NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Albánok is elkúrták a végét, kijuthattak volna már ma, bár az utolsó körben Feröert csak megverik otthon.
warr_b
Az albánok kint vannak, akárhogy számolom.
Bálesz
Igazad van, valamit elnéztem, vagy nem frissült be még rendesen a tabella...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Albánok is elkúrták a végét, kijuthattak volna már ma, bár az utolsó körben Feröert csak megverik otthon.
warr_b
Az albánok kint vannak, akárhogy számolom.

10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Albánok is elkúrták a végét, kijuthattak volna már ma, bár az utolsó körben Feröert csak megverik otthon.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Te @Sixo, mi ez a madagaszkári kezdő?? Hol vannak a nevek?
warr_b
Miért, Rajo Razafindraibeharimihantaval mi bajod? Épp most kapott sárgát. Vagy Lalaina Rafanomezantsoaval? Arnaud Randrianantenaina cserepadon kezdetése meglepő.
Sixo
Ez a Rayo az Auxerre-i? Mert akkor kicsit más néven fut ott ahol én nézem 😀

Amúgy nagyon szépen tartja magát a csapat.
warr_b
Kösz a 96. perces gól jinxet ...
Sixo
Szorrika 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Esküszöm jó ez a moldáv albán meccs 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Te @Sixo, mi ez a madagaszkári kezdő?? Hol vannak a nevek?
warr_b
Miért, Rajo Razafindraibeharimihantaval mi bajod? Épp most kapott sárgát. Vagy Lalaina Rafanomezantsoaval? Arnaud Randrianantenaina cserepadon kezdetése meglepő.
Sixo
Ez a Rayo az Auxerre-i? Mert akkor kicsit más néven fut ott ahol én nézem 😀

Amúgy nagyon szépen tartja magát a csapat.
warr_b
Kösz a 96. perces gól jinxet ...

10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Te @Sixo, mi ez a madagaszkári kezdő?? Hol vannak a nevek?
warr_b
Miért, Rajo Razafindraibeharimihantaval mi bajod? Épp most kapott sárgát. Vagy Lalaina Rafanomezantsoaval? Arnaud Randrianantenaina cserepadon kezdetése meglepő.
Sixo
Ez a Rayo az Auxerre-i? Mert akkor kicsit más néven fut ott ahol én nézem 😀

Amúgy nagyon szépen tartja magát a csapat.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Te @Sixo, mi ez a madagaszkári kezdő?? Hol vannak a nevek?
warr_b
Miért, Rajo Razafindraibeharimihantaval mi bajod? Épp most kapott sárgát. Vagy Lalaina Rafanomezantsoaval? Arnaud Randrianantenaina cserepadon kezdetése meglepő.

10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 558
Everton -10 pont
NB2
Ezzel kb. ki is fognak esni a francba. Aminek alapvetően örülnék, de nem így.
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Everton -10 pont
NB2

Sixo

zacknorb
Nincs pénzük ügyvédekre

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Te @Sixo, mi ez a madagaszkári kezdő?? Hol vannak a nevek?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 731
Azért Laczkó, Pintér, Koman, Hajnal, Rudolf, Halmosi neveik mellett jól néznek ki ezek a csapatok, de nem tudom összesen végig játszottak-e mondjuk 10 meccset… bőven szarabb helyzetben voltunk akkor, minden téren (szurkolok, háttér, egzisztencia, fiatal tehetségek, szűkített EB, stb.)

Én a mákfaktort abban érzem, hogy nem volt erős a csoport, és tényleg rengetegszer szerencsénk volt, de tettünk érte. (Mákunk volt Izland ellen is 😊 )
Viszont elkeserítő látni, hogy a 26-os keretből van 13-14 épkézláb játékos és ha kiesik 3-4, akkor végünk van, mint a botnak. Folyamatosan közülük is csak 6-7 játszik, ha nem sérültek. Erőnk egyedül a csapategység és Rossinak abban is óriási mákja van, hogy van egy Szobija. Azért ő három embert simán kitesz és felhúzza a többit is.

Gula/Dibusz - Bolla, Kerkez, Szalai, Orbán, Styles, Szobi, Schäfer, Sallói, Negro, Varga, Fiola, Kleini, Balogh, Németh

Ezek közül 6 sérült, 2 nem játszik. A többi meg töltelék a keretben. Szóval nagyon nem állunk jól és ezt az állapotot honosításokkal nem sokáig lehet fenntartani. Kiváncsi vagyok igazán mikor veszik elő az akadémia vezetőit, a spanokat…
10 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
sztem a lehetősebb keret az elmúlt 30 évben egervárinak állt rendelkezésre, ott volt 5 top bajnokságos kezdő játékosunk + anderlecht, psv, zenit szintű klubbokban tolták a többiek. az a kerettel nagyobb bravúr volt nem kijutni sehova mint igen...
peach
hat nem tudom. mas volt a szisztema. az az egervari keret nagy valoszinuseg szerint a mostani EBre kijutna Egervarival. ugye a 2012-es EB selejtezon ebben a csoportban lettunk harmadikok: Hollandia, Svedorszag, Finnorszag, Moldova, San Marino. 19 szerzett pont, otthon csak a hollandoktol kaptunk ki, idegenben meg a holland-sved parostol. Finnekkel akkor ikszeltunk amikor mar eldolt minden, mert a svedekkel szemben 2-0ra vertek minket mi meg csak 2-1re. ez papirforma eredmeny volt tole.
2014es vb selejtezo:
nyilvan a 8-1 maradt meg mindenkinek pedig alapvetoen jol szerepeltunk itt is. itthon csak a hollandoktol kaptunk ki, meg roman iksz, de vertuk a torokoket. utolag a kinti roman meccs dontotte el, hogy nem jutunk ki, ha az iksz akkor elozzuk a romanokat es potselejtezot kapunk.

de a csoportokat nezve, alapvetoen, en nem mondanam, hogy nagyobb bravur volt kijutni, mint nem. btw ki volt az 5 top bajnoksagban kezdokent jatszo jatekosunk? melyik valogatott meccsen volt meg az 5 top bajnoksagban kezdo jatekos es meg 1-1 jatekos az anderlecht, psv, zenit triobol?
csebi
laczkó - samp, pintér - zaragoza, koman - samp/monaco, hajnal - dortmund/stuttgart, rudolf - genoa pl a svédek elleni 2-1 2011. De a keretben akkoriban ugye volt még gera - wba, bogdán - bolton, szalai - mainz, halmosi - hull. plusz egy rakás bundás 2-es mint király, stieber vagy csempóból priskin.
nyilván hullámzó forma és teljesítmény volt többeknél, de több minőségi játékos volt a keretben mint most szvsz.
peach
nagyjabol azok voltak (ugye Pinter a selejtezo elotti mervado 10/11 szezonban peremembe volt a Zaragozaban pl).
de ha egymas melle tesszuk az akkori neveket:
akkor Kerkez jobb Laczkonal
Orban Pinternel
Nagy Adam - Koman paros sztem dontetlen bar en Nagy Adamot valasztanam
Szoboszlai jobb Hajnalnal
ahogy Sallai is Rudolfnal
es akkor rajtuk kivul van meg Gulacsi, Styles, Szalai, Bolla, Nego, Németh Andras. nem biztos, hogy tobb minosegi jatekos volt, de az biztos, hogy most ugy mentunk neki ennek a sorozatnak, hogy van 3 olyan jatekosunk, akik nem csak top bajnoksagban jatszanak hanem ott is elitcsapatban (Gulacsi, Orban, Szoboszlai). ezt nem lehetett az akkori keretrol elmondani, hiszen kieso vagy kozepcsapatokban jatszottak vagy eppen nem. pont ebbol a 3 jatekosbol 2 mkeppen hatalmasat emel a jatekunk szinvonalan.

Gera, Szalai btw nem volt keretben azon a meccsen.
csebi
ebben nem nincs vita szerintem, a mostani top3 játékosunk sokkal jobb mint az akkori top3. azt mondom, hogy akkor több minőségi játékos volt a keretben mint most. pl simán bejött egy halmosi ( csempó-premier league) vagy vadócz (osasuna) vagy nk9 (nijmegen) a padról most meg gazdag van az mls-ből vagy csoboth az ute-ből...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
sztem a lehetősebb keret az elmúlt 30 évben egervárinak állt rendelkezésre, ott volt 5 top bajnokságos kezdő játékosunk + anderlecht, psv, zenit szintű klubbokban tolták a többiek. az a kerettel nagyobb bravúr volt nem kijutni sehova mint igen...
peach
hat nem tudom. mas volt a szisztema. az az egervari keret nagy valoszinuseg szerint a mostani EBre kijutna Egervarival. ugye a 2012-es EB selejtezon ebben a csoportban lettunk harmadikok: Hollandia, Svedorszag, Finnorszag, Moldova, San Marino. 19 szerzett pont, otthon csak a hollandoktol kaptunk ki, idegenben meg a holland-sved parostol. Finnekkel akkor ikszeltunk amikor mar eldolt minden, mert a svedekkel szemben 2-0ra vertek minket mi meg csak 2-1re. ez papirforma eredmeny volt tole.
2014es vb selejtezo:
nyilvan a 8-1 maradt meg mindenkinek pedig alapvetoen jol szerepeltunk itt is. itthon csak a hollandoktol kaptunk ki, meg roman iksz, de vertuk a torokoket. utolag a kinti roman meccs dontotte el, hogy nem jutunk ki, ha az iksz akkor elozzuk a romanokat es potselejtezot kapunk.

de a csoportokat nezve, alapvetoen, en nem mondanam, hogy nagyobb bravur volt kijutni, mint nem. btw ki volt az 5 top bajnoksagban kezdokent jatszo jatekosunk? melyik valogatott meccsen volt meg az 5 top bajnoksagban kezdo jatekos es meg 1-1 jatekos az anderlecht, psv, zenit triobol?
csebi
laczkó - samp, pintér - zaragoza, koman - samp/monaco, hajnal - dortmund/stuttgart, rudolf - genoa pl a svédek elleni 2-1 2011. De a keretben akkoriban ugye volt még gera - wba, bogdán - bolton, szalai - mainz, halmosi - hull. plusz egy rakás bundás 2-es mint király, stieber vagy csempóból priskin.
nyilván hullámzó forma és teljesítmény volt többeknél, de több minőségi játékos volt a keretben mint most szvsz.
peach
nagyjabol azok voltak (ugye Pinter a selejtezo elotti mervado 10/11 szezonban peremembe volt a Zaragozaban pl).
de ha egymas melle tesszuk az akkori neveket:
akkor Kerkez jobb Laczkonal
Orban Pinternel
Nagy Adam - Koman paros sztem dontetlen bar en Nagy Adamot valasztanam
Szoboszlai jobb Hajnalnal
ahogy Sallai is Rudolfnal
es akkor rajtuk kivul van meg Gulacsi, Styles, Szalai, Bolla, Nego, Németh Andras. nem biztos, hogy tobb minosegi jatekos volt, de az biztos, hogy most ugy mentunk neki ennek a sorozatnak, hogy van 3 olyan jatekosunk, akik nem csak top bajnoksagban jatszanak hanem ott is elitcsapatban (Gulacsi, Orban, Szoboszlai). ezt nem lehetett az akkori keretrol elmondani, hiszen kieso vagy kozepcsapatokban jatszottak vagy eppen nem. pont ebbol a 3 jatekosbol 2 mkeppen hatalmasat emel a jatekunk szinvonalan.

Gera, Szalai btw nem volt keretben azon a meccsen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
10 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
sztem a lehetősebb keret az elmúlt 30 évben egervárinak állt rendelkezésre, ott volt 5 top bajnokságos kezdő játékosunk + anderlecht, psv, zenit szintű klubbokban tolták a többiek. az a kerettel nagyobb bravúr volt nem kijutni sehova mint igen...
peach
hat nem tudom. mas volt a szisztema. az az egervari keret nagy valoszinuseg szerint a mostani EBre kijutna Egervarival. ugye a 2012-es EB selejtezon ebben a csoportban lettunk harmadikok: Hollandia, Svedorszag, Finnorszag, Moldova, San Marino. 19 szerzett pont, otthon csak a hollandoktol kaptunk ki, idegenben meg a holland-sved parostol. Finnekkel akkor ikszeltunk amikor mar eldolt minden, mert a svedekkel szemben 2-0ra vertek minket mi meg csak 2-1re. ez papirforma eredmeny volt tole.
2014es vb selejtezo:
nyilvan a 8-1 maradt meg mindenkinek pedig alapvetoen jol szerepeltunk itt is. itthon csak a hollandoktol kaptunk ki, meg roman iksz, de vertuk a torokoket. utolag a kinti roman meccs dontotte el, hogy nem jutunk ki, ha az iksz akkor elozzuk a romanokat es potselejtezot kapunk.

de a csoportokat nezve, alapvetoen, en nem mondanam, hogy nagyobb bravur volt kijutni, mint nem. btw ki volt az 5 top bajnoksagban kezdokent jatszo jatekosunk? melyik valogatott meccsen volt meg az 5 top bajnoksagban kezdo jatekos es meg 1-1 jatekos az anderlecht, psv, zenit triobol?
csebi
laczkó - samp, pintér - zaragoza, koman - samp/monaco, hajnal - dortmund/stuttgart, rudolf - genoa pl a svédek elleni 2-1 2011. De a keretben akkoriban ugye volt még gera - wba, bogdán - bolton, szalai - mainz, halmosi - hull. plusz egy rakás bundás 2-es mint király, stieber vagy csempóból priskin.
nyilván hullámzó forma és teljesítmény volt többeknél, de több minőségi játékos volt a keretben mint most szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
10 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 016 — #NoStress
Ugyanakkor elismerte, hogy illegális platformokon játszott szerencsejátékot és az ügyész minden kérdésére válaszolt, hogy tisztázza az ügyet.”

empty taxi
Egyébként az miért von maga után pénzbüntetést, ha valaki szerencsejátékot játszik, de nem fogad mérkőzésekre?
ervinator
A FIGC (helyi MLSZ) szabályzata alapján, hogy ez jó szabály-e, az persze kérdéses.
empty taxi
Inkább az a fura, hogy az illegális platform (PS) az olaszoknál illegális, míg pár éve Neymart szponzorálták, és ennek keretében a brazil több online és élőversenyen is indult, PS Team tag is lett, ezzel népszerűsítve az oldalt.


10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 115 — Kinek mit intézett a kormánya
Miért érzem az hogy ezután jövő héten epikus győzés a United ellen?
Mondjuk bennmaradni így is simán benn lehet majd, 3 kvázi tényleg Champo csapat van idén a PL-ben.
10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
sztem a lehetősebb keret az elmúlt 30 évben egervárinak állt rendelkezésre, ott volt 5 top bajnokságos kezdő játékosunk + anderlecht, psv, zenit szintű klubbokban tolták a többiek. az a kerettel nagyobb bravúr volt nem kijutni sehova mint igen...
peach
hat nem tudom. mas volt a szisztema. az az egervari keret nagy valoszinuseg szerint a mostani EBre kijutna Egervarival. ugye a 2012-es EB selejtezon ebben a csoportban lettunk harmadikok: Hollandia, Svedorszag, Finnorszag, Moldova, San Marino. 19 szerzett pont, otthon csak a hollandoktol kaptunk ki, idegenben meg a holland-sved parostol. Finnekkel akkor ikszeltunk amikor mar eldolt minden, mert a svedekkel szemben 2-0ra vertek minket mi meg csak 2-1re. ez papirforma eredmeny volt tole.
2014es vb selejtezo:
nyilvan a 8-1 maradt meg mindenkinek pedig alapvetoen jol szerepeltunk itt is. itthon csak a hollandoktol kaptunk ki, meg roman iksz, de vertuk a torokoket. utolag a kinti roman meccs dontotte el, hogy nem jutunk ki, ha az iksz akkor elozzuk a romanokat es potselejtezot kapunk.

de a csoportokat nezve, alapvetoen, en nem mondanam, hogy nagyobb bravur volt kijutni, mint nem. btw ki volt az 5 top bajnoksagban kezdokent jatszo jatekosunk? melyik valogatott meccsen volt meg az 5 top bajnoksagban kezdo jatekos es meg 1-1 jatekos az anderlecht, psv, zenit triobol?

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 115 — Kinek mit intézett a kormánya
Everton -10 pont
NB2

Sixo
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Everton -10 pont
NB2
csóri neverton egyetlen hiányossága az olyan tulajdonos, aki az egyik társaságával megveszi a stadion névhasználatát nevetségesen túlárazottan, meg aki csinál egy kamu szerencsejáték oldalt, ami nem is létezik, de a szponzoráció jeligével lehet sok pénz talicskázni a semmiért a csapatba.
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Everton -10 pont
NB2

10 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
A mákfaktor nem csak ma volt meg, hanem Szerbiában, Montenegróban és Litvániában is, szerencsére. Nagyon kiváncsi vagyok majd, milyen VB-selejtező csoportunk lesz.
EB-jegyekről mit tudni? Állítólag az első körös sorsolás már meg is volt, több mint 1 millió jelentkező, én miért nem tudtam róla? 😃
JC6 - a zsidó
Ma milyen mákfaktorrol beszelsz, a meccs kepe alapjan kb 2 gollal kellett volna nyerjunk.
Illetve neked minek jegy, legutobb kozolted nem akarsz kimenni mert szar elmeny volt.
Inkabb olyan menjen aki elvezi.
gabokocka
Nézd én makrol az egész selejtező sorozatról beszéltem, a két szerb meg a Montenegro meccsből h hoztunk 7 pontot nulla helyett az volt.

Ma alapvetően mi dominaltunk, megérdemelt lett volna a győzelmünk
DE egy 98. Perces ongollal ikszelni az mégis valahol szerencse kérdése már nalam.
csebi
Ez azért brutális túlzás
davemayer
miert is brutalis tulzas? nezd meg a meccsek jatekkepet vagy az xg-ket:
0.81 v 0.21; 2.13 vs 1.48; 0.86 vs 1.29. mindharom meccsen alarendelt szerepet jatszottunk, kevesbe voltunk veszelyesek a kapura, nem egy kapufat rugtak ellenunk, ehhez kepest, nem hogy nem kaptunk ki egyik meccsen sem, hanem kettot nyertunk is.
mutass meg egy csoportelso csapatot is, ami a ket kozvetlen vetelytarsa ellen nem kapott ki egyszer mikozben ilyen szinten alarendelt szerepet jatszott. a szamok nem hazudnak. erre mondom azt, hogy ilyen selejtezo sorozatunk meg biztosan nem lesz. alapvetoen ebbol a 3 meccsbol maximum 2 de inkabb 1 pontot kellett volna hoznunk a jatek kepe alapjan, csak ezt kb mki elfelejti mar.
csebi
Mindhárom meccsen kb minusz fel volt az xg.
Tegnap es Litvaniaban nekunk plusz masfel ha jol emlekszem.
Most akkor hogy van, hogy mindket esetben nekunk van makunk?
gabokocka
igen, es altalaban nagy mintaban nezve, akinek plusz fel xg-je van az altalaban megnyeri a meccset egy gollal, de foleg nagyon ritkan kap ki. ehhez kepest mi veretlenek maradtunk ezeken a meccseken. raadasul a jatek kepe alapjan mindharom meccsen alul maradtunk.
raadasul eleg erdekes teny az is, hogy a szerbek ellen egy pontot sem vesztettunk mig a litvan, bolgar parosnal ott hagytunk 4 pontot, ez is mutatja, hogy alapvetoen az a ket (sztem boven szerencses) szerb gyozelem dontotte el a kijutasunkat.
az is latszik, hogy meg van abban tanulnivalonk, hogy a bottom csapatok ellen idegenben is megszokasbol hozzuk a meccseket, most sem sikerult, ahogy mar nagyon regen jott ez is ossze egy selejtezosorozatban.
a masodik bolgar meccsrol irtam azt, hogy a jatek kepe es statisztikak alapjan nyernunk kellett volna siman ehhez kepest a vegen szerencse is kellett az ikszhez. de ezert az ikszert es ezert a szerencseert boven megdolgoztunk mig a masik 3 meccsrol ezt nem lehet elmondani.

en realisan azt latom, hogy Rossi adott egy nagyon jo alaptaktikat egy kb szuletesem ota levo legjobb keretnek, ami azonban szuk. ehhez parosult egy szerencse is tobb meccsen, ami jo, hogy ez foleg a kozvetlen ket rivalis ellen jott. de, amit regota mondok, hogy nagyon komoly gondjaink lesznek, amint Orban visszavonul, es rajta kivul van 2-3 kulcs jatekos (Szoboszlai, Sallai pl), akik nelkul komolyan esik a jatekunk szinvonala.
csebi
sztem a lehetősebb keret az elmúlt 30 évben egervárinak állt rendelkezésre, ott volt 5 top bajnokságos kezdő játékosunk + anderlecht, psv, zenit szintű klubbokban tolták a többiek. az a kerettel nagyobb bravúr volt nem kijutni sehova mint igen...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Everton -10 pont
10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
A mákfaktor nem csak ma volt meg, hanem Szerbiában, Montenegróban és Litvániában is, szerencsére. Nagyon kiváncsi vagyok majd, milyen VB-selejtező csoportunk lesz.
EB-jegyekről mit tudni? Állítólag az első körös sorsolás már meg is volt, több mint 1 millió jelentkező, én miért nem tudtam róla? 😃
JC6 - a zsidó
Ma milyen mákfaktorrol beszelsz, a meccs kepe alapjan kb 2 gollal kellett volna nyerjunk.
Illetve neked minek jegy, legutobb kozolted nem akarsz kimenni mert szar elmeny volt.
Inkabb olyan menjen aki elvezi.
gabokocka
Nézd én makrol az egész selejtező sorozatról beszéltem, a két szerb meg a Montenegro meccsből h hoztunk 7 pontot nulla helyett az volt.

Ma alapvetően mi dominaltunk, megérdemelt lett volna a győzelmünk
DE egy 98. Perces ongollal ikszelni az mégis valahol szerencse kérdése már nalam.
csebi
Ez azért brutális túlzás
davemayer
miert is brutalis tulzas? nezd meg a meccsek jatekkepet vagy az xg-ket:
0.81 v 0.21; 2.13 vs 1.48; 0.86 vs 1.29. mindharom meccsen alarendelt szerepet jatszottunk, kevesbe voltunk veszelyesek a kapura, nem egy kapufat rugtak ellenunk, ehhez kepest, nem hogy nem kaptunk ki egyik meccsen sem, hanem kettot nyertunk is.
mutass meg egy csoportelso csapatot is, ami a ket kozvetlen vetelytarsa ellen nem kapott ki egyszer mikozben ilyen szinten alarendelt szerepet jatszott. a szamok nem hazudnak. erre mondom azt, hogy ilyen selejtezo sorozatunk meg biztosan nem lesz. alapvetoen ebbol a 3 meccsbol maximum 2 de inkabb 1 pontot kellett volna hoznunk a jatek kepe alapjan, csak ezt kb mki elfelejti mar.
csebi
Mindhárom meccsen kb minusz fel volt az xg.
Tegnap es Litvaniaban nekunk plusz masfel ha jol emlekszem.
Most akkor hogy van, hogy mindket esetben nekunk van makunk?
gabokocka
igen, es altalaban nagy mintaban nezve, akinek plusz fel xg-je van az altalaban megnyeri a meccset egy gollal, de foleg nagyon ritkan kap ki. ehhez kepest mi veretlenek maradtunk ezeken a meccseken. raadasul a jatek kepe alapjan mindharom meccsen alul maradtunk.
raadasul eleg erdekes teny az is, hogy a szerbek ellen egy pontot sem vesztettunk mig a litvan, bolgar parosnal ott hagytunk 4 pontot, ez is mutatja, hogy alapvetoen az a ket (sztem boven szerencses) szerb gyozelem dontotte el a kijutasunkat.
az is latszik, hogy meg van abban tanulnivalonk, hogy a bottom csapatok ellen idegenben is megszokasbol hozzuk a meccseket, most sem sikerult, ahogy mar nagyon regen jott ez is ossze egy selejtezosorozatban.
a masodik bolgar meccsrol irtam azt, hogy a jatek kepe es statisztikak alapjan nyernunk kellett volna siman ehhez kepest a vegen szerencse is kellett az ikszhez. de ezert az ikszert es ezert a szerencseert boven megdolgoztunk mig a masik 3 meccsrol ezt nem lehet elmondani.

en realisan azt latom, hogy Rossi adott egy nagyon jo alaptaktikat egy kb szuletesem ota levo legjobb keretnek, ami azonban szuk. ehhez parosult egy szerencse is tobb meccsen, ami jo, hogy ez foleg a kozvetlen ket rivalis ellen jott. de, amit regota mondok, hogy nagyon komoly gondjaink lesznek, amint Orban visszavonul, es rajta kivul van 2-3 kulcs jatekos (Szoboszlai, Sallai pl), akik nelkul komolyan esik a jatekunk szinvonala.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
10 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 731
Éjszaka meg cumizott Argentína és Brazília is, jó kis sorozat lesz 😃