot,Skrtel-t, szlovénok meg tudják verni a svájci csapatot, akkor hagyjuk már ezt a szokásos bullshit-et a korrupcióvalZERO_L

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JC párszor már dicsérte a szlovák példát, de mégis mi jobb ajánlólevél kell annál, hogy ott voltak négy éve a vébén? Hogy a spanyolok kipicsázásáról már ne is beszéljünk.De ha már velük példálózol, mit tudsz pl. a szlovák és a szlovén utánpótlás-képzésről?baggiojajj... mert 1., az rögtön egy életképes és jól kidolgozott koncepció, ha "töltsük fel nyugati edzőkkel az utánpótlást" felkiáltással belefogunk, 2., külföldi edzők és menedzserek bevonása azonnal kizárja a korrupciót, mely fogalmat arrafelé nem is ismerneknem, az lenne a lényeg, hogy felhagyjunk azzal amit az elmúlt 30 évben csináltunk, MERT AZ NEM MŰKÖDIK!!!
remélem ma visszanyerjük Erdélyt, az a lényegbaggio
Az európai labdarúgás elhúzott mellettünk, észre kéne venni, hogy önerőből ez a hátrány ledolgozhatatlan.
senki nem hiszi, hogy külföldön minden jó, minden szép, de ha Belgium eljutott oda ahova, ha a szlovákok ki tudnak nevelni egy Hamsikot,Skrtel-t, szlovénok meg tudják verni a svájci csapatot, akkor hagyjuk már ezt a szokásos bullshit-et a korrupcióvalZERO_L
Mindig jövőre
több mint 11 éve
A kettő keveréke szerintem.
nem tudom eldönteni, hogy ekkora sötét parasztok vagy ennyire idióták....ZERO_L
több mint 11 éve
De ha már velük példálózol, mit tudsz pl. a szlovák és a szlovén utánpótlás-képzésről?jajj... mert 1., az rögtön egy életképes és jól kidolgozott koncepció, ha "töltsük fel nyugati edzőkkel az utánpótlást" felkiáltással belefogunk, 2., külföldi edzők és menedzserek bevonása azonnal kizárja a korrupciót, mely fogalmat arrafelé nem is ismerneknem, az lenne a lényeg, hogy felhagyjunk azzal amit az elmúlt 30 évben csináltunk, MERT AZ NEM MŰKÖDIK!!!
remélem ma visszanyerjük Erdélyt, az a lényegbaggio
Az európai labdarúgás elhúzott mellettünk, észre kéne venni, hogy önerőből ez a hátrány ledolgozhatatlan.
senki nem hiszi, hogy külföldön minden jó, minden szép, de ha Belgium eljutott oda ahova, ha a szlovákok ki tudnak nevelni egy Hamsikot,Skrtel-t, szlovénok meg tudják verni a svájci csapatot, akkor hagyjuk már ezt a szokásos bullshit-et a korrupcióvalZERO_L

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve

nem tudom eldönteni, hogy ekkora sötét parasztok vagy ennyire idióták....

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
Horváth Bence van ügyeletben a 444-en, lesz itt ma még virnyogás gazdagon.román hírpár embernek erre most biztosan felállt a faszaAsbee
Emanuel Roşu @Emishor
Breaking: Hungarian ultras destroyed the buses they were in because the Hungarian flag was wrongly printed on the info guide they received.deyell
de hát baszok én rá...
Mindig jövőre
több mint 11 éve
jajj... mert 1., az rögtön egy életképes és jól kidolgozott koncepció, ha "töltsük fel nyugati edzőkkel az utánpótlást" felkiáltással belefogunk, 2., külföldi edzők és menedzserek bevonása azonnal kizárja a korrupciót, mely fogalmat arrafelé nem is ismerneknem, az lenne a lényeg, hogy felhagyjunk azzal amit az elmúlt 30 évben csináltunk, MERT AZ NEM MŰKÖDIK!!!
remélem ma visszanyerjük Erdélyt, az a lényegbaggio
Az európai labdarúgás elhúzott mellettünk, észre kéne venni, hogy önerőből ez a hátrány ledolgozhatatlan.
senki nem hiszi, hogy külföldön minden jó, minden szép, de ha Belgium eljutott oda ahova, ha a szlovákok ki tudnak nevelni egy Hamsikot,Skrtel-t, szlovénok meg tudják verni a svájci csapatot, akkor hagyjuk már ezt a szokásos bullshit-et a korrupcióval
VÁLTANI KELL, ennyiről szól a történet, lehet abban is helye lesz a korrupciónak, a hozzá nem értésnek, és senki nem azt akarja, hogy egy éven belül már fix továbbjutók legyünk egy selejtező csoportban, de látná az ember a szándékot, hogy valami más irányba szeretne menni a vezetés, nem a mostani kilátástalanság felé

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
Várható kezdőcsapat:Király – Varga, Juhász, Korcsmár, Kádár – Gera, Elek – Lovrencsics, Stieber, Dzsudzsák – Szalai
Talán csak a két szélsőhátvédbe tudnék belekötni (nincs jobb tudom) amúgy rendben van. Ha ez igaz akkor Gerának komoly védőmunkát kellene végeznie. Szerintem Gera fog inkább Stieber helyén játszani és valaki sokkal jobban védekező típusú játékos lesz a kezdőben.
több mint 11 éve
román hírpár embernek erre most biztosan felállt a fasza
Emanuel Roşu @Emishor
Breaking: Hungarian ultras destroyed the buses they were in because the Hungarian flag was wrongly printed on the info guide they received.deyell
több mint 11 éve
Apa kezdődik!
több mint 11 éve
román hírEmanuel Roşu @Emishor
Breaking: Hungarian ultras destroyed the buses they were in because the Hungarian flag was wrongly printed on the info guide they received.
built for this shit
több mint 11 éve
láttam őket iszogatni a kupadöntő után, az üres üvegek/dobozok mennyiségéből azt vettem le, hogy ezek egy hektó tiszta szesztől sem feküdnének ki 😀csak pár Borsoditól 😉davemayerBrassóban állítólag szamurájkarddal és kövekkel találták meg a miskolciakat, de a borsodi vér az borsodi vér, szerteszéjjel szaladtak a románok pár perc után.Ahogy egy miskolci mondta a múltkori szegedi szurkolói focitornán amikor egyik társát felrúgták:
Jó buli lesz ez.berger90
"Állj fel! Egy borsodi sohasem fekszik!"Bazzani
Mindig jövőre
több mint 11 éve
jajj... mert 1., az rögtön egy életképes és jól kidolgozott koncepció, ha "töltsük fel nyugati edzőkkel az utánpótlást" felkiáltással belefogunk, 2., külföldi edzők és menedzserek bevonása azonnal kizárja a korrupciót, mely fogalmat arrafelé nem is ismernekremélem ma visszanyerjük Erdélyt, az a lényeg

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Ez tökéletes elképzelés lenne, amit leírtál, csak azt nem értem, hogy a döntéshozók ezt miért nem tudják, akarják meglépni?laccoo74Mert akkor nem lehetne le, aztán pedig visszaosztani a lóvét a csókosok között.
több mint 11 éve
csak pár Borsoditól 😉Brassóban állítólag szamurájkarddal és kövekkel találták meg a miskolciakat, de a borsodi vér az borsodi vér, szerteszéjjel szaladtak a románok pár perc után.Ahogy egy miskolci mondta a múltkori szegedi szurkolói focitornán amikor egyik társát felrúgták:
Jó buli lesz ez.berger90
"Állj fel! Egy borsodi sohasem fekszik!"Bazzani
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Brassóban állítólag szamurájkarddal és kövekkel találták meg a miskolciakat, de a borsodi vér az borsodi vér, szerteszéjjel szaladtak a románok pár perc után.Ahogy egy miskolci mondta a múltkori szegedi szurkolói focitornán amikor egyik társát felrúgták:
Jó buli lesz ez.berger90
"Állj fel! Egy borsodi sohasem fekszik!"
több mint 11 éve
Brassóban állítólag szamurájkarddal és kövekkel találták meg a miskolciakat, de a borsodi vér az borsodi vér, szerteszéjjel szaladtak a románok pár perc után. Jó buli lesz ez.
Mindig jövőre
több mint 11 éve
Ez tökéletes elképzelés lenne, amit leírtál, csak azt nem értem, hogy a döntéshozók ezt miért nem tudják, akarják meglépni?
több mint 11 éve
én azokra gondolok akik most tanulnak járni, a mostani U10 lenne a legidősebb korosztály akikkel érdemes elkezdeni foglalkozni, de velük (és az alattuk lévőkkel, egészen U5ig!!!) profin és kőkeményen a nyugati rendszert átvéve. Annyira utálom hogy mi magyarok mindig a saját utunkat akarjuk megtalálni, de csakis úgy hogy alapból kizárjuk azt hogy bármi információ is a közelünkbe férkőzzön kívülről. Semmi gond nincs azzal ha kitalálunk egy magyaros technikát, de könyörgöm először tudjuk azt amit a versenytársaink... mintha edzésen egyből az ollózást akarnánk tudni de még egy egyeneset nem lőttünk a labdába.A vicc az hogy gyakorlatilag teljesen mindegy mi lesz ma az eredmény az nem minősíti a mostani magyar labdarúgást. El kell kezdeni újjáépíteni az alapoknál, ha nyerünk ha kikapunk mindenképp mert a jövő generációra kell összpontosítani, a mostaniakkal már sok mindent nem lehet kezdeni. Persze jó lenne egy siker most hogy jogot adjon a további pénzek beáramlására ill. hogy a magánbefektetők is még többet invesztáljanak, de rá kell jönni hogy erre várni (így 30 év után) már felesleges. Jó lenne, de nem elég várni a csodát, tenni kell érte.davemayerjó, csak milyen fiatal tehetségek? Nézd meg az utánpótláscsapatot, mit csinált velük Gézuka. Ha ezekre építünk, elég sokára lesz ebből bármilyen alapkőletétel.berger90
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Pali miatt várom én is az összecsapást. Én csak annyit kérek, hogy csússzunk-másszunk a pályán, dobjuk ki a belünket is, és ha jobb az ellenfél, akkor jobb és kész.
Csak az akarást lássam. Ha az első 20 percet megúsznánk gól nélkül, az nem lenne rossz.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Fantasztikus két gólt lőtt Izrael tegnap!www.pixter.hu/video?id=46336
