Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 796 — Gràcies Pep!
Ezt nekem senki nem adja be, hogy nem direkt volt...Soldados
Ezt hogy érted?apeszos
Nekem ezt nem adja be senki, hogy ez nem tudatos. Nem tudja a technikai vezető, a vezetőedző, a segédedző, maga a játékos, hogy nincs nevezve a sorozatra? Ilyen hiba nincs. Hogy nincs nevezve a sorozatra, azt túl sok embernek kellett tudnia ahhoz, hogy senki ne vegye észre, amikor pályára akarták küldeni. Egyáltalán miért vitték ki? (gabtsi költői kérdése megismételve...) Ez nem amatőr hiba, ez csak szándékos lehet...Soldados
Ebben lehet valami.
De annyi ember együttes hibája kellett volna hozzá...
És miért lennének a saját (pénztárcájuk) ellenségei?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 559
Nekem ezt nem adja be senki, hogy ez nem tudatos. Nem tudja a technikai vezető, a vezetőedző, a segédedző, maga a játékos, hogy nincs nevezve a sorozatra? Ilyen hiba nincs. Hogy nincs nevezve a sorozatra, azt túl sok embernek kellett tudnia ahhoz, hogy senki ne vegye észre, amikor pályára akarták küldeni. Egyáltalán miért vitték ki? (gabtsi költői kérdése megismételve...) Ez nem amatőr hiba, ez csak szándékos lehet...Soldados
Teljes mértékben egyet értek, ráadásul már szerdán elutazott a keret Bulgáriába, melyen 20 játékos szerepelt, aztán 1,5 nap alatt senkinek nem tűnt fel, hogy Petike te mi a faszt keresel itt öcsi, hát nem is játszhatsz? :mad: Hihetetlennek tartom...
Aztán ott a másik amit szintén nem értek egy olyan játékos aki nincs nevezve a kispadon sem ülhet, amit pedig a 4. játékvezetőnek észlelnie kellett volna és szólni Bandinak, valamint a cserét se hagyhatták volna hisz egy olyan játékos jött be aki elvileg itt sincs.
Bár biztos vagyok benne, hogy nem lesz kizárás, (na jó maradjunk annyiban, hogy ezt hitettem el magammal) de ma/holnap nem egy embernek kell repülnie a klubtól (és akkor még a tavalyi Rudolf esetet nem is említettem).
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem ezt nem adja be senki, hogy ez nem tudatos. Nem tudja a technikai vezető, a vezetőedző, a segédedző, maga a játékos, hogy nincs nevezve a sorozatra? Ilyen hiba nincs. Hogy nincs nevezve a sorozatra, azt túl sok embernek kellett tudnia ahhoz, hogy senki ne vegye észre, amikor pályára akarták küldeni. Egyáltalán miért vitték ki? (gabtsi költői kérdése megismételve...) Ez nem amatőr hiba, ez csak szándékos lehet...Soldados
Mondjuk ebben van valami. Vagy esetleg mérhetetlen dilettantizmus, esetleg ostobaság. Most eldől, hogy Lucky Loki-e a Debrecen....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
más: szept. 7-én 17 órától a fradi stadionban rendezik a bosnyákok elleni u21-es selejtezőt, amire ráadásul díjtalan lesz a belépés! jönnétek páran?JJ Tiller
én lehet. az olaszok elleni u21 nagyon király volt annó ugyan ott.haromt
az u21-es meccsekre szívesebben járok ki, mint a nagyválogatottéra, jó lenne akkor minél előbb ezt lebeszélni, remélem Walest is megverjük három nappal korábban, és akkor parádés hangulatra számíthatunkJJ Tiller
őszintén a meccsek miatt nem mennék ki, de válogatottra szivesen járok butulni. csak hát kisteleki a nagyválogatott meccsekre mindig kurva drága jegyeket nyomott.
ergo nekem mindegy hogy felnőtt vagy u21 ha ingyen van és sanszos a jó hangulat.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nekem ezt nem adja be senki, hogy ez nem tudatos. Nem tudja a technikai vezető, a vezetőedző, a segédedző, maga a játékos, hogy nincs nevezve a sorozatra? Ilyen hiba nincs. Hogy nincs nevezve a sorozatra, azt túl sok embernek kellett tudnia ahhoz, hogy senki ne vegye észre, amikor pályára akarták küldeni. Egyáltalán miért vitték ki? (gabtsi költői kérdése megismételve...) Ez nem amatőr hiba, ez csak szándékos lehet...Soldados
nem példátlan esetről beszélünk egyébiránt, győr ellen a kazahok (?) is megcsináltak hasonlót. de ez botrány amatőrség, ha ebből kizárás lesz akkor vki jó pár száz milliót vett ki a loki zsebéből.

*****

U21 engem is érdekel!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 153 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
más: szept. 7-én 17 órától a fradi stadionban rendezik a bosnyákok elleni u21-es selejtezőt, amire ráadásul díjtalan lesz a belépés! jönnétek páran?JJ Tiller
én lehet. az olaszok elleni u21 nagyon király volt annó ugyan ott.haromt
az u21-es meccsekre szívesebben járok ki, mint a nagyválogatottéra, jó lenne akkor minél előbb ezt lebeszélni, remélem Walest is megverjük három nappal korábban, és akkor parádés hangulatra számíthatunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
más: szept. 7-én 17 órától a fradi stadionban rendezik a bosnyákok elleni u21-es selejtezőt, amire ráadásul díjtalan lesz a belépés! jönnétek páran?JJ Tiller
én lehet. az olaszok elleni u21 nagyon király volt annó ugyan ott.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 153 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
más: szept. 7-én 17 órától a fradi stadionban rendezik a bosnyákok elleni u21-es selejtezőt, amire ráadásul díjtalan lesz a belépés! jönnétek páran?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem is értem, hogy az a játékos aki nincs NEVEZVE, az miért utazik el a kerettel, miért ül le a kispadra, és legfőképpen miért áll be ???gabtsi
Ezt nekem senki nem adja be, hogy nem direkt volt...Soldados
Ezt hogy érted?apeszos
Nekem ezt nem adja be senki, hogy ez nem tudatos. Nem tudja a technikai vezető, a vezetőedző, a segédedző, maga a játékos, hogy nincs nevezve a sorozatra? Ilyen hiba nincs. Hogy nincs nevezve a sorozatra, azt túl sok embernek kellett tudnia ahhoz, hogy senki ne vegye észre, amikor pályára akarták küldeni. Egyáltalán miért vitték ki? (gabtsi költői kérdése megismételve...) Ez nem amatőr hiba, ez csak szándékos lehet...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A magyar sportdiplomáciát ismerve nem fűzök sok jót az ügyhöz.tüsi91
Ez nem a sportdiplomácián múlik, hanem a Loki balfaszságán...barney
azon is szerintem 😉
emelett hihetetlen amatörizmustüsi91
Semmi sportdiplomácia nem kell ehhez, papíron 3-0-lal a Lovecsnek kellene adni a meccset. Ha ez a döntés születik, egy szót nem szólhatunk.

Ettől függetlenül némi reményt adhat, hogy a 30 mp-s játékidő nyilvánvalóan semmit nem befolyásolt és TALÁN-TALÁN, ezért hajlandóak csak pénzbüntetéssel sújtani a Lokit.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem is értem, hogy az a játékos aki nincs NEVEZVE, az miért utazik el a kerettel, miért ül le a kispadra, és legfőképpen miért áll be ???gabtsi
Ezt nekem senki nem adja be, hogy nem direkt volt...Soldados
Ezt hogy érted?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Debrecen megúszhatja fegyelmivel, vagy pénzbírsággal is - ma nem lesz döntés!

NB1.hu
Némi reményt jelent, hogy már lement a sorsolás. Ha mégis a Litex jut tovább akkor eléggé át kéne variálni a csoportot. Ők a 3. kalapba kerültek volna, tehát újra kellene sorsolni....apeszos
Ez nem akkora probléma, simán bebasszák őket a Debrecen helyére, azt csá.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem is értem, hogy az a játékos aki nincs NEVEZVE, az miért utazik el a kerettel, miért ül le a kispadra, és legfőképpen miért áll be ???gabtsi
Ezt nekem senki nem adja be, hogy nem direkt volt...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Debrecen megúszhatja fegyelmivel, vagy pénzbírsággal is - ma nem lesz döntés!

NB1.hu
Némi reményt jelent, hogy már lement a sorsolás. Ha mégis a Litex jut tovább akkor eléggé át kéne variálni a csoportot. Ők a 3. kalapba kerültek volna, tehát újra kellene sorsolni....
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 393 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
"A BL-nevezési listán ott volt, az El-listán viszont már nem volt ott Máté Péter."

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/europa-liga-a-bl-nevezesi-listan-ott-volt-az-el-listan-viszont-mar-nem-volt-ott-mate-peter-2042629

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem is értem, hogy az a játékos aki nincs NEVEZVE, az miért utazik el a kerettel, miért ül le a kispadra, és legfőképpen miért áll be ???

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A magyar sportdiplomáciát ismerve nem fűzök sok jót az ügyhöz.tüsi91
Ez nem a sportdiplomácián múlik, hanem a Loki balfaszságán...barney
azon is szerintem 😉
emelett hihetetlen amatörizmus
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A magyar sportdiplomáciát ismerve nem fűzök sok jót az ügyhöz.tüsi91
Ez nem a sportdiplomácián múlik, hanem a Loki balfaszságán...

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A magyar sportdiplomáciát ismerve nem fűzök sok jót az ügyhöz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szegény Bazzani nem tud mit kezdeni a Samp-Loki meccsen 😊
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 482
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ez a megalol kategória

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 393 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
balfasz lákinak valszeg ennyi volt az EL...ugyanis Máté jogtalanul szerepelt(90.percbe cserélték be), Győr ugye 3-0 lett nem is olyan régenDivat
pont olvasom én is 😕 beszarok, ha tényleg ennyi volt... Ennyire amatőrök hogy lehetnek?

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
balfasz lákinak valszeg ennyi volt az EL...ugyanis Máté jogtalanul szerepelt(90.percbe cserélték be), Győr ugye 3-0 lett nem is olyan régen

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És hidd el, lenne neked pofád az Inter után a Milanban játszani, 9 milliós éves fizetésért még le is szopnád az edzői stábot lehet. 😛Stez
Ezt nem tudjuk mi megmondani, mint ahogy azt sem, hogy minek kérik a €300+k -t hetente, amikor a ~€100k per hét bőven elég még unokáknak is, nem tudjuk megmondani, mert nekünk nem ez a természetes / megszokott fizetés... 😊Little Jarry
Ilyen az ember, mindig többet és többet akar. És ez már csak durvább lesz, amíg ilyen horribilis összegekkel dobálóznak egyes klubok, mint amivel.