Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Webb ezt meg befújja..szánalom ez az ember még Mu drukkerként is, az első félidőben találta volna meg a sípját...sebaj ajándék hátha találunk még 2 gólt😊

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
tessék, egy sokkal kevésbé tizenegyest befújt, jött is a szépítés 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
alázunk vaze 😀

lol visszajátszásból látszott, h ez mekkora homály lett volna, thanks Riokristof
ez a Chelsea napja, már csak focizniuk kéne. Vicc azért ahogy ez a meccs alakul, de nem baj, éehet takarózni azzal hogy Webb hibája a meccs eredményét SZÁMSZERŰEN nem befolyásolta.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
muhaha, ez bizony már 3

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 14 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
tetszik a látvány, de az elmúlt hetekért azért még nem kárpótol.
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Rangadó, ez így szokott lenni... :/
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
alázunk vaze 😀

lol visszajátszásból látszott, h ez mekkora homály lett volna, thanks Rio

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ez így csúnya lesz...legalább nem csak a sInterem ég. 😊

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ez...kemény...
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
tessék dave ott is van amit kértél... 😀Divat
és persze az első védelmi hibánkat kihasználják... ajánlom figyelmedbe a beadás előtt Carrick becsúszva simán tisztázhatott volna de rossz helyre rúgta.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
sorry hogy ezt mondom de 11es és piros lap után a 0-1 lett volna a reálisabb...davemayer
nyilván Chelsea szurkolóként nem mondom azt, hogy majd ti vezessetek, pedig ti voltatok a jobbak azért is volt " 😛"

most viszont így 2-0ról kurva nehéz lesz felállnotok, de remélem nem tömörülünk be, az öngyilkosság lenne ellenetek

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Mata for prez.
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tessék dave ott is van amit kértél... 😀

|
több mint 14 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 060 — Falcons Fan
iszonyú gyenge a cselszki..ha ezt nem fordítjuk meg az magunknak köszönhetjük...


több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Webb ide vagy oda, ezt a Chelsea-et, a mostani United-nek ütnie kell, még ha 12 ember ellen is játszanak, ami nem igaz....JC6
A papírforma ez lenne, de zsinórban ötször megverni a Chelsea-t?... :rolleyes: Én már csak emiatt sem vártam túl sokat a meccstől. A City hétközi veresége azért jött jól, hogy most ne lépjenek el nagyon. Persze hátravan még 45 perc...
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Chelsea szurkolóként is azt mondom, hogy nevetséges amit Webb játékvezetés címén művel
az X reálisabb lenne 😛 😀kristof
sorry hogy ezt mondom de 11es és piros lap után a 0-1 lett volna a reálisabb...

kiváncsi vagyok amúgy hogy lesz-e egy normálisan kidolgozott Chelsea-támadás a meccsen, azért nagyon messze van ez a csapat a 3-4 évvel ezelőtti Chelsea-től. Innen már bravúr lenne a nekünk az x is, a kékek még jobban betömörülhetnek a kapujuk elé sajnos. köszi te paraszt...

nso az esetről: "11. perc Welbeck esik nagyot a 16-os előtt egy Cahill-becsúszás miatt, de nincs szabadrúgás."
érdekesen írták le az esetet, de nem baj.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Webb ide vagy oda, ezt a Chelsea-et, a mostani United-nek ütnie kell, még ha 12 ember ellen is játszanak, ami nem igaz....
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Chelsea szurkolóként is azt mondom, hogy nevetséges amit Webb játékvezetés címén művel
az X reálisabb lenne 😛 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
És persze kapura lövés nélkül vezetnek... nem tudom melyik csapat a gyengébb jelenleg a Pool vagy a Chelsea és mindkettőtől ki fogunk kapni, vicc. Köszi te BUZI KÖCSÖG WEBB

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Go Chelsea, csak a Spurs miatt 😛
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Nem értem Howard Webbet hogy engedhetik még meccset vezetni. Megint szánalmas amit művel, pedig csak a 11. perc.Sebii
ezt nem hiszem el komolyan, még csak takarásban sem volt neki.

Piros lap és 11es, még megye 3ban is eltiltják a sporit ha egy ilyet nem ad meg. Á komolyan ez az ember, és még mondják hogy a Unitednak szokott fújni, elképesztő.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Nem értem Howard Webbet hogy engedhetik még meccset vezetni. Megint szánalmas amit művel, pedig csak a 11. perc.
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
de nem érzem a csapatban, hogy akár pontszerzésre is van esélyünk ma a MU ellen 😕
"Cech; Ivan, Cahill, D Luiz, Bos; Ess, Meir, Mal; Sturr, Torres, Mata. - subs: Turn, Fer, Bert, Hutch, Romeu, Piazon, Lukaku"
Bosingwa balhátvédnek kurva necces, középső két védő most először játszik együtt (nem a legjobbkor) Essien is most először kezdő az idényben, van izgulni valónk :/

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
16 750
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Csak én maradtam le a Peric-Videoton frigyről?
Minek kellett még Torgi és Nikolics mellé?Bazzani
pedig írtunk róla egy oldallal korábban... 😊

Divat
Hányas hozzászólás környékén?
Mert visszalapoztam vagy 3 oldalt,de ott nem volt szó róla.
(Nyílván más a hsz számunk oldalanként.)