Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egy kérdésem lenne. mascherano kinek a helyén fog játszani a barcaban, márha sikerül tényleg átpasszolni odaa.kacsa
lehet két szűrő lesz?
nem követem a spanyol focit, így nem tudom milyen rendszerben játszott a barca a felkészülési meccseken

lehet így fognak játszani:

------------Villa
Iniesta-----Xavi------Messi

----Busquets-Mascherano

vagy

------------Villa
Iniesta----------------Messi
------------Xavi
----Busquets-Mascherano

szerk.
persze most nem az ember a lényeg, hanem a formáció!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egy kérdésem lenne. mascherano kinek a helyén fog játszani a barcaban, márha sikerül tényleg átpasszolni oda
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
állítólag Gourcuff elment a lyonba... hát a Bordeaux is egy 2-3 idényes csapat volt sztem, idény már sehol se lesznek.kisvanek4
kíváncsi vagyok milyen lesz. eddig egy valamire való éve volt.maximilien
mielőtt elment a Milanba, szerintem már akkor is volt jó szezonja
nagyot foghat a Lyon vele


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Én most hétvégén tudtam meg, hogy a mi kábeltévénken is van digi sport, így rögtön meg is néztem a Newcastle-Aston Villa meccset. Régen láttam utoljára a Szarkákat, de nagyon tetszett a játékuk! Meg nagyon eredményesek voltak. Örülnék ha folytatnák ezt a tendenciát és sok sok meccset nyernének. Főleg hazai pályán, mert már nagyon régóta veretlenek, asszem másfél éve.

GO Magpies! 😊
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
egy szájbakurt cselt nem tudunk megcsinálni.de tényleg.egy megtolás nmem egy. torres nagyon szenved, ngog nem tudja odaadni a legközelebbi embernek, jovanovics meg kuyt labdát se kap...a.kacsa
Ugyan nem vagyok szakember, de rohadtul nem látom, hogy mit is akar Hodgson játszatni a csapattal.
Legalább az egyértelműen kiderült számomra az első 45 perc alapján, amit eddig csak feltételeztem: sokkal jobb csapat ez a manciti, mint mi.
Masch hihetetlenül hiányzik ebből a csapatból. Nincs aki megszűrje a MoneyCity támadásait...Mikey
Hodgson keresi a megfelelő taktikát a kerethez szvsz ha még novemberben is ennyire elképzeléstelen lesz a Pool akkor kell csak kongatni a vészharangokat.
Más: állítólag a Milan megegyezett Ibrával az anyagiakról a Barcáának meg letettek egy 30 millió euró + Borriello ajánlatot. Utóbbi időben fennálló garasoskodásunk mellett mondhatni már-már meglepő de örülnék neki 😀empty taxi
Boriello se kell csak vigyéééék! 😀

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Még jó, hogy Bellamy-t kölcsönadták. Pedig micsoda köcsögtengely összeállhatott volna Balotellivel és Tevezzel. Még szerencse, hogy múltat és hagyományt nem lehet pénzért vásárolni. Remélem Given hamar elhúz onnan. 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 143
De a meccs legvége nagyon jellemző volt. Man City 3-0 Liverpool, a liverpooli szurkolók éneklik csapatuk himnuszát, a mancok pedig fütyülnek és boooznak. Ez nekem mindennél többet jelent.Mikey
Ez azért nem meglepő, idegenbe általában azok utaznak el, akik végigéneklik a meccset, míg a hazai közönség - főleg, ha jó a csapat és sok a frontrunner drukker - soraiban több, aki csak néz, de nem danolászik.marci
Nem meglepő, persze, és az írásom egyik mondanivalója pont az lett volna, hogy a hazai szurkolók túlnyomó többsége debil divatfan volt.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
bale szombati gólja, ha valaki nem látta volna must watch 😛miilann
aztarohadt, nemkicsit jól eltalálta 😊

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
el visszavágón érdemes fogadni a poolra? esetleg x v h? tök tanácstalan vagyok annyira fekete bárány lett ez a csapat..kristof
Az első meccsen teljesen nulla játékot mutattak a törökök, és így is csak 1-0-ra nyertünk. Ha ez segít valamit. 😊

empty taxi, én nem kongatok semmilyen vészharangot. Az, hogy a 7-9. helyre várom a csapatot (O'Neill lemondásával nem kicsit gyengült a Villa), az nem vészharangkongatás, hanem realista elvárás. 😉

De a meccs legvége nagyon jellemző volt. Man City 3-0 Liverpool, a liverpooli szurkolók éneklik csapatuk himnuszát, a mancok pedig fütyülnek és boooznak. Ez nekem mindennél többet jelent.Mikey
Ez azért nem meglepő, idegenbe általában azok utaznak el, akik végigéneklik a meccset, míg a hazai közönség - főleg, ha jó a csapat és sok a frontrunner drukker - soraiban több, aki csak néz, de nem danolászik.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 391 — Eagles fan
4 ekkora védés csak a mesében van egymás utána.kacsa
nem láttam sajnos a meccset, így a védéseket sem, de ha hart kezdett a kapuban és róla van szó, akkor elég csak megnézni a múlt heti spurs elleni meccsét. mindent kifogott, egyet-kettőt nem kis bravúrral..

bale szombati gólja, ha valaki nem látta volna must watch 😛

child please!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 143
Én addig bizakodok amíg csak lehet 😊 Csak jobb lehet 😊 YNWAkristóf17
Azért vagyunk szurkolók, hogy bízzunk, minden helyzetben. 😊
Én is bízom abban, hogy néhány év múlva "visszakapjuk" szeretett Liverpool FC-nket, amelyre igaz Shankly mondása.
"At a football club, there's a holy trinity - the players, the manager and the supporters. Directors don't come into it. They are only there to sign the cheques."
Ennél a jelenlegi LFC-nél mintha ez pont fordítva lenne...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ez a Pool valami elképesztően gyenge volt ma..
A Cityről viszont csak pozitívat tudok most mondani, hihetetlen erős a középpálya, a védelem is Richardssal szépen kezd összeállni, Yaya Touré pedig elképesztő, a Barca hatalmasat bakizott az eladásával. Tévez még mindig egy köcsög, ettől függetlenül neki is nagyon ment, lemosták a Poolt a pályáról. Ha nem szórakozzák el a kiscsapatok ellen a meccseket, könnyedén első 4-ben lesz ez a csapat, drukkolok is nekik, csapatként voltak jók ma, nem csak egyénileg.

több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
állítólag Gourcuff elment a lyonba... hát a Bordeaux is egy 2-3 idényes csapat volt sztem, idény már sehol se lesznek.kisvanek4
kíváncsi vagyok milyen lesz. eddig egy valamire való éve volt.

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 422 — Colts fan
el visszavágón érdemes fogadni a poolra? esetleg x v h? tök tanácstalan vagyok annyira fekete bárány lett ez a csapat..kristof
Az első meccsen teljesen nulla játékot mutattak a törökök, és így is csak 1-0-ra nyertünk. Ha ez segít valamit. 😊

empty taxi, én nem kongatok semmilyen vészharangot. Az, hogy a 7-9. helyre várom a csapatot (O'Neill lemondásával nem kicsit gyengült a Villa), az nem vészharangkongatás, hanem realista elvárás. 😉

De a meccs legvége nagyon jellemző volt. Man City 3-0 Liverpool, a liverpooli szurkolók éneklik csapatuk himnuszát, a mancok pedig fütyülnek és boooznak. Ez nekem mindennél többet jelent.Mikey
Szeretem hogy sokszor egyet értünk. Én addig bizakodok amíg csak lehet 😊 Csak jobb lehet 😊 YNWA
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nekem a cityről a legtöbbet azt mond el, hogy a tevez a csapatkapitány. azért az nem gyenge
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
állítólag Gourcuff elment a lyonba... hát a Bordeaux is egy 2-3 idényes csapat volt sztem, idény már sehol se lesznek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Cső Pool...ez sem a ti évetek lesz :/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 143
el visszavágón érdemes fogadni a poolra? esetleg x v h? tök tanácstalan vagyok annyira fekete bárány lett ez a csapat..kristof
Az első meccsen teljesen nulla játékot mutattak a törökök, és így is csak 1-0-ra nyertünk. Ha ez segít valamit. 😊

empty taxi, én nem kongatok semmilyen vészharangot. Az, hogy a 7-9. helyre várom a csapatot (O'Neill lemondásával nem kicsit gyengült a Villa), az nem vészharangkongatás, hanem realista elvárás. 😉

De a meccs legvége nagyon jellemző volt. Man City 3-0 Liverpool, a liverpooli szurkolók éneklik csapatuk himnuszát, a mancok pedig fütyülnek és boooznak. Ez nekem mindennél többet jelent.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
el visszavágón érdemes fogadni a poolra? esetleg x v h? tök tanácstalan vagyok annyira fekete bárány lett ez a csapat..
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 734 — Amerikai sportok rajongója
én élveztem az összefoglalót, látszott, hogy Urbányi minden egyes szóba belekötne, Gyuri meg már nem bírta, hogy nem ihat, jó volt ez 😀 😉Hurka
Év összefoglalója volt, nagyon jó volt!!😊)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
ne írj ilyet mert Hurka a kardjába dől 😀Divat
ezt most csak én nem értem? 😀Hurka
fideszoton,rémlik? 😊Joci
már megvan, kajak azt hittem, hogy a szűrővel van valami 😀
de jogos, Mikey szégyelld magad 😛
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ne írj ilyet mert Hurka a kardjába dől 😀Divat
ezt most csak én nem értem? 😀Hurka
fideszoton,rémlik? 😊Joci
meg a többi: sinter,fagyi,fújpest,siófuck...stb 😀

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
MoneyCity támadásait...Mikey
ne írj ilyet mert Hurka a kardjába dől 😀Divat
ezt most csak én nem értem? 😀Hurka
fideszoton,rémlik? 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
MoneyCity támadásait...Mikey
ne írj ilyet mert Hurka a kardjába dől 😀Divat
ezt most csak én nem értem? 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
no comment. szegény embert még az ág is húzza 😕