Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 086
EL: Liverpool, Steaua, Napoli, Utrecht. Hú de nehéz lesz...Mikey
Napoli 1.
Utrecht 2.
Pool 3.
Bukarest 4.
😊Little Jarry
Az Utrechtet és a Steauát én megcserélném.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 391 — Eagles fan
a csoportok:


child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És hidd el, lenne neked pofád az Inter után a Milanban játszani, 9 milliós éves fizetésért még le is szopnád az edzői stábot lehet. 😛Stez
Ezt nem tudjuk mi megmondani, mint ahogy azt sem, hogy minek kérik a €300+k -t hetente, amikor a ~€100k per hét bőven elég még unokáknak is, nem tudjuk megmondani, mert nekünk nem ez a természetes / megszokott fizetés... 😊
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 393 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
psv-samp-metallist

hát talán egy X 😊Divat
nem az igazi
nem is olyan hú de nagy csapatok,de tovább jutni nem fogunk
ennek ellenére megpróbálok a legtöbb meccsre kimenni 😊Newman
valószínű nem, de remélem sok szoros meccset játszanak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hivatalos szurkolói klub tagok vagytok vagy van fancardotok/membership kártyátok?
Ha egyikse, akkor ne nagyon reménykedjetek.Mikey
szerencsére van kártya de jó lenne ha legalább 50 jegyet kapnánk.(mmint a chelsea fan klub)kristof
Mi 30 db környékén kaptunk emlékeim szerint tavaly. Aztán más országok szurkolói klubjaitól sikerült még szerezni néhányat...

EL: Liverpool, Steaua, Napoli, Utrecht. Hú de nehéz lesz...Mikey
Napoli 1.
Utrecht 2.
Pool 3.
Bukarest 4.
😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 584 — TODDHERREMANS79
Hivatalos szurkolói klub tagok vagytok vagy van fancardotok/membership kártyátok?
Ha egyikse, akkor ne nagyon reménykedjetek.Mikey
szerencsére van kártya de jó lenne ha legalább 50 jegyet kapnánk.(mmint a chelsea fan klub)kristof
Mi 30 db környékén kaptunk emlékeim szerint tavaly. Aztán más országok szurkolói klubjaitól sikerült még szerezni néhányat...

EL: Liverpool, Steaua, Napoli, Utrecht. Hú de nehéz lesz...Mikey
szvsz Pool simán továbbmegy, viszont hogy ki a másik továbbjutó, az megjósolhatatlan...

a Lokinak meg a másik csoport talán jobb lett volna...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
psv-samp-metallist

hát talán egy X 😊Divat
nem az igazi
nem is olyan hú de nagy csapatok,de tovább jutni nem fogunk
ennek ellenére megpróbálok a legtöbb meccsre kimenni 😊

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 086
Hivatalos szurkolói klub tagok vagytok vagy van fancardotok/membership kártyátok?
Ha egyikse, akkor ne nagyon reménykedjetek.Mikey
szerencsére van kártya de jó lenne ha legalább 50 jegyet kapnánk.(mmint a chelsea fan klub)kristof
Mi 30 db környékén kaptunk emlékeim szerint tavaly. Aztán más országok szurkolói klubjaitól sikerült még szerezni néhányat...

EL: Liverpool, Steaua, Napoli, Utrecht. Hú de nehéz lesz...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
psv-samp-metallist

hát talán egy X 😊

|
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mindjárt jön a Loki, F-G-H csoportot tartom a leggyengébnek, és ezeket szeretném. 😊Jughead
sztem D lesz

|
több mint 13 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 559
Mindjárt jön a Loki, F-G-H csoportot tartom a leggyengébnek, és ezeket szeretném. 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát pedig spanyoloknál/angoloknál is voltak és lesznek is még 😊Divat
a spanyol és az angol élcsapatoknál van pénz bármilyen játékos igazolására... az olaszoknál nincs, tehát ha van egy jobbacska játékos viszonylag alacsony áron, akkor nem vetik meg azt sem hogy esetlegesen riválistól igazoljanak...eaglesmcnabb
Nekem akkor se lenne pofám Inter után Milan -ban játszani...Little Jarry
mert Juve után Interbe jobb? 2 év múlva megy majd a fővárosba 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hát pedig spanyoloknál/angoloknál is voltak és lesznek is még 😊Divat
a spanyol és az angol élcsapatoknál van pénz bármilyen játékos igazolására... az olaszoknál nincs, tehát ha van egy jobbacska játékos viszonylag alacsony áron, akkor nem vetik meg azt sem hogy esetlegesen riválistól igazoljanak...eaglesmcnabb
Nekem akkor se lenne pofám Inter után Milan -ban játszani...Little Jarry
A pénzé a főszerep, ennyi. Ilyen téren viszont azért nem oltom Ibrát, miután ez nálam akkor veri ki a biztosítékot, ha egy csapatnál elég sokat lehúzó játékosnak van pofája eligazolni egy riválishoz. Ibra nem sokat húzott le az Interben és ő ott sosem volt egy ikon, ezek után még el is ment máshová focizni, de hát ennyi pénzért pedig nem fog gondolkozni ezek után szerintem, hogy ez visszatartsa-e a Milantól.
És hidd el, lenne neked pofád az Inter után a Milanban játszani, 9 milliós éves fizetésért még le is szopnád az edzői stábot lehet. 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Játékosok szempontjából kérdezem, de érdekes, mert én csak ebben a ligában tapasztalom ezt a rivális csapatok közötti "vándorlást"Little Jarry
hát pedig spanyoloknál/angoloknál is voltak és lesznek is még 😊Divat
a spanyol és az angol élcsapatoknál van pénz bármilyen játékos igazolására... az olaszoknál nincs, tehát ha van egy jobbacska játékos viszonylag alacsony áron, akkor nem vetik meg azt sem hogy esetlegesen riválistól igazoljanak...eaglesmcnabb
Nekem akkor se lenne pofám Inter után Milan -ban játszani...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jónagy geciség ilyen meccsekre elmenni, van egy város 100 éve erre vár, és te elveszed egy helyi elől a jegyet, aztán tapsolsz a chelsea gólnál, hogy milyen szép volt. akkor ok ha vendégszektorba van jegyed. szokás szerint várom az anyázástgameover
dehogy is nem akarok ekkora paraszt lenni, meg egyébként is chelsea szurkerekkel mennénk természetesen a vendégszektorba. csak kérdés mennyit kapunk Mo-ra a klubtól.kristof
Hivatalos szurkolói klub tagok vagytok vagy van fancardotok/membership kártyátok?
Ha egyikse, akkor ne nagyon reménykedjetek.Mikey
szerencsére van kártya de jó lenne ha legalább 50 jegyet kapnánk.(mmint a chelsea fan klub)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 584 — TODDHERREMANS79
Ha tudnád, mi folyik az Inter és a Milan szurkolók között, tudnád, hogy igenis létezik. 😀 Ott a legnagyobb a gyűlölet, de a Roma és főleg a Juve iránt is megvan ez a Milan lelkekben. 😀
Ha játékosok szempontjából kérdezed, arra meg valóban egy válasz van, a pénz..Stez
Játékosok szempontjából kérdezem, de érdekes, mert én csak ebben a ligában tapasztalom ezt a rivális csapatok közötti "vándorlást"Little Jarry
hát pedig spanyoloknál/angoloknál is voltak és lesznek is még 😊Divat
a spanyol és az angol élcsapatoknál van pénz bármilyen játékos igazolására... az olaszoknál nincs, tehát ha van egy jobbacska játékos viszonylag alacsony áron, akkor nem vetik meg azt sem hogy esetlegesen riválistól igazoljanak...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha tudnád, mi folyik az Inter és a Milan szurkolók között, tudnád, hogy igenis létezik. 😀 Ott a legnagyobb a gyűlölet, de a Roma és főleg a Juve iránt is megvan ez a Milan lelkekben. 😀
Ha játékosok szempontjából kérdezed, arra meg valóban egy válasz van, a pénz..Stez
Játékosok szempontjából kérdezem, de érdekes, mert én csak ebben a ligában tapasztalom ezt a rivális csapatok közötti "vándorlást"Little Jarry
hát pedig spanyoloknál/angoloknál is voltak és lesznek is még 😊Divat
De ott nem lehet évente tapasztalni és hogy pl. MU -ból Pool -ba onnan Arsenal és végül Chelsea -be / Spurs -be igazolnak 😉
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Most már nem tudom tovább tartani magam, hogy ne kérdezzem meg.

Olaszországban létezik az a fogalom, hogy RIVÁLIS?

szerk.
ez a műsorvezető csaj se fospermet 😛Little Jarry
Ha tudnád, mi folyik az Inter és a Milan szurkolók között, tudnád, hogy igenis létezik. 😀 Ott a legnagyobb a gyűlölet, de a Roma és főleg a Juve iránt is megvan ez a Milan lelkekben. 😀
Ha játékosok szempontjából kérdezed, arra meg valóban egy válasz van, a pénz..Stez
Játékosok szempontjából kérdezem, de érdekes, mert én csak ebben a ligában tapasztalom ezt a rivális csapatok közötti "vándorlást"Little Jarry
hát pedig spanyoloknál/angoloknál is voltak és lesznek is még 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most már nem tudom tovább tartani magam, hogy ne kérdezzem meg.

Olaszországban létezik az a fogalom, hogy RIVÁLIS?

szerk.
ez a műsorvezető csaj se fospermet 😛Little Jarry
Ha tudnád, mi folyik az Inter és a Milan szurkolók között, tudnád, hogy igenis létezik. 😀 Ott a legnagyobb a gyűlölet, de a Roma és főleg a Juve iránt is megvan ez a Milan lelkekben. 😀
Ha játékosok szempontjából kérdezed, arra meg valóban egy válasz van, a pénz..Stez
Játékosok szempontjából kérdezem, de érdekes, mert én csak ebben a ligában tapasztalom ezt a rivális csapatok közötti "vándorlást"
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most már nem tudom tovább tartani magam, hogy ne kérdezzem meg.

Olaszországban létezik az a fogalom, hogy RIVÁLIS?

szerk.
ez a műsorvezető csaj se fospermet 😛Little Jarry
Ha tudnád, mi folyik az Inter és a Milan szurkolók között, tudnád, hogy igenis létezik. 😀 Ott a legnagyobb a gyűlölet, de a Roma és főleg a Juve iránt is megvan ez a Milan lelkekben. 😀
Ha játékosok szempontjából kérdezed, arra meg valóban egy válasz van, a pénz..

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 086
Végre hívtak egy jó vendéget. Ronnie Whelan. :cool:Mikey
de csak azért mert a pool is EL -ben indul 😛Little Jarry
Bár nem sokon múlt a kiesés sem... 😛

A csigazabálót meg valaki ébressze fel...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Végre hívtak egy jó vendéget. Ronnie Whelan. :cool:Mikey
de csak azért mert a pool is EL -ben indul 😛
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 086
Végre hívtak egy jó vendéget. Ronnie Whelan. :cool:
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Most már nem tudom tovább tartani magam, hogy ne kérdezzem meg.

Olaszországban létezik az a fogalom, hogy RIVÁLIS?Little Jarry
pedig létezik...csak tudod van az a pénz 😊

szerk: (L)

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most már nem tudom tovább tartani magam, hogy ne kérdezzem meg.

Olaszországban létezik az a fogalom, hogy RIVÁLIS?

szerk.
ez a műsorvezető csaj se fospermet 😛