NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Gratulálok a Rapids-nakHöri
Köszönjük! :cool:TheMileHighCity
Azért nem semmi két ilyen góllal fordítani 😊

Azt jól láttam az összefoglalóban, hogy a hosszabbításban már igencsak foghíjasak voltak a lelátók? 😐Bálesz
Az elejétől kezdve nem voltak túl sokan. Nem tudom mi értelme volt Kanadába elvinni ameccset, ahol kurva hideg van, és amúgysem nagy soccerpiac. Vagy legalább adtak volna nekünk több jegyet, a mieink bírják a hideget, és a múltkori meccsen is teltház volt a majdnem fagyban. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
milyen szép kis köd szállt le RBD-nél...gondolom kolompár orbán engedélyezhette nekik. 😀Divat
jah, vagy megoldották úgy, ahogyan az összes többi magyar csapat szurkolói szokták 😉😛fetomy
amúgy erre visszatérve, tényleg engedélyezve volt a pirozás az RBD-nek... 😛

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Casey = Torghelle.
Eddig csak alkatra tűnt úgy, de gólt is hasonlóan rúgnak 😊
Természetesen csodás győzelem még ilyen vicces gólokkal is.

Nem csodálom hogy ürültek a lelátók Már a meccs elején is 4-5 fok volt erős széllel, tehát olyan -6 körül. Későbbre már minusz tíz alatt lehetett
Egy focimeccsen még elviselik de socceren már nem. Főleg nem azok akik csak a döntő miatt mentek ki nem a két csapat szurkolói
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 868 — Illegális gyakorló
Gratulálok a Rapids-nakHöri
Köszönjük! :cool:TheMileHighCity
Azért nem semmi két ilyen góllal fordítani 😊

Azt jól láttam az összefoglalóban, hogy a hosszabbításban már igencsak foghíjasak voltak a lelátók? 😐

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.nemzetisport.hu/sportnaptar/nemet-klasszis-futballista-a-pszichiatrian-2053586/

Durva, sajnálom szerencsétlent, őt még bírom is annak ellenére, hogy német.
Emlékszem Deislerre, hogy mekkora reménység volt, simán lenyomta a mostani Müllert, de végül a sok sérülés a karrierjébe kerül majd.. :/ Reméljük csak a karrierjébe.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Durva, hogy az agyonhypeolt csapatok helyett végül a Rapids lett a bajnok. Még nso címlapotok is van. 😊 Gratulálok én is!

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Gratulálok a Rapids-nakHöri
Köszönjük! :cool:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gratulálok a Rapids-nak

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Megnyertük hosszabbításban! 😀
Elképesztő háború volt, nem volt szép meccs, de a küzdelem kegyetlen volt. Az elején nem adtak meg egy egyértelmű penalty+red card szitut, mert Casey ellen fúj az egész világ, aztán ők szerezték meg vezetést. A második elején Casey kiegyenlített a földön fekve. 1-1 lett, és a hosszabbításban Kandji kiharcolt egy öngólt, közben felrúgták, megsérüt, és tíz emberrel játszottunk onnantól. Ezek a buzik meg a sérült játékost (aki egyébként a gólt megünnepelni se tudott felállni) rángatták le a pályáról, hogy ott ápolják. De ezeknek mindent lehetett, Mullan egyszer meg is kérdezte a bírót, hogy "how do you score their goal?". 😀 Igazságos volt, hogy beszopták ezek a ripacs buzik, és mindenki a seggébe dughatja a Best XI-t meg az MVP-címet, mert mi vagyunk a BAJNOKOK!!!!! 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Lassan kezdődik az MLS-döntő, aki esetleg nézi, jöhet szurkolni, káromkodni a denveri chat-re. 😀

http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=28931264


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egyébként Futsal NB2:
Kartal SE- Salgótarjáni VSC 6-2 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ja, még visszatérve a pápai meccshez 😊 azért az is mutatja, hogy Schembri milyen jól játszott, hogy amikor lecséréltéék, még a teljes pápai közönség is megtapsolta..Hurka
mi lesz bicebóca vébergyurival?Joci
úgyis marad, egyszerűen nem szabadna ilyeneket nyilatkozni felindultságból
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ja, még visszatérve a pápai meccshez 😊 azért az is mutatja, hogy Schembri milyen jól játszott, hogy amikor lecséréltéék, még a teljes pápai közönség is megtapsolta..Hurka
mi lesz bicebóca vébergyurival?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ja, még visszatérve a pápai meccshez 😊 azért az is mutatja, hogy Schembri milyen jól játszott, hogy amikor lecséréltéék, még a teljes pápai közönség is megtapsolta..
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ennyit nem lehet rábízni a lilákokra, h legalább egy X-et összehozzanak... 😊Divat
nem is tudom hogy reménykedhettem abban hogy nyernekJoci
mert Michigan szurkoló vagy, Fradi szurkoló vagy, Pats szurkoló vagy.... összefoglalva: hülye vagy ^^
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ennyit nem lehet rábízni a lilákokra, h legalább egy X-et összehozzanak... 😊Divat
nem is tudom hogy reménykedhettem abban hogy nyernekJoci
én egy X-nek is örültem volna...de aza lényeg h 6-0, a többi nem számít. 😊

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ennyit nem lehet rábízni a lilákokra, h legalább egy X-et összehozzanak... 😊Divat
nem is tudom hogy reménykedhettem abban hogy nyernek


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ennyit nem lehet rábízni a lilákokra, h legalább egy X-et összehozzanak... 😊

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szép volt lilák 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
De Jong most Gerát könyökölte le, tőle megszokott módon.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Polonkai lejött, Fetomy indulhatsz a meccsre 😀Bálesz
áh, Polonkai helyett bejött valaki, aki képes gólt lőni, komolyan szégyen! én ilyenhez nem adom a nevem... 😡
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
sérült újra ő is 😊Divat
Azért a gyenge Serie A-ban még Eto'o és Milito nélkül is illene gólt lőni.
De hogy meccsek óta ennyire kilátástalan ez az Inter ez vicc, Moratti már eddig is fenyegetőzött, szerintem a következő vereség után repül Benítez, a tavaly mindent megnyerő Internél nincs meg a türelem vele szemben, ami neki kéne. De hatalmasat szakadnék, ha a mindenki által várt Leonardo lenne az új edző majd az Internél. 😂Stez
állítólag 2 meccses ultimátumot kapott, de meccs előtt azt mondta Moratti, h ha kikapunk akkor is marad Rafa...pedig Spaletti mellett ő a favorit a posztra. 😊

illeni illene de látod Pandevnek üres kapura se megy 😊Divat
Ezekről hallottam, de Moratti akkor sem egy türelmes ember, nem fogja Rafát hagyni.
És gondolom nem viccből ebédelt az előző héten Leonardoval, szóval ő szerintem már nagyban az új edzőt keresi. Leonardora kíváncsi leszek, hogy akar majd ebből az Interből támadó, 4-3-3-mas csapatot csinálni. 😀

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 868 — Illegális gyakorló
Polonkai lejött, Fetomy indulhatsz a meccsre 😀

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Talán berakja Militot és visszanyeri a formáját.Matthew99
sérült újra ő is 😊Divat
Azért a gyenge Serie A-ban még Eto'o és Milito nélkül is illene gólt lőni.
De hogy meccsek óta ennyire kilátástalan ez az Inter ez vicc, Moratti már eddig is fenyegetőzött, szerintem a következő vereség után repül Benítez, a tavaly mindent megnyerő Internél nincs meg a türelem vele szemben, ami neki kéne. De hatalmasat szakadnék, ha a mindenki által várt Leonardo lenne az új edző majd az Internél. 😂Stez
állítólag 2 meccses ultimátumot kapott, de meccs előtt azt mondta Moratti, h ha kikapunk akkor is marad Rafa...pedig Spaletti mellett ő a favorit a posztra. 😊

illeni illene de látod Pandevnek üres kapura se megy 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
azabaj h még így se fogjuk folytatni, mivel Eto'o-t elmeszelik 2-3 meccsre és akkor nem tudom ki fog gólt rúgni...Divat
Talán berakja Militot és visszanyeri a formáját.Matthew99
sérült újra ő is 😊Divat
Azért a gyenge Serie A-ban még Eto'o és Milito nélkül is illene gólt lőni.
De hogy meccsek óta ennyire kilátástalan ez az Inter ez vicc, Moratti már eddig is fenyegetőzött, szerintem a következő vereség után repül Benítez, a tavaly mindent megnyerő Internél nincs meg a türelem vele szemben, ami neki kéne. De hatalmasat szakadnék, ha a mindenki által várt Leonardo lenne az új edző majd az Internél. 😂