NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meghalt Paul, a polip. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistájaStez
Az esetek 99%-ban teljesen megérdemelt a végső győztes. Akkor nem csak felesleges szájtépés *minden évben* kifogásolni a listát, amikor igazságot tenni úgysem lehet?

Nem tudom, hogy tudtátok-e, idén már nincs FIFA Év Játékosa díj, mert összegyúrták az Aranylabdával.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistájaStez
Miért?

De komolyan miért? A messze VB-nek ban a legnagyobb súlya, és csupa olyan játékos van itt, aki a VB-n remekelt. Klub szinten az inter és a barca volt a legjobb. Az intereseket maradona nem válogatta be, de a többiek itt vannak, meg a barcások is.

Szerintem meglepően korrekt, mindenkinek helye van a 23ban, és senkit nem tudnék mondani aki igazságtalanul maradt ki, mondom ezt óriási barcahaterként...

Ja, remélem nem valamelyik balfasz, a VB-n magát jól beégető angolt hiányolod, aki a nemzetközi kupaporondon se ért el semmit. ABszolút SEMMIT...Black_Adder
Ne vicceljünk már, hogy egy Özilnek és egy Eto'o-nak -utóbbi se klubcsapatában, se válogatottban nem volt kiemelkedő- helye van ezen a listán és akkor egy Milito nincs ott, akinek az Inter köszönheti a bajnokságot és a BL-t..
Egyébként ha csak a VB teljesítményt nézzük, hol van Suárez, aki még az Ajaxban is egy rakat gólt lőtt? De azért még lehetne sorolni. És amint látod, nem, nem az angoljaimat hiányolom. 😉 Nehéz is lenne angol játékost mondanom így hirtelen, aki az előző szezonban mutatott játéka alapján a listán kéne hogy legyen.
Azért, mert Eto'o például kurva nagy játékos, ezen a listán helye sem lenne és nem csak neki. Megint csak a név..Stez
egyet értek minden szavaddal. erről a listáról nekem Forlan, Xavi, Casillas a sorrend.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistájaStez
Miért?

De komolyan miért? A messze VB-nek ban a legnagyobb súlya, és csupa olyan játékos van itt, aki a VB-n remekelt. Klub szinten az inter és a barca volt a legjobb. Az intereseket maradona nem válogatta be, de a többiek itt vannak, meg a barcások is.

Szerintem meglepően korrekt, mindenkinek helye van a 23ban, és senkit nem tudnék mondani aki igazságtalanul maradt ki, mondom ezt óriási barcahaterként...

Ja, remélem nem valamelyik balfasz, a VB-n magát jól beégető angolt hiányolod, aki a nemzetközi kupaporondon se ért el semmit. ABszolút SEMMIT...Black_Adder
Ne vicceljünk már, hogy egy Özilnek és egy Eto'o-nak -utóbbi se klubcsapatában, se válogatottban nem volt kiemelkedő- helye van ezen a listán és akkor egy Milito nincs ott, akinek az Inter köszönheti a bajnokságot és a BL-t..
Egyébként ha csak a VB teljesítményt nézzük, hol van Suárez, aki még az Ajaxban is egy rakat gólt lőtt? De azért még lehetne sorolni. És amint látod, nem, nem az angoljaimat hiányolom. 😉 Nehéz is lenne angol játékost mondanom így hirtelen, aki az előző szezonban mutatott játéka alapján a listán kéne hogy legyen.
Azért, mert Eto'o például kurva nagy játékos, ezen a listán helye sem lenne és nem csak neki. Megint csak a név..

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistájaStez
Miért?

De komolyan miért? A messze VB-nek ban a legnagyobb súlya, és csupa olyan játékos van itt, aki a VB-n remekelt. Klub szinten az inter és a barca volt a legjobb. Az intereseket maradona nem válogatta be, de a többiek itt vannak, meg a barcások is.

Szerintem meglepően korrekt, mindenkinek helye van a 23ban, és senkit nem tudnék mondani aki igazságtalanul maradt ki, mondom ezt óriási barcahaterként...

Ja, remélem nem valamelyik balfasz, a VB-n magát jól beégető angolt hiányolod, aki a nemzetközi kupaporondon se ért el semmit. ABszolút SEMMIT...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
menjen PM-be, ide ne, még a végén romboljátok itt a topik színvonalát 😂
a Milan meccshez még: ugye Prince kezdett Seedorf helyén, Robinho Dinnye helyén, láthattuk, hogy előbbinek kezdőben a helye folyton, utóbbi pedig képes normális játékra, ha hozza a formáját, még a végén meg is éri az árát 😀
de azért abba gondoljunk bele, hogy még egy ilyen szenny védelemmel is erős csapatunk van, hajh mi lenne, hogy ha megérkezne a hiányposztokra az a 2-3, már kinézett erősítés, simán partyba lennénk a BL-ben.
majd jövőre lehet robbantani, idén még nagyban folyik a takarítás, de ha Allegri nagyon jó irányba halad, remélem az a buzi Berlusconi hagyni fogja őt dolgozni

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, király lenne a "fórum - foci " 😀 Ki van benne?
Szívesen megszervezem, de nem egyedül, és nem ingyen 😀 Az utolsó rész poén 😀

Kérem azokat, akiket érdekel, jelentkezzenek 😀

Itt van egy lista azon kérdésekkel, amiket mindenképp tudnom kell:

1. Hol laksz?
2. Budapest megfelel? 😀
3. Egy nagy vagy 2 kispárnán alszol?
4. Alszol-e egyáltalán? 😀
5. Profi futballista vagy, vagy hobbiból nyomod?
6. Mi az a foci?
7. A folyadékpótlás a derby-n elengedhetetlen lesz. Sör vagy ásványvíz?
8. Mikor lenne jó? Nap, Hónap, Év? 😀
9. A szabadban vagy teremben?
10. Fiú vagy-e vagy esetleg lány? 😀

Lehet itt is, de jó a PM 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Európában mennyire gyakori és mennyire nagy dolog, ha egy mezőnyjátékos végig játssza a teljes 30 meccses alapszakasz valamennyi meccsén a 90 percet? Nálunk Drew Moor mecsinálta. Csak azért kérdezem, hogy a playoff-kampányban hirdethetek-e világszintű szenzációt, vagy csak ligaszinten egyedülálló bravúrt. 😀TheMileHighCity
Angliában szerintem találhatsz még pár ilyen játékost
azt tudom, hogy a rekordot Harold Bell tartja, aki 401 meccset játszott zsinórban (arról nem szól a fáma, hogy ebből mennyi volt 90 perces 😊)JJ Tiller
Jó, akkor azért nem egyedülálló, de szerintem szép teljesítmény volt tőle. 😊
Az MLS-ben idén csak két mezőnyjátékos érte el a 2700 (90*30) percet, ő és a New York védője, Tim Ream.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Javier Zanettit is említhetjük itt szerintem.
Inter tétmeccsek:
7/8: 31 meccs - 90. percben hozták le egy kupameccsen, egyszer csak a 2. félidőt játszotta végig a ligában
8/9: 49 meccs - a serie-a 2. fordulójában a 45. perctől játszott, utána 47 meccsen végigjátszott (11 kupa, 36 liga)
9/0: 54 meccs - 54-et játszott végig (17 kupa, 37 liga)
0/1: 8 meccs - 8-at játszott végig (3 kupa 5 liga).
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistája

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Európában mennyire gyakori és mennyire nagy dolog, ha egy mezőnyjátékos végig játssza a teljes 30 meccses alapszakasz valamennyi meccsén a 90 percet? Nálunk Drew Moor mecsinálta. Csak azért kérdezem, hogy a playoff-kampányban hirdethetek-e világszintű szenzációt, vagy csak ligaszinten egyedülálló bravúrt. 😀TheMileHighCity
Angliában szerintem találhatsz még pár ilyen játékost
azt tudom, hogy a rekordot Harold Bell tartja, aki 401 meccset játszott zsinórban (arról nem szól a fáma, hogy ebből mennyi volt 90 perces 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy tűnik, kellett ez a vereség a Realtól, hogy Allegri rájöjjön, hogy Princet kell játszatnia Seedorf helyén.
A 3 pont megvan, fontos győzelem ez és Robinho is kezd hasonlítani egy focistára.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Európában mennyire gyakori és mennyire nagy dolog, ha egy mezőnyjátékos végig játssza a teljes 30 meccses alapszakasz valamennyi meccsén a 90 percet? Nálunk Drew Moor mecsinálta. Csak azért kérdezem, hogy a playoff-kampányban hirdethetek-e világszintű szenzációt, vagy csak ligaszinten egyedülálló bravúrt. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
még nem volt rá példa tudtommal csak szervezkedés kezdődöttkristof
benne lennék 😀JC6
Én is jó lenne ha összejönne valamikor, sokakat érdekel itt az európai változat is úgy vettem észre 😉davemayer
én is benne lennék, a footballhoz az én paramétereim igencsak csekélyek, meg passzolgatáson kívül nem is nagyon csináltam, a Soccerbe legalább tudok rúgni egy egyeneset 😀

Oddo 2. gólpassz :o 😀empty taxi
Impossible is nothing 😉 😂davemayer
Későn érő tipus, most van a pályafutása csúcsán 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
hülye helyen teszem fel a kérdést de szokott lenni olyan esemény hogy itt a fórumozók fociznak egymással? mármint soccer 😀davemayer
még nem volt rá példa tudtommal csak szervezkedés kezdődöttkristof
benne lennék 😀JC6
Én is jó lenne ha összejönne valamikor, sokakat érdekel itt az európai változat is úgy vettem észre 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Oddo 2. gólpassz :o 😀empty taxi
Impossible is nothing 😉 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Oddo 2. gólpassz :o 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hülye helyen teszem fel a kérdést de szokott lenni olyan esemény hogy itt a fórumozók fociznak egymással? mármint soccer 😀davemayer
még nem volt rá példa tudtommal csak szervezkedés kezdődöttkristof
benne lennék 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Oddo gólpassz Robinhonak! WTF??? :o 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hülye helyen teszem fel a kérdést de szokott lenni olyan esemény hogy itt a fórumozók fociznak egymással? mármint soccer 😀davemayer
még nem volt rá példa tudtommal csak szervezkedés kezdődött
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
hülye helyen teszem fel a kérdést de szokott lenni olyan esemény hogy itt a fórumozók fociznak egymással? mármint soccer 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Vargát kellett volna felb*szni már kb félpályánál max egy sárgáért. De Stockley csak szöszölt mellette és végignézte, ahogy a kopasz beadja. Cicót bántani csak 11-esért lehetett volna (mivel belül volt a 16-oson, ha jól emlékszem), az meg nem a legjobb üzlet, lássuk be...

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
sajnos nagyon hiányzik egy Lipcsei félve igazi vezéregyéniség,mert hogy Dini nem az az qrvaisten...meg azt se nagyon értem miért Stockley jött be, mikor ott volt Junior és Kuli is.Divat
Mert rájuk talán nem vert volna 5 méteren hetet Varga és akkor nincs gól. Én sem értettem a stoki-cserét, talán csak Prukner tudja, hogy miért mellette döntött. Mindenesetre nem jött be. Minden labdát eladott és őt forgatták meg a gól előtt...Bálesz
nem csak az övé volt a gól,az egész csapaté,senki nem rúgta fel,támadta le akár vargát akár cvitkovicsot


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
sajnos nagyon hiányzik egy Lipcsei félve igazi vezéregyéniség,mert hogy Dini nem az az qrvaisten...meg azt se nagyon értem miért Stockley jött be, mikor ott volt Junior és Kuli is.Divat
Mert rájuk talán nem vert volna 5 méteren hetet Varga és akkor nincs gól. Én sem értettem a stoki-cserét, talán csak Prukner tudja, hogy miért mellette döntött. Mindenesetre nem jött be. Minden labdát eladott és őt forgatták meg a gól előtt...

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kicsit unom már, hogy ha utolsó perces gól van egy meccsen, akkor rendre a bráner rossz oldalán vagyunk...

Ráadásul Cicót így otthagyni a 16-oson belül, bűn.Bálesz
most értem haza,nem is értem hogy mi a bánatos bíp hagytuk vargát hogy így felvigye a labdát,aztán cvitkovicson sincs senki,sikerült megverni magunkat.pedig mikor egyenlítettünk azt hittem hogy tuti nyerünk mindenki beindult a játék is jó volt de sajnos visszaálltunk a gól után,be is nyaltuk

kabát meg még mindig egy bípJoci
sajnos nagyon hiányzik egy Lipcsei félve igazi vezéregyéniség,mert hogy Dini nem az az qrvaisten...meg azt se nagyon értem miért Stockley jött be, mikor ott volt Junior és Kuli is.

|