Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Tudod mi a szép? 😊 Orbán tulajdonképpen nagyon szépen megoldotta. Sikerült elültetnie a gondolatot az emberekben, hogy ő csinálta. Miatta van ott a vidi, ahol. Senki nem jön azzal, hogy Garancsi mit csinált. Mindenki azzal jön, hogy Orbán így meg Orbán úgy. Igen, ő elment díszbuziskodni és aratni a babért valami után amit nem csinált meg. A sok birka pedig benyalja az egészet 😊

És te sem vagy kivétel 😉 Te a nagy összefogást dícsérted, ami milyen jó, ha már milliárdosok nincsenek. Ezt a klubot Garancsi tette olyanná amilyen az ő pénzével. Az összefogást Orbán találta ki, a nép meg elhitte 😊

Az MLSZ elnök csúnya amúgy abszolút. Csak miután hosszú-hosszú éveken át néztem végig, ahogy a kis esélytelen csapatunk ellen fújnak meccsről meccsre, ahogy akár bajnoki címeket vesznek el tőlünk mert kell épp a fradinak, újpestnek (ja nem, nekik majd csak jövőre), a lokinak, akárkinek, hát nem tud érdekelni, ha végre nem a fasz rossz végén vagyunk...fetomy
Najó, de azért ekkora költekezést egyedül nem tudott volna továbbra is Garancsi véghezvinni szerintem. Szóval ehhez a "szintlépéshez" a díszmagyarkodás mellett kellettek a haverjainak a pénzei is. Akkor maradt volna kb a magyar szintü sikerek. Sousa, és 10 külföldi nélkül szerintem. Erre értettem hogy ez a része kellett pluszban hozzá, és emiatt nem egészen nyaltam be a nagy népbutítást úgy érzem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én nem nyaltam be, csak idegesít, hogy ott feszít 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tudod mi a szép? 😊 Orbán tulajdonképpen nagyon szépen megoldotta. Sikerült elültetnie a gondolatot az emberekben, hogy ő csinálta. Miatta van ott a vidi, ahol. Senki nem jön azzal, hogy Garancsi mit csinált. Mindenki azzal jön, hogy Orbán így meg Orbán úgy. Igen, ő elment díszbuziskodni és aratni a babért valami után amit nem csinált meg. A sok birka pedig benyalja az egészet 😊

És te sem vagy kivétel 😉 Te a nagy összefogást dícsérted, ami milyen jó, ha már milliárdosok nincsenek. Ezt a klubot Garancsi tette olyanná amilyen az ő pénzével. Az összefogást Orbán találta ki, a nép meg elhitte 😊

Az MLSZ elnök csúnya amúgy abszolút. Csak miután hosszú-hosszú éveken át néztem végig, ahogy a kis esélytelen csapatunk ellen fújnak meccsről meccsre, ahogy akár bajnoki címeket vesznek el tőlünk mert kell épp a fradinak, újpestnek (ja nem, nekik majd csak jövőre), a lokinak, akárkinek, hát nem tud érdekelni, ha végre nem a fasz rossz végén vagyunk...
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
....zavi27
Hagyjuk már ezt az állam adja a pénzt dolgot... Jó a MOL ad mint támogató, mert bennünk láttak fantáziát. És miért? Orbán miatt? Akkor eddig miért nem? Orbán amióta az eszemet tudom kijár a meccsekre, és volt már kormányon is, mégse kaptuk meg azt a húdenagy állami lóvét, sőt lényegében csődbe is mentünk. És Orbán mentett meg? Lófaszt.

Jöttek Garancsiék és a béka segge alól, kurva nagy adósságból húzták ki a csapatot. Annyira szarul álltunk, hogy a Videoton cég nem akart szponzor lenni (ugye nem is így hívtak minket). Ja és persze a város, ami miatt viszont max a fehérváriak panaszkodhatnának, hogy elveszik innen a pénzt.

A szarból felépítettek egy olyan klubot, ami megteheti, hogy azt igazol akit akar, annyit fizet neki amennyit akar, mert a tudatos, jövőre tervező és okosan építkező klubvezetés elérte, hogy a szponzorok is fektetnek a klubba. Hozzátenném mindezt 2,5 év alatt...

Lehet, hogy túl komolyan veszem (biztos), de miután évekig csak lopták ki a klubból a pénzt, személy szerint nagyon nagyra becsülöm azokat akik mindezt úgy helyrehozták, sőt! előrébb vagyunk mint bárki az nb1ben. És kurvára igazságtalan, hogy mindezzel senki nem foglalkozik, mert kormányra került a fidesz, Orbán rájött, hogy nagy reklámérték minden nap a vidiről pofázni, és persze beszállt a MOL, és így szarba az egésszel, állami pénzből vagyunk ott ahol...

Csak hogy tiszta legyen:

- 2007 végén a csőd szélén álló klubot megvette Garancsi.
- másfél évvel később a 2008-2009es szezonban, miután visszaszerezte a Videotont névszponzornak (és persze több más befektetőt), 1 ponton bukta el a csapat a bajnoki címet (emlékeztek a zárómeccsre? Győr-Vidi 1-0, ahol a 93. percben Polonkai rálőtte, a spori lefújta a meccset, miközben a labda a kapuban landolt, így nem került sor a bajnoki döntőre)
- a következő szezonban a vidi történetének első bajnoki címét szerezte meg magabiztos előnnyel.

2010 nyarára tehát Garancsi 2 és fél év alatt csődből kishíján 2 bajnoki címig vitte a vidit. Eddigre már szívesen jöttek ide jó játékosok, és tudtunk is igazolni akit csak akartunk.
Ez alatt az idő alatt -3 millió eurós átigazolási egyenlegünk volt.

MAJD EZUTÁN:
Kormányra került Orbán és megjött a MOL. Garancsi 3. teljes szezonjában az első fél évben mindenki temetett, mert építkezni kellett, a szezon második felében, tehát ismét igen gyorsan nekünk lett igazunk, mert nagyon jó tavaszt zártunk, igaz sajnos kevés volt, így Garancsi 3 szezonos mérlege kettő 2. és egy 1. hely.
A MOL és Orbán érkezése óta az átigazolási egyenleg -2.5 millió euró.

Nagyon jó, hogy itt van a MOL, de nélküle se volt az ég világon semmi anyagi gondunk és semmi közük ahhoz, hogy történetünk legszebb időszakát élhetjük.

😊fetomy
Lentebb abszolút elismertem és bedícsértem az évek óta tartó tudatos építkezést, amit Garancsi és csapata véghezvitt, és leírtam, hogy ezt csk így lehet. Ami a gáz benne picit, hogy utána jöttek oda a Viktorék és díszpáholya a sikerben sütkérezni, és előadni, hogy ő évtizedek óta Vidi drukker (előtte volt már Fradi, Vasas, Újpest pl.) És így jöttek miatta is az állami támogatók mosmár (nem feltétlen maguktól, ahnem mert most Viktor kiadta az ukázt), amire írtam, hogy azok is csak most lettek ekkora magyar foci, és azon belül Vidi drukkerek. Az meg hgy az MLSZ elnöke is ott tapsikol és nyíltan drukkol szintén gáz (biztos ő is 20 éve Vidi drukker...), persze Viktor jó haverja ő is. De megértem, és tökjó lehet most, emlékszem mennyire nagy gázok voltak évtizeden át a Vidinél, meg gáz tulajok. Szerintem csak ez az uccsó években rátelepedett, szavazatokért nyalizó Viktor vonulat bánja sokak szemét, nem az előtte szépen anyagilag, szakmailag felépített klub.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetamás barátom, ez tetszik. de Vitya lassan többet foglalkozik a Vidivel, mint az országgal...JC6
Többet beszél róla persze. Mert a vidinél éppen az ment végbe ami az országban kellene. Ezer éve jár meccsre, reklámozta is mindig, de most különösen kell, mert a vidi jelenleg egy eléggé jó példa arra, hogyan kell a béka segge alól feltörni. Hogyan kell egy szétlopott, szétzilált valamit újra felépíteni. És reklámoznia kell magát a vidivel, mintha legalább részben, de minél nagyobban neki köszönhető ez. Csak szegény arra nem jött még rá, hogy az emberekből nem azt váltja ki, hogy ez az Orbán gyerek ért ehhez, hanem azt, hogy az állam pénzét, ami amúgysem létező dolog a vidire költötte.

Megértem egyébként, hogy ezt váltja ki abból, aki nem volt itt az elmúlt években, plusz jó alapot ad azoknak, akik nem is hajlandóak megismerni a valóságot arra, hogy ezzel fikázzanak. Ezért próbáltam rávilágítani arra, hogy ő itt csak le akarja aratni mások munkájának, pénzének a gyümölcsét. A kronológián ez tökéletesen látszik is, de azért tisztában vagyok vele, hogy az emberek java részének nem fog eljutni az agyacskájáig... 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Én azért nagy vonalakban végigkövettem az útját és kirívóan soha nem volt rossz. A nála sokkal rosszabb Castellini például maradt a keretben. Pechére a posztján idieglenesen játszó Costa kurva jó most + érkezett ugye Simon Poulsen.
Amúgy ez a Vicenza csak a Lecce kizárása miatt maradhatott a B-ben és kapott 10 extra napot az erősítésre.

több mint 13 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks LSU Tigers 1 059
Laczkó állítólag Vicenza (Serie B).Bazzani
Ő is nagy karriert futott be olaszországban....
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
fetamás barátom, ez tetszik. de Vitya lassan többet foglalkozik a Vidivel, mint az országgal...JC6
Kizárólag szurkolói szinten.apeszos
ja mert az országnak is drukkol hogy magától javuljanak a gondok amiket ő okozott? Ez is egy felfogás 😀

Közben az MTK KÜLFÖLDRŐL igazolt, ti meg itt vidiztek, meg portoztok. Ejnye 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
fetamás barátom, ez tetszik. de Vitya lassan többet foglalkozik a Vidivel, mint az országgal...JC6
Kizárólag szurkolói szinten.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fetamás barátom, ez tetszik. de Vitya lassan többet foglalkozik a Vidivel, mint az országgal...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Laczkó állítólag Vicenza (Serie B).

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
 a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/301259_417303011661953_1117897125_n.jpggabtsi
nem witselnek az biztos...Habi
Amadeus91
áhh ezt nem értem. németül nincs? 😊Habi
sorsközösséget vállalok veletek.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
 a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/301259_417303011661953_1117897125_n.jpggabtsi
nem witselnek az biztos...Habi
Amadeus91
áhh ezt nem értem. németül nincs? 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
 a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/301259_417303011661953_1117897125_n.jpggabtsi
nem witselnek az biztos...Habi
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
 a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/301259_417303011661953_1117897125_n.jpggabtsi
nem witselnek az biztos...


JT Daniels fan
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Owen - Stoke City
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
....zavi27
Hagyjuk már ezt az állam adja a pénzt dolgot... Jó a MOL ad mint támogató, mert bennünk láttak fantáziát. És miért? Orbán miatt? Akkor eddig miért nem? Orbán amióta az eszemet tudom kijár a meccsekre, és volt már kormányon is, mégse kaptuk meg azt a húdenagy állami lóvét, sőt lényegében csődbe is mentünk. És Orbán mentett meg? Lófaszt.

Jöttek Garancsiék és a béka segge alól, kurva nagy adósságból húzták ki a csapatot. Annyira szarul álltunk, hogy a Videoton cég nem akart szponzor lenni (ugye nem is így hívtak minket). Ja és persze a város, ami miatt viszont max a fehérváriak panaszkodhatnának, hogy elveszik innen a pénzt.

A szarból felépítettek egy olyan klubot, ami megteheti, hogy azt igazol akit akar, annyit fizet neki amennyit akar, mert a tudatos, jövőre tervező és okosan építkező klubvezetés elérte, hogy a szponzorok is fektetnek a klubba. Hozzátenném mindezt 2,5 év alatt...

Lehet, hogy túl komolyan veszem (biztos), de miután évekig csak lopták ki a klubból a pénzt, személy szerint nagyon nagyra becsülöm azokat akik mindezt úgy helyrehozták, sőt! előrébb vagyunk mint bárki az nb1ben. És kurvára igazságtalan, hogy mindezzel senki nem foglalkozik, mert kormányra került a fidesz, Orbán rájött, hogy nagy reklámérték minden nap a vidiről pofázni, és persze beszállt a MOL, és így szarba az egésszel, állami pénzből vagyunk ott ahol...

Csak hogy tiszta legyen:

- 2007 végén a csőd szélén álló klubot megvette Garancsi.
- másfél évvel később a 2008-2009es szezonban, miután visszaszerezte a Videotont névszponzornak (és persze több más befektetőt), 1 ponton bukta el a csapat a bajnoki címet (emlékeztek a zárómeccsre? Győr-Vidi 1-0, ahol a 93. percben Polonkai rálőtte, a spori lefújta a meccset, miközben a labda a kapuban landolt, így nem került sor a bajnoki döntőre)
- a következő szezonban a vidi történetének első bajnoki címét szerezte meg magabiztos előnnyel.

2010 nyarára tehát Garancsi 2 és fél év alatt csődből kishíján 2 bajnoki címig vitte a vidit. Eddigre már szívesen jöttek ide jó játékosok, és tudtunk is igazolni akit csak akartunk.
Ez alatt az idő alatt -3 millió eurós átigazolási egyenlegünk volt.

MAJD EZUTÁN:
Kormányra került Orbán és megjött a MOL. Garancsi 3. teljes szezonjában az első fél évben mindenki temetett, mert építkezni kellett, a szezon második felében, tehát ismét igen gyorsan nekünk lett igazunk, mert nagyon jó tavaszt zártunk, igaz sajnos kevés volt, így Garancsi 3 szezonos mérlege kettő 2. és egy 1. hely.
A MOL és Orbán érkezése óta az átigazolási egyenleg -2.5 millió euró.

Nagyon jó, hogy itt van a MOL, de nélküle se volt az ég világon semmi anyagi gondunk és semmi közük ahhoz, hogy történetünk legszebb időszakát élhetjük.

😊
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
remélem én is h megjelenünk a támadóharmadban.... ez fogyatékos komolyan 😀

 sport365.hu/videok,videok,sport365-tv-andorra-ellen-pihenhet-nehany-kulcsjatekos-egervari,34101



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
 a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/301259_417303011661953_1117897125_n.jpggabtsi
valamit nagyon tudnak.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/301259_417303011661953_1117897125_n.jpg

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
En nagyon fogok orulni ha osszejon, kell meg egy normalis csatar elore, tobbi erosites nem volt rossz. Termeszetesen ebbol kell fozni, nem mindenkinek az allam, a Mol es a hozza tartozo siserehad vasarolnak jatekosokat😊zavi27
Miért, kinek vásárolnak ezek játékosokat? 😊fetomy
Mondjuk le a kalappal a Vidi elott amit veghezvittek, felertek mostanra, gratula! ha maskepp nem megy akkor ilyen koncentralt osszefogassal kell, itteni mas korulottunk levo orszagokban is milliardosok oldjak ezt meg, ha nalunk nem akarnak ezek mozdulni, akkor vegulis ilyen osszefogassal el lehet jutni ilyen szintre alapos munkaval. Persze kicsit ez igy gaz a tobbi csapatnak,de hat ez van.Az egesz csutortoki meccs millio, kozeg, hangulat, jatek tenyleg egy europai kozepcsapata szintje volt minden szempontbol.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/belga-sztarcsatart-igazolhat-az-ujpest-2170513

Bazzáék sem akarnak kiesniAmadeus91
Sonck bakker, ez mekkora 😀

Az általam utoljára használt (2005) Fifa játékban neki meg volt csinálva az arcképe, akkoriban ez csak a legnagyobb csillagoknak járt ám ki 😀

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
En nagyon fogok orulni ha osszejon, kell meg egy normalis csatar elore, tobbi erosites nem volt rossz. Termeszetesen ebbol kell fozni, nem mindenkinek az allam, a Mol es a hozza tartozo siserehad vasarolnak jatekosokat😊zavi27
Miért, kinek vásárolnak ezek játékosokat? 😊fetomy
na csöndbe legyél, a rénszarvast is mindjárt viszitek, mondjuk nem értem a szóza renccerbe h fér bele magyar igazolás...bár lehet sanyibá kérte h air sanyi mellé odakerüljön, h aztán a válogatottban is összeálljanak! 😊

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
En nagyon fogok orulni ha osszejon, kell meg egy normalis csatar elore, tobbi erosites nem volt rossz. Termeszetesen ebbol kell fozni, nem mindenkinek az allam, a Mol es a hozza tartozo siserehad vasarolnak jatekosokat😊zavi27
Miért, kinek vásárolnak ezek játékosokat? 😊
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/belga-sztarcsatart-igazolhat-az-ujpest-2170513

Bazzáék sem akarnak kiesniAmadeus91
akarnak nem akarnak, nem lesz más 😛petey
Nem úgy volt, hogy idén bajnokok lesznek? 😮 Sonck amúgy jó pick, vérbeli befejezőcsatár. Az elmúlt szezonban pl. 700 percenként talált be!

De jó tudni, hogy bár eddig nem, de mostmár igazolhat egy csatárt az újpest 😊fetomy
idén?? ne legyél butus székletfehérvári sinterista tezsvírem, én azt hallottam, h majd jövőre! 😀Divat
En nagyon fogok orulni ha osszejon, kell meg egy normalis csatar elore, tobbi erosites nem volt rossz. Termeszetesen ebbol kell fozni, nem mindenkinek az allam, a Mol es a hozza tartozo siserehad vasarolnak jatekosokat😊