Soccer
41 feliratkozó
több mint 13 éve
és megkérdezted, hogy miért tartalak parasztnak? 😀addig is ugy erzed legalabb h torodik veled valaki.Fakenem, inkább a te böffentésedre voltam kíváncsi. Amadeus91ki az a Gyömbér Gábor?Amadeus91fogod bazdmeg, beirod a googlebe a nevet es rola szolo cikkeknek tucatjaiban duskalhatsz. erre gondoltal mar, ahelyett h faszsagokat kerdezgetsz ?Fake
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
addig is ugy erzed legalabb h torodik veled valaki.nem, inkább a te böffentésedre voltam kíváncsi. Amadeus91ki az a Gyömbér Gábor?Amadeus91fogod bazdmeg, beirod a googlebe a nevet es rola szolo cikkeknek tucatjaiban duskalhatsz. erre gondoltal mar, ahelyett h faszsagokat kerdezgetsz ?Fake
több mint 13 éve
nem, inkább a te böffentésedre voltam kíváncsi.ki az a Gyömbér Gábor?Amadeus91fogod bazdmeg, beirod a googlebe a nevet es rola szolo cikkeknek tucatjaiban duskalhatsz. erre gondoltal mar, ahelyett h faszsagokat kerdezgetsz ?Fake
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ki az a Gyömbér Gábor?Amadeus91fogod bazdmeg, beirod a googlebe a nevet es rola szolo cikkeknek tucatjaiban duskalhatsz. erre gondoltal mar, ahelyett h faszsagokat kerdezgetsz ?
több mint 13 éve
ki az a Gyömbér Gábor?
több mint 13 éve
kint volt szombaton a szvesén, 4-1-re lenyomtuk a putnokot, lisztes k*rva jól játszott... őt kéne reaktiválni 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Lehet, hogy Huszti top3 meg faszom, de a válogatottban én még nem láttam jól játszani. De még közepesen sem.Bazzani

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
legalább bödét hívná be, az még magyarázható volna, mert kevés azon nb1-es magyar playernek aki tud is focizni... gyömbér 😀😀😀 ez kurvajó 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
áhhhhh 😀😀😀😀DDDDD , fuckyeee... lassan nincs lejjebb 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Gyömbér baszki? Ez most komoly?
több mint 13 éve
Lehet, hogy Huszti top3 meg faszom, de a válogatottban én még nem láttam jól játszani. De még közepesen sem.
több mint 13 éve
nemfog, ő kirekesztette magát a levelével. vass ádi meg a nyilatkozatával a bundás szerb U meccs után ( többen is kerettagok onnan ) tőzsér meg azzal h szar futballista....Jaj hagyjuk már ezt a bullshitet. Nagy Lacinál is előtték akkor sem volt semmi. Klubcsapatokban is olyanokkal játszanak akit éppen nem kedvelnek. Profi sportról beszélünk, ha Huszti a legjobb de top3as játékos Mo-n akkor igen is kerüljön be.TocaA korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.papíron egyértelmű, de illene végre megérteni, hogy a válogatott nem arról szól, hogy berakom a kezdőbe a 11 legjobb játékost, a szövkapnak a csapatkémiára kell helyeznie a legnagyobb hangsúlyt, a taktika összecsiszolására úgy sincs esély
– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.JC6
jjncaa
valahol mondjuk érthető h szerethető s. nyomja az erkölcsös faszagyereket, kár h mióta gerának tényleg csinadrattával ment ki nyalizni már nem komolyan vehető... példa erre h a nyomásnak engedve behívta tőzsért, berakta mellé a hót gyökér sándor gyurit, majd ráfogta h szar volt... 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Jaj hagyjuk már ezt a bullshitet. Nagy Lacinál is előtték akkor sem volt semmi. Klubcsapatokban is olyanokkal játszanak akit éppen nem kedvelnek. Profi sportról beszélünk, ha Huszti a legjobb de top3as játékos Mo-n akkor igen is kerüljön be.A korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.papíron egyértelmű, de illene végre megérteni, hogy a válogatott nem arról szól, hogy berakom a kezdőbe a 11 legjobb játékost, a szövkapnak a csapatkémiára kell helyeznie a legnagyobb hangsúlyt, a taktika összecsiszolására úgy sincs esély
– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.JC6
jjncaa
több mint 13 éve
nem. De agresszívebb, erőszakosabb, hajtós játékos. Üde színfolt lenne a töketlenek közt.jajj istenem, mindig az a jobb, aki nem játszik...jjncaaHusztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.Schleckakármikor Husztit választanám. Amadeus91
több mint 13 éve
Husztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.SchleckDzsudzsinak voltak anno a PSV-ben jó meccsei mikor átküldték 1 félidőre / 15 percre a jobb oldalra, persze attól még az kérdés h 90 percen keresztül tudna-e a túloldalt focizni

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
jajj istenem, mindig az a jobb, aki nem játszik...Husztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.Schleckakármikor Husztit választanám. Amadeus91

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Husztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.Schleckakármikor Husztit választanám.
több mint 13 éve
Husztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A 11 legjobb játékos talán majd megtanulja a csapat érdekeit szem előtt tartva azt, hogy csak együtt lehetnek sikeresek. Taktikáról beszélni meg hülyeség.
Szar csapattól ne várjon senki jó, szép és eredményes játékot.
Amíg a csókosok fognak játszani, addig semmi esélyünk. Szerintem Husztit egyik játékos sem utálja, ellenben a szövkappal és pár haverjával.
több mint 13 éve
Szerethető csapat. (Dárdai Pali ezúttal is jót mondott)A korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.papíron egyértelmű, de illene végre megérteni, hogy a válogatott nem arról szól, hogy berakom a kezdőbe a 11 legjobb játékost, a szövkapnak a csapatkémiára kell helyeznie a legnagyobb hangsúlyt, a taktika összecsiszolására úgy sincs esély
– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.JC6
nyilván én is szeretném látni Husztit még címeres mezben, de ha a keret többi húzóneve neheztel rá, rosszabb esetben utálják őt, akkor többet árt a beválogatása, mint használ...
az Út Rióba filmet meg azért is elkezdeni forgatni, mert mellé nem lehet nyúlni vele: ha a kvalifikáció nem is jön össze, érvényes repjeggyel kiutazni attól még ugyanúgy lehet 😊jjncaa
több mint 13 éve
A korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.papíron egyértelmű, de illene végre megérteni, hogy a válogatott nem arról szól, hogy berakom a kezdőbe a 11 legjobb játékost, a szövkapnak a csapatkémiára kell helyeznie a legnagyobb hangsúlyt, a taktika összecsiszolására úgy sincs esély
– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.JC6
nyilván én is szeretném látni Husztit még címeres mezben, de ha a keret többi húzóneve neheztel rá, rosszabb esetben utálják őt, akkor többet árt a beválogatása, mint használ...
az Út Rióba filmet meg azért is érdemes elkezdeni forgatni, mert mellé nem lehet nyúlni vele: ha a kvalifikáció nem is jön össze, érvényes repjeggyel kiutazni attól még ugyanúgy lehet 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.
több mint 13 éve
Remélem még nem volt. Filmsztárok lesznek a lelkeim. Csak nehogy ez is olyan jó vígjáték legyen mint az Üvegtigris 😂 borsonline.hu/20120905_filmsztarok_lesznek_dzsudzsak_balazsek

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Részletkérdés, de ahogy emlékszem a külföldi igazolásokra közel sem költöttünk annyit mint a magyar játékosokra 😀Amúgy úgy tudom Csányi sem most kezdte a vidi meccseinek látogatását 😊
A MOL már jó rég támogatja a sportot. Ugye Baumgartner, Szávay, Talmácsi pl. Esetükben nem igazán hallottam, hogy milyen szemétség, pedig mind mind kidobott pénz volt, ráadásul több mint amit mi kaptunk. Mégis mindenki akkor háborodott fel, mikor kiszállt mögülük. Nálunk meg amikor beszállt. Pedig ha valaki túlteszi magát Orbánon, akkor észreveheti, hogy bőven van ráció abban, hogy beszálltak. Mondjuk pl. a csőd után 2 évvel egy "tréfás" 2. és egy 1. hely. Fidesz nélkül.
Mindegy. Kár, hogy Orbán megjelent, és így már semmi más nem érdekel senkit, és nem fog akkor sem, ha továbbra is ilyen szép ívben haladunk felfelé.
több mint 13 éve
Hát aki anno 6 gólt rúgott egy bajnoki meccsen. 😀 Asszem 9-0-ra nyertek, nem tudom milyen meccs volt, csak az, hogy 6-ot rúgott. 😀www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/belga-sztarcsatart-igazolhat-az-ujpest-2170513Sonck bakker, ez mekkora 😀
Bazzáék sem akarnak kiesniAmadeus91
Az általam utoljára használt (2005) Fifa játékban neki meg volt csinálva az arcképe, akkoriban ez csak a legnagyobb csillagoknak járt ám ki 😀Höri
