NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A támadó kijelentésének ellentmond, hogy a Juventus keretében az olaszországi szabályok szerint nem szerepelhet még egy EU-n kívüli játékos, mivel a szerb szélsőnek, Milos Kraszicsnak sincsen uniós útlevele.Stez
De van francia útlevele (vagy mije) is, nem?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Manchester City: Adebayor elmondta, a Juventusban folytatja


A támadó kijelentésének ellentmond, hogy a Juventus keretében az olaszországi szabályok szerint nem szerepelhet még egy EU-n kívüli játékos, mivel a szerb szélsőnek, Milos Kraszicsnak sincsen uniós útlevele.
Stez
Kraszicsot nem fogják elküldeni. Azaz csak akk lehetséges ha vmeiknek hirtelen lesz egy uniós útlevele amit nem naon szeretnék.empty taxi
Jó kérdés, bár tudtommal nem csak egy EU-s útlevéllel nem rendelkező játékos lehet a csapatban, hanem 3 vagy 4, ha meg így van, elküldenek mást, Krasic maradni fog.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Manchester City: Adebayor elmondta, a Juventusban folytatja


A támadó kijelentésének ellentmond, hogy a Juventus keretében az olaszországi szabályok szerint nem szerepelhet még egy EU-n kívüli játékos, mivel a szerb szélsőnek, Milos Kraszicsnak sincsen uniós útlevele.
Stez
Kraszicsot nem fogják elküldeni. Azaz csak akk lehetséges ha vmeiknek hirtelen lesz egy uniós útlevele amit nem naon szeretnék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
erősen úgy néz ki hogy elmarad a Paks-Fradi szombaton 😐Joci
Pápán van az egyik legjobb pálya itt az NB1-ben. De sztem nem az lesz az egyetlen meccs, ami elmarad, én pl. csodálkoznék, ha a Hali-Szolnok meg lenne tartva
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
erősen úgy néz ki hogy elmarad a Paks-Fradi szombaton 😐Joci
Ezt én is megmondhattam volna. Olyan trágya az a pálya, hogy jön egy kis dér és vége. Itt tartunk. Máshol vígan játszanak karácsonykor nálunk meg az enyhe télen is megy a sírás, hogy alkalmatlanok a pályák. Lehet, hogy csak nyáron kéne játszani úgyse vagyunk érdekeltek olyan helyen ahol ez zavart okozna.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
erősen úgy néz ki hogy elmarad a Paks-Fradi szombaton 😐


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Manchester City: Adebayor elmondta, a Juventusban folytatja

Emmanuel Adebayor, a Manchester City támadója úgy nyilatkozott, a Juventus megegyezett az angol klubbal, hogy a togói csatár a torinóiaknál folytatja kölcsönben.

„Nem tudom, hogy mi nem tetszik bennem Roberto Mancininek, de soha nem ad lehetőséget nekem. Januárban klubot váltok, és elárulhatom, hogy a City megegyezett a kölcsönadásomról a Juventusszal. Arra számítok, hogy már decemberben távozhatok" – mondta Adebayor.
A támadó kijelentésének ellentmond, hogy a Juventus keretében az olaszországi szabályok szerint nem szerepelhet még egy EU-n kívüli játékos, mivel a szerb szélsőnek, Milos Kraszicsnak sincsen uniós útlevele.

Mint ismeretes, a torinói klubbal kapcsolatban nem csak Adebayort emlegetik, hanem a PSV magyar szélsőjét, Dzsudzsák Balázst is.

A köcsög a köcsögöknél folytatja. Nem jó, megint csak erősödik a Juve. 😕

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az MLS-döntő bővebb összefoglalója, és a denveri hősköltemény megéneklése:

http://denversports.blog.hu/2010/11/23/mls_a_rapids_lett_a_bajnok

😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Capello lesz az Inter mestere?

Mint ismert, tegnap a Chievo vendégeként is vereséget szenvedett az immáron öt forduló óta nyeretlen bajnoki címvédő, és ezzel a bajnokság egyharmadánál járva már kilenc pontos a lemaradása a városi rivális Milanhoz képest. A La Gazzetta dello Sport azt írja, hogy vélhetőleg a szerdai, FC Twente elleni BL-meccs lesz az utolsó Inter-meccs Benitezzel a padon. Marco Tronchetti Provera, a kék-feketék egyik fő részvényese Fabio Capello hazacsábításával próbálkozik, míg a másik jelölt egy szintén korábbi Milan játékos, Leonardo.

😊

Ja és Eto'o 3 meccsen eltiltást és pénzbüntetést kapott.Stez
Special One utána is őt akarták, de akkor se vállalta, kötve hiszem, h azóta meggondolta volna magát...

egész jól megúszta Samu...dehogy 3 meccsig ki fog gólt lőni azt továbbra se tudom. 😊Divat
Lució fejel majd. 😊
Tudom, hogy akkor is őt akarták, de akkor biztosabb volt a helye angliában, most a franciák utáni vereség után simán el tudnám róla képzelni, hogy továbbáll esetleg, de persze pénzfüggő ez is.Stez
hát lehet Lució megindulásaiba kell bíznunk, Eto'o mellett ő teljesített még elfogadhatóan a szezonba... 😊

örülnék Capellonak, de sztem be kell érnünk Spalettivel v Leonardoval, de edzőtől függetlenül mképpen kell igazolnunk csatárt, szélsőt és hátvédet is 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Capello lesz az Inter mestere?

Mint ismert, tegnap a Chievo vendégeként is vereséget szenvedett az immáron öt forduló óta nyeretlen bajnoki címvédő, és ezzel a bajnokság egyharmadánál járva már kilenc pontos a lemaradása a városi rivális Milanhoz képest. A La Gazzetta dello Sport azt írja, hogy vélhetőleg a szerdai, FC Twente elleni BL-meccs lesz az utolsó Inter-meccs Benitezzel a padon. Marco Tronchetti Provera, a kék-feketék egyik fő részvényese Fabio Capello hazacsábításával próbálkozik, míg a másik jelölt egy szintén korábbi Milan játékos, Leonardo.

😊

Ja és Eto'o 3 meccsen eltiltást és pénzbüntetést kapott.Stez
Special One utána is őt akarták, de akkor se vállalta, kötve hiszem, h azóta meggondolta volna magát...

egész jól megúszta Samu...dehogy 3 meccsig ki fog gólt lőni azt továbbra se tudom. 😊Divat
Lució fejel majd. 😊
Tudom, hogy akkor is őt akarták, de akkor biztosabb volt a helye angliában, most a franciák utáni vereség után simán el tudnám róla képzelni, hogy továbbáll esetleg, de persze pénzfüggő ez is.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Capello lesz az Inter mestere?

Mint ismert, tegnap a Chievo vendégeként is vereséget szenvedett az immáron öt forduló óta nyeretlen bajnoki címvédő, és ezzel a bajnokság egyharmadánál járva már kilenc pontos a lemaradása a városi rivális Milanhoz képest. A La Gazzetta dello Sport azt írja, hogy vélhetőleg a szerdai, FC Twente elleni BL-meccs lesz az utolsó Inter-meccs Benitezzel a padon. Marco Tronchetti Provera, a kék-feketék egyik fő részvényese Fabio Capello hazacsábításával próbálkozik, míg a másik jelölt egy szintén korábbi Milan játékos, Leonardo.

😊

Ja és Eto'o 3 meccsen eltiltást és pénzbüntetést kapott.Stez
Special One utána is őt akarták, de akkor se vállalta, kötve hiszem, h azóta meggondolta volna magát...

egész jól megúszta Samu...dehogy 3 meccsig ki fog gólt lőni azt továbbra se tudom. 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Capello lesz az Inter mestere?

Mint ismert, tegnap a Chievo vendégeként is vereséget szenvedett az immáron öt forduló óta nyeretlen bajnoki címvédő, és ezzel a bajnokság egyharmadánál járva már kilenc pontos a lemaradása a városi rivális Milanhoz képest. A La Gazzetta dello Sport azt írja, hogy vélhetőleg a szerdai, FC Twente elleni BL-meccs lesz az utolsó Inter-meccs Benitezzel a padon. Marco Tronchetti Provera, a kék-feketék egyik fő részvényese Fabio Capello hazacsábításával próbálkozik, míg a másik jelölt egy szintén korábbi Milan játékos, Leonardo.

😊

Ja és Eto'o 3 meccsen eltiltást és pénzbüntetést kapott.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az ünneplés a bajnoki cím után, benne Captain Maestro toast-jával. 😀

http://www.youtube.com/watch?v=7OqxCM3NA1A&


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
beteg 😀
http://www.youtube.com/watch?v=9n_TciHBGbw&feature=player_embedded


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
valóban engedik ezt bárkinek kivéve a Fradi-Újpestnek, mert ott sanszos hogy egymásra lőnék a rakétákat 😛

viszont nem olcsó egy ilyen cucc így kevésszer engedhetik meg maguknak az ultrák

Emiatt nem Fideszotonozok, de minden másért megérdemlik 😛haromt
én is tudom, hogy vannak véleményes dolgok, nem is tudok mit tenni azokkal, de azt kevésbé tolerálom, ha valaki akkor is elvakultan nyomatja, amikor nyilvánvalóan nincs igaza. Csak jó érzés biztos olyankor is hajtogatni a bundát, mert legalább akkor nem azon van a hangsúly, hogy az adott ember kedvence fos, vagy épp most hogy a szurkolóik akkora állatok, hogy nem úgy hívják őket, hogy "Gyere ide!", hanem úgy, hogy "Lábhoz!!", hanem azon, hogy csalózzuk a másikat..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valóban engedik ezt bárkinek kivéve a Fradi-Újpestnek, mert ott sanszos hogy egymásra lőnék a rakétákat 😛

viszont nem olcsó egy ilyen cucc így kevésszer engedhetik meg maguknak az ultrák

Emiatt nem Fideszotonozok, de minden másért megérdemlik 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az RBD pedig most volt 18 éves, ennek alkalmából volt a pirotechnikai show, amire engedélyt kértek, és mivel fideszoton, néhány vandál állat petárdázhatott egyet. Jah mégsem, bocsánat a showt pirotechnikai szakemberek csinálták 😉 fetomy
pirotechnikai segédnek ejtik, egy két hétvége alatt megszerezhető okj-s papírról beszélünk, szóval ettől nem leszel szakember, de legalább tarthatsz a kezedben ilyet, szilveszteren kívül is.

azt viszont nehezen tudom elképzelni, hogy bárkinek amúgy megadták volna az engedélyt, hogy segédként tömegrendezvényen ezt használja. szóval jó duma ez h volt engedélyünk, de megnézném h ezt ki másnak adták volna meg.gabtsi
"tavaly és tavalyelőtt is volt a Haladásnak 1-1 engedélyezett pirotechnikai bemutatója."

Többször nem írom le. Ha most sem akarod látni, hogy tovább jöhess a fideszotonnal, akkor hajrá 😉
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az RBD pedig most volt 18 éves, ennek alkalmából volt a pirotechnikai show, amire engedélyt kértek, és mivel fideszoton, néhány vandál állat petárdázhatott egyet. Jah mégsem, bocsánat a showt pirotechnikai szakemberek csinálták 😉 fetomy
pirotechnikai segédnek ejtik, egy két hétvége alatt megszerezhető okj-s papírról beszélünk, szóval ettől nem leszel szakember, de legalább tarthatsz a kezedben ilyet, szilveszteren kívül is.

azt viszont nehezen tudom elképzelni, hogy bárkinek amúgy megadták volna az engedélyt, hogy segédként tömegrendezvényen ezt használja. szóval jó duma ez h volt engedélyünk, de megnézném h ezt ki másnak adták volna meg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jelentkezésnél biztos 1. kérdés, h: Ön kapcsolatban áll vmely zöld v lila szurkolói táborral? 😊

miről beszélsz??? tudjuk nagyon jól h nincsen kettős mérce... 😀

szerk: a legjobbat még nem is írtam:

Mezey György az Újpest elleni találkozó előtt:

"- Kisujjamban van az edzői szakma, így az edzőképzést csak koordinálnom kell."

Mexikó hősének nyilatkozata a meccs után, arra a kérdésre, hogy az Újpest a tavaszi utolsó fordulóban is kemény ellenfél lesz-e és megakadályozhatja a Vidi esetleges ünneplését.

"- Jól néznénk ki ha addig kellene várni a bajnokság ünneplésével."

gyuri bácsi már biztos tud vmit...Divat
Természetesen minden bunda ami vidi, azért hozzászólnék 😊

Lemerem fogadni sok pénzbe, hogy egy bajnokesélyes csapat edzőjét ha megkérdezel, hogy a bajnokság utolsó fordulójában majd az akkori csapat megállíthatja-e, akkor szerintem a legtöbben azt mondják, hogy addigra már bajnokok lesznek 😉 Mellesleg meglehetősen idióta dolognak tartom a bajnokság felénél megkérdezni, hogy X csapat kemény ellenfél lesz-e majd a fél év múlva esedékes meccsen... De lényeg, hogy ha bunda, ha nem, szerintem egy élen álló, komoly esélyes csapat nem azt fogja nyilatkozni, hogy az utolsó fordulóban még majd ki kell izzadni a győzelmet 😉

Az RBD pedig most volt 18 éves, ennek alkalmából volt a pirotechnikai show, amire engedélyt kértek, és mivel fideszoton, néhány vandál állat petárdázhatott egyet. Jah mégsem, bocsánat a showt pirotechnikai szekemberek csinálták 😉 Egyébként pedig a kettős mércébe akkor a haladás is beletartozik, mert - ha a google át nem basz - tavaly és tavalyelőtt is volt a Haladásnak 1-1 engedélyezett pirotechnikai bemutatója. 😉 Más kérdés, hogy tényleg, számomra is érthetetlen, hogy a rendes, abszolút büntetlen újpesti és fradi tábor miért nem kap engedélyt rá... 😊 (ha egyáltalán volt már, hogy kértek)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A kisujjamban van a dióstészta.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én úgy tudom, h nemrég Fradisták is kérték, de kb kiröhögték őket.Divat
jó hát gondolom nézik hogy melyik csapat szurkolóinak mi van a rovásán 😊
arról még nem hallottam pl hogy a brutál Vasas tábor ledöntötte a kerítést és a pályára szaladt

de a Vidi megítélése természetesen más, ezt gondolom megérted. ha ők csinálnak bármit akkor az forradalmi 😊haromt
jelentkezésnél biztos 1. kérdés, h: Ön kapcsolatban áll vmely zöld v lila szurkolói táborral? 😊

miről beszélsz??? tudjuk nagyon jól h nincsen kettős mérce... 😀

szerk: a legjobbat még nem is írtam:

Mezey György az Újpest elleni találkozó előtt:

"- Kisujjamban van az edzői szakma, így az edzőképzést csak koordinálnom kell."

Mexikó hősének nyilatkozata a meccs után, arra a kérdésre, hogy az Újpest a tavaszi utolsó fordulóban is kemény ellenfél lesz-e és megakadályozhatja a Vidi esetleges ünneplését.

"- Jól néznénk ki ha addig kellene várni a bajnokság ünneplésével."

gyuri bácsi már biztos tud vmit...

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én úgy tudom, h nemrég Fradisták is kérték, de kb kiröhögték őket.Divat
jó hát gondolom nézik hogy melyik csapat szurkolóinak mi van a rovásán 😊
arról még nem hallottam pl hogy a brutál Vasas tábor ledöntötte a kerítést és a pályára szaladt

de a Vidi megítélése természetesen más, ezt gondolom megérted. ha ők csinálnak bármit akkor az forradalmi 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
amúgy erre visszatérve, tényleg engedélyezve volt a pirozás az RBD-nek... 😛Divat
azért ez vulkánforró. a steelersnél nincs ilyen kettős mérce...

de fehérváron lehet, engedélyt is adnak rá, és most riporternek is nagyon tetszik.

persze ezt valamely fővárosi csapat próbálná meg, abban a pillanatban pálya és stadionbezárás, behintés sóval, oszt jónapot.gabtsi
fideszoton 😂

de egyébként más is kérheti. csak akkor fizetni kell a tűzoltói biztositás meg ilyenek. Anno a Vasas fanok is nyomták onnan tudomharomt
én úgy tudom, h nemrég Fradisták is kérték, de kb kiröhögték őket.

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amúgy erre visszatérve, tényleg engedélyezve volt a pirozás az RBD-nek... 😛Divat
azért ez vulkánforró. a steelersnél nincs ilyen kettős mérce...

de fehérváron lehet, engedélyt is adnak rá, és most riporternek is nagyon tetszik.

persze ezt valamely fővárosi csapat próbálná meg, abban a pillanatban pálya és stadionbezárás, behintés sóval, oszt jónapot.gabtsi
fideszoton 😂

de egyébként más is kérheti. csak akkor fizetni kell a tűzoltói biztositás meg ilyenek. Anno a Vasas fanok is nyomták onnan tudom
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
amúgy erre visszatérve, tényleg engedélyezve volt a pirozás az RBD-nek... 😛Divat
azért ez vulkánforró. a steelersnél nincs ilyen kettős mérce...

de fehérváron lehet, engedélyt is adnak rá, és most riporternek is nagyon tetszik.

persze ezt valamely fővárosi csapat próbálná meg, abban a pillanatban pálya és stadionbezárás, behintés sóval, oszt jónapot.

ami nem hajlik, az törik!