NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
fair play,ugyan..nem kaptak még párat,annyi történt 😛maximilien
konkrétan nem értem mi undorító ebben. Mourinho nagy taktikus, ennyi.eaglesmcnabb
Ennyiből az Oregon ellen mostanában divatba jövő színlelt sérülések is óriási nagy taktikai érzékre vallanak. Én eltiltanám Mourinhot is, hiába az egyik kedvencem.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Solo La Roma! Numoro Uno La Roma!

Háháháháááááááááá! 0-2-ről megvertük a Bayernt 3-2-re!!!!! :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Beckham anno lerúgott valakit azért a sárgáért. Sztem cseppet jobb megoldás volt ez.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
fair play,ugyan..nem kaptak még párat,annyi történt 😛maximilien
konkrétan nem értem mi undorító ebben. Mourinho nagy taktikus, ennyi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
fair play,ugyan..nem kaptak még párat,annyi történt 😛

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Ezt kurva nehezen hiszem el...Sebii
mi történt?pont nem figyeltemNewman
Matheus kb a félpályáról indult, kapott egy jó kiugratást, amit belőtt. De hol a faszba voltak a védőink kérdem én? Meg miért nem kaptuk meg a 11-est???Sebii
sztem szörnyen rosszul vezette a mérkőzést. 2 11-est befújhatott volna, emellet se Velanak, se Ebouenak nem kellett volna sárgát adni, hiszen egyik se volt szabálytalan. a Braga-s játékosok viszont sokszor csúszkáltak hátulról, arra viszont nem adott lapot. Nem csoda hogy ha a meccs végén 2 játékos is megsérül , ha egyszer nem fogják meg a meccset. sztem sokkal kevesebb sérülés lenne, ha többször osztanának sárga lapot, egy becsúszásnak nagyobb súlya lenne. emellet igaz a squillaci-djorou kettős iszonyat gyenge. remélem Vermaelen nemsokára visszatér, mert nélküle csak nyeljük a gólokat. remélem félrehallottam és fab sérülése nem 3 hetes lesz, hanem rövidebb
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Dinho is bebaszta, 0-2, továbbmentünk 😀
Mou meg nem hülye, inkább most kiállíttatta két kulcsjátékosát, hogy ne a kieséses szakaszban szívjanak majd emiatt.
Egyértelmű, de okos dolog végül is.Stez
Csak szerintem undorító húzás?Sebii
Az, de sosem számított a fair play, senkit sem érdekel.
Ha most lenne esze a szövetségnek, gond nélkül adna 3-3 meccs eltiltást a két kiállítottnak, hogy Mourinhot kicsit fenyítsék e téren, de nem fognak. 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Edzőmeccsnek is gyenge volt ez az Ajax...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Dinho is bebaszta, 0-2, továbbmentünk 😀
Mou meg nem hülye, inkább most kiállíttatta két kulcsjátékosát, hogy ne a kieséses szakaszban szívjanak majd emiatt.
Egyértelmű, de okos dolog végül is.Stez
Csak szerintem undorító húzás?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Remélem eltiltják legalább két meccsre Xabit és Ramost...

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Dinho is bebaszta, 0-2, továbbmentünk 😀
Mou meg nem hülye, inkább most kiállíttatta két kulcsjátékosát, hogy ne a kieséses szakaszban szívjanak majd emiatt.
Egyértelmű, de okos dolog végül is.

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 492 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na így kell kikapni 2-0ről, grat a Rómának.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Ezt kurva nehezen hiszem el...Sebii
mi történt?pont nem figyeltemNewman
Matheus kb a félpályáról indult, kapott egy jó kiugratást, amit belőtt. De hol a faszba voltak a védőink kérdem én? Meg miért nem kaptuk meg a 11-est???
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ezt kurva nehezen hiszem el...Sebii
mi történt?pont nem figyeltem

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Ezt kurva nehezen hiszem el...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Kassai mi a faszt fújt itt????
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 715 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát tartok a hétfői El Classicótól sajna jó ez a Madrid de hát három idényente egy vereség belefér 😊 Azért bízom benne legalább itthon nyerünk!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
fasza,Cesc cserét kér

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Ibra bebaszta!!! 😀😀😀
Megint semmit nem csinált eddig

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hihetetlen sótlanul játszunk. Álldogálunk passzolgatunk és ennyi. Denilson mongyon le, utálom azt az embert, egy rohadt nagy 0 a teljesítménye.
Jöjjön Nasri, mert kell egy kis kreativitás.Sebii
imáid meghallgattattak,lecseréltük

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Kis buzi Krisztina, ez is simán piros járna neki a rúgásért, de a hollandnak is

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi vagyok, meddig hagyja még pihenni Seedorfot a pályán Allegri. 60. perc, de lófaszt se csinál megint, csak lassítja a játékot

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Hihetetlen sótlanul játszunk. Álldogálunk passzolgatunk és ennyi. Denilson mongyon le, utálom azt az embert, egy rohadt nagy 0 a teljesítménye.
Jöjjön Nasri, mert kell egy kis kreativitás.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 492 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
😂 Arbeloa

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
zsír, vezetnek a madridi majmok, ha behúzzuk a meccset, mi is továbbmegyünk 😊