Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
A legcsúnyább, hogy egy olyan tehetségtelen patkány fogja megdönteni az ő rekordját, mint Müller.MarioAna
Müller valahogy kicsit a fiatalkori önmagamra elmékeztet a grundon. soha nem volt világbajnok fizikumom (futni rühellek), nem tudtam ötnél többet dekázni a labdával, de amikor elkezdtünk játszani, akkor valahogy mindig sikerült betalálni.
na Müller pont ilyen, csak benne van azért alázat a futball iránt, bennem meg sohasem volt.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
A legcsúnyább, hogy egy olyan tehetségtelen patkány fogja megdönteni az ő rekordját, mint Müller.MarioAna
Egyrészt nem biztos, hogy így lesz, másrészt az igaz, hogy nekem is "az igazi árja gyökszi" jut rókla eszembe, de hogy tehetségtelen lenne???? XDLOL bammeg😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Győr kupameccset elhalasztjak igy kipihenten várhatják a hétvégi rangadót ellenünk.
Az ok:a válogatott összetartás...
Magyarország 2014

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A legcsúnyább, hogy egy olyan tehetségtelen patkány fogja megdönteni az ő rekordját, mint Müller.MarioAna
Bárcsak olyan tehetségtelen lettem volna, mint Müller... nem itt tartanék 😀
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
A legcsúnyább, hogy egy olyan tehetségtelen patkány fogja megdönteni az ő rekordját, mint Müller.MarioAna
voltak még ilyen "tehetségtelen patkányok" a világon pl. Inzaghi vagy G. Müller.... egyébként meg az a kurva kellemetlen az egészben, hogy a focit még mindig gólra játsszák és nem tehetségre vagy technikai tudásra, ne adj isten hírnévre. Ebben pedig - mármint a gólszerzésben - Klose a valaha volt legjobb jelenleg, a világbajnokságok tekintetében. Végső soron meg ami számít, az csak az, hogy Klose és Müller is világbajnok, nincsenek egyéni címek a tarsolyukban vagy "elismertségük"? Müller szépen megmondta rá a véleményét a csóró riportercsajnak; "Dugjátok fel a seggetekbe, világbajnok vagyok". Ennyi.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A legcsúnyább, hogy egy olyan tehetségtelen patkány fogja megdönteni az ő rekordját, mint Müller.MarioAna
de kurva savanyú az a szőlő


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/a-klose_40253238-1407756033-37198626/3,c=0,w=658.bild.jpg

élő legenda.Amadeus91
Ez a vélemény hűen tükrözi az enyémet.

"Egy igazi ikon, példakép, aki méltóképpen akasztja szögre válogatott csukáját. Így keveseknek adatik meg befelyezni, de ő rászolgált erre. Róla kéne cikkeket írni, nem a Primadonnáról, egy befingó mocskos disznóról meg egy szimpla adócsalóról, aki csak azért nem csücsül börtönben, mert gazdag sztár. A "Klose-k" az igazi hősök, akik csendben meghúzódnak és közben szinte mindig a topon vannak! Nincs olyan, hogy én csak a klubcsapatomban vagyok jó, vagy itt vagy ott, Klose mindenhol kitette a színre színt! Ehhez képest ehhez a hírhez senki nem írt még előttem..."Vrijbloed
Kiakadt a demagógia méterem.Schleck
Mert?Vrijbloed
Ez az egész "róla kéne cikket írni" rész rettenetes. Kloseról nem azért nem születnek cikkek, mert csendes lenne vagy ilyesmi, hanem mert egyszerűen nem elég jó játékos és soha nem is volt az. És bármilyen meglepő is, az emberek a legjobbakra kíváncsiak, nem a 100. szorgalmas kisiparosra. Ez kb. az a színvonal, mint mikor azt írják, hogy a kétkezi munkás, aki szorgalmasan, becsületesen dolgozik, miért nem keres annyit, mint egy NB1-es magyar focista.

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


élő legenda.Amadeus91
Ez a vélemény hűen tükrözi az enyémet.

"Egy igazi ikon, példakép, aki méltóképpen akasztja szögre válogatott csukáját. Így keveseknek adatik meg befelyezni, de ő rászolgált erre. Róla kéne cikkeket írni, nem a Primadonnáról, egy befingó mocskos disznóról meg egy szimpla adócsalóról, aki csak azért nem csücsül börtönben, mert gazdag sztár. A "Klose-k" az igazi hősök, akik csendben meghúzódnak és közben szinte mindig a topon vannak! Nincs olyan, hogy én csak a klubcsapatomban vagyok jó, vagy itt vagy ott, Klose mindenhol kitette a színre színt! Ehhez képest ehhez a hírhez senki nem írt még előttem..."Vrijbloed
Kiakadt a demagógia méterem.Schleck
Mert?
több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Én nem is azt kifogásolom, hogy f...szopó Újpesteznek, mert tegyék (és vice versa az újpestiek is). Én azt kifogásolom, hogy rasszista, kirekesztő rigmusokat skandálnak, amiért büntetés jár. Ráadásul teszik ezt akkor is, amikor nem is az ÚTE az ellenfél. Az általad idézett mondatokba sehol nem látok például "niggerezést" vagy "zsidózást", mert gondolom ez Angliában is tiltott. Azért az ellenfél szidása és a tiltott rigmusok használata között lennie kellene különbségnek (mind szurkolók, mind az MLSZ részéről).Tony
tehát a "fradista/újpesti cigányok 'aszátok az anyátok" rigmusban neked csak a "cigányok" szóval van bajod??
(vagy nem tudom milyen "rasszista rigmus" van még az újpestiekre kitalálva)

mert egyébként egyetértek h az "indul a vonat"-ozásnak, huhogásnak semmi keresnivalója nincs a lelátón, de most jobb lenne ha a fenti rigmusban a nem kívánt szót kicserélnénk "paraszt"-ra? úgy már nem lenne rasszista és nem büntetne érte az MLSZ?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837


élő legenda.Amadeus91
Ez a vélemény hűen tükrözi az enyémet.

"Egy igazi ikon, példakép, aki méltóképpen akasztja szögre válogatott csukáját. Így keveseknek adatik meg befelyezni, de ő rászolgált erre. Róla kéne cikkeket írni, nem a Primadonnáról, egy befingó mocskos disznóról meg egy szimpla adócsalóról, aki csak azért nem csücsül börtönben, mert gazdag sztár. A "Klose-k" az igazi hősök, akik csendben meghúzódnak és közben szinte mindig a topon vannak! Nincs olyan, hogy én csak a klubcsapatomban vagyok jó, vagy itt vagy ott, Klose mindenhol kitette a színre színt! Ehhez képest ehhez a hírhez senki nem írt még előttem..."Vrijbloed
Kiakadt a demagógia méterem.Schleck
pedig megedződhettél volna már.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS


élő legenda.Amadeus91
Ez a vélemény hűen tükrözi az enyémet.

"Egy igazi ikon, példakép, aki méltóképpen akasztja szögre válogatott csukáját. Így keveseknek adatik meg befelyezni, de ő rászolgált erre. Róla kéne cikkeket írni, nem a Primadonnáról, egy befingó mocskos disznóról meg egy szimpla adócsalóról, aki csak azért nem csücsül börtönben, mert gazdag sztár. A "Klose-k" az igazi hősök, akik csendben meghúzódnak és közben szinte mindig a topon vannak! Nincs olyan, hogy én csak a klubcsapatomban vagyok jó, vagy itt vagy ott, Klose mindenhol kitette a színre színt! Ehhez képest ehhez a hírhez senki nem írt még előttem..."Vrijbloed
Kiakadt a demagógia méterem.

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


élő legenda.Amadeus91
Ez a vélemény hűen tükrözi az enyémet.

"Egy igazi ikon, példakép, aki méltóképpen akasztja szögre válogatott csukáját. Így keveseknek adatik meg befelyezni, de ő rászolgált erre. Róla kéne cikkeket írni, nem a Primadonnáról, egy befingó mocskos disznóról meg egy szimpla adócsalóról, aki csak azért nem csücsül börtönben, mert gazdag sztár. A "Klose-k" az igazi hősök, akik csendben meghúzódnak és közben szinte mindig a topon vannak! Nincs olyan, hogy én csak a klubcsapatomban vagyok jó, vagy itt vagy ott, Klose mindenhol kitette a színre színt! Ehhez képest ehhez a hírhez senki nem írt még előttem..."
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Én nem is azt kifogásolom, hogy f...szopó Újpesteznek, mert tegyék (és vice versa az újpestiek is). Én azt kifogásolom, hogy rasszista, kirekesztő rigmusokat skandálnak, amiért büntetés jár.Tony
Akkor a fenti oké. A "Budapesten mindenki cigány(esetleg roma)" mehet vagy sem? 8-)
Rég voltam meccsen.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Retteghetnek az ellenfelek a Fradi pálya szedi áldozatait
 sportgeza.hu/futball/2014/08/11/sokba_kerult_a_fradi-meccs_a_chelsea-nek_drogba_fel_evre_kidolt/Toca
Daily Mail információ, téves is. PL 2.fordulójában már valószínűleg játszhat.


tegnap meccs után készült a kép, ha fél évre kidőlt volna legalább 1 fásli lenne a lábán 😀Borbinho
Annyira gondolkoztam hogy mennyire kamu de nem volt kedvem utananezni 😀Toca
 www.chelseafc.com/news/latest-news/2014/08/reaction--a-difficult-game.html?WT.mc_id=social_20140811_29512986
Ez alapján is erősen kamunk tűnik az infó. És egy kicsit dicsérte is a Fradit Ivanovic.

több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
ezt is nagyon sokan fel szokták hozni, én erre meg azt szoktam válaszolni h pl Angliában (=a nagy követendő példa) teljesen alap hogy a szurkolok a RIVÁLIST szidják egy sima meccsen, lehet nem azt mondják hogy "cocksucker", de "wanky", "xy's mother is a whore", "surrender or you'll die" minden meccsen elhangzik nem is egyszer, ez mitől jobb?? mégis 60-75 ezres stadionok fullosan tele vannak és elég nagy százalékuk gyere/család... ott vmiért működik és még vénaszkenner sem kellett hozzá

és amikor ez a kritika elhangzik, érdemes lenne abba is belegondolni(annak ki volt már B-középben), hogy a "hajrá fradi/újpestet" énekli mondjuk x ember, de amikor jön a "faszszopó fradi/újpest" vagy a "cigányok-cigányok" esetleg a "nézzed nézzed ők azok xyi cigány parasztok" azt meg min 2X ember teli torokból üvölti
vajon miért van ez?ZERO_L
Én nem is azt kifogásolom, hogy f...szopó Újpesteznek, mert tegyék (és vice versa az újpestiek is). Én azt kifogásolom, hogy rasszista, kirekesztő rigmusokat skandálnak, amiért büntetés jár. Ráadásul teszik ezt akkor is, amikor nem is az ÚTE az ellenfél. Az általad idézett mondatokba sehol nem látok például "niggerezést" vagy "zsidózást", mert gondolom ez Angliában is tiltott. Azért az ellenfél szidása és a tiltott rigmusok használata között lennie kellene különbségnek (mind szurkolók, mind az MLSZ részéről).
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Retteghetnek az ellenfelek a Fradi pálya szedi áldozatait
 sportgeza.hu/futball/2014/08/11/sokba_kerult_a_fradi-meccs_a_chelsea-nek_drogba_fel_evre_kidolt/Toca
Daily Mail információ, téves is. PL 2.fordulójában már valószínűleg játszhat.


tegnap meccs után készült a kép, ha fél évre kidőlt volna legalább 1 fásli lenne a lábán 😀Borbinho
Annyira gondolkoztam hogy mennyire kamu de nem volt kedvem utananezni 😀
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Retteghetnek az ellenfelek a Fradi pálya szedi áldozatait
 sportgeza.hu/futball/2014/08/11/sokba_kerult_a_fradi-meccs_a_chelsea-nek_drogba_fel_evre_kidolt/Toca
Daily Mail információ, téves is. PL 2.fordulójában már valószínűleg játszhat.


tegnap meccs után készült a kép, ha fél évre kidőlt volna legalább 1 fásli lenne a lábán 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
22.40 DUNA Maradona

jó dokumentumfilm, ajánlomdavemayer
Pöttyösebben Kusturica bemutassa SantaMaradonàt 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
22.40 DUNA Maradona

jó dokumentumfilm, ajánlom

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Retteghetnek az ellenfelek a Fradi pálya szedi áldozatait
 sportgeza.hu/futball/2014/08/11/sokba_kerult_a_fradi-meccs_a_chelsea-nek_drogba_fel_evre_kidolt/
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
nincs légiós a válogatottban?Amadeus91
szerintem haza se engednék őket a felkészülés legfontosabb részén 2-3 napra egy válogatott összetartásra, nyilván nem azért csak itthon játszókat hívott meg, mert csak ők lesznek a selejtezőkön, ne butáskodj már
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-a-csapat-nelkuli-koman-es-negy-ujpesti-a-keretben-2356225

nincs légiós a válogatottban? Koman FA-ként is befér? nemár...

edit: most látom, hogy összetartásra összehívva a hazaiak. De Koman akkor is WTF....
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk még azt a végén megkérdezhették volna tőle, hogy a jövőben lenne-e magyar szövetségi kapitány😕😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
és visszakérdez, hogy "ferencváros?" 😀 Tudja egyáltalán, hogy melyik kontinensen van?Amadeus91
szerintem nem azért kérdezett vissza, mert nem tudja hol van, hanem mert azt mondták neki a libák, hogy "jól ismeri az ellenfél játékosait", és fingja nincs, hogy miért feltételezné ezt bárki.
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
ha jól tudom elsősorban azért épülnek új stadionok, hogy ezzel növeljék a nézőszámot, ami véleményem szerint rossz következtetés, adott esetben kb ezer fővel talán nőni is fog, de az MLSZ által kitűzött 5-10ezres nézőszámot nem ez fogja elősegíteni, ahhoz minőségibb focinak kell lennie, amihez meg az utánpótlást kéne gyökeresen rendbe tenni és alulról felépíteni az egész magyar labdarúgást ZERO_L
Nem, az a rossz következtetés, hogy bárki is magasztosabb célokat lát bele az egészbe. A "jó foci" egy megfoghatatlan fogalom, erre, ahogy a jól működő utánpótlásra sincs bevált recept, mert attól mondjuk, hogy az itthoni amfoci bajnokságban lemásolnák az nfl szerkezetét, semmi nem garantálná annak sikerességét (sőt ha ugyanazt a pénzt tolnák bele sem, ami ugye teljesen elképzelhetetlen, ahogy az is, hogy Premier League-szintű pénzek mozogjanak az mb1-ben). Az épp aktuális rendszer arra elég, hogy lehessen egy másikra mutogatni, ha majd azt alkalmazzuk, biztos jönnek a sikerek... A "modern stadion" és edzéskörülmények ellenben más tészta, azt tényleg egy az egyben le lehet tükrözni, relatíve gyors eredmény, látványos, minden politikus álma az ilyen.

Amúgy halkan megjegyzem, hogy pár napja Csányi már az "alulról felépített utánpótlásról", a kóklerek lecseréléséről beszélt, akkor meg jött az, hogy tulajdonképpen ott minden rendben van, miért zaklatják az éhbérért tengődő edzőket... A "gyökeres rendbetétel" ugyanis fájdalmas, ráadásul semmire nem garancia, ezt a politikusok érthetően nem szeretik.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal