Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
ennyi piros-fekete szappanoperát már... 😀Divat
Nem is értem, hogy JC6 mé' nem kelt még ki magából, hogy ez nem Milan-topic 😂
Anno a Liverpool-téma kiverte nála a biztit, ezt még úgy látom bírja 😀

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Muntari kölcsönbe jött. Alap volt, hogy csak addig, amíg Montolivo nem jön. Tevez meg Pato helyére fog jönni szerintem, mert Robinhot éls Patot is el fogjuk adni szerintem. De egyiket biztosan. Inkább az a kabaré, hogy frankón az egész kp-nk sérült, de még így is inkább várunk fél évet az olasz válogatott Montolivo leigazolásával, hogy 4-5 millió helyett ingyen jöjjön. Csak ezt a pénzt alapból megkapnánk, hogy ha a BL-ből továbbmennénk az Arsenal ellen, ami így sansztalan alapból, ráadásul még a bajnokságban is előrébb lennénk egy Montolivoval, ami azért nem kevés. Na ez a szánalmas.

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én amúgy nem értem mit sírnak Tévez és Montolivo, mikor már megszerezték Muntarit...

|
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ennyi piros-fekete szappanoperát már... 😀Divat
S mindez csak azért, hogy közben titokban kölcsönvehessék Liktápot az úttestből anélkül, hogy valaki elhappolhassa előlük.. 😀
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ennyi piros-fekete szappanoperát már... 😀

|
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Toszkán hírforrások szerint az AC Milannak sikerült megállapodnia Riccardo Montolivóval, aki a nyáron ingyen távozhat a Fiorentina csapatától.
Montolivo sorsa már hónapok óta téma az olasz sajtóban, de a Lady Radio értesülése szerint végre pont került a történet végére, és a felek minden részletben megegyeztek.
Az olasz válogatott középpályás állítólag négy évre kötelezi el magát a piros-feketékhez, amit a Milan további egy évvel meghosszabbíthat. A játékos évente 2,5 millió eurót tehet majd zsebre, de ebben még nincsenek benne a különféle bónuszok.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
...eaglesmcnabb
Elfogult vagy.

Huszti? Én az orosz ligát jobbnak tartom a hollandnál. Huszti legalább szerepet kapott nemzetközi kupameccseken is. Ő már Németországban is letett valamit az asztalra.
Koman is játszott olasz ligát. Én nem olvastam tőle nagyképű nyilatkozatokat. Kérek linket.
Futács legalább akar az angol 2.-ben, amit szintén előrébb jegyeznek a "hollandus" bajnokságnál. És nem két meccse van, meg 1 kiharcolt 11-ese.
Gosztonyiról nem tudok semmit.
Szalai is bőven többet tett le az asztalra, mint NK9. Ő legalább megérdemelte a felnőtt válogatottbeli szereplést és meghívót!!! Gerával meg egy lapon emlegetni Némót? 😂 no comment.

Hogy lehet azért valaki nagyképű, mert a szakemberek a Pool kezdőjébe várták? Nem értem...Igen, túl volt sztárolva, láttad a fényképeket, olvastad a nyilatkozatokat, blogokat, interjúkat, Rafa Benítez, ésatöbbi.

Feczesin legalább nem 1 gólt lőtt a Seria B-ben. Elég jó teljesítményt nyújt ő ott, legalábbis az olaszok írják. Priskin nálam csiszolatlan gyémánt, nekem mindig is tetszett a játéka, tipikus erőcsatár. Vagy szar a menedzsere vagy valami mentális gondja van, viszont a válogatott pár sikerébe elévülhetetlen érdemei vannak, ellenben Némókával. De a több, mint 50 Championship game azért össze sem hasonlítható 5 görög félidővel...

Rudolf is sokkal többet tett le az asztalra.

És minden egyes játékos bajlódott sérülésekkel, nem csak Némó.

Ha jól tudom második meccse volt NK-nak, de ha tévedek, elnézést. Ebből a két meccsből aztán le lehet vonni messzemenő következtetéseket...Milyen jól megy neki...Emlékszem, görögben is milyen jól sikerült az első 2-3 meccse aztán hazakullogott...
több mint 14 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Na Suarez mér megint patkánykodik... 😀


Na nem csak Suarez patkánykodik...
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
v inkább, akkor ha elkerülik a sérülések, ha télleg befut Hollandiába, és h akkor az amúgy sem alacsony ego hova viszi tovább...sok jót nem jósolok neki, de remélem tévedek!Divat
Legyen alázatos, szerény, tegyen meg mindent és akkor jönnek majd a sikerek. Remélem nem száll el, megint. Ha a földön marad, a kiesett évek visszajönnek.JC6
és persze Tíbó legyen vele!Divat
hát alázatossá és szerénnyé kb. csak ő tudná átvarázsolni 😀
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Bár továbbra is tartom, hogy az égvilágon nem lesz belőle semmi.tüsi91
semmi gond, tévedni emberi dolog. 😊eaglesmcnabb
Azért véded ennyire, mert MTK nevelés?
5 éve egy helyben topog, a legfontosabb évek estek ki. Jó neki a holland liga, majd egy év múlva térjünk vissza a srácra.JC6

Miből látod hogy védem? 😀 én azt gondolom hogy lesz belőle valami, ő azt hogy nem. Egyikünk téved, ami emberi dolog 😊

Egyébként a nagy tehetség Koman még itt sem tart, Huszti is egyre lejjebb adja, és még sorolhatnám a játékosokat, Az U-20-as VB-n bronzérmes csapat tagjai hol vannak? Sehol. Se Futács se Gosztonyi se senki. Azért mert MTK-s nem fogom védeni, Gosztonyi aki ugyancsak MTK-i neveléss anno nagy dirrel-durral indult ki Olaszországba, azóta még NB1ben sincs sehol. Egyébként NK9 semmivel sem nagyképűbb mint pl. Koman, el lehet olvasni a nyilatkozataikat. Azért is folyton kapja a savazást hogy mindig sérült, persze ennek csak az lehet az oka hogy szar a fizikuma, és a mentalitása... Pedig az is tény hogy Szalai Ádám vagy Gera is sérült volt egész szezonban... De ki van mindig baszogatva? Na ná hogy NK9.
Meg nagyképű. Miért is? Azért mert anno sok szakember ok nélkül túlsztárolta és egyből a liverpool-i kezdőbe várta? 😀 Erről nem ő tehet.

Nézzük a magyar csatárokat: Feczesin sehol, Priskin no comment, Rudolf játszik a Panában? Torghelle hazajött a vidibe padozni, Szalai most tér vissza sérülésből... Németh meg végre kezdőként játszik egy valamirevaló bajnokságban, ráadásul még jól is.
Szerintem egy kicsit jogtalan az őt ért kritika. Ennyi. Tény hogy szimpatikus játékos, de nem azért védem mert MTK-s. ez faszság.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
v inkább, akkor ha elkerülik a sérülések, ha télleg befut Hollandiába, és h akkor az amúgy sem alacsony ego hova viszi tovább...sok jót nem jósolok neki, de remélem tévedek!Divat
Legyen alázatos, szerény, tegyen meg mindent és akkor jönnek majd a sikerek. Remélem nem száll el, megint. Ha a földön marad, a kiesett évek visszajönnek.JC6
és persze Tíbó legyen vele!

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
v inkább, akkor ha elkerülik a sérülések, ha télleg befut Hollandiába, és h akkor az amúgy sem alacsony ego hova viszi tovább...sok jót nem jósolok neki, de remélem tévedek!Divat
Legyen alázatos, szerény, tegyen meg mindent és akkor jönnek majd a sikerek. Remélem nem száll el, megint. Ha a földön marad, a kiesett évek visszajönnek.
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bár továbbra is tartom, hogy az égvilágon nem lesz belőle semmi.tüsi91
semmi gond, tévedni emberi dolog. 😊eaglesmcnabb
Azért véded ennyire, mert MTK nevelés?
5 éve egy helyben topog, a legfontosabb évek estek ki. Jó neki a holland liga, majd egy év múlva térjünk vissza a srácra.JC6
v inkább, akkor ha elkerülik a sérülések, ha télleg befut Hollandiába, és h akkor az amúgy sem alacsony ego hova viszi tovább...sok jót nem jósolok neki, de remélem tévedek!

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Bár továbbra is tartom, hogy az égvilágon nem lesz belőle semmi.tüsi91
semmi gond, tévedni emberi dolog. 😊eaglesmcnabb
Azért véded ennyire, mert MTK nevelés?
5 éve egy helyben topog, a legfontosabb évek estek ki. Jó neki a holland liga, majd egy év múlva térjünk vissza a srácra.
több mint 14 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


😂

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
még a végén a selejtezőkre weltklasse formába lendül... 😛

|
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
NK9 annyira lesérült hogy ismét kezdő volt, 81 percet játszott, a második percben megint kiharcolt egy tizit és megbaszták a sokkal jobb Groningent 3-0-ra idegenben 😉eaglesmcnabb
Hollandia legalább jó döntés volt, ott tehetséggel azért ki lehet tűnni, fizikailag sem egy brutál bajnokság. 3 meccs alatt többet tett, mint eddigi karrierje során talán. 😀.
Hajrá NK9!

Bár továbbra is tartom, hogy az égvilágon nem lesz belőle semmi.tüsi91
semmi gond, tévedni emberi dolog. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
NK9 annyira lesérült hogy ismét kezdő volt, 81 percet játszott, a második percben megint kiharcolt egy tizit és megbaszták a sokkal jobb Groningent 3-0-ra idegenben 😉eaglesmcnabb
Hollandia legalább jó döntés volt, ott tehetséggel azért ki lehet tűnni, fizikailag sem egy brutál bajnokság. 3 meccs alatt többet tett, mint eddigi karrierje során talán. 😀.
Hajrá NK9!

Bár továbbra is tartom, hogy az égvilágon nem lesz belőle semmi.
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
NK9 annyira lesérült hogy ismét kezdő volt, 81 percet játszott, a második percben megint kiharcolt egy tizit és megbaszták a sokkal jobb Groningent 3-0-ra idegenben 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 980
Köszi te BUZI KÖCSÖG WEBBdavemayer
A történtek után még viccesebb egy MU drukkertől, mint első olvasatra. 😉

több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
még egyszer leírom, 0-0nál egy 11es + kiállítás nem ugyanaz mint 3-0nál megítélni 2 tizenegyest (amiből sztem csak az egyik vitatható, az is csak azért mert Welbeck kereste a védő lábát hogy elessen). A játék képét döntően befolyásolta a bíró, aki valaha is játszott csapatsportot tudhatja hogy mennyire fontos ez. Arra azért kiváncsi lettem volna hogy 0-1ről mi lett volna az eredmény, a kékek játékát elnézve nehezen egyenlítettek volna ki...davemayer
Teljesen át tudom érezni a helyzeted, hiba beszélsz nem értik meg. Nekünk állandóan felróják Övrebröt (vagy hogy írják) de azt jó szándékúan elfelejtik, hogy biz az első meccsen a Cselszki ellen kárunkra tévedett rendesen a bíró spori amikor eldönthettük volna a továbbjutást és akkor nem lett volna "szükség" a norvég sporira 😛
Bármennyire is fájni fog a szívem a Poolt holnap verni kell, ha már a Juve nem használta ki a Milan botlását és a Real átszenvedte magát a Getafe-n
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Folytatódik a "kolumbiaiasítás", közben Gary Smith HC egy angol League One csapathoz igazolt; az a harmadosztály?TheMileHighCity
Igen.
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Rapids-offseason, eddigi események:
http://denversports.blog.hu/2012/02/04/rapids_tart_a_felkeszules

Folytatódik a "kolumbiaiasítás", közben Gary Smith HC egy angol League One csapathoz igazolt; az a harmadosztály?


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
még egyszer leírom, 0-0nál egy 11es + kiállítás nem ugyanaz mint 3-0nál megítélni 2 tizenegyest (amiből sztem csak az egyik vitatható, az is csak azért mert Welbeck kereste a védő lábát hogy elessen). A játék képét döntően befolyásolta a bíró, aki valaha is játszott csapatsportot tudhatja hogy mennyire fontos ez. Arra azért kiváncsi lettem volna hogy 0-1ről mi lett volna az eredmény, a kékek játékát elnézve nehezen egyenlítettek volna ki...davemayer
na várjál azért ennek az ellenkezője is meglehetett volna, lehet h Rooney kihagyta volna, és a dinamo új erőre kapva Torres mesterhármasával simán behúzta volna,de ezt már sohase tudjuk meg...és ugye nincs HA 😛Divat
tényleg bocs, de ezen most nem tudok nevetni, az ilyen elhagyott 2 pontokon múlik a bajnokság. Már csak azért sem tartom viccesnek mert nem egy kézen megpattanó labdát reklamálok hanem egy olyan nyilvánvaló szabálytalanságot amit nagyon nehéz félremagyarázni, főleg hogy volt egy lassítás hátulról amin tisztán látszódott Webb tar feje ahogy nézi az esetet, senki sem takarta az esetet előtte... még mindig nem értem esküszöm.

Ja és Torres mesterhármasát pedig személyes sértésnek veszem 😂davemayer
elhiszem, és nem is viccnek szántam, de tényleg akkor is bármi lehetett volna...nem ez volt az első és nem is az utolsó bírói tévedés a futballban...és ugye az ellenkezője azért megesett néha Veletek is... 😛

na jó az erős volt kicsit elismerem... 😊

|
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
még egyszer leírom, 0-0nál egy 11es + kiállítás nem ugyanaz mint 3-0nál megítélni 2 tizenegyest (amiből sztem csak az egyik vitatható, az is csak azért mert Welbeck kereste a védő lábát hogy elessen). A játék képét döntően befolyásolta a bíró, aki valaha is játszott csapatsportot tudhatja hogy mennyire fontos ez. Arra azért kiváncsi lettem volna hogy 0-1ről mi lett volna az eredmény, a kékek játékát elnézve nehezen egyenlítettek volna ki...davemayer
na várjál azért ennek az ellenkezője is meglehetett volna, lehet h Rooney kihagyta volna, és a dinamo új erőre kapva Torres mesterhármasával simán behúzta volna,de ezt már sohase tudjuk meg...és ugye nincs HA 😛Divat
tényleg bocs, de ezen most nem tudok nevetni, az ilyen elhagyott 2 pontokon múlik a bajnokság. Már csak azért sem tartom viccesnek mert nem egy kézen megpattanó labdát reklamálok hanem egy olyan nyilvánvaló szabálytalanságot amit nagyon nehéz félremagyarázni, főleg hogy volt egy lassítás hátulról amin tisztán látszódott Webb tar feje ahogy nézi az esetet, senki sem takarta az esetet előtte... még mindig nem értem esküszöm.

Ja és Torres mesterhármasát pedig személyes sértésnek veszem 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal