Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
De sajnálom a Barca rajongók hatalmas problémáit.. 😉 Egyébként meg nagyon is udvarias a klubtól, megsüvegelendő,h próbálja egy kicsit gyengíteni a csapatot,h más egyesületeknek legalább legyen esélyük ellenük pontot szerezni. 😉

Üdv:

Hogyan Lehet Megverni a Barcát Labdarúgó Klubok Egyesülete
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Eladtuk ezt a bosnyák parasztottt!!! na végree! nem volt idevaló! én is csatlakozom, csak az eurókat sajnálom, azon kívül semmi mást!

lehet, h most soványnak tűnik a felhozatal csatárposzton, de Pep ismeri annyira az utánpótlást, h előkap valakit a kalapból, olyat, akire nem is gondolnánk... ki ismerte Pedrót 2 éve az anyján meg a családján kívül? nem sokan... most meg ? 😊

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A csatár választékot én nem érzem olyan vékonynak: Messi, Pedro, Villa, Bojan, Jeffren és Iniesta.
Én személy szerint örülnék, ha Bojan sokkal többet tudna játszani.Sinisa
Jól néz ki, de éket egyedül Villa tud jól játszani. Bojan javult, de 2. számúnak öngyilkosság, valamint ha bármelyikük megsérül... Robinho érkezésére van esély, emberi áron benne vagyok..

Valaki viszont mondja már el Roselléknek, hogy a Barcelonát vezetni nem jó biznisz. Ha folyamatos profitra vágynak, más helyen kéne kopogtatni...

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Azt az inkompetens mindenit!
Escalade
Teljesen egyetértek. Szánalmas, ami az utóbbi években folyik az igazolások terén (Ibra, Henrique, Chygrynskiy, Keirrison, Cáceres, Hleb) Touréról és Eto'oról nem is beszélve. Szerintem jobb, ha ki se számolom mennyi pénzt dobott ki a klub teljesen fölöslegesen. Elhiszem, hogy Pep jó motivátor meg minden, de az igazolásokhoz és a játékosokhoz úgy látszik nem nagyon ért. Arról meg ne is beszéljünk, hogy már túlzóan ragaszkodik az utánpótláshoz, ennek sem lesz feltétlenül jó vége...

Az meg külön vicces, hogy a hivatalos honlapon azt emelik ki, hogy ezzel a mostani üzlettel 60 milliót spórol a klub...

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 796 — Gràcies Pep!
Azt az inkompetens mindenit!
Elmehet Pep és Rosell valahova nagyon messzire. Itt picsog az egész új vezetés, hogy milyen rossz anyagi helyzetben van a klub, erre eladunk (?, nem hiszem, hogy ennyiért ne vennék meg) egy 70 millióba +12Ms fizetésbe fájó világsztárt röhejes összegért. Először elzavarta Guardiola Eto'ot (a klub történetének egyik leghatékonyabb csatárát, akivel annyi volt a baj, hogy játszani szeretett volna), külön kérte Ibrát (mindenki tudta, hogy problémás gyerek) és most egy felemás év után, 0 kommunikálással inkább megválunk tőle, mint hogy minimálisan konfrontálódni kelljen a szezon alatt. Beismerte Pep, nem beszélt Zlatannal, állítólag az edzésmunkájával semmi baj nem volt, és a csapat is szerette.
Tisztán látszik, hogy Guardiola nem tudja kezelni a szobanövénynél picivel több foglalkozást igénylő játékosokat. Ugyan így, a kommunikáció hiánya miatt ment el Touré-aki minimum top 3 játékosa a posztjának, és tökéletesen rendszerbe illik. Lassan illene észrevenni, hogy a jobb játékosok általában nem Iniesta csomagolásban érkeznek...

Most pedig sürgősen (08.31-ig) találni kell egy éket, mert csak Villa és Bojan van arra a posztra. Persze ez a nagy sietség újabb túlfizetéses eurómilliókba fog kerülni. Btw, Pep fantasztikus játékosérzékéhez és pénzspórolásához illik ilyenkor hozzácsatolni a tavaly 25 millióért megvett Csigrinszkijt... Nem vitatom edzői sikerességét, de a játékospolitikája kritikán aluli, amit a következő szezonok sínylik majd meg.

Rosell pedig a mai dráma után a hátsó ajtón távozott, 1 darab interjú adása nélkül. Eddig is roppant jó benyomást keltett. Gratulálok!Escalade
Sajnos Pep-nek az igazolások nem mennek:
Csiga, Henrique, Cacares, Hleb, Keirrison, Ibra... nagyon súlyos EUR milliók úsztak el.
A mérleg másik oldala: Pique, Dani Alves, Maxwell és esetleg Keita; valamint a beépített fiatalok.
Az látszik az új vezetésen, hogy a fizetéseken is spórolni akar, ezért mehetett el szerintem Henry+Rafa ingyen.

A csatár választékot én nem érzem olyan vékonynak: Messi, Pedro, Villa, Bojan, Jeffren és Iniesta.
Én személy szerint örülnék, ha Bojan sokkal többet tudna játszani.
Ibrát nem fogom hiányolni a kidobott pénzt viszont nagyon!!!

Az egészben az Inter járt a legjobban: Ibrahimovic= Eto'o+Lucio+Pandev+Sneider...
És persze a Milan, aki megkapják diszkont áron jövőre egy moderált fizuval.

Rosell: ilyen rövid idő után nehéz véleményt mondani.
Nem látunk a színfalak mögé.
Valószínüleg a budget körül lehetnek gondok, ezért van ez a kapkodás, "kiárúsítás".

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Azt az inkompetens mindenit!
Elmehet Pep és Rosell valahova nagyon messzire. Itt picsog az egész új vezetés, hogy milyen rossz anyagi helyzetben van a klub, erre eladunk (?, nem hiszem, hogy ennyiért ne vennék meg) egy 70 millióba +12Ms fizetésbe fájó világsztárt röhejes összegért. Először elzavarta Guardiola Eto'ot (a klub történetének egyik leghatékonyabb csatárát, akivel annyi volt a baj, hogy játszani szeretett volna), külön kérte Ibrát (mindenki tudta, hogy problémás gyerek) és most egy felemás év után, 0 kommunikálással inkább megválunk tőle, mint hogy minimálisan konfrontálódni kelljen a szezon alatt. Beismerte Pep, nem beszélt Zlatannal, állítólag az edzésmunkájával semmi baj nem volt, és a csapat is szerette.
Tisztán látszik, hogy Guardiola nem tudja kezelni a szobanövénynél picivel több foglalkozást igénylő játékosokat. Ugyan így, a kommunikáció hiánya miatt ment el Touré-aki minimum top 3 játékosa a posztjának, és tökéletesen rendszerbe illik. Lassan illene észrevenni, hogy a jobb játékosok általában nem Iniesta csomagolásban érkeznek...

Most pedig sürgősen (08.31-ig) találni kell egy éket, mert csak Villa és Bojan van arra a posztra. Persze ez a nagy sietség újabb túlfizetéses eurómilliókba fog kerülni. Btw, Pep fantasztikus játékosérzékéhez és pénzspórolásához illik ilyenkor hozzácsatolni a tavaly 25 millióért megvett Csigrinszkijt... Nem vitatom edzői sikerességét, de a játékospolitikája kritikán aluli, amit a következő szezonok sínylik majd meg.

Rosell pedig a mai dráma után a hátsó ajtón távozott, 1 darab interjú adása nélkül. Eddig is roppant jó benyomást keltett. Gratulálok!

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 165 — Tyrone Creek
0-2-ről 3-2, ezt nem hiszem el... 😕Hurka
Nagyon jó volt az a 11 perc, itt most nagy boldogság van 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 484 — rabszolga
Állítólag Ibrahimovic aláírt 4 évre Milanoba, de most piros-feketének.deny79
Elméletileg kölcsön és opciós joga van a Milannak kivásárolni 24 millióért.
Hát sokkal jobb, mint a 40 milla.
acmilan.com nem jön be
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
0-2-ről 3-2, ezt nem hiszem el... 😕
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Állítólag Ibrahimovic aláírt 4 évre Milanoba, de most piros-feketének.deny79
Szerk.: természetesen hülye volt először a Nemzeti Sport...

A svéd csatár a beszámolók szerint először egy évre kölcsönbe kerül Milánóba, majd jövőre 24 millió euróért kivásárolhatják őt a szerződéséből.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag Ibrahimovic aláírt 4 évre Milanoba, de most piros-feketének.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pazzinit a Real,Juve kettős után éppen a Wolfsburg akarja elvinni.
Faszom kivan,remélem a BL bukta (köszönjük Kassai...) miatt nem adjuk el.

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Elképzelni nem tudom, a Chelsea hogy rúgott 12 gólt az első két bajnokiján. A mai meccsükön a második félidőben - elsőt nem láttam - annyi volt a játékuk, hogy passzolgattak keresztbe 25-30 m-re a Stoke kapujától, majd valaki megindult két védővel szemben, hogy beléjük vezesse a labdát. Borzasztó.

Persze, pont egy Liverpool-szurkoló beszél... 😊Mikey
Kontrából brutálisak voltak és mivel mindkét korábbi meccsen gyorsan meglett a 2-0, az ellenfélnek is támadnia kellett. Ha ma bemegy Lampard büntetője, könnyen lehet, hogy megint vágtak volna 4-5 gólt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elképzelni nem tudom, a Chelsea hogy rúgott 12 gólt az első két bajnokiján. A mai meccsükön a második félidőben - elsőt nem láttam - annyi volt a játékuk, hogy passzolgattak keresztbe 25-30 m-re a Stoke kapujától, majd valaki megindult két védővel szemben, hogy beléjük vezesse a labdát. Borzasztó.

Persze, pont egy Liverpool-szurkoló beszél... 😊Mikey
Úgy, hogy "csapatok" ellen játszottak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 117
Elképzelni nem tudom, a Chelsea hogy rúgott 12 gólt az első két bajnokiján. A mai meccsükön a második félidőben - elsőt nem láttam - annyi volt a játékuk, hogy passzolgattak keresztbe 25-30 m-re a Stoke kapujától, majd valaki megindult két védővel szemben, hogy beléjük vezesse a labdát. Borzasztó.

Persze, pont egy Liverpool-szurkoló beszél... 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Raktam tippmixen a wolfsburg-Mainz meccsre.
Mondom tuti.
Az is volt 3-0ig.
Most épp 3-3.
Szétvet az ideg.

Szerk.: Szalai góljával 3-4Bazzani
pont akartam írni 3-3-nál h figyeld meg Szalai eldönti 😀

|
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Raktam tippmixen a wolfsburg-Mainz meccsre.
Mondom tuti.
Az is volt 3-0ig.
Most épp 3-3.
Szétvet az ideg.

Szerk.: Szalai góljával 3-4

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Raulék is szépen kezdik a buncseszligát 😊

|
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha esetleg véééletlenül nem zárják ki a Lokit, és marad a csoportban, akkor a meccseket megint Pesten fogják játszani, vagy esetleg áthozzák Nyházára, vagy marad Debrecenben?Double B
Samp és PSV tuti Pest,Harkiv sztem Nyíregyháza.

több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Ha esetleg véééletlenül nem zárják ki a Lokit, és marad a csoportban, akkor a meccseket megint Pesten fogják játszani, vagy esetleg áthozzák Nyházára, vagy marad Debrecenben?
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 391 — Eagles fan
Szaniszló Csaba twitje alapján: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68324 😕JSanyo
ez egy tegnap délutáni cikk, kb akkor írták, amikor elterjedt egyáltalán a tiltás lehetősége. az uefa azt mondta, h ma fognak dönteni, úgy hogy ez még biztos nem official. nem ismerem ezt az oldalt, nem tudom mennyire megbízható, de számomra nem igazan tűnik annak.

btw sztem nem zárják ki a lokit.

child please!
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szaniszló Csaba twitje alapján: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68324 😕JSanyo
Szaniszló Csaba twitje alapján: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68324 😕JSanyo
gratulálok a lokinak...braxa88
Szaniszló Csaba twitje alapján: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68324 😕JSanyo
FAIL of the yeargabtsi
Azért ezt a "hírt"/"cikket" nem kell komolyan venni.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
MTK-Újpest >>> szuperkupa, nagyon jó meccs volt az előbbi, de tényleg, hiába csak 1-0 lett, én nagyon élveztem
Benounes meg no comment volt, ahogy a felsőkapufa után rögtön lecseréltette magát 😀Hurka
Tischler a legnagyobb király, 9-10 éves koromban még félelmetes csatárpárost alkottunk vele 😀

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szaniszló Csaba twitje alapján: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68324 😕JSanyo
FAIL of the year

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szaniszló Csaba twitje alapján: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68324 😕JSanyo
gratulálok a lokinak...