Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ma kezdődik az MLS playoff! Rögtön az első napon mi játszunk a Crew ellen hazai pályán. Már nagyon komoly lázban vagyok, végre bejutottunk, és most nagyon erős a csapat, bízom benne, hogy minél tovább sikerül eljutnunk! 😊

Ismeretterjesztő, kedvcsináló beharangozó:
http://denversports.blog.hu/2010/10/28/mls_playoff_rapids_a_rajatszasbanTheMileHighCity
Pályára lépsz te is? 😀 Sok sikert! 😀 😀 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma kezdődik az MLS playoff! Rögtön az első napon mi játszunk a Crew ellen hazai pályán. Már nagyon komoly lázban vagyok, végre bejutottunk, és most nagyon erős a csapat, bízom benne, hogy minél tovább sikerül eljutnunk! 😊

Ismeretterjesztő, kedvcsináló beharangozó:
http://denversports.blog.hu/2010/10/28/mls_playoff_rapids_a_rajatszasban


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 337 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Benzema halott Murinho számára a Marca szerint
Adná az ég!Black_Adder
Csak egy kis szösszenet a meccs végi riportból:"a Madrid messze nem játszott abban a tempóban, amin teljesített az elmúlt hetekben, a középpályán kevés volt a mozgás, a csatárok pedig nem nagyon kaptak használható labdát"
Így elég nehéz is gólt szerezni főleg egy csatárnak,az is egy vicc,hogy nem meri betenni éles meccsen,hogy bizonyítson csak ilyen 5-10 percekre,gondolom kifúrja a köcsög majd őt is úgy ahogy Lasst :mad:JoeyPorter
hát ja... Higuain sem jobb egy fokkal se mint Benzema... Lassról meg no comment, kedvencem a mostani Realba, kétszer annyit fut mint bármelyik más játékos a kezdőben 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A Paul polipról filmet forgató kínai Hsziao Csiang szerint a 2010-es világbajnokság legnépszerűbb állata már két nappal a finálé előtt halott volt, és egy „dublőr” jósolta meg a spanyol válogatott győzelmét.

„A film forgatása során rengeteget nyomoztunk, és hatvan-hetven százalékos biztossággal állíthatom, hogy Paul már július kilencedikén halott volt, és a németek eltitkolták a halálhírét” – mondta Hsziao Csiang.

Mint beszámoltunk róla, az oberhauseni tropikárium vezetői a héten tudatták, hogy Paul elpusztult, és most cáfolták, hogy a polip már korábban halott lett volna.


😂 😂 😂
Bunda volt az egész!

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistájaStez
ha nem Forlán nyer akkor szar az egész 😛konqueror
Cummings sehol? Buzik ezek. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Benzema halott Murinho számára a Marca szerint
Adná az ég!Black_Adder
Csak egy kis szösszenet a meccs végi riportból:"a Madrid messze nem játszott abban a tempóban, amin teljesített az elmúlt hetekben, a középpályán kevés volt a mozgás, a csatárok pedig nem nagyon kaptak használható labdát"
Így elég nehéz is gólt szerezni főleg egy csatárnak,az is egy vicc,hogy nem meri betenni éles meccsen,hogy bizonyítson csak ilyen 5-10 percekre,gondolom kifúrja a köcsög majd őt is úgy ahogy Lasst :mad:

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
"Nem mindennapi esetet követően kapott piros lapot Zoran Supics, a Lombard Pápa játékosa a Gyirmót elleni kupameccsen. A védő a gyirmótiak hivatalos honlapján olvasható online közvetítés szerint nemi szervét mutogatta a nézőknek."

😂 😂 😂Joci
Ezzel majdnem odaért nálam a McAfee szintre. 😂

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
"Nem mindennapi esetet követően kapott piros lapot Zoran Supics, a Lombard Pápa játékosa a Gyirmót elleni kupameccsen. A védő a gyirmótiak hivatalos honlapján olvasható online közvetítés szerint nemi szervét mutogatta a nézőknek."

😂 😂 😂Joci
agybeteg...vagy lehet csak imponálni akart egy szép gyirmóti leányzónak 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
FÓRUMFOCI IN BUDAPEST!!!!!!! ÍRJATOK MÁR VAZZE 😀 Ez nem állapot 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
"Nem mindennapi esetet követően kapott piros lapot Zoran Supics, a Lombard Pápa játékosa a Gyirmót elleni kupameccsen. A védő a gyirmótiak hivatalos honlapján olvasható online közvetítés szerint nemi szervét mutogatta a nézőknek."

😂 😂 😂


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistájaStez
ha nem Forlán nyer akkor szar az egész 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Benzema halott Murinho számára a Marca szerint
Adná az ég!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 337 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Közben a romániai "magyar-rangadó"-n a CFR Cluj 2-0ra verte a FCM Tirgu Murest 😊
amúgy jó kis meccs volt, nagyon érezni hogy mennyivel színvonalasabb minz az NB1.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
magyar kupa: Nagyecsed a végén továbbjut 😊Divat
csak kiszenvedte a láki

Miljkovic vezérletével pedig pedig ismét egy sima győzelem a kupában, Józsi is szép gólt lőtt, Heinz meg nyomatta a joga bonitot rendesen 😊

|
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
btw, én is annyira kivagyok már ettől a messi hypetól, hogy már-már ellendrukker lettem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Black_Adder barátom, ennyire ne legyél már FCB ellenes 😊 Én sem "rázom a kerítést" és acsarkodok a Real ellen 😊 Szúrja a szemem, amikor a Barcáról vagy a játékosokról írsz 😀 De elnézem.. span vagy 😀JC6
Csak irigy vagyok 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Black_Adder barátom, ennyire ne legyél már FCB ellenes 😊 Én sem "rázom a kerítést" és acsarkodok a Real ellen 😊 Szúrja a szemem, amikor a Barcáról vagy a játékosokról írsz 😀 De elnézem.. span vagy 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
És azért ne felejtsük el, hogy Messi tavaly 51 meccsen 45 gólt lőtt a Barcában. Ez már Ronaldoi (nem a színész, hanem a csatár) magasságokat jelent.
fetomy
hát igen... a színész 35 meccsen lőtt 33-at... 😀
amúgy szvsz. hogy Messinek a vb-n nem ment az bőven elég arra hogy ne ő kapja a díjat.eaglesmcnabb
hát azért a 16 meccs minusz lényeges ám 😊 de egyezünk ki döntetlenben, ugyanis a gól/perc arányuk ugyanolyan 😉 És egyébként sem a játéktudását vitattam a színésznek. Különben is, nem tehet róla, hogy színész lett, elvégre az Álmok Színházában lett nagy sztár, csak picit félreértette 😊

Egyébként énis azt mondtam, hogy Messi emiatt nem nyerhet, de attól még a top5-be pl. beférhet, és nem csak a neve miatt.fetomy
Lehet kicsit elfogult voltam, pedig Messivel szemben általában nem szoktam 😂 na jó TALÁN egy picit 😀
De komolyra fordítva, ha top10, neadjIsten top5, az nem a neve miatt van. /*bár szerintem a top5 is túlzás*/, ha viszont megnyeri, az tényleg a neve miatt lesz. Remélem nem történik meg, de ha mégis, akkor áll az amit írtam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És azért ne felejtsük el, hogy Messi tavaly 51 meccsen 45 gólt lőtt a Barcában. Ez már Ronaldoi (nem a színész, hanem a csatár) magasságokat jelent.
fetomy
hát igen... a színész 35 meccsen lőtt 33-at... 😀
amúgy szvsz. hogy Messinek a vb-n nem ment az bőven elég arra hogy ne ő kapja a díjat.eaglesmcnabb
hát azért a 16 meccs minusz lényeges ám 😊 de egyezünk ki döntetlenben, ugyanis a gól/perc arányuk ugyanolyan 😉 És egyébként sem a játéktudását vitattam a színésznek. Különben is, nem tehet róla, hogy színész lett, elvégre az Álmok Színházában lett nagy sztár, csak picit félreértette 😊

Egyébként énis azt mondtam, hogy Messi emiatt nem nyerhet, de attól még a top5-be pl. beférhet, és nem csak a neve miatt.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistájaStez
Jé, Gerrard nincs rajta.
Ezt hogy csinálták?
Végre elért arra a szintre fosságban, hogy már a jelölők is rájöttek, hogy nem kéne?
Csak mert emlékeim szerint még a tavalyira is jelölt volt, ami számomra mutatta, mennyire jelentéktelen egy elismerés ez.

BTW, szerintem is Sneijder érdemelné meg. Pont ezért nem fogja ő kapni.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 337 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
És azért ne felejtsük el, hogy Messi tavaly 51 meccsen 45 gólt lőtt a Barcában. Ez már Ronaldoi (nem a színész, hanem a csatár) magasságokat jelent.
fetomy
hát igen... a színész 35 meccsen lőtt 33-at... 😀
amúgy szvsz. hogy Messinek a vb-n nem ment az bőven elég arra hogy ne ő kapja a díjat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Messinek köze nincs az első 3hoz, ha odakerülne az szánalmas lenne és a fifa bebizonyítaná, h csak a név számít, az eredmények nem...Black_Adder
Egyetértek, hogy Messinél vagy 5 másik jobban megérdemelné. De azért azt is túlzás lenne mondani, hogy Messinek csak neve van, mert azért a Barcában ő baromi sokat tett. Az eredmény oké, hogy fontos, de azért egy BL-t nem egy ember nyer, hanem egy csapat. Ahogy VB-t is. Nyilván Messi szar volt, de azért ebből a nyári argentin válogatottból nem sok olyat lehet mondani, akit érdemes volt elhozniuk. És azért ne felejtsük el, hogy Messi tavaly 51 meccsen 45 gólt lőtt a Barcában. Ez már Ronaldoi (nem a színész, hanem a csatár) magasságokat jelent.

Mégegyszer mondom, szerintem sincs köze ehhez a címhez, de kizárólag azért, mert a vb-n nem ment neki. Ha mégis ott lenne a top3-5-ben, azért ő sem érdemtelenül kerülne oda. Nyerni meg úgysem fog.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én is interes vagyok 😉 Nem is azt mondom, hogy tuti meglett volna, csak egyszerűen a másik kettő esetén biztosabban merem állítani, hogy jóval kevesebbet értek volna el (mondjuk Forlánt csak a vbn láttam). És persze, hogy Sneijder is k.vafontos eleme volt, csak szerintem nálunk (inter) jobban megoszlik a "neki köszönhető" cím, mint pl. a Barcánál. Ráadásul itt legelsősorban személy szerint Mourinho-t mondanám, mert nálunk leginkább egy olyan edző hiányzott, aki tud nyerni is 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nálam meg Forláné az aranylabda, pont.
De mindegy, mert úgyis Sneijder kapja, de tőle még nem is sajnálom azért, remekül játszott a VB-n is és az Interben is.Stez
LOL. Forlán szezonja vs. Messi / Xavi szezonja. Még csak nem is lehet baráti egált mondani.
Sneijder nem kapja meg, mert Xavi jobb volt nála hasonló szerepben. Sztem is Xavi kapja, ha nem, akkor jöhet szóba Messi ill. Sneijder.szaba
Azért Forlán nyert Európai kupát az istenivel és xavival ellentétben. Ráadásul ő lett a VB legjobbja, ahol nem mellesleg továbbjutott mint az isteni messi. Például azért is mert ő gólokat is lőtt 😛

A prioritások szvsz Vb - Európai kupa - nemzeti bajnokság - nemzeti kupa.
Az első kettőben Forlán veri a legendás érinthetetlen isteni messit, szóval mindenképp jobb szezonja volt, és jobban megérdemli. Messinek köze nincs az első 3hoz, ha odakerülne az szánalmas lenne és a fifa bebizonyítaná, h csak a név számít, az eredmények nem...

Ha már mindenképp barcásnak kell nyernie, mert tudom, csak barcás nyerheti, hisz a többiek egyáltalán nem számítanak, /*olyannyira h a spanyol válogatott többi tagja se számított a vb-n*/, akkor 1000× inkább Xavi mint messi

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Forlán kétségkívül az egyik legérdemesebb erre a címre. De Xavit kissé leértékelik itt többen. Azért esetében nem arról van szó, hogy "nem megy úgy nélküle", hanem konkrétan arról, hogy lehet akármilyen isten csapat a Barca, Xavi nélkül nem gyengébbek lennének, hanem szarok. Azért ő olyan labdákat osztogat, amikből nem csak Ibrahimovicsok meg Messik lőnének gólt.

Nálam egyébként Sneijderé lenne a góden laszti, hiszen a VB 2. legjobb játékosa lett, emellett az Interrel úgy nyerte szarrá magát, hogy az egyik alapember volt. Az év középpályása is lett. Nem mellesleg a góljai rendre szoros meccseken, pontot érő találatok voltak. De bizonyára kissé elfogult is vagyok, és hármójuk közül Sneijder-re mondanám talán kevésbé, hogy nélküle biztosan nem ért volna el közel ennyit sem az Inter.

Szóval a lényeg, hogy a Forlán-Xavi-Sneijder trió bármely tagja nyerhet, egyikbe sem lehet igazán belekötni, mást viszont nem annyira tudok elképzelni.

Ja, és amúgy Messi lehet akármekkora brutál állat a Barcában, a VB megmutatta (bár baromi formán kívül volt), hogy Xavi pl. sokkal fontosabb és nélkülözhetetlenebb tagja a Barcának, mint ő. Ettől függetlenül ő az egyik legnagyobb zseni, csak az én szememben értékesebb az a játékos, aki szervez, és óriási kulcspasszokat ad rendszeresen.fetomy
sztem pedig biztos, h Sneijder nélkül nem lett volna Inter tripla, pont egy ilyen vezér hiányzott a csapatból...persze tény h hazabeszélek 😊

magyar kupa: Nagyecsed a végén továbbjut 😊

|