Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
ki az a Gyömbér Gábor?Amadeus91
fogod bazdmeg, beirod a googlebe a nevet es rola szolo cikkeknek tucatjaiban duskalhatsz. erre gondoltal mar, ahelyett h faszsagokat kerdezgetsz ?Fake
nem, inkább a te böffentésedre voltam kíváncsi. Amadeus91
addig is ugy erzed legalabb h torodik veled valaki.Fake
és megkérdezted, hogy miért tartalak parasztnak? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ki az a Gyömbér Gábor?Amadeus91
fogod bazdmeg, beirod a googlebe a nevet es rola szolo cikkeknek tucatjaiban duskalhatsz. erre gondoltal mar, ahelyett h faszsagokat kerdezgetsz ?Fake
nem, inkább a te böffentésedre voltam kíváncsi. Amadeus91
addig is ugy erzed legalabb h torodik veled valaki.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
ki az a Gyömbér Gábor?Amadeus91
fogod bazdmeg, beirod a googlebe a nevet es rola szolo cikkeknek tucatjaiban duskalhatsz. erre gondoltal mar, ahelyett h faszsagokat kerdezgetsz ?Fake
nem, inkább a te böffentésedre voltam kíváncsi.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ki az a Gyömbér Gábor?Amadeus91
fogod bazdmeg, beirod a googlebe a nevet es rola szolo cikkeknek tucatjaiban duskalhatsz. erre gondoltal mar, ahelyett h faszsagokat kerdezgetsz ?
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
ki az a Gyömbér Gábor?
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
kint volt szombaton a szvesén, 4-1-re lenyomtuk a putnokot, lisztes k*rva jól játszott... őt kéne reaktiválni 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Lehet, hogy Huszti top3 meg faszom, de a válogatottban én még nem láttam jól játszani. De még közepesen sem.Bazzani


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
legalább bödét hívná be, az még magyarázható volna, mert kevés azon nb1-es magyar playernek aki tud is focizni... gyömbér 😀😀😀 ez kurvajó 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
áhhhhh 😀😀😀😀DDDDD , fuckyeee... lassan nincs lejjebb 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Gyömbér baszki? Ez most komoly?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Lehet, hogy Huszti top3 meg faszom, de a válogatottban én még nem láttam jól játszani. De még közepesen sem.

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
A korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.

– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.JC6
papíron egyértelmű, de illene végre megérteni, hogy a válogatott nem arról szól, hogy berakom a kezdőbe a 11 legjobb játékost, a szövkapnak a csapatkémiára kell helyeznie a legnagyobb hangsúlyt, a taktika összecsiszolására úgy sincs esély

jjncaa
Jaj hagyjuk már ezt a bullshitet. Nagy Lacinál is előtték akkor sem volt semmi. Klubcsapatokban is olyanokkal játszanak akit éppen nem kedvelnek. Profi sportról beszélünk, ha Huszti a legjobb de top3as játékos Mo-n akkor igen is kerüljön be.Toca
nemfog, ő kirekesztette magát a levelével. vass ádi meg a nyilatkozatával a bundás szerb U meccs után ( többen is kerettagok onnan ) tőzsér meg azzal h szar futballista....

valahol mondjuk érthető h szerethető s. nyomja az erkölcsös faszagyereket, kár h mióta gerának tényleg csinadrattával ment ki nyalizni már nem komolyan vehető... példa erre h a nyomásnak engedve behívta tőzsért, berakta mellé a hót gyökér sándor gyurit, majd ráfogta h szar volt... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
A korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.

– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.JC6
papíron egyértelmű, de illene végre megérteni, hogy a válogatott nem arról szól, hogy berakom a kezdőbe a 11 legjobb játékost, a szövkapnak a csapatkémiára kell helyeznie a legnagyobb hangsúlyt, a taktika összecsiszolására úgy sincs esély

jjncaa
Jaj hagyjuk már ezt a bullshitet. Nagy Lacinál is előtték akkor sem volt semmi. Klubcsapatokban is olyanokkal játszanak akit éppen nem kedvelnek. Profi sportról beszélünk, ha Huszti a legjobb de top3as játékos Mo-n akkor igen is kerüljön be.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Husztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.Schleck
akármikor Husztit választanám. Amadeus91
jajj istenem, mindig az a jobb, aki nem játszik...jjncaa
nem. De agresszívebb, erőszakosabb, hajtós játékos. Üde színfolt lenne a töketlenek közt.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Husztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.Schleck
Dzsudzsinak voltak anno a PSV-ben jó meccsei mikor átküldték 1 félidőre / 15 percre a jobb oldalra, persze attól még az kérdés h 90 percen keresztül tudna-e a túloldalt focizni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
Husztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.Schleck
akármikor Husztit választanám. Amadeus91
jajj istenem, mindig az a jobb, aki nem játszik...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Husztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.Schleck
akármikor Husztit választanám.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Husztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A 11 legjobb játékos talán majd megtanulja a csapat érdekeit szem előtt tartva azt, hogy csak együtt lehetnek sikeresek.
Taktikáról beszélni meg hülyeség.

Szar csapattól ne várjon senki jó, szép és eredményes játékot.
Amíg a csókosok fognak játszani, addig semmi esélyünk. Szerintem Husztit egyik játékos sem utálja, ellenben a szövkappal és pár haverjával.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
A korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.

– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.JC6
papíron egyértelmű, de illene végre megérteni, hogy a válogatott nem arról szól, hogy berakom a kezdőbe a 11 legjobb játékost, a szövkapnak a csapatkémiára kell helyeznie a legnagyobb hangsúlyt, a taktika összecsiszolására úgy sincs esély

nyilván én is szeretném látni Husztit még címeres mezben, de ha a keret többi húzóneve neheztel rá, rosszabb esetben utálják őt, akkor többet árt a beválogatása, mint használ...

az Út Rióba filmet meg azért is elkezdeni forgatni, mert mellé nem lehet nyúlni vele: ha a kvalifikáció nem is jön össze, érvényes repjeggyel kiutazni attól még ugyanúgy lehet 😊jjncaa
Szerethető csapat. (Dárdai Pali ezúttal is jót mondott)
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
A korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.

– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.JC6
papíron egyértelmű, de illene végre megérteni, hogy a válogatott nem arról szól, hogy berakom a kezdőbe a 11 legjobb játékost, a szövkapnak a csapatkémiára kell helyeznie a legnagyobb hangsúlyt, a taktika összecsiszolására úgy sincs esély

nyilván én is szeretném látni Husztit még címeres mezben, de ha a keret többi húzóneve neheztel rá, rosszabb esetben utálják őt, akkor többet árt a beválogatása, mint használ...

az Út Rióba filmet meg azért is érdemes elkezdeni forgatni, mert mellé nem lehet nyúlni vele: ha a kvalifikáció nem is jön össze, érvényes repjeggyel kiutazni attól még ugyanúgy lehet 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.

– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Remélem még nem volt. Filmsztárok lesznek a lelkeim. Csak nehogy ez is olyan jó vígjáték legyen mint az Üvegtigris 😂

 borsonline.hu/20120905_filmsztarok_lesznek_dzsudzsak_balazsek


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Részletkérdés, de ahogy emlékszem a külföldi igazolásokra közel sem költöttünk annyit mint a magyar játékosokra 😀

Amúgy úgy tudom Csányi sem most kezdte a vidi meccseinek látogatását 😊

A MOL már jó rég támogatja a sportot. Ugye Baumgartner, Szávay, Talmácsi pl. Esetükben nem igazán hallottam, hogy milyen szemétség, pedig mind mind kidobott pénz volt, ráadásul több mint amit mi kaptunk. Mégis mindenki akkor háborodott fel, mikor kiszállt mögülük. Nálunk meg amikor beszállt. Pedig ha valaki túlteszi magát Orbánon, akkor észreveheti, hogy bőven van ráció abban, hogy beszálltak. Mondjuk pl. a csőd után 2 évvel egy "tréfás" 2. és egy 1. hely. Fidesz nélkül.

Mindegy. Kár, hogy Orbán megjelent, és így már semmi más nem érdekel senkit, és nem fog akkor sem, ha továbbra is ilyen szép ívben haladunk felfelé.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/belga-sztarcsatart-igazolhat-az-ujpest-2170513

Bazzáék sem akarnak kiesniAmadeus91
Sonck bakker, ez mekkora 😀

Az általam utoljára használt (2005) Fifa játékban neki meg volt csinálva az arcképe, akkoriban ez csak a legnagyobb csillagoknak járt ám ki 😀Höri
Hát aki anno 6 gólt rúgott egy bajnoki meccsen. 😀 Asszem 9-0-ra nyertek, nem tudom milyen meccs volt, csak az, hogy 6-ot rúgott. 😀