Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Hollandia: újrajátsszák az Ajax és az AZ félbeszakadt kupameccsétA Holland Labdarúgó-szövetség döntése értelmében január 19-én zárt kapuk mögött újrajátsszák az Ajax és az AZ Alkmaar közötti félbeszakadt kupameccset.
A szövetség indoklása szerint „nem lett volna ésszerű" a 37. perctől folytatni a meccset, ugyanis az AZ így kapusa kiállítása miatt emberhátrányban szerepelt volna.
Mint ismert, egy huligán a pályára berontva rátámadt Esteban Alvaradóra, az alkmaariak játékosa visszarúgott, amiért kiállították, csapata ezután levonult, ám a kapus piros lapját és kiállítását utólag eltörölte a szövetség. A huligánt pedig harminc évre kitiltották az Ajax stadionjából.
A párharc győztese a negyeddöntőben az amatőr GVVV együttesével találkozik.
érdekes helyzet, nem ítélem el a szövetség döntését, de innentől akkor tendencia lesz ez a csapatos levonulosdi, ha nem tetszik vmi?? kiv leszek Ajax fellebbez-e, majd ők is levonulnak 0-1-nél ha kedvük tartja? hmm
|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Csak a SPURS! 😀 Előre a bajnoki címért 😛YIDS!
több mint 14 éve
Ez a spursös Kyle Walker hihetetlen szörnyű játékos, de legalább nagyon ellenszenves is.
több mint 14 éve
ha már a múltkor a téma volt: Prandelli behívta Di Natalét... kíváncsi leszek hozza-e a "formáját", legyen az akár a klubcsapati v válogatottbeli... 😊
|
több mint 14 éve
City-beéréssel teljes a karácsony. :cool:
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
WBA!
több mint 14 éve
Na az Öreg belenyúlt a karácsonyi zsákba..belekotort és kivette belőle Berbatovot... 😂

több mint 14 éve
Szerintem meg nem marad Rómában és nem csak azért, mert az ügynöke el akarja vinni.. 😊Stezegyébként már a játékos és a klub között megvan a megállapodás, csak a fasz ügynöknek is alá kell írnia.
Divat, a Fradihoz nem elég béna DDR 😛


JT Daniels fan
több mint 14 éve
sztem jön a Fradiba Lisztes helyére a padra...ki akar fogadni? 😛
|
több mint 14 éve
Szerintem meg nem marad Rómában és nem csak azért, mert az ügynöke el akarja vinni.. 😊
több mint 14 éve
Te Habi,honapokkal ezelott azt irtad, De Rossi hosszabbit, kozben meg azota sem irt ala es nem is fog 😊kurva "vicces" szituáció alakult ki DDR-el kapcsolatban
Van ra egy fogadasom is akarStez
a csapat és a játékos kizárta DDR ügynökét (Sergio Bertit) az utolsó tárgyalásról és megállapodtak egy 5,8-6 millió eurós éves szerződésről hosszútávra. A szerződést viszont nem tudják aláírni, mert valamiért Berti aláírása is kell a papírokra, amit nem ad meg, mivel a Man Cityhez akarja vinni DDR-t (évi 9 milliót ajánlottak 6 évre) és állítólag nagy pénzt kapna Berti, ha nem írja alá a római szerződést. Sokan már azt mondják, hogy ezt kihasználva a City januárban beajánl 20 millió körüli összeget. Egyébként ha jók a források, rádióban hallottam, 10 millió eurót kap Berti ha a Cityhez viszi DDR-t, de ha a játékos kirúgná az ügynökét akkor is megilleti vmi 4 millió, szóval ez a csicska majom mindenképpen jól fog járni. Nem tartom lehetetlennek az eltűnését.
Egyébként nyáron az exrómai szélsővel Cercivel játszotta el ezt, hogy viszi a Cityhez (a játékos tudta nélkül) és ezért Cercit ki is zárták az edzésekről, azonban nem tudta kirúgni mert neki is sokat kellene fizetnie. #hiéna
Egyébként valahogyan, de DDR a Rómában fog maradni, szóval részemről áll a fogadás, már csak a tétet kell kilőni 😛


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
2 perc volt google hasznalattal :Abban az esetben, ha kettő, vagy több csapat végez azonos pontszámmal és azonos egymás ellen elért eredménnyel, úgy a gólkülönbség, majd a több lőtt gól, végül az idegenben lőtt több gól szolgálja a végső sorrend meghatározásának alapját.
több mint 14 éve
vita alakult ki az egyik barátommal a Seria A-ról. az ő állítása szerint az egymás elleni eredmény dönt a helyezésről. tudtommal a gólkülönbség, ami szerint az összes tabellán a Milan az első, az a döntő. melyik az igaz?

több mint 14 éve
Te Habi,honapokkal ezelott azt irtad, De Rossi hosszabbit, kozben meg azota sem irt ala es nem is fog 😊 Van ra egy fogadasom is akar
több mint 14 éve
http://bigloll.blog.hu/2011/12/23/szerinted_van_nalunk_nagyobb_kiraly

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Olasz foci fanoknak kötelező:http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2011/12/24/2815457/all-i-want-for-christmas-is-youth-what-inter-ac-milan


JT Daniels fan
több mint 14 éve
poyet for prez!nem baj, liverpooliakkal lehet ilyet, megszoktuk mar.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Az index is égbekiáltóan rasszista: http://sportgeza.hu/sport/marodiaklistaja/2011/12/23/luis_suarez_lett_a_premier_league_pelikan_elvtarsa/ 😀
több mint 14 éve
Ez nagy pluszegy 😀 Azért mindenképp örülök Tebow teljesítményeinek, mert utána hatalmas olvasni 1-1 hszt ott 😀Az a Broncos topic szokott lenni, 1-1 Tebow mennybemenetel után. 😉Gabesz92Soccer topikot ritkán olvasom, és nem volt kedvem visszalapozni. Csak felcseszte az agyam amikor olvastam. Bocsesz (de tényleg vicc).diverdocPedig néha még a vicc topic-nál is jobb... 😛 😀Asbee
több mint 14 éve
"minket nem érhet fiaskó, nálunk játszik a Balaskó" egy igazi gyöngyszemre akadtam 😂 http://www.youtube.com/watch?v=Kte7Q5_QSK4
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
pff
több mint 14 éve
Az a Broncos topic szokott lenni, 1-1 Tebow mennybemenetel után. 😉Pedig néha még a vicc topic-nál is jobb... 😛 😀Asbeehát végül is csak egy 2 oldalas eszmecsere volt róla... 😀DivatSoccer topikot ritkán olvasom, és nem volt kedvem visszalapozni. Csak felcseszte az agyam amikor olvastam. Bocsesz (de tényleg vicc).diverdoc
több mint 14 éve
epic 😂Pedig néha még a vicc topic-nál is jobb... 😛 😀Asbeehát végül is csak egy 2 oldalas eszmecsere volt róla... 😀DivatSoccer topikot ritkán olvasom, és nem volt kedvem visszalapozni. Csak felcseszte az agyam amikor olvastam. Bocsesz (de tényleg vicc).diverdoc

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Pedig néha még a vicc topic-nál is jobb... 😛 😀Soccer topikot ritkán olvasom, és nem volt kedvem visszalapozni. Csak felcseszte az agyam amikor olvastam. Bocsesz (de tényleg vicc).diverdocLehet, hogy már kitárgyalt dolog, én ma reggel olvastam.hát végül is csak egy 2 oldalas eszmecsere volt róla... 😀Divat
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/luis-suarezt-nyolc-merkozesrol-eltiltottak-2109914
Bár lehet, hogy a vicc topikba kellett volna betennidiverdoc
több mint 14 éve
Soccer topikot ritkán olvasom, és nem volt kedvem visszalapozni. Csak felcseszte az agyam amikor olvastam. Bocsesz (de tényleg vicc).Lehet, hogy már kitárgyalt dolog, én ma reggel olvastam.hát végül is csak egy 2 oldalas eszmecsere volt róla... 😀Divat
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/luis-suarezt-nyolc-merkozesrol-eltiltottak-2109914
Bár lehet, hogy a vicc topikba kellett volna betennidiverdoc

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P

