Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 542
Janika gól, és innen nem lehet kiesni 😀
Már mikor Bandi bá becserélte megakartam dicsérni, hogy végre hamarabb lépett, így meg ő az Isten 😀

Szerk: olyan 50-70 szurkoló lehet ott, de most őket lehet csak hallani 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ó jeee Zsolna :cool: igazából a csoportot leszartam hova kerülünk mert nagy eséllyel továbbjutunk de ez így rohadt jó mert csak 300km így valszeg irány a vendégszektor 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Yannick bevertetüsi91
szépen csinálta

ennyien fehérvárra nem mennek vendégbe. 😀

|
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Yannick beverte
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hát elég kemény első félidőt éltünk túl kapott gól nélkül, bár azért egy két kontránkban voltak lehetőségünk, főleg amit Szakály a kapussal szemben sikeresen a kapu mellé gurított. :o

a dábrácán új kedvence kabátpetike...bordán rúgják de azért még biztonság kedvéért leellenőrzi, h nem-e vérzik az arca Divat
Pont az ilyenek miatt nem igaz nem kedveljük Debrecenbe se. Bár mondjuk akiknél egy Dragóner szinte ikon az ne szídja ilyenekért a többi játékost. 😉

vendégbe van vki?Divat
Amennyiben nincs rendesek a Litex szurkolók, hogy néha néha egy két loki dalt is énekelnek. 😀Jughead
pedig tényleg annak tűnik 😛 mert hol szidtam én őt? csak megjegyeztem h elővigyázatos...Dragi nem szinte ikon, hanem az(az utolsó és egyetlen igazi Fradi kötődésű a csapatban...fiatalokat leszámítva persze) 😉

hmm azé mondom mintha vmi ismerős dallamot hallanék de nem láttam őket 😊 hányan lehetnek kb?

|
több mint 13 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 542
Hát elég kemény első félidőt éltünk túl kapott gól nélkül, bár azért egy két kontránkban voltak lehetőségünk, főleg amit Szakály a kapussal szemben sikeresen a kapu mellé gurított. :o

a dábrácán új kedvence kabátpetike...bordán rúgják de azért még biztonság kedvéért leellenőrzi, h nem-e vérzik az arca Divat
Pont az ilyenek miatt nem igaz nem kedveljük Debrecenbe se. Bár mondjuk akiknél egy Dragóner szinte ikon az ne szídja ilyenekért a többi játékost. 😉

vendégbe van vki?Divat
Amennyiben nincs rendesek a Litex szurkolók, hogy néha néha egy két loki dalt is énekelnek. 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mi történt?Joci
Herczeg lefizette az asszisztenst és 20 centire a szeme előtt nem vette észre,h kint a labda...igaz kulibuli nagy segge előtte volt és zavarhatta 😊

Malinauskas viszont qrva jól véd.Divat
Az a labda szerintem egyébként nem volt kint. Malinauskast pedig hogy szidták páran az első meccsei után...

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mi történt?Joci
Herczeg lefizette az asszisztenst és 20 centire a szeme előtt nem vette észre,h kint a labda...igaz kulibuli nagy segge előtte volt és zavarhatta 😊

Malinauskas viszont qrva jól véd.

|
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 384 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mi történt?Joci
Szakály óriási helyzetet rontott el, pedig csodálatos passzt kapott Vargától...

első félidő: 0-0

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mi történt?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 384 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
bazdmeg... ilyen nincs. Ez mi volt???

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
LooooooooL :/ 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a dábrácán új kedvence kabátpetike...bordán rúgják de azért még biztonság kedvéért leellenőrzi, h nem-e vérzik az arca 😊

vendégbe van vki? 😀

|
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
inkább nem idézem Stez posztját, de hülye a barca ha ebbe belemegy.gabtsi
Ha a vételárát nézzük, mennyiért hozta a Barca akkor hülye, de azért a 30 milla sem lókuki, örülhetnek hogy ennyit visszakapnak belőle.. A saját tavalyi faszságukba "buknak" bele kicsit, de Ibra teljesen fölösleges Villáék mellett, ilyen brutális fizetéssel pedig elég beteg, aki padoztatja.Stez
érted, 1 év alatt odadták az internek etot nektek ibrát és buknak rajta tíz mihályt!gabtsi
én azért adtam volna még Ibrának egy esélyt, de tetszik amit a Barca és Guardiola csinál, hogy nagyon bátran nyúlnak az ificsapathoz.
viszont azért bepróbáltam volna egy
Villa-Ibra-Messi támadósort
Villa és Messi szélről indul befele, Ibra középen...hát nem tudom, szerintem gyilkos lenne nagyon


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kegyetlen nagy mákjaink vannak...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
közben már szinte mindenhol tényként közlik a Huntelaar-Schalke igazolást az említett 15 millióértStez
Hát azért ez elég nagy köcsögség szerintem leigazolják Raúlt, aki ott hagyja szeretett csapatát csak, hogy játszhasson errefel hoznak minimum mellé (vagy elé) egy másik csatárt. :/

Na de közben Litex-DVSC, apeszosnak kösz a linket, bár nem erre a fórumra linkelte. 😊Jughead
Valahol azt olvastam, hogy Magath a Raúl-Huntelaar duóban gondolkozik a jövőben. Mindegy, nekünk ez jó lenne, a Schalkét meg ki nem szarja le. 😂

És Ibra nincs ott a Barca esti, zárt kapus edzésén valószinű még mindig tárgyalnak Gallianival.
Reméljük még ma este pont kerülhet az ügy végére, aztán télen ugye jön hozzánk a gazprom és egy halom pénzt.

több mint 13 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 542
közben már szinte mindenhol tényként közlik a Huntelaar-Schalke igazolást az említett 15 millióértStez
Hát azért ez elég nagy köcsögség szerintem leigazolják Raúlt, aki ott hagyja szeretett csapatát csak, hogy játszhasson errefel hoznak minimum mellé (vagy elé) egy másik csatárt. :/

Na de közben Litex-DVSC, apeszosnak kösz a linket, bár nem erre a fórumra linkelte. 😊
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
kellemes csoport,Milant helyre kell tenni a tavalyiért,Ajax ellen két látványos meccs várható,Auxerre-t meg illik megverni. csak kezdődjön már 😊maximilien
Milan, Auxerre oda-vissza veri a Realt, aztán mehet EL-be 6 ponttal 😂Stez
jó én nem mondok semmit,asszem tavaly is valami hasonlót mondtam a Milannal kapcsolatban..aztán mi lett a vége 😂

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
kellemes csoport,Milant helyre kell tenni a tavalyiért,Ajax ellen két látványos meccs várható,Auxerre-t meg illik megverni. csak kezdődjön már 😊maximilien
Milan, Auxerre oda-vissza veri a Realt, aztán mehet EL-be 6 ponttal 😂

több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Milan-Real-Ajax-Auxerre. Halálcsoport
Auxerre ellen minimum egyszer leikszelünk, az Ajax ellen is kinéz egy szopó, egyedül a Realtól nem tartok, ők úgyis továbbmennek a többi meccsenStez
hát Inter-Werder-Tottenham-Twente se sétagalopp 😊
egy tippem bejött 😛

Arsenal meg Barca elég lazába került...Divat
hát azért a Braga elleni nem lesz egyszerű meccs, és ha a Shaktarnak megmaradt az a brazil magja aki anno megnyerte az UEFA kupát, akkor ők is erősek lehetnek, persze lehetett volna sokkal nehezebb csoportja is az Arsenalnak de sztem nem lesz annyira egyszerű a továbbjutás
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
kellemes csoport,Milant helyre kell tenni a tavalyiért,Ajax ellen két látványos meccs várható,Auxerre-t meg illik megverni. csak kezdődjön már 😊

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 054
Vezet a Trabzon a 4. percben. 😊 (Az első meccset 1-0-ra nyertük otthon.)
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 391 — Eagles fan
a könnyebb átláthatóság kedvéért:



és itt említeném meg, hogy a spurs csoportját telibe találtam a tegnap esti tippemmel 😛

child please!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
inkább nem idézem Stez posztját, de hülye a barca ha ebbe belemegy.gabtsi
Ha a vételárát nézzük, mennyiért hozta a Barca akkor hülye, de azért a 30 milla sem lókuki, örülhetnek hogy ennyit visszakapnak belőle.. A saját tavalyi faszságukba "buknak" bele kicsit, de Ibra teljesen fölösleges Villáék mellett, ilyen brutális fizetéssel pedig elég beteg, aki padoztatja.Stez
érted, 1 év alatt odadták az internek etot nektek ibrát és buknak rajta tíz mihályt!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
inkább nem idézem Stez posztját, de hülye a barca ha ebbe belemegy.gabtsi
Ha a vételárát nézzük, mennyiért hozta a Barca akkor hülye, de azért a 30 milla sem lókuki, örülhetnek hogy ennyit visszakapnak belőle.. A saját tavalyi faszságukba "buknak" bele kicsit, de Ibra teljesen fölösleges Villáék mellett, ilyen brutális fizetéssel pedig elég beteg, aki padoztatja.