NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
...
Teljesen mindegy a 15 ember, ha úgyis ott van a listán az az 5-6-7 név, akik közül úgyis nyerni fog valamelyik.Stez
Azért ez olyan durván ferdített példa, hogy még én is megirigyelném 😛😀

Azért nem Laczkók vannak azon a listán... És nem azt mondtuk, hogy öreganyánk is bekerülhetett volna, hanem szimplán azt, hogy van kb. 10-15 ember max, akikre azt mondom, hogy esélyesek, és utána híg a mezőny. Ahogy bekerülhetett Eto'o, úgy mehetett volna inkább Suárez. Persze, meg még vagy 25 másik ember körülbelül, mert annyi még minimum volt, aki megérdemelne egy listára kerülést. Abból az x számú emberből tök mindegy kit raknak az utolsó 5-6 helyre, úgyis mindenki csak vitázni fog, és úgyis csak azért van, hogy feltöltsék 23-ra, mert ha random kérdezgetnek embereket, hogy kié legyen, akkor szerintem max olyan 10-12 névre fog menni a szavazatok zöme.fetomy
Alapból fölösleges 23-mas lista szerintem.
Simán elég lenne egy 10-15-ös is.
És a mi Sanyííííííínkért egy egész ország szurkol, de mivel korrupció van, így fel sem került a listára, pedig simán ő kapná. 😕

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Nálam meg Forláné az aranylabda, pont.
De mindegy, mert úgyis Sneijder kapja, de tőle még nem is sajnálom azért, remekül játszott a VB-n is és az Interben is.Stez
+1 , nálam is sneijderé az aranylaszti.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Gyan sztem pedig az első Sunderland-es jelölt. fuckyeah :cool:kristof
Nekem is gyanús. 😛
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
remélem Sneijder kapja, sőt csalódott lennék ha nem ő kapná meg... 😛

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...
Teljesen mindegy a 15 ember, ha úgyis ott van a listán az az 5-6-7 név, akik közül úgyis nyerni fog valamelyik.Stez
Azért ez olyan durván ferdített példa, hogy még én is megirigyelném 😛😀

Azért nem Laczkók vannak azon a listán... És nem azt mondtuk, hogy öreganyánk is bekerülhetett volna, hanem szimplán azt, hogy van kb. 10-15 ember max, akikre azt mondom, hogy esélyesek, és utána híg a mezőny. Ahogy bekerülhetett Eto'o, úgy mehetett volna inkább Suárez. Persze, meg még vagy 25 másik ember körülbelül, mert annyi még minimum volt, aki megérdemelne egy listára kerülést. Abból az x számú emberből tök mindegy kit raknak az utolsó 5-6 helyre, úgyis mindenki csak vitázni fog, és úgyis csak azért van, hogy feltöltsék 23-ra, mert ha random kérdezgetnek embereket, hogy kié legyen, akkor szerintem max olyan 10-12 névre fog menni a szavazatok zöme.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én Forlan-nak adnám, mert csak 😀
Gyan sztem pedig az első Sunderland-es jelölt. fuckyeah :cool:
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
Európában mennyire gyakori és mennyire nagy dolog, ha egy mezőnyjátékos végig játssza a teljes 30 meccses alapszakasz valamennyi meccsén a 90 percet? Nálunk Drew Moor mecsinálta. Csak azért kérdezem, hogy a playoff-kampányban hirdethetek-e világszintű szenzációt, vagy csak ligaszinten egyedülálló bravúrt. 😀TheMileHighCity
Egy-egy középső védőnél jellemző, hogy végig játssza mind a 34/38 meccset. A Liverpoolban pl. Carragher párszor megcsinálta fénykorában.
Más posztokon nem hiszem, hogy lenne ilyen.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Annyira nagyon nagy hülyeség azért nem volt benne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam egyébként Casillas, Forlán és Xavi a elgjobb. Ez nem sorrend, azaz csak abc sorrend, és talán pártatlan is, hosz egy atletciosat és barcast is benyomtam, pedig mindkét csapatot utálom...Black_Adder
De csak azért, hogy nyugodtan írhass be egy Reálost is 😀😛

(Csak vicc, nyugi 😊)
fetomy
Pedig tényleg 😀 /*és ő legalább tényleg realos, nem a realt megtámadó rákos daganat része*/
Továbbra is tartom, hogy ha Zanetti és Cambiasso elmegy a VB-re, messzebb is jutnak az argentinok, és ott is lehetne minimum egyikük a 23-ban, mert klubszinten egyébként ők rengeteget tettek azért, hogy az inter tavaly elérje amiket elért.
Ha ott vannak, ha nem Maradona az edző simán világbajnokok. Ha azt nézzük h a csapatok milyne erős 11el állhattak volna ki, abban Argentína a legjobb
Ebből a 23-ból lehet pár nevet mondani, akiknek nincs ott a helye, akár pl. Eto'o-t is, de igazából felesleges, mert úgysem lesz közük még az élmezőnyhöz sem, nemhogy az aranylabdához 😉
Elsősorban ezért írtam, h jó a 23as lista, mert az 10-12 játékos benne van, akik közül valakinek meg kell nyernie /*Nyilván az a 3-4 is ott van a 10-12ben akik közül valakinek tényleg meg kell nyerni, a szám nagyságával most nem kéne kötekedni*/. Lehet h lemaradt Suarez, Militó /*vagy Dzsudzsák 😀*/ a listáról, de úgyse ők nyernék. és lehet h ott van etoo drogba vagy özil, de úgyse ők fogják nyerni.Black_Adder
Ja. Akkor ezzel az erővel legyen egy ilyen lista:

Dzsudzsák
Fülöp
Laczkó
Messi
Szalai
Gera
Lavezzi
Ballack
Thiago Silva
Shevchenko
Inzaghi
Del Piero
Forlán
Sneijder
Beckham
Seedorf
Iniesta
van Bommel
Felipe Melo
Xavi
...

Teljesen mindegy a 15 ember, ha úgyis ott van a listán az az 5-6-7 név, akik közül úgyis nyerni fog valamelyik.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nálam egyébként Casillas, Forlán és Xavi a elgjobb. Ez nem sorrend, azaz csak abc sorrend, és talán pártatlan is, hosz egy atletciosat és barcast is benyomtam, pedig mindkét csapatot utálom...Black_Adder
De csak azért, hogy nyugodtan írhass be egy Reálost is 😀😛

(Csak vicc, nyugi 😊)
fetomy
Pedig tényleg 😀 /*és ő legalább tényleg realos, nem a realt megtámadó rákos daganat része*/
Továbbra is tartom, hogy ha Zanetti és Cambiasso elmegy a VB-re, messzebb is jutnak az argentinok, és ott is lehetne minimum egyikük a 23-ban, mert klubszinten egyébként ők rengeteget tettek azért, hogy az inter tavaly elérje amiket elért.
Ha ott vannak, ha nem Maradona az edző simán világbajnokok. Ha azt nézzük h a csapatok milyne erős 11el állhattak volna ki, abban Argentína a legjobb
Ebből a 23-ból lehet pár nevet mondani, akiknek nincs ott a helye, akár pl. Eto'o-t is, de igazából felesleges, mert úgysem lesz közük még az élmezőnyhöz sem, nemhogy az aranylabdához 😉
Elsősorban ezért írtam, h jó a 23as lista, mert az 10-12 játékos benne van, akik közül valakinek meg kell nyernie /*Nyilván az a 3-4 is ott van a 10-12ben akik közül valakinek tényleg meg kell nyerni, a szám nagyságával most nem kéne kötekedni*/. Lehet h lemaradt Suarez, Militó /*vagy Dzsudzsák 😀*/ a listáról, de úgyse ők nyernék. és lehet h ott van etoo drogba vagy özil, de úgyse ők fogják nyerni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
btw, azzal h fifa ballon d'or van idéntől, változott az a szabály h csak európában játszó játékos kaphatja ?

lehet h megkapja vmi burkina fasoi gólkirály.gabtsi
Igen változott ha jól tudom, mert most már a világ legjobbja és az aranylabda ugyanaz, ezért van csak az egyik. Persze ettől függetlenül Európában játszó fogja nyerni mindig...


//mellesleg a vb-n nyújtott játéka miatt én örültem amikor özilt megvette a real, perez egyik legértelmesebb igazolása volt nem csak idén. Ha már úgy is szórni kell a pénzt, akkor özilek jöjjenek, ne benzemák...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
özil mégis mire jelölt ??

volt kb kettő olyan meccse a vb-n ami aranylabda jelölésre jogosít. kettő. azonkívül ? emelje a kezét aki másra is emlékszik. vagy pl dani alves ??? mitakar ??

sneijder v forlan más nem hinném h szóba jöhet.

btw, azzal h fifa ballon d'or van idéntől, változott az a szabály h csak európában játszó játékos kaphatja ?

lehet h megkapja vmi burkina fasoi gólkirály.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam meg Forláné az aranylabda, pont.
De mindegy, mert úgyis Sneijder kapja, de tőle még nem is sajnálom azért, remekül játszott a VB-n is és az Interben is.

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Gyan, Özil, Xabi Alonso, Eto'o, Klose....nevetséges 😀

Xavi érdemli meg leginkább....

@KJuraszik
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nálam egyébként Casillas, Forlán és Xavi a elgjobb. Ez nem sorrend, azaz csak abc sorrend, és talán pártatlan is, hosz egy atletciosat és barcast is benyomtam, pedig mindkét csapatot utálom...Black_Adder
De csak azért, hogy nyugodtan írhass be egy Reálost is 😀😛

(Csak vicc, nyugi 😊)

Továbbra is tartom, hogy ha Zanetti és Cambiasso elmegy a VB-re, messzebb is jutnak az argentinok, és ott is lehetne minimum egyikük a 23-ban, mert klubszinten egyébként ők rengeteget tettek azért, hogy az inter tavaly elérje amiket elért.

Ebből a 23-ból lehet pár nevet mondani, akiknek nincs ott a helye, akár pl. Eto'o-t is, de igazából felesleges, mert úgysem lesz közük még az élmezőnyhöz sem, nemhogy az aranylabdához 😉
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Meghalt Paul, a polip. 😊Soldados
halálhírt mosolygó szmájlival beírni? hát nem szégyelled magad? 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistájaStez
Miért?

De komolyan miért? A messze VB-nek ban a legnagyobb súlya, és csupa olyan játékos van itt, aki a VB-n remekelt. Klub szinten az inter és a barca volt a legjobb. Az intereseket maradona nem válogatta be, de a többiek itt vannak, meg a barcások is.

Szerintem meglepően korrekt, mindenkinek helye van a 23ban, és senkit nem tudnék mondani aki igazságtalanul maradt ki, mondom ezt óriási barcahaterként...

Ja, remélem nem valamelyik balfasz, a VB-n magát jól beégető angolt hiányolod, aki a nemzetközi kupaporondon se ért el semmit. ABszolút SEMMIT...Black_Adder
Ne vicceljünk már, hogy egy Özilnek és egy Eto'o-nak -utóbbi se klubcsapatában, se válogatottban nem volt kiemelkedő- helye van ezen a listán és akkor egy Milito nincs ott, akinek az Inter köszönheti a bajnokságot és a BL-t..
Egyébként ha csak a VB teljesítményt nézzük, hol van Suárez, aki még az Ajaxban is egy rakat gólt lőtt? De azért még lehetne sorolni. És amint látod, nem, nem az angoljaimat hiányolom. 😉 Nehéz is lenne angol játékost mondanom így hirtelen, aki az előző szezonban mutatott játéka alapján a listán kéne hogy legyen.
Azért, mert Eto'o például kurva nagy játékos, ezen a listán helye sem lenne és nem csak neki. Megint csak a név..Stez
Özil VB bronzérmes és jól játszott a VB-n, Eto'o BL győztes.
Milito kb 4 percet játszott a VB-n és nem jutott 4 közé. Így olyan VB hősök ellen, mint mondjuk Gyan nem sok esély volt. Max Drogba helyére mehetne... Ha többet játszik a VB-n, vagy több interes argentin van a keretben (Cambiasso, stb..), akkor jobb eredményt ér el, és rajta lenne a 23mon...
Suarez mondjuk tényleg hiányzik /*annak ellenére, h a holland bajnokság nem topbajnokság azért*/, lehetne Eto'o helyett, de teljesen tökéletes 23-as listát úgy se lehet.
Az Inter meg Murinhonak köszönheti elsősorban a BL címet

23ba végül is talán, de azért csúnya lenne, ha az aranylabdás olyan lenne, aki nem végzett az 1. 4ben a VB-n. /*Igen csúnya lenne, ha Messi nyerné és ezt akkor is leírnám ha lenne dislike.*/ És főleg az első 3ból vannak válogatva.

Amúgy főleg azt néztem, h a legjobb 10 benne van-e, és szvsz igen

Nálam egyébként Casillas, Forlán és Xavi a elgjobb. Ez nem sorrend, azaz csak abc sorrend, és talán pártatlan is, hosz egy atletciosat és barcast is benyomtam, pedig mindkét csapatot utálom...

szerk: Most látom, h legalább nem csak én gondolom így az első hármat

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meghalt Paul, a polip. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistájaStez
Az esetek 99%-ban teljesen megérdemelt a végső győztes. Akkor nem csak felesleges szájtépés *minden évben* kifogásolni a listát, amikor igazságot tenni úgysem lehet?

Nem tudom, hogy tudtátok-e, idén már nincs FIFA Év Játékosa díj, mert összegyúrták az Aranylabdával.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistájaStez
Miért?

De komolyan miért? A messze VB-nek ban a legnagyobb súlya, és csupa olyan játékos van itt, aki a VB-n remekelt. Klub szinten az inter és a barca volt a legjobb. Az intereseket maradona nem válogatta be, de a többiek itt vannak, meg a barcások is.

Szerintem meglepően korrekt, mindenkinek helye van a 23ban, és senkit nem tudnék mondani aki igazságtalanul maradt ki, mondom ezt óriási barcahaterként...

Ja, remélem nem valamelyik balfasz, a VB-n magát jól beégető angolt hiányolod, aki a nemzetközi kupaporondon se ért el semmit. ABszolút SEMMIT...Black_Adder
Ne vicceljünk már, hogy egy Özilnek és egy Eto'o-nak -utóbbi se klubcsapatában, se válogatottban nem volt kiemelkedő- helye van ezen a listán és akkor egy Milito nincs ott, akinek az Inter köszönheti a bajnokságot és a BL-t..
Egyébként ha csak a VB teljesítményt nézzük, hol van Suárez, aki még az Ajaxban is egy rakat gólt lőtt? De azért még lehetne sorolni. És amint látod, nem, nem az angoljaimat hiányolom. 😉 Nehéz is lenne angol játékost mondanom így hirtelen, aki az előző szezonban mutatott játéka alapján a listán kéne hogy legyen.
Azért, mert Eto'o például kurva nagy játékos, ezen a listán helye sem lenne és nem csak neki. Megint csak a név..Stez
egyet értek minden szavaddal. erről a listáról nekem Forlan, Xavi, Casillas a sorrend.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistájaStez
Miért?

De komolyan miért? A messze VB-nek ban a legnagyobb súlya, és csupa olyan játékos van itt, aki a VB-n remekelt. Klub szinten az inter és a barca volt a legjobb. Az intereseket maradona nem válogatta be, de a többiek itt vannak, meg a barcások is.

Szerintem meglepően korrekt, mindenkinek helye van a 23ban, és senkit nem tudnék mondani aki igazságtalanul maradt ki, mondom ezt óriási barcahaterként...

Ja, remélem nem valamelyik balfasz, a VB-n magát jól beégető angolt hiányolod, aki a nemzetközi kupaporondon se ért el semmit. ABszolút SEMMIT...Black_Adder
Ne vicceljünk már, hogy egy Özilnek és egy Eto'o-nak -utóbbi se klubcsapatában, se válogatottban nem volt kiemelkedő- helye van ezen a listán és akkor egy Milito nincs ott, akinek az Inter köszönheti a bajnokságot és a BL-t..
Egyébként ha csak a VB teljesítményt nézzük, hol van Suárez, aki még az Ajaxban is egy rakat gólt lőtt? De azért még lehetne sorolni. És amint látod, nem, nem az angoljaimat hiányolom. 😉 Nehéz is lenne angol játékost mondanom így hirtelen, aki az előző szezonban mutatott játéka alapján a listán kéne hogy legyen.
Azért, mert Eto'o például kurva nagy játékos, ezen a listán helye sem lenne és nem csak neki. Megint csak a név..

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistájaStez
Miért?

De komolyan miért? A messze VB-nek ban a legnagyobb súlya, és csupa olyan játékos van itt, aki a VB-n remekelt. Klub szinten az inter és a barca volt a legjobb. Az intereseket maradona nem válogatta be, de a többiek itt vannak, meg a barcások is.

Szerintem meglepően korrekt, mindenkinek helye van a 23ban, és senkit nem tudnék mondani aki igazságtalanul maradt ki, mondom ezt óriási barcahaterként...

Ja, remélem nem valamelyik balfasz, a VB-n magát jól beégető angolt hiányolod, aki a nemzetközi kupaporondon se ért el semmit. ABszolút SEMMIT...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
menjen PM-be, ide ne, még a végén romboljátok itt a topik színvonalát 😂
a Milan meccshez még: ugye Prince kezdett Seedorf helyén, Robinho Dinnye helyén, láthattuk, hogy előbbinek kezdőben a helye folyton, utóbbi pedig képes normális játékra, ha hozza a formáját, még a végén meg is éri az árát 😀
de azért abba gondoljunk bele, hogy még egy ilyen szenny védelemmel is erős csapatunk van, hajh mi lenne, hogy ha megérkezne a hiányposztokra az a 2-3, már kinézett erősítés, simán partyba lennénk a BL-ben.
majd jövőre lehet robbantani, idén még nagyban folyik a takarítás, de ha Allegri nagyon jó irányba halad, remélem az a buzi Berlusconi hagyni fogja őt dolgozni

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, király lenne a "fórum - foci " 😀 Ki van benne?
Szívesen megszervezem, de nem egyedül, és nem ingyen 😀 Az utolsó rész poén 😀

Kérem azokat, akiket érdekel, jelentkezzenek 😀

Itt van egy lista azon kérdésekkel, amiket mindenképp tudnom kell:

1. Hol laksz?
2. Budapest megfelel? 😀
3. Egy nagy vagy 2 kispárnán alszol?
4. Alszol-e egyáltalán? 😀
5. Profi futballista vagy, vagy hobbiból nyomod?
6. Mi az a foci?
7. A folyadékpótlás a derby-n elengedhetetlen lesz. Sör vagy ásványvíz?
8. Mikor lenne jó? Nap, Hónap, Év? 😀
9. A szabadban vagy teremben?
10. Fiú vagy-e vagy esetleg lány? 😀

Lehet itt is, de jó a PM 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Európában mennyire gyakori és mennyire nagy dolog, ha egy mezőnyjátékos végig játssza a teljes 30 meccses alapszakasz valamennyi meccsén a 90 percet? Nálunk Drew Moor mecsinálta. Csak azért kérdezem, hogy a playoff-kampányban hirdethetek-e világszintű szenzációt, vagy csak ligaszinten egyedülálló bravúrt. 😀TheMileHighCity
Angliában szerintem találhatsz még pár ilyen játékost
azt tudom, hogy a rekordot Harold Bell tartja, aki 401 meccset játszott zsinórban (arról nem szól a fáma, hogy ebből mennyi volt 90 perces 😊)JJ Tiller
Jó, akkor azért nem egyedülálló, de szerintem szép teljesítmény volt tőle. 😊
Az MLS-ben idén csak két mezőnyjátékos érte el a 2700 (90*30) percet, ő és a New York védője, Tim Ream.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring