Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
így van, most már semmin sem változtat h most rakják ki vagy 1 hónap múlva. Ha kitették volna december elején akkor oké, de így már várja csak meg a végét, fejezze be ezt a szégyenletes szezont. Viszont ha nem rúgják ki a nyáron az nagyon gáz lenne, túlzás nélkül ezt én is összehoztam volna ezzel a kerettel.@MufcDevilUpdate: BREAKING: David Moyes is set to be SACKED as manager of Manchester United. [Mail, Guardian & Telegraph] #MUFC #MANUTDMondjuk tök értelmetlen kivágni most, szezon végén kevésbé megalázó lenne mégha tényleg gyengén is muzsikált vele a csapat.Bazzani
Még nem hivatalos, de teljesen érthető lenne, annak ellenére, hogy szimpatikus fickó, sajnálom a faszit.Duff
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
@MufcDevilUpdate: BREAKING: David Moyes is set to be SACKED as manager of Manchester United. [Mail, Guardian & Telegraph] #MUFC #MANUTDMondjuk tök értelmetlen kivágni most, szezon végén kevésbé megalázó lenne mégha tényleg gyengén is muzsikált vele a csapat.
Még nem hivatalos, de teljesen érthető lenne, annak ellenére, hogy szimpatikus fickó, sajnálom a faszit.Duff
több mint 12 éve
@MufcDevilUpdate: BREAKING: David Moyes is set to be SACKED as manager of Manchester United. [Mail, Guardian & Telegraph] #MUFC #MANUTDMég nem hivatalos, de teljesen érthető lenne, annak ellenére, hogy szimpatikus fickó, sajnálom a faszit.
több mint 12 éve
Még december 23-án volt egy Arsenal- Dinamo meccs. Mike Dean volt a bíró.Ivanovic majdnem lerúgta Özil fejét, Mikel majdnem kettétörte Arteta lábát (sima piros lapos eset volt), valamint nem adott meg egy egyértelmű tizenegyest. Szóval volt ilyen Dinamos meccse is Deannek, csak hát ez kimaradt sok embernek.
Visszatérve hozzánk: Szegény Arteta a fogát adta a győzelemért (de legalább a haja sértetlen maradt 😀), Lukács Józsi 2 meccs 4 gól a héten, Rambó ismét betalált, Özil passza Rambó gólja előtt gyönyörű volt. Ha így játszunk, meg kell lennie a fakupának és a 4. helynek is.
több mint 12 éve
Húúúúúúúú ez most nagyon kellett a lelkemnek, nyert a Fradi és végre a Barca is.Nem volt tökéletes meccs de még maradt esély, hátha a Madridiak is buknak még pedig már kezdtem fogalmazni magamban jó lesz 3. hely azt már elbukni nem tudjuk hacsak nem kapunk 20 pont levonás Rosel hülyeségei miatt.
Így tovább és a Fradi is egy érmet még összehozhat. Az is nagy csoda lenne.
több mint 12 éve
a Liverpoolt is otthon hátrányból győztük le,Dexxter Tailorérdekes, hogy akkor az igazság bajnoka nem intézett kirohanást a bírói kar ellen, mert azért azon a meccsen pont a Dinamo köszönhetett sokat a rigónak...
több mint 12 éve
cselszi meccshez: Dean elmehet a picsába, nálunk két véleményes kezezést nem adott meg, a sunderlandnél meg egyből befújta, ami ugyanúgy nem volt egyértelmű. viszont Mou nem tom hogy készíti fel a csapatot ezekre a meccsekre, mert elég durva, hogy a ManCityt oda-vissza vertük, a PSG ellen 1-3-ról jutottunk tovább, a Liverpoolt is otthon hátrányból győztük le, MU, Arsenal ellen meg 4-4 pontot hoztunk. erre az ilyen buzi aston villáktól meg crystal palasztól kiszopunk. szóval ezeket a 100%-os ziccereket a nagy csapatok ellen be tudjuk lőni, a kicsik ellen meg szenvedünk... mindegy, előre a BL győzelemért

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
W11 sorozat! :cool:MikeySoha rosszabbat!!
Jöhet a cselszkíj, hamm.
- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 12 éve
W11 sorozat! :cool:
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
Minden szavaddal egyet értek! De milyen furcsa is, egy sasos meg egy csillagos 😛Nyilván nem de bízom benne innen már nem szúrják el. A Spurs meg talán még az Evertont meg tudja előzni. Jó lenne.Igen igen igen ha nyer a Pool gyakorlatilag bajnok. Nagyon nagyon megérdemlik!!!!dandeAzért nem lesz könnyű, a Norwich a kiesés elől menekül. De legalább a kezünkben a sorsunk!
Hajrá Poooolll!!Charlie Firpo
Műringyó meg sírjál úgy kell neked. (még akkor is ha jogos, nyilván a Chelsea-t lehet sajnálni de őt nagyon nem tudom)dande
- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 12 éve
Nyilván nem de bízom benne innen már nem szúrják el. A Spurs meg talán még az Evertont meg tudja előzni. Jó lenne.Igen igen igen ha nyer a Pool gyakorlatilag bajnok. Nagyon nagyon megérdemlik!!!!dandeAzért nem lesz könnyű, a Norwich a kiesés elől menekül. De legalább a kezünkben a sorsunk!
Hajrá Poooolll!!Charlie Firpo
Műringyó meg sírjál úgy kell neked. (még akkor is ha jogos, nyilván a Chelsea-t lehet sajnálni de őt nagyon nem tudom)
több mint 12 éve
Igen igen igen ha nyer a Pool gyakorlatilag bajnok. Nagyon nagyon megérdemlik!!!!dandeAzért nem lesz könnyű, a Norwich a kiesés elől menekül. De legalább a kezünkben a sorsunk!
Hajrá Poooolll!!
- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 12 éve
És?csak akkor nem volt divat ezt felróni, most meg igen.Amadeus91legtöbb embernek szerintem nem azzal van a baja, hogy Felcsút, meg, hogy Puskás, hanem azzal, aminek ez látszik; rendszer csapata. Amadeus91Mutatok egy vitathatatlanul rendszer csapatát. Figyeld a neveket:
Grosics - Rákóczi, Lóránt, Kovács - Bozsik, Bányai, Budai II, Kocsis, Machos, Puskás, Czibor.
(Budapesti Honvéd 1954)
És?Sobri Jóska
több mint 12 éve
csak akkor nem volt divat ezt felróni, most meg igen.legtöbb embernek szerintem nem azzal van a baja, hogy Felcsút, meg, hogy Puskás, hanem azzal, aminek ez látszik; rendszer csapata. Amadeus91Mutatok egy vitathatatlanul rendszer csapatát. Figyeld a neveket:
Grosics - Rákóczi, Lóránt, Kovács - Bozsik, Bányai, Budai II, Kocsis, Machos, Puskás, Czibor.
(Budapesti Honvéd 1954)
És?Sobri Jóska
több mint 12 éve
legtöbb embernek szerintem nem azzal van a baja, hogy Felcsút, meg, hogy Puskás, hanem azzal, aminek ez látszik; rendszer csapata. Amadeus91Mutatok egy vitathatatlanul rendszer csapatát. Figyeld a neveket:
Grosics - Rákóczi, Lóránt, Kovács - Bozsik, Bányai, Budai II, Kocsis, Machos, Puskás, Czibor.
(Budapesti Honvéd 1954)
És?
több mint 12 éve
Ennyire Dean-en múlt a meccs? Mondjuk a kamu 11-est hallottam, de 31 lövésből 1 gólt szerezni nem pite teljesítmény.köszönjük Deannek, hogy elvette a bajnokságot!Nem is feltétlen baj ez, mostantól legalább csak a BL-re kell koncentrálni. Dean pedig no comment, az egyik leggyengébb bíró a PL-ben, erről az Arsenal szurkolók is tudnának mesélni.Schleck
Kedden szopassuk le az Altetit, és akkor nincs gond 😊 KTBFFHBorbinho
több mint 12 éve
Hát igen...Magyarországon tényleg mindent meg lehet magyarázni....előre Felcsút 😀Szerintem te a Paksot akartad mondani,ott tényleg nincs külföldi.Már írtam az előző hozzászólásomban,hogy egyszerre nem lehet az összes akadémistát bedobni,mert az lenne ami az ősszel.Benczés próbál minden meccsen 2-3-4-et betenni,ami szerintem bőven elég is.Meg ugye az sem mindegy,hogy edzésen kitől tanulhatnak a srácok.Rutinos, volt válogatott játékosoktól vagy valami jött-ment Tshibuabuáktól...JoeyPorterAzért elég sok akadémista mutatkozott már be náluk az NB1-ben,de láthattuk az ősszel,hogy mire mennének még velük.Jó pár meccsnyi rutint össze kell még szedniük mire készen állnak majd az élvonalra és ilyen játékosok mellett több az esélyük erre mint ha noname afrikai arcokat igazolnának.Szerintem.JoeyPorterÉs a padon ülve jön meg a rutin? 😀
Az egész történet onnan indul, hogy az összes utánpótláscsapat helye az NB3-ban van, kivéve a "Akadémiának". Eleve szabályszegés, hogy az élvonalban vannak, ha meg nem utánpótlásképző csapat, akkor sürgősen takarítsák le a nevükből a Puskás és az Akadémia szavakat.
Hab a tortán, hogy mindenki fiatalokról beszél, amikor a 7. legöregebb csapat az övék, az élvonalban. Ha a kezdő 11 játékosból 6-7 a 26-34 éves korosztályból van és még külföldiek is szerepelnek, akkor szerintem semmiben nem másabb, mint a többi csapat. Akkor már inkább példa értékű a Pécs, ahol külföldi sincs, ráadásul a 11. "legöregebb" csapat az NB1-ben, ergo minden tekintetben veri az "Akadémiát".Tony
77Czvitkovics P.
30Farkas N.
71Gallardo F.
2Guaru F.
21Hajduch L. 💋
18Polonkai A.
88Szakály D.
12Szélesi Z.
9Tischler P.
33Tóth B.
91Vaszicsku G
több mint 12 éve
köszönjük Deannek, hogy elvette a bajnokságot!Nem is feltétlen baj ez, mostantól legalább csak a BL-re kell koncentrálni. Dean pedig no comment, az egyik leggyengébb bíró a PL-ben, erről az Arsenal szurkolók is tudnának mesélni.
Kedden szopassuk le az Altetit, és akkor nincs gond 😊 KTBFFHBorbinho
több mint 12 éve
Én azt nem értem, hogy miért nem vették fel valami híres felcsúti játékos nevét a Puskás helyett. 😊BazzaniEgy régebbi felcsúti játékost tudok mondani,de az extrém durva lett volna.
több mint 12 éve
Igen igen igen ha nyer a Pool gyakorlatilag bajnok. Nagyon nagyon megérdemlik!!!!
több mint 12 éve
köszönjük Deannek, hogy elvette a bajnokságot!Kedden szopassuk le az Altetit, és akkor nincs gond 😊 KTBFFH
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 12 éve
Nah, a Sunderland lesz a bajnokcsináló? szerdán x, ma meg győzelem a Chelsea-nél
több mint 12 éve
Ez ma magyarország, ha valami nem úgy van ahogy akarod, fogd a szabályokat és alakìtsd át önhatalmúan azokat úgy h jó legyen neked. Ìgy mindenkinek kuss a neve akit esetleg ez irritál ìgy a sobri, jj félék is könnyen meg tudják magyarázni az elégetlenkedőknek, hogy ők a hülyék (Y)
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
hihetetlen hogy az összes volt játékosunk betalál ellenünk, forrógyuszitól még várok egy gólt a 2. félidőbe...Garaminak meg okos húzás volt a csapatot pihentetni szerdán, látszik az eredménye...
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Én azt nem értem, hogy miért nem vették fel valami híres felcsúti játékos nevét a Puskás helyett. 😊
