Soccer
41 feliratkozó
8 hónapja
Ez lassan már nem hullámvölgy, hanem gödör.sajnos várható volt idén a visszalépés a Poolnal. Nagyon nem megy a játék. Nincs meg több játékos szerepe és helyet a csapatban ( vagyis így tűnik otthon a kanapéról)
nagylaza, főpohárnok
8 hónapja
A Foci istenek benyújtják a számlát apránként az elmúlt év meccs végi pozitív kimenetelekért idén.
8 hónapja
ezt a meccset se úsztuk meg piros lap nélkül 😀😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
8 hónapja
Ez lassan már nem hullámvölgy, hanem gödör.
8 hónapja
maradjon így és jön a 2,5 over és hazai 😊
8 hónapja
Slotnak fel van adva a lecke az biztosmert most se vagyunk jók
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Poolnak télen kell egy jobb szélső és egy belső védő!
8 hónapja
🥺😔
8 hónapja
sajnos benne volt a pakliban 😕
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
ott van geci!!

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
8 hónapja
Minek kell még történnie ahhoz, hogy Szoboszlai ne jobbhátvéd legyen?Bradley végigbírja a meccseket rendesen
nagylaza, főpohárnok
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Minek kell még történnie ahhoz, hogy Szoboszlai ne jobbhátvéd legyen?kéne egy értelmes jobb hátvéd, meg egy jobb szélső aki visszazár védekezni. Salah hosszabbítása fájni fog a következő két évben a Poolnak...
nagylaza, főpohárnok
8 hónapja
Minek kell még történnie ahhoz, hogy Szoboszlai ne jobbhátvéd legyen?
8 hónapja
Ez bazmeg, hogy három tök azonos helyzetből ellenünk befújja, a Dinami ellen meg kétszer sem... abszolút agyfasz ez a Taylor
8 hónapja
Isakon nagyon látszik hogy 60 percet bír.Rohadt kíváncsi lennék a nyarára. Éppen belőtték az árát a világ top 10 focistája közé, (Mert még ha maradt volna is a Newcastlenél, az árcímke rajta maradt volna.) erre szemmel látható hogy nem végzett rendes fizikai felkészülést. Ha taktikailag nincs rendben, azt megértem, be kell illeszkednie, de 2025-ben ezen a szinten, az ő sérüléstörténetével nem tud fölvenni egy stábot szakácsostól, dietetikustól erőnléti edzőstől, de a közleményeket irkálta az ügynökével, a hiszti az ment. Borzasztó sokat elárul ez róla.
Nomac
8 hónapja
Diaz bombagól közben
8 hónapja
Isak is jó színész 😃kontakt megvolt, szal vállalható volt az ott
Nomac
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Giorgit dolgoztatják
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Isakon nagyon látszik hogy 60 percet bír.
8 hónapja
Isak is jó színész 😃
8 hónapja
akkor nem figyelszWirtz újabb kulcspasszWirtz pályán van? Nem is hallottam a nevét szinte
újabb nem gól
Negritis, a vajda
Toto21
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Wirtz újabb kulcspasszWirtz pályán van? Nem is hallottam a nevét szinte
újabb nem gól
Negritis, a vajda
8 hónapja
Running back 😁😁😁Szoboszlai tudta folytatni?megy RB-be
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Negritis, a vajda
Right Back
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018