Soccer
41 feliratkozó
8 hónapja
Amúgy Varga nem tűnik mentálisan tul stabilnak. Olyan, mintha a fehér Viniciust látnám, nonstop a bíróval foglalkozik.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
8 hónapja
Ebben a Barcában se erő se fantázia most. Komoly hullámvölgy. És ilyenkor semmi nem működik.Vagy nagyon gyorsan eldönti a Sevilla a meccset vagy megfordítja második félidőbe a BarcaSpanyol honban továbbra is fullba nyomják a kretént a bíró sportársak🫣Én eddig azt hittem ilyet csak a reálnak adnak meg…nem semmi
remontada
Klaci79
remontada
8 hónapja
Kubatov már írja a meccs utáni anyázós kifogásokat
8 hónapja
Pető. 😀 ott van bazdmeg!
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
8 hónapja
Vagy nagyon gyorsan eldönti a Sevilla a meccset vagy megfordítja második félidőbe a BarcaSpanyol honban továbbra is fullba nyomják a kretént a bíró sportársak🫣Én eddig azt hittem ilyet csak a reálnak adnak meg…nem semmi
remontada
Klaci79
8 hónapja
Spanyol honban továbbra is fullba nyomják a kretént a bíró sportársak🫣Én eddig azt hittem ilyet csak a reálnak adnak meg…nem semmi
remontada
8 hónapja
Spanyol honban továbbra is fullba nyomják a kretént a bíró sportársak🫣
8 hónapja
Most mi ez a Dzsudzsák fel szopas? Tényleg ennyire jó lett idén újra?Az elso negy meccsen jol jatszott, utana eltunt hetekre, aztan most megint jo volt.
csebi
8 hónapja
Most kezdő volt, de én sem értem. Volt már olyan meccse, amikor rajta múlt a győzelem, de most még arra kellett vigyázni, ki ne kapjanak, a védekezésben meg sose volt erős. Szóval fura.Most mi ez a Dzsudzsák fel szopas? Tényleg ennyire jó lett idén újra?Csereként beállva nem volt szar eddig sem szerintem.
csebi
zacknorb
8 hónapja
Most mi ez a Dzsudzsák fel szopas? Tényleg ennyire jó lett idén újra?Csereként beállva nem volt szar eddig sem szerintem.
csebi
Poloska vagyok.
8 hónapja
Most mi ez a Dzsudzsák fel szopas? Tényleg ennyire jó lett idén újra?
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
Ekkora kamu második sárgát ritkán látni, de az a féleszű reklamálja a sárgát.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
8 hónapja
Jól van a sporttársak aládolgoznak a Madridnak amikor kell
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
Cissé 2.0 😂Nem vitás, hogy szerencsétlen eset, de egyszerűen nem lehetett más, mint büntető. Azok a körülmények, amiket leírtál, teljesen indifferensek abból a szempontból, hogy egyértelműen a (feltartott) kezére pattant a labda. Kb. száz évben egyszer van ilyen.Én még VAR al sem értem hogy adta meg. Játékos rég feldobta magát, más támadó esélytelen hogy labdába érjen, simán kiment volna a labda, védő háttal állt és a kezére pattant. Valahogy nem látom ez hogy lenne büntető.Furcsa nézni a Pool-meccs után a Loki-ETO-t, nem csupán a ritmus és a színvonal miatt, hanem azért is, hogy a PL-ben mi mindent nem fújnak le, az Nb1-ben pedig mi mindent igen.Mondom, hogy egy fasz. Ezt a tizit VAR nélkül miért nem adta meg?
Ui: Jó, Karakó eleve egy fasz.
nagylaza, főpohárnok
nagylaza, főpohárnok
kapitnono
nagylaza, főpohárnok
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
8 hónapja
YoungZeeZee
9 836
ne basssz h van szoboszlai konyv.24eves dikk
jo mondjuk doncicrol egyszerre ket konyv is van a szloven piacon...
8 hónapja
Nem vitás, hogy szerencsétlen eset, de egyszerűen nem lehetett más, mint büntető. Azok a körülmények, amiket leírtál, teljesen indifferensek abból a szempontból, hogy egyértelműen a (feltartott) kezére pattant a labda. Kb. száz évben egyszer van ilyen.Én még VAR al sem értem hogy adta meg. Játékos rég feldobta magát, más támadó esélytelen hogy labdába érjen, simán kiment volna a labda, védő háttal állt és a kezére pattant. Valahogy nem látom ez hogy lenne büntető.Furcsa nézni a Pool-meccs után a Loki-ETO-t, nem csupán a ritmus és a színvonal miatt, hanem azért is, hogy a PL-ben mi mindent nem fújnak le, az Nb1-ben pedig mi mindent igen.Mondom, hogy egy fasz. Ezt a tizit VAR nélkül miért nem adta meg?
Ui: Jó, Karakó eleve egy fasz.
nagylaza, főpohárnok
nagylaza, főpohárnok
kapitnono
8 hónapja
Én még VAR al sem értem hogy adta meg. Játékos rég feldobta magát, más támadó esélytelen hogy labdába érjen, simán kiment volna a labda, védő háttal állt és a kezére pattant. Valahogy nem látom ez hogy lenne büntető.Furcsa nézni a Pool-meccs után a Loki-ETO-t, nem csupán a ritmus és a színvonal miatt, hanem azért is, hogy a PL-ben mi mindent nem fújnak le, az Nb1-ben pedig mi mindent igen.Mondom, hogy egy fasz. Ezt a tizit VAR nélkül miért nem adta meg?
Ui: Jó, Karakó eleve egy fasz.
nagylaza, főpohárnok
nagylaza, főpohárnok

8 hónapja
A magyar játékvezetés egy kicseszett vicc… visszafúj egy lest, ami nem is volt les. Olyan dolgokat fújnak le, amiért a szomszédban meglincselnék őket. Következetlenek, szamaszet tördelik a meccset… ez szánalmas
8 hónapja
Ez a Schön siralomház
8 hónapja
Pár hete volt egy kifakadásom, hát, rossz nézni Karako mit muvel. Fel percenként sipol bazzeg, viccAzt nem láttam, de egyetértünk.
JC6 (Mr. Miele)
8 hónapja
Pár hete volt egy kifakadásom, hát, rossz nézni Karako mit muvel. Fel percenként sipol bazzeg, vicc
8 hónapja
Dikkk a Dzsudzsák 😆😆😆😆
8 hónapja
Furcsa nézni a Pool-meccs után a Loki-ETO-t, nem csupán a ritmus és a színvonal miatt, hanem azért is, hogy a PL-ben mi mindent nem fújnak le, az Nb1-ben pedig mi mindent igen.Mondom, hogy egy fasz. Ezt a tizit VAR nélkül miért nem adta meg?
Ui: Jó, Karakó eleve egy fasz.
nagylaza, főpohárnok
8 hónapja
Furcsa nézni a Pool-meccs után a Loki-ETO-t, nem csupán a ritmus és a színvonal miatt, hanem azért is, hogy a PL-ben mi mindent nem fújnak le, az Nb1-ben pedig mi mindent igen.Ui: Jó, Karakó eleve egy fasz.
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
8 hónapja
ezt a meccset se úsztuk meg piros lap nélkül 😀😀Micsoda végjáték!
Löfli
Ez ma a győzelmek éjszakája lesz, Chelsea, Texas, Notre Dame, Mariners!
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)