Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
na ha a münchen idén is megcsinálja a BL-csodát megőrülök... 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
ez a stoke city a világ legnagyobb hentesei... remélem nem sokáig lesznek első osztályú csapat: tavaly Ramsey-t rakták IR-re, ezen meccsen Fabregas is sérülés miatt kért cserét és most Walcott-ot is lerúgták. Walcott-é sztem komoly, Fab már sztem játszik 1 hét múlva, emellett pedig Sagna-ra is rácsúsztak nyújtott lábbal mázlija volt hogy nem lett komoly sérülése.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ha nyerni akarunk, akkor Fergusonnak rövidesen meg kellene lépnie egy Berbatov-Chicharito cserét. Bár azt továbbra is tartom, hogy a döntetlen nekünk kedvez, és nem lehetnénk elégedetlenek, ha ez maradna a vége.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Inter-Bayern meccset nem nézi senki rajtam kívül? 😛gamerkr
Nekem a hovatartozásom végett nem volt kérdés, hogy melyik meccset nézem. 😊 A félidei összefoglaló alapján az Inter-Bayern is kb. egy ugyanilyen meccs lehet.

Marseille-MU-t valószínű nem tudom végig nézni, úgyhogy majd a végét látom a másiknak, ennek a végeredményéről pedig majd az összefoglalóból informálódok. Visszavágót már szerencsére a Digisport közvetíti. 😛
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Inter-Bayern meccset nem nézi senki rajtam kívül? 😛gamerkr
simulcast rulez 😀

http://atdhenet.tv/34537/watch-champions-league-simulcast

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Inter-Bayern meccset nem nézi senki rajtam kívül? 😛

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nemistudom miért nézek mindig MU meccset. Ez a portugál f*sz annyira felidegesít...Duff
Úgyis őt hozzák ki majd jónak. Holott 6-7 ígéretes labdát kapott, de beadást nem sikerül eszközölni, mert muszáj egy lövőt elnyomni, hogy 2en visszazárjnak. A tehetsége alapján nagy klasszis lehetne, de sohasem lesz belőle egy jó futballistánál több. Valencia ennek épp ellentéte, de vele sokkal többet ér a jobb oldalunk.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nemistudom miért nézek mindig MU meccset. Ez a portugál f*sz annyira felidegesít...Duff
Az elején volt egy tipikus Nanis távoli lövése, azt mondjuk onnan el is lehetett vállalni, csak ennél lényegesen többet kellett volna kihoznia belőle; egy-két csele nem jött be, de szerintem most nem lóg ki negatívan a csapatból. És igazság szerint olyan teljesítményt se nyújt senki, hogy pozitívan emelkedhetne ki a mezőnyből (igaz ez mindkét csapatra). Mondom, tipikus iksz... 😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Marseille-MU eddig kb. az, amit vártam; kiegyenlített meccs, tipikus iksz. Idegenben elfogadható is lenne a döntetlen, és nem is hiszem, hogy a csapat ennél jobb eredménnyel térhet majd haza (a vereségből mindenesetre nem kérünk). Az idegenben lőtt gól azért jól jönne.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Nemistudom miért nézek mindig MU meccset. Ez a portugál f*sz annyira felidegesít...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/archives/2011/02/22/Nem_erdekel/
epickristof
Na, úgy tűnik legalább az NST Chelsea-blogjában jelennek meg jó írások. Az MU-blog is viszonylag olvasható volt eddig, de az utóbbi időben egyre rosszabb és rosszabb cikkeket, mondhatnám úgy is, hogy szemetet publikálnak...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/archives/2011/02/22/Nem_erdekel/
epic
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
[régió csapata, egyik sem az ország csapata.
Lehet utálni a Fradit, néha rá is szolgál(...) de akárhová megy az ember mindenhol van Fradi drukker.

Sokan elmondták már hogy ha valaki ráfordítja a kellő pénzösszeget fel lehetne fejleszteni a csapatot a jobb kelet-európai csapatok közé, de nincs az a befektető aki a mai állapotokban hajlandó pénzt pumpálni oda.

Pedig ha jobban belegondol az ember egy stabilan jó csapat megvethetné a lábát akár a BL-ben is hosszabb távon hála az új kiemelési rendszernek és így a bevétel is folyamatosan nőne.

Szerintem ma magyar szinten (ha a jogokat és a stadion összegét nem számoljuk bele előre)nem túl sok pénzből egy jó klubot lehetne építeni, ami mivel Mo-on egyedül (még mindig) piacképes táborral rendelkezik később pénzt is termelhetne:
kérdezzük meg azokat az úriembereket akik anno lenyúlták a BL-pénzt...davemayer
Amit most leírtál, az már úgy ahogy van ki lett röhögve évekkel ezelőtt, és üzletemberek által. Felpumpálni? És akkor a Sparta, az Anderlecht, Dinamo kijev (vagy random ukrán klub), Hajduk, Zágráb ésatöbbi klub addig mit csinál? Tízmilliárdok kellenének ahhoz, hogy egy csapat tartósan ott legyen a BL-ben. Ezt NEM tudja egyik magyar csapat sem kitermelni. De ha meg is tudnák oldani, nincs olyan multi, aki komoly pénzeket fektetne a Fradiba. Egyszerűen olyan velejéig rohadt a vállalatai "kultúra" (nagyon nagy idézőjelbe téve a kultúra szót), hogy egy magára valamit is adó cég sem fogja hagyni, hogy a neve összeolvadjon a Fradiéval. Mert lehet a Fradi a nemzet csapata, csak a nemnemzeti magyarok, akik nem Fradi drukkerek (lehetnek vagy nyolcmillióan), azok bizony még mindig nagyobb tömeget képviselnek, mint a magyarmagyarok (Ne haragudj, amikor meghallom, hogy valami nemzeti, akkor dobok egy hátast. Szerintem én szomáliaia, vagy nem is tudom hirtelen miféle vagyok). De még ez se lenne gond, ha a nemzeti drukkereknek lenne vásárlóereje. Jelenleg Magyarországon első osztályú focimeccset rendezni veszteséges. Nem kétszázforintos biszbaszokból lehet fenntartani egy klubot, hanem tízezer forintos jegyekből, százezres bérletekből, százmilliós reklámbevételekből, és milliárdos televíziós jogdíjakból. Mindegy, ki lett ez tárgyalva ezerszer, ebben az országban még az elitista utánpótlásképzés is veszteséges, mivel egy játékost nem tudtak kinevelni gyakorlatilag uszkve tíz év alatt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szép nagy sor volt/van a Fradi shopban,kelnek el szépen a jegyek és a bérletekJoci
És hová lesz a pénz?apeszos
sajnos ide

Joci
És most megint ő fogja kapni?
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szép nagy sor volt/van a Fradi shopban,kelnek el szépen a jegyek és a bérletekJoci
És hová lesz a pénz?apeszos
sajnos ide



http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szép nagy sor volt/van a Fradi shopban,kelnek el szépen a jegyek és a bérletekJoci
És hová lesz a pénz?
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szép nagy sor volt/van a Fradi shopban,kelnek el szépen a jegyek és a bérletek


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Hat sajnalom nagyon. Most lett volna csk-kent elso meccse erre kidol egy ilyen edzesen. 😕
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
vermes->IR


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Valaki mondja már meg nekem hogy (ha már a helyszínen nem lehet) a budapesti stúdióban miért nem késleltetik annyira a hangot hogy szinkronban legyen a ki...-ott képpel??? el sem rúgja még a szabadot CR és már ordít hogy kapufa - nem kicsit nyírja ki ez nálam a meccset...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Análkát csak a BL miatt tartjuk számomra ezt most nyilvánvalóvá vált 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Tok mindegy, miota Guardiola ennyire sikeres, azota mindenki megprobalja volt jatekossal letudni az edzokerdest, mert biznak a csodaban. Es ez nem is fog valtozni most egy ideig, de hat elobb-utobb rajonnek, hogy normalis edzore van szuksege egy csapatnak, ha nem Barca erossegu a kerete.Stez
A Roma esetében mondjuk érthető Habi magyarázata, teljesen logikus a dolog. Arra várnak, hogy Ancelotti megbukjon a Chelsea-nél, aztán nyáron rátegyék a kezüket - kis gonoszok... 😊 Ancelotti korábban már többször is elmondta, hogy egyszer majd mindenképpen szeretne a Roma edzője lenni, szóval ha a Chelsea-től kirakják, onnantól szerintem egyértelmű a további forgatókönyv.

Mai BL-meccsek? Szvsz a Real (Mourinhóval) most már meg fogja törni a Lyon elleni átkot, de a franciaországi meccset szerintem még nem fogják megnyerni; én döntetlenre tippelek. És a Chelsea-nek is kinéz Koppenhágában az iksz - aztán majd meglátjuk.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgyfest a "Kisrepülő" nagy feladatot kap.
Montella a Róma új edzője valószínűleg. Az idő eldönti, de remélem nyáron behúzunk egy nagyvadat edzőnek. Ha már pénz is áll a házhoz......
Sok sikert Vincenzo "L'Aeroplanino" Montella!Habi
Na ez már tényleg "szart a szarra", hogy téged idézzelek. Ez a lépés csak olyan szempontból érthető, hogy muszáj volt váltani. A szurkolók szeretik meg minden, ők ezzel egy időre valószínű, hogy el is lesznek hallgattatva, de Montellát vezetőedzőnek? :o WTF!?

Nincs pénz...vassadi27
az amerikaiak Ancellottit akarják, érthető, hogy nem hoztunk olyan edzőt, aki ha nem tetszik a pénzes uraknak akkor kibasszák. Vincenzo sokat tett a klubbért, plusz azért Bruno Contiék segíteni fogják őt a munkában, ez biztos. Nem hosszútávú megoldás, és nem is lesz Guardiola 2.0 belőle (nincs annyi foci iq, de Pep sem extra edző nálam) de nyárig jó lesz. Pénz meg nem is lett volna már most top edzőre. Az egészben annyi nem tetszik, hogy kimondva kimondatlanul, itt minden alá lett szentelve a tulajváltásnak, még a szezon is...kérdés, kik jönnek majd ide, ha nem lesz bl (márpedig erre igencsak van esély)Habi
Tok mindegy, miota Guardiola ennyire sikeres, azota mindenki megprobalja volt jatekossal letudni az edzokerdest, mert biznak a csodaban. Es ez nem is fog valtozni most egy ideig, de hat elobb-utobb rajonnek, hogy normalis edzore van szuksege egy csapatnak, ha nem Barca erossegu a kerete.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Úgyfest a "Kisrepülő" nagy feladatot kap.
Montella a Róma új edzője valószínűleg. Az idő eldönti, de remélem nyáron behúzunk egy nagyvadat edzőnek. Ha már pénz is áll a házhoz......
Sok sikert Vincenzo "L'Aeroplanino" Montella!Habi
Na ez már tényleg "szart a szarra", hogy téged idézzelek. Ez a lépés csak olyan szempontból érthető, hogy muszáj volt váltani. A szurkolók szeretik meg minden, ők ezzel egy időre valószínű, hogy el is lesznek hallgattatva, de Montellát vezetőedzőnek? :o WTF!?

Nincs pénz...vassadi27
az amerikaiak Ancellottit akarják, érthető, hogy nem hoztunk olyan edzőt, aki ha nem tetszik a pénzes uraknak akkor kibasszák. Vincenzo sokat tett a klubbért, plusz azért Bruno Contiék segíteni fogják őt a munkában, ez biztos. Nem hosszútávú megoldás, és nem is lesz Guardiola 2.0 belőle (nincs annyi foci iq, de Pep sem extra edző nálam) de nyárig jó lesz. Pénz meg nem is lett volna már most top edzőre. Az egészben annyi nem tetszik, hogy kimondva kimondatlanul, itt minden alá lett szentelve a tulajváltásnak, még a szezon is...kérdés, kik jönnek majd ide, ha nem lesz bl (márpedig erre igencsak van esély)


JT Daniels fan
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Ne külföldről induljunk ki. maradjunk Mo-n. Nagy általánosságban a Fradi UTE csinálja a balhét...eaglesmcnabb
így van ezt le is írtam csak úgy éreztem külföldhöz viszonyítunk

BEARS BABY!

Sir Alex immortal