Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
alap volt, hogy a Neymar hasonmás ki fogja hagyni

több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
11esek jönnek a Gabon-Malin!JJ
A francba, elszállt Gabon... De legalább a 11es szép volt ötödikre 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
még egyszer leírom, 0-0nál egy 11es + kiállítás nem ugyanaz mint 3-0nál megítélni 2 tizenegyest (amiből sztem csak az egyik vitatható, az is csak azért mert Welbeck kereste a védő lábát hogy elessen). A játék képét döntően befolyásolta a bíró, aki valaha is játszott csapatsportot tudhatja hogy mennyire fontos ez. Arra azért kiváncsi lettem volna hogy 0-1ről mi lett volna az eredmény, a kékek játékát elnézve nehezen egyenlítettek volna ki...davemayer
na várjál azért ennek az ellenkezője is meglehetett volna, lehet h Rooney kihagyta volna, és a dinamo új erőre kapva Torres mesterhármasával simán behúzta volna,de ezt már sohase tudjuk meg...és ugye nincs HA 😛

|
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ezt alig lőtte meg, hogy ment ez be? :o
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
höhö, Panenkás tizi 😀

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én nem csípem egyik csapatot sem, de az év egyik legjobb meccse volt ez az angol derbi.
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
11esek jönnek a Gabon-Malin!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Az, hogy gyakran tévednek a javunkra a bírók. Így van. Ezt hívják tekintélynek. Ezt vívta magának ki a klub és SAF.tüsi91
ez ami számomra undorító, de te nyugodtan lehetsz rá büszke 😀lol
Nem vagyok rá büszke... Ettől függetlenül nem a bírók nyernek meg semmit, hanem a United.
Azért mindeképp érdekes, hogy az ellendrukkerek természetesen csak arra emlékeznek, amikor a United javára tévedtek. valahogy a United számára hátrányos ítéletek a feledés homályába merülnek.
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
még egyszer leírom, 0-0nál egy 11es + kiállítás nem ugyanaz mint 3-0nál megítélni 2 tizenegyest (amiből sztem csak az egyik vitatható, az is csak azért mert Welbeck kereste a védő lábát hogy elessen). A játék képét döntően befolyásolta a bíró, aki valaha is játszott csapatsportot tudhatja hogy mennyire fontos ez. Arra azért kiváncsi lettem volna hogy 0-1ről mi lett volna az eredmény, a kékek játékát elnézve nehezen egyenlítettek volna ki...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Ibra bazdmeg legjobbkor kap pirosat, a legnehezebb hónap jön idén, csupa rangadó, azt tuti el is fogják tiltani. Ész baszki.Stez
nagyon tisztelheted ha azt gondolod hogy ő belegondol ilyenekbe 😂davemayer
Szerintem egyébként belegondol, sokszor. Nem véletéen, hogy valahogy mindig ilyen időszakoknál csinál valami orbitális faszságot, amiért eltiltást is beszed. Egyszerűen gondolom nem akar játszani, de ezek nem véletlenek. Szerintem. Mert Ibra ilyen, ha elege van, akkor elintézi magának a pihenőt.

több mint 14 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Az, hogy gyakran tévednek a javunkra a bírók. Így van. Ezt hívják tekintélynek. Ezt vívta magának ki a klub és SAF.tüsi91
ez ami számomra undorító, de te nyugodtan lehetsz rá büszke 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
és Webb.lol
jah. Érdekes módon mindenki arról a tiziről beszél (ami valóban nem volt az). Gary Cahill vajon miért játszott még 80 percet? Erre válaszolj először.tüsi91
pont előtte baszta fel Rafael Torres-t, szabadrúgás se volt. gondolom ezért maradt el a lap.
cserébe kaptatok két 11-est, szóval egy szavatok nem lehet. még 4-5 percet rá is húzott a végén.

mondom ezt úgy, h nem drukkolok a Chelsea-nek, de ez nem az első bíró segédletes győzelme a United-nek. a "szerencse" valahogy mindig melléjük szegődik.lol
nincs is. Amit elvett, visszaadta. Csak te röviden tömören kijelentetted, hogy Webb nagy részben segített... Ami ezen a meccsen nem igaz. Az, hogy gyakran tévednek a javunkra a bírók. Így van. Ezt hívják tekintélynek. Ezt vívta magának ki a klub és SAF.
több mint 14 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
3-0-ról ikszelni szerintem győzelemmel ér fel..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és Webb.lol
jah. Érdekes módon mindenki arról a tiziről beszél (ami valóban nem volt az). Gary Cahill vajon miért játszott még 80 percet? Erre válaszolj először.tüsi91
pont előtte baszta fel Rafael Torres-t, szabadrúgás se volt. gondolom ezért maradt el a lap.
cserébe kaptatok két 11-est, szóval egy szavatok nem lehet. még 4-5 percet rá is húzott a végén.

mondom ezt úgy, h nem drukkolok a Chelsea-nek, de ez nem az első bíró segédletes győzelme a United-nek. a "szerencse" valahogy mindig melléjük szegődik.lol
3-3 mióta győzelem? v aki webb meccsén ikszel az 2 pontot kap? 😀

|
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
legyalultuk az Intert, De Rossi hivatalosan is aláírta a szerződését (ugye, hogy megmondtam Stez! 😛 ) este Super Bowl a kedvenc csapatom részvételével. Legyen bármi is, kívánhatok ennél többet sport témakörben egy nap? Köszönöm 😊Habi
utállak...és ez még az este további részében fokozódhat... 😀

|
több mint 14 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ezt csak a United hozzavissza 0-3ról.tüsi91
és Webb.lol
jah. Érdekes módon mindenki arról a tiziről beszél (ami valóban nem volt az). Gary Cahill vajon miért játszott még 80 percet? Erre válaszolj először.tüsi91
pont előtte baszta fel Rafael Torres-t, szabadrúgás se volt. gondolom ezért maradt el a lap.
cserébe kaptatok két 11-est, szóval egy szavatok nem lehet. még 4-5 percet rá is húzott a végén.

mondom ezt úgy, h nem drukkolok a Chelsea-nek, de ez nem az első bíró segédletes győzelme a United-nek. a "szerencse" valahogy mindig melléjük szegődik.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
legyalultuk az Intert, De Rossi hivatalosan is aláírta a szerződését (ugye, hogy megmondtam Stez! 😛 ) este Super Bowl a kedvenc csapatom részvételével. Legyen bármi is, kívánhatok ennél többet sport témakörben egy nap? Köszönöm 😊


JT Daniels fan
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
hogy eaglesmcnabb is örüljön: http://pepsifoci.hu/node/105069

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
ezt csak a United hozzavissza 0-3ról.tüsi91
és Webb.lol
jah. Érdekes módon mindenki arról a tiziről beszél (ami valóban nem volt az). Gary Cahill vajon miért játszott még 80 percet? Erre válaszolj először.
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Ibra bazdmeg legjobbkor kap pirosat, a legnehezebb hónap jön idén, csupa rangadó, azt tuti el is fogják tiltani. Ész baszki.Stez
nagyon tisztelheted ha azt gondolod hogy ő belegondol ilyenekbe 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ezt csak a United hozzavissza 0-3ról.tüsi91
és Webb.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Azért tényleg én sem vagyok normális, felállunk 3-0ról idegenben (a második büntetőt tényleg nem kellett volna megadni, az elsőnél Evra lábát telibe rúgta a kék védő) és mégis óriási hiányérzetem van mert ez a Chelsea gyengébb a Tore Andre Flo & Zola&Életveszélyes- féle kék brigádnál ami a beleölt pénzt figyelembe véve nem kis dolog...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Ibra bazdmeg legjobbkor kap pirosat, a legnehezebb hónap jön idén, csupa rangadó, azt tuti el is fogják tiltani. Ész baszki.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
mókás egy meccs volt az tuti, örülök azért hogy végül kiegyenlítettünk és elhozunk egy pontot. De Gea meg jó lenne ha elfelejtené a potyákat meg a betliket, mert azért látszik rajta hogy nem ügyetlen egy kapus.manuszka86
Főleg a végén amit megfogott az embertelen volt. Tuti benne lesz az év top 10 védésében 😊
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Amit írtam pár napja - egy hete, hogy leszarnám de Gea potyáit, ha valamit is hozzátenne a csapathoz. Kulcspillanatban csinálna egy bravúrt.
Most megcsinálta. Élt az esélyével.

Amúgy Webb szánalmas. Welbeck dolog sztem kívül volt, de a piros így is egyértelmű. A Welbeck tizi meg kapu, bár Welbs okosan csinálta. Tavaly épp ilyen tizit kapott a Chelsea a Stamfordon...
Reális az X. Nagy meccs volt. 2 tizi ide-oda, ezt csak a United hozzavissza 0-3ról.