Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Chelsea, Everton W
West Ham, Stoke, Man. City L
szép nap a mai számomra PL szempontból 😊

holnap Newcastle - Sunderland 😊kristof
Bent beköszön az örökrangadón is 😊

több mint 13 éve
bogjosi New England Patriots 1 417
milyen gól volt ez 😀 lúzer Gomes 😂

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem hiszem el szopások sorozata, egyre lejjebb süllyedünk, a Szolnok elleni fiaskó után ez az első félidő már csak hab a tortán...
közben vezet a Hercules is, kurwajó :/...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Chelsea, Everton W
West Ham, Stoke, Man. City L
szép nap a mai számomra PL szempontból 😊

holnap Newcastle - Sunderland 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
mtk feljött 0-3ról,aztán mégis sikerült kikapniuk a végén 😂Joci
mi lehetett ott, aztarohadt 😀
és megvertük 1-0-ra a Siófokot, hihetetlen szoros az állás elől 😊
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mtk feljött 0-3ról,aztán mégis sikerült kikapniuk a végén 😂


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
hú ez a mai meccs kiborító volt,nagyon rossz játék,sok kihagyott helyzet,álmoskás szurkolás,de a lényeg a 3 pontJoci
ilyen stílusú csapat ellen, mint a Szolnok, nem is lehet jó meccset játszani
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
hú ez a mai meccs kiborító volt,nagyon rossz játék,sok kihagyott helyzet,álmoskás szurkolás,de a lényeg a 3 pontJoci
Szép kicsit 1-0ákkal araszolunk 😊

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
hú ez a mai meccs kiborító volt,nagyon rossz játék,sok kihagyott helyzet,álmoskás szurkolás,de a lényeg a 3 pont


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
- pepsifoci.hu - Antonio Cassano az egyik legfontosabb játékosa a Sampdoriának – ez vitathatatlan. A jelek szerint viszont a következő hetekben az olasz válogatottba visszahívott labdarúgó nélkül lesz kénytelen csapatot hirdetni Domenico di Carlo mester.

A támadó büntetésből kikerült a genovaiak keretéből, amiért több játékos és a stáb tagja előtt nyilvánosan kritizálta Riccardo Garrone klubelnököt.

A vita kiváltó oka az volt, hogy a vezetőség kötelezni akarta Cassanót egy díjátadó ünnepségen való részvételre, miközben ő mindenképpen terhes feleségével szeretett volna otthon maradni.

Az ügyben a klub belső fegyelmi eljárást indított, ami nagy valószínűséggel szerződésbontást von majd maga után.

Ilyen nincs...

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Hurka, el sem dicsekedtem vele múlt héten, hogy az én héroszom (Nagy G) kettőt vert, míg a tied (Thomas) igencsak csendben viselte a 0-4-et 😀

Sajnálom, hogy nem lehettem ott a szerdai MK meccsen, jó Szeged - Vasas, ráadásul gólt lőtt BENUNESZ, örök élmény lett volna.Höri
nyugi, láttam 😊
mondjuk Thomasnak ma se fog sok babér teremni 😊
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
a mostani évek egyik legszorosabb bajnoksága ez, nagyon örülök ennekHurka
Jaja, ennek én is örülök! persze a haverjaimnak mindig pozítívan mondom ezt hogy bármelyik csapat megverhet bárkit annyira jó ez, mire ők kontráznak, hogy igen annyira szar a színvonal, hogy bárki megverhet bárkit! 😀zavi27
nem kell velük foglalkozni, szimplán irigyekHurka
😀 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hurka, el sem dicsekedtem vele múlt héten, hogy az én héroszom (Nagy G) kettőt vert, míg a tied (Thomas) igencsak csendben viselte a 0-4-et 😀

Sajnálom, hogy nem lehettem ott a szerdai MK meccsen, jó Szeged - Vasas, ráadásul gólt lőtt BENUNESZ, örök élmény lett volna.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
a mostani évek egyik legszorosabb bajnoksága ez, nagyon örülök ennekHurka
Jaja, ennek én is örülök! persze a haverjaimnak mindig pozítívan mondom ezt hogy bármelyik csapat megverhet bárkit annyira jó ez, mire ők kontráznak, hogy igen annyira szar a színvonal, hogy bárki megverhet bárkit! 😀zavi27
nem kell velük foglalkozni, szimplán irigyek
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
a mostani évek egyik legszorosabb bajnoksága ez, nagyon örülök ennekHurka
Jaja, ennek én is örülök! persze a haverjaimnak mindig pozítívan mondom ezt hogy bármelyik csapat megverhet bárkit annyira jó ez, mire ők kontráznak, hogy igen annyira szar a színvonal, hogy bárki megverhet bárkit! 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
a mostani évek egyik legszorosabb bajnoksága ez, nagyon örülök ennek
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy, keversz PólóvalHöri
én? nem is írtam én rólad semmit... 😀 :rolleyes:
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fetomy, keversz Pólóval

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem mindegy, hogy kikaptunk, a bajnoki cím már megvan véve, nem? 😛

Egyébként pedig az antifoci ellen nemigen lehet készülni.
Danilót simán kiküldtem volna a picsába sárga helyett pirossal már az elején.

ja, és rájöttem, hogy buzi vagyok ^^Höri
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 468 — Csodabogár
Danilót simán kiküldtem volna a picsába sárga helyett pirossal már az elején.

^ Ez

de a Vidi verésnek örülök 😀Höri
Te ketseg 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Danilót simán kiküldtem volna a picsába sárga helyett pirossal már az elején.

de a Vidi verésnek örülök 😀

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hú; nagyon büszke vagyok a Honvédra! Debrecen; FTC és most a Vidi is legyőzve-szezon elött nem hittem volna hogy sikerülhet ez.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 468 — Csodabogár
ég a Vidi 😀 😂gamerkr
miért is égés? szarok, de 6 W után belefér, szar antifocit játszik a Honvéd, de Gyuri bá még mindig nem találja ez ellen az ellenszert, pedig ezt csinálja majd ellenünk mindenkipetey
ha kétszer jutnak el az ellenfél kapujáig, de mindkétszer berúgják akkor mi a gond? szemre valóban borzalmas a Honvéd játéka, de eredményes. A Honvéd mindezt úgy alkalmazza, hogy már minden soros ellenfele készülhetne belőle, de hát nem tudnak.gamerkr
az a gond hogy berúgják 😊 megérdemlik a 3 pontot. Semmi elképzelésünk nincs. De hogy rárúgni 16-ról nem lehet az elképzelhetetlen.

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ég a Vidi 😀 😂gamerkr
miért is égés? szarok, de 6 W után belefér, szar antifocit játszik a Honvéd, de Gyuri bá még mindig nem találja ez ellen az ellenszert, pedig ezt csinálja majd ellenünk mindenkipetey
ha kétszer jutnak el az ellenfél kapujáig, de mindkétszer berúgják akkor mi a gond? szemre valóban borzalmas a Honvéd játéka, de eredményes. A Honvéd mindezt úgy alkalmazza, hogy már minden soros ellenfele készülhetne belőle, de hát nem tudnak.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 468 — Csodabogár
ég a Vidi 😀 😂gamerkr
miért is égés? szarok, de 6 W után belefér, szar antifocit játszik a Honvéd, de Gyuri bá még mindig nem találja ez ellen az ellenszert, pedig ezt csinálja majd ellenünk mindenki