NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
milyen szép kis köd szállt le RBD-nél...gondolom kolompár orbán engedélyezhette nekik. 😀Divat
jah, vagy megoldották úgy, ahogyan az összes többi magyar csapat szurkolói szokták 😉😛fetomy
h-h nem vagy kint? sztrájkolsz polonkai miatt? 😊Divat
nincs lóvé 😕 de most, hogy mondod..királyabb, hogy igen, amíg ő kezdő, én ki nem megyek.. 😀

Szép volt Rajczi, bazdmeg az anyád 😉
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
sérült újra ő is 😊Divat
Na az szívás.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Komolyan, nekem tetszik ez az Inter, most mi a baj vele? 😀
Ha így folytatják, még a végén meg is nyerhetjük a bajnokságot idén. 😊Stez
azabaj h még így se fogjuk folytatni, mivel Eto'o-t elmeszelik 2-3 meccsre és akkor nem tudom ki fog gólt rúgni...Divat
Talán berakja Militot és visszanyeri a formáját.Matthew99
sérült újra ő is 😊

|
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Komolyan, nekem tetszik ez az Inter, most mi a baj vele? 😀
Ha így folytatják, még a végén meg is nyerhetjük a bajnokságot idén. 😊Stez
azabaj h még így se fogjuk folytatni, mivel Eto'o-t elmeszelik 2-3 meccsre és akkor nem tudom ki fog gólt rúgni...Divat
Talán berakja Militot és visszanyeri a formáját.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
milyen szép kis köd szállt le RBD-nél...gondolom kolompár orbán engedélyezhette nekik. 😀Divat
jah, vagy megoldották úgy, ahogyan az összes többi magyar csapat szurkolói szokták 😉😛fetomy
h-h nem vagy kint? sztrájkolsz polonkai miatt? 😊

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
milyen szép kis köd szállt le RBD-nél...gondolom kolompár orbán engedélyezhette nekik. 😀Divat
jah, vagy megoldották úgy, ahogyan az összes többi magyar csapat szurkolói szokták 😉😛
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Komolyan, nekem tetszik ez az Inter, most mi a baj vele? 😀
Ha így folytatják, még a végén meg is nyerhetjük a bajnokságot idén. 😊Stez
azabaj h még így se fogjuk folytatni, mivel Eto'o-t elmeszelik 2-3 meccsre és akkor nem tudom ki fog gólt rúgni...

|
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
A Rockies a baseball csapatunk. 😀
Lopez az idény elején igazolt hozzánk, lehet akkor itt annyira nem vertem nagy dobra, de csak néha szokott játszani csereként, akkor viszont nagyon jól fel tudja pörgetni a játékot még mindig. Meg a tizenegyespárbajban is belőtte a magáét a főcsoport-elődöntőben.TheMileHighCity
izé Rapids. elírtam

csoporttársamnak volt Rockies gatyája és abban soccerolt, csak ezért keverhettem 😀konqueror
én most akarok egy Valderrama Rapids mezt. Gondolom nem sokat tolta Denverben de akkor is.haromt
2002-2004, onnan vonult vissza

+ ha jól tudom Valderrama adta a legtöbb TD passzt az MLS-ben 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
hajrá Vidi!

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Komolyan, nekem tetszik ez az Inter, most mi a baj vele? 😀
Ha így folytatják, még a végén meg is nyerhetjük a bajnokságot idén. 😊

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
milyen szép kis köd szállt le RBD-nél...gondolom kolompár orbán engedélyezhette nekik. 😀

|
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
képzeld, tökéletesen tisztában vagyok vele, sőt még a Chievoéval is, és te tisztában vagy vele hogy mekkora égés ez az Internek??? nem hiszem hogy olyan földtől elrugaszkodott tét volt az a meccs előtt hogy nem kap ki az inter... de te biztosan jobban tudod ha így reagálszdavemayer
ha tökéletesen tisztába lennél vele akkor jó nagy hülyeség volt megrakni az intert...szted interesként mi a vélemény az egész szezonról??? ezért is remélem h végre elküldik a pincért.Divat
értem hogy gyengébb az inter mint tavaly, ezért is tettem X VAGY INTERT, szerinted ez olyan irreális volt???davemayer
az X az korrekt lett volna, sztem Lucio+Eto'o kivételével megint rém gyenge volt mki, 1-0 után is a Chievonak voltak lehetőségei. bár ha szerencsétlen Pandev üres kapura berúgja akkor talán meglehetett volna.

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ma meg hajrá lilákJoci
Inkább legyen X.
Akkor kettőt hozunk a vidin, plusz kettővel meg lépünk a liláktól 😊Bálesz
leszarom a lilákat.hozzunk minél több pontot a vidin ez a lényeg.
nekem az számít hogy bajnokok legyünk és nem az hogy a lilák hol vannak vagy hánnyal verjük őket(pontokban) 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
go Rockies, Lopez nagy kedvencem 😛 bár ott leragadtam, hogy Kansasben játszik Herczegfalvival egy csapatban 😀 úgylátszik megijedt a riválistólkonqueror
A Rockies a baseball csapatunk. 😀
Lopez az idény elején igazolt hozzánk, lehet akkor itt annyira nem vertem nagy dobra, de csak néha szokott játszani csereként, akkor viszont nagyon jól fel tudja pörgetni a játékot még mindig. Meg a tizenegyespárbajban is belőtte a magáét a főcsoport-elődöntőben.TheMileHighCity
izé Rapids. elírtam

csoporttársamnak volt Rockies gatyája és abban soccerolt, csak ezért keverhettem 😀konqueror
én most akarok egy Valderrama Rapids mezt. Gondolom nem sokat tolta Denverben de akkor is.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ha nem alszom el a Broncos nélkül dögunalmas NFL fordulón akkor az elejét biztos nézem. Mondjuk annyira ismerem a csapatot, hogy nyomtam velük a FIFA11-ben egy fél szezont 😊 kár hogy a 90es évek hero Claudio Lopez nem nagyon játszikharomt
go Rockies, Lopez nagy kedvencem 😛 bár ott leragadtam, hogy Kansasben játszik Herczegfalvival egy csapatban 😀 úgylátszik megijedt a riválistólkonqueror
A Rockies a baseball csapatunk. 😀
Lopez az idény elején igazolt hozzánk, lehet akkor itt annyira nem vertem nagy dobra, de csak néha szokott játszani csereként, akkor viszont nagyon jól fel tudja pörgetni a játékot még mindig. Meg a tizenegyespárbajban is belőtte a magáét a főcsoport-elődöntőben.TheMileHighCity
izé Rapids. elírtam

csoporttársamnak volt Rockies gatyája és abban soccerolt, csak ezért keverhettem 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
képzeld, tökéletesen tisztában vagyok vele, sőt még a Chievoéval is, és te tisztában vagy vele hogy mekkora égés ez az Internek??? nem hiszem hogy olyan földtől elrugaszkodott tét volt az a meccs előtt hogy nem kap ki az inter... de te biztosan jobban tudod ha így reagálszdavemayer
ha tökéletesen tisztába lennél vele akkor jó nagy hülyeség volt megrakni az intert...szted interesként mi a vélemény az egész szezonról??? ezért is remélem h végre elküldik a pincért.Divat
értem hogy gyengébb az inter mint tavaly, ezért is tettem X VAGY INTERT, szerinted ez olyan irreális volt???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
go Rockies, Lopez nagy kedvencem 😛 bár ott leragadtam, hogy Kansasben játszik Herczegfalvival egy csapatban 😀 úgylátszik megijedt a riválistólkonqueror
igazából a két csapatot az egykor ott játszó levezetó sztárok alapján kell megítélni

Rapids:
Balboa, Shaun Bartlett, Karanka, Limpar(aki ugye magyar), VALDERRAMA, Dely Valdes

Dallas:
Denilson, Shaka Hislop, Hugo Sanchez, ALAIN SUTTER

Mondjuk ezek alapján sem kétséges hogy mennyivel jobb arcok a coloradoiak 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
képzeld, tökéletesen tisztában vagyok vele, sőt még a Chievoéval is, és te tisztában vagy vele hogy mekkora égés ez az Internek??? nem hiszem hogy olyan földtől elrugaszkodott tét volt az a meccs előtt hogy nem kap ki az inter... de te biztosan jobban tudod ha így reagálszdavemayer
ha tökéletesen tisztába lennél vele akkor jó nagy hülyeség volt megrakni az intert...szted interesként mi a vélemény az egész szezonról??? ezért is remélem h végre elküldik a pincért.

|
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Egy csak egy legény van a gáton az is Ibra 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
ott is van 2- sima...

Mikey, szted Rafának még mennyi idő és türelem kell??? ugyanaz az ötlettelen fos játék mint szezon elején, igaz sok sérült van.Divat
rohadjon meg a kurva Inter, x vagy intert raktam, naná hogy kikapnak pedig már csak ez hiányzik a 3 napos szelvényemről a bwinen... óriási gratula ehhez a kiváló teljesítményhez...davemayer
tisztába vagy a kurva Inter utóbbi eredményeivel és játékával? 😀 bár ezek szerint nagyon nem.

Eto'o legalább szépít, hamár úgyis el fogják utólag tiltani a fejelésért.Divat
képzeld, tökéletesen tisztában vagyok vele, sőt még a Chievoéval is, és te tisztában vagy vele hogy mekkora égés ez az Internek??? nem hiszem hogy olyan földtől elrugaszkodott tét volt az a meccs előtt hogy nem kap ki az inter... de te biztosan jobban tudod ha így reagálsz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
juhújuhú, Lazio is X gyanús, de jó kis forduló lenne ez, ha maradnának az eddigiekStez
ott is van 2- sima...

Mikey, szted Rafának még mennyi idő és türelem kell??? ugyanaz az ötlettelen fos játék mint szezon elején, igaz sok sérült van.Divat
rohadjon meg a kurva Inter, x vagy intert raktam, naná hogy kikapnak pedig már csak ez hiányzik a 3 napos szelvényemről a bwinen... óriási gratula ehhez a kiváló teljesítményhez...davemayer
tisztába vagy a kurva Inter utóbbi eredményeivel és játékával? 😀 bár ezek szerint nagyon nem.

Eto'o legalább szépít, hamár úgyis el fogják utólag tiltani a fejelésért.

|
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
nem elég h szopunk a Chievo-tól, Eto'o zidáni babérokra tör...Divat
juhújuhú, Lazio is X gyanús, de jó kis forduló lenne ez, ha maradnának az eddigiekStez
ott is van 2- sima...

Mikey, szted Rafának még mennyi idő és türelem kell??? ugyanaz az ötlettelen fos játék mint szezon elején, igaz sok sérült van.Divat
rohadjon meg a kurva Inter, x vagy intert raktam, naná hogy kikapnak pedig már csak ez hiányzik a 3 napos szelvényemről a bwinen... óriási gratula ehhez a kiváló teljesítményhez...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem elég h szopunk a Chievo-tól, Eto'o zidáni babérokra tör...Divat
juhújuhú, Lazio is X gyanús, de jó kis forduló lenne ez, ha maradnának az eddigiekStez
ott is van 2- sima...

Mikey, szted Rafának még mennyi idő és türelem kell??? ugyanaz az ötlettelen fos játék mint szezon elején, igaz sok sérült van.

|
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Következik az év sporteseménye! MLS Cup Final!!! :cool:
Nagyon várom a meccset, most már ha itt vagyunk, akkor meg kéne nyerni, de nem leszek csalódott akkor sem, ha nem sikerül, mert már így is csodálatos volt ez a szezon. 😊
Hajnali 2:30-kor kezdődik a meccs, gyertek szurkolni!

Bővebb döntő előtti felvezető:
http://denversports.blog.hu/2010/11/21/mls_cup_final_colorado_rapids_vs_fc_dallasTheMileHighCity
ha nem alszom el a Broncos nélkül dögunalmas NFL fordulón akkor az elejét biztos nézem. Mondjuk annyira ismerem a csapatot, hogy nyomtam velük a FIFA11-ben egy fél szezont 😊 kár hogy a 90es évek hero Claudio Lopez nem nagyon játszikharomt
go Rockies, Lopez nagy kedvencem 😛 bár ott leragadtam, hogy Kansasben játszik Herczegfalvival egy csapatban 😀 úgylátszik megijedt a riválistólkonqueror
A Rockies a baseball csapatunk. 😀
Lopez az idény elején igazolt hozzánk, lehet akkor itt annyira nem vertem nagy dobra, de csak néha szokott játszani csereként, akkor viszont nagyon jól fel tudja pörgetni a játékot még mindig. Meg a tizenegyespárbajban is belőtte a magáét a főcsoport-elődöntőben.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Következik az év sporteseménye! MLS Cup Final!!! :cool:
Nagyon várom a meccset, most már ha itt vagyunk, akkor meg kéne nyerni, de nem leszek csalódott akkor sem, ha nem sikerül, mert már így is csodálatos volt ez a szezon. 😊
Hajnali 2:30-kor kezdődik a meccs, gyertek szurkolni!

Bővebb döntő előtti felvezető:
http://denversports.blog.hu/2010/11/21/mls_cup_final_colorado_rapids_vs_fc_dallasTheMileHighCity
ha nem alszom el a Broncos nélkül dögunalmas NFL fordulón akkor az elejét biztos nézem. Mondjuk annyira ismerem a csapatot, hogy nyomtam velük a FIFA11-ben egy fél szezont 😊 kár hogy a 90es évek hero Claudio Lopez nem nagyon játszikharomt
go Rockies, Lopez nagy kedvencem 😛 bár ott leragadtam, hogy Kansasben játszik Herczegfalvival egy csapatban 😀 úgylátszik megijedt a riválistól