Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyert a Juve nyer a Barca perfect day 😊dande
Pedig nagyon reménykedtem hogy ma talán bukhat a Barca 😕gravedigger
Pedig nagyon reménykedtem, hogy nyerhet a Pats 😛 úgy látszik az érzés vhol nem kölcsönös 😉
Amúgy ha most kb két évig nem nyernénk semmit akkor sem szólhatnánk semmit (na ez azért remélem nem fog bekövetkezni)ha más nem a Juve vagy a Spurs veszi át az uralmat 😀
több mint 14 éve
miller108 Philadelphia Eagles 407 — Eagles fan


😀 😀 😀

child please!
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Shaqiri -> Bayern


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Azt azért hozzáteszem hogy idegenben ( főleg a keskenyebb pályákon ) akadnak azért gondjaik, nagyon fekszik nekik erre a játékstilusra az, hogy a Camp Nou az átlagnál sokkal szélesebb pályá, nagyobb játékteret kapnak ahhoz a játékrendszerhez amit játszanak...gravedigger
Egyáltalán nem szélesebb, mint a többi pálya. Valami más az oka, hogy nem megy idén idegenben.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Jobb volt a Barca, sajnos a Valencia képtelen egy teljes meccsen át meggyőzően focizni...skizofita
Sajnos a Nou Camp-ban elég kevesen képesek...
Nekem már rohadtul unalmas ez a Barca mizéria, labdarúgó edzőként azt tudom mondani hogy a hátam közepén jön már ki a focijuk, halál unalom az egész, olyanná vállt mint a kézilabda...passzolgatnak a középpályán meg az ellenfél tizenhatosa előtt ( le a kalappal ahogy megtartják a labdát, de ettől még unalmas ), jön egy mélységi passz, és gól...

Igy szerzik a találataik 90 százalékát. Ez nem Messi csapata, ez a csapat Xavi és Iniesta érdeme.

Azt azért hozzáteszem hogy idegenben ( főleg a keskenyebb pályákon ) akadnak azért gondjaik, nagyon fekszik nekik erre a játékstilusra az, hogy a Camp Nou az átlagnál sokkal szélesebb pályá, nagyobb játékteret kapnak ahhoz a játékrendszerhez amit játszanak...
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a francba....Bayern confirm signing of Shaqiri 😕
nagyon jó játékos lesz belőle, bár már most sem rossz...nagy fogás a bajoroknak


JT Daniels fan
több mint 14 éve
skizofita Philadelphia Eagles Clemson Tigers 650 — Times are hard for dreamers!
Jobb volt a Barca, sajnos a Valencia képtelen egy teljes meccsen át meggyőzően focizni...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nyert a Juve nyer a Barca perfect day 😊dande
Pedig nagyon reménykedtem hogy ma talán bukhat a Barca 😕gravedigger
így a kupát már szinte zsebben is érezhetik sajna 😕JoeyPorter
Ja 😕 De nem baj, a bajnokság nagyon a Madrid felé hajaz idén, ez a 7 pont már elég behozhatatlannak tűnik, még akkor is ha megint a katalánok nyerik az El Classico-t 😊
több mint 14 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
forza Juve!

több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Nyert a Juve nyer a Barca perfect day 😊dande
Pedig nagyon reménykedtem hogy ma talán bukhat a Barca 😕gravedigger
így a kupát már szinte zsebben is érezhetik sajna 😕

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nyert a Juve nyer a Barca perfect day 😊dande
Pedig nagyon reménykedtem hogy ma talán bukhat a Barca 😕
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyert a Juve nyer a Barca perfect day 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Capello pedig jó edző.
Teljesen megfojtotta Őt a szövetség. Nagy hiba, ezt még bánni fogják.Stez
Nekem ez már az elején nem illett össze, mármint Capello filozófiája az angol labdarúgással. Olasz és angol, teljesen összehasonlithatatlan játékstilus, módszerek stb, baromság volt őt eleve odavinni.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ballábas szögből miért nem Urby rúgja a szabadot? :rolleyes:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Capello pedig jó edző.
Teljesen megfojtotta Őt a szövetség. Nagy hiba, ezt még bánni fogják.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nézi valaki a Milan-Juve kupameccset ?gravedigger
Jelen.vassadi
Nagyot játszott az első félidőben a nagy öreg ( Del Piero ), nem kimondottam komálom az olasz focit, a kupát meg végképp, de ez a meccs tetszik eddig, annak ellenére hogy 0-0. A Milan a legjobb iskolapéldája a tolódásos zónavédekezésnek
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Nézi valaki a Milan-Juve kupameccset ?gravedigger
Jelen.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nézi valaki a Milan-Juve kupameccset ?
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
akkor akár indulhatna is Milánóba.... 😀Divat
Vagy akár vissza is vonulhatna 😊
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
akkor akár indulhatna is Milánóba.... 😀

|
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
CapHELLO... 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Teljesen igaza van nevetséges az angol szövetség sikerül a miénket is alulmúlnia. Benevezhetnek a hogyan lehet t.kön szúrni magunkat című versenyre és meg is nyernék legalább itt biztos nyernének.... a,úgy is van náluk legalább három jobb társaság ezek után....
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Capello lemondott.
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2098386/England-manager-Fabio-Capello-quits-crunch-meeting-FA-John-Terry-race-row.html?ito=feeds-newsxml
Hoopsz. Mondjuk Redknappel szerintem biztos, hogy nem járnának jobban...

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Kiesett Ghána nem lesz álomdöntőToca
pedig még összejöhet a Zambia-Mali, persze Gabon vs. Egyenlítői-Guinea lett volna a legjobbJJ
Jól érzem hogy ez egy hatalmas adag ironiával iródott ? 😊