Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Marco Reus nyártól a Dortmundé 17,5 millió euróért 😊
remélem marad Götze és akkor a szuperduó összeáll 😊Habi
Azt gyanítom,hogy az ő pótlására vették :/
Kifog egy jó tavaszt+eb-t nem lehet megtartani 😕JoeyPorter
sajnos én is így gondolom 😕


JT Daniels fan
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Marco Reus nyártól a Dortmundé 17,5 millió euróért 😊
remélem marad Götze és akkor a szuperduó összeáll 😊Habi
Azt gyanítom,hogy az ő pótlására vették :/
Kifog egy jó tavaszt+eb-t nem lehet megtartani 😕

több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Marco Reus nyártól a Dortmundé 17,5 millió euróért 😊
remélem marad Götze és akkor a szuperduó összeáll 😊


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
milannews.iten is fent volt, acmilan.hu-n is.
előbbi infói sosem szoktak alaptalanok lenni, utóbbi meg milannews és társai, főként olasz, megbízhatóbb oldalak és infók alapján fordítanak és írnak híreket

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na megnyílik az átigazolási piac
Messi és Tévez várhatóan hamarosan aláír a Milanhoz 😊
Divat nyilatkozz!
Az Moratti két napja felhívta Allegrit és át akarta csábítani tőlünk hozzátok. Ez nem tré kicsit? 😀 Szerintem elég undorító lépés.Stez
kamu...

Lavezzit viszont hívogassuk percenként... 😊Divat
nem kamu, az a baj 😊Stez
bizonyíték? egy rossoneri blog kevés... 😀

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
azok után hogy megtudtam hogy most vasárnap sem Ortonéknak drukkoltál már nem tud meglepni. 😀eaglesmcnabb
ez nálam aranyköpés 😀
amúgy meg, a 2. madridi gólról lemaradtam. félidőben biztos megkented a védőt...a te kezed messze elér.

😀
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
nem aggódtam. A játék jó volt, csak a gólok nem jöttek, ha most kiesünk amúgy mi van? semmi, legalább nem a Barcától kapunk ki a kövi körben. 😀 HA meg elverjük a barcát véletlen akkor mi van? ez csak kupa, nekünk BL-t meg Bajnokságot kéne nyerni. kb. 2 hete nem néztem soccermeccset, de ez most jó meccs volt szvsz.eaglesmcnabb
elismerem, jó volt. tetszett. a 68. percig 😀
de ugye nem nagy baj, hogy nem a Madrid-nak szurkoltam? 😀 😛JC6
azok után hogy megtudtam hogy most vasárnap sem Ortonéknak drukkoltál már nem tud meglepni. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
nem aggódtam. A játék jó volt, csak a gólok nem jöttek, ha most kiesünk amúgy mi van? semmi, legalább nem a Barcától kapunk ki a kövi körben. 😀 HA meg elverjük a barcát véletlen akkor mi van? ez csak kupa, nekünk BL-t meg Bajnokságot kéne nyerni. kb. 2 hete nem néztem soccermeccset, de ez most jó meccs volt szvsz.eaglesmcnabb
elismerem, jó volt. tetszett. a 68. percig 😀
de ugye nem nagy baj, hogy nem a Madrid-nak szurkoltam? 😀 😛
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
azért ez a második félidő nem volt semmi. Minimum 10 darab ziccer, Lass egész meccsen oda-vissza szopatta a népet, a végén az a CR olló, amit nem adtak meg. Jó meccs volt még ha az elején szoptunk is a semmiből. Labdabirtoklás 70-30, de lehet hogy több. 0-2nél volt annyi eséyles hogy a végére az is nőtt.eaglesmcnabb
azért őszintén, a 65. perc körül kicsit aggódtál nem? 😊
ilyenkor nagyon szar...tudod, hogy jó a csapatod, de begörcsölnek, jönnek a helyzetek, üres kapu, fölé - mellé, stb., te meg rágod a körmöd, hisz a szezonban eddig 1-2 csapat kivételével mindenkin átgázoltatok... hány ilyen Barca meccset éltem meg, OMG.JC6
nem aggódtam. A játék jó volt, csak a gólok nem jöttek, ha most kiesünk amúgy mi van? semmi, legalább nem a Barcától kapunk ki a kövi körben. 😀 HA meg elverjük a barcát véletlen akkor mi van? ez csak kupa, nekünk BL-t meg Bajnokságot kéne nyerni. kb. 2 hete nem néztem soccermeccset, de ez most jó meccs volt szvsz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
azért ez a második félidő nem volt semmi. Minimum 10 darab ziccer, Lass egész meccsen oda-vissza szopatta a népet, a végén az a CR olló, amit nem adtak meg. Jó meccs volt még ha az elején szoptunk is a semmiből. Labdabirtoklás 70-30, de lehet hogy több. 0-2nél volt annyi eséyles hogy a végére az is nőtt.eaglesmcnabb
azért őszintén, a 65. perc körül kicsit aggódtál nem? 😊
ilyenkor nagyon szar...tudod, hogy jó a csapatod, de begörcsölnek, jönnek a helyzetek, üres kapu, fölé - mellé, stb., te meg rágod a körmöd, hisz a szezonban eddig 1-2 csapat kivételével mindenkin átgázoltatok... hány ilyen Barca meccset éltem meg, OMG.
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
azért ez a második félidő nem volt semmi. Minimum 10 darab ziccer, Lass egész meccsen oda-vissza szopatta a népet, a végén az a CR olló, amit nem adtak meg. Jó meccs volt még ha az elején szoptunk is a semmiből. Labdabirtoklás 70-30, de lehet hogy több. 0-2nél volt annyi eséyles hogy a végére az is nőtt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A védők királya - Demichelis, megvicceli őket 😊gamerkr
Demichelis. Aki miatt a kedvenc válogatottam folyamatosan peches gólokat kap, ha ő játszik 😀
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Malaga jó csapat mit kell ezen csodálkozni? 😀Hanni
Amikor utoljára láttam őket akkor nem voltak olyan jók 😛 Micsoda változás 😊JC6
A védők királya - Demichelis, megvicceli őket 😊

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A Malaga jó csapat mit kell ezen csodálkozni? 😀Hanni
Amikor utoljára láttam őket akkor nem voltak olyan jók 😛 Micsoda változás 😊
több mint 14 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
A Malaga jó csapat mit kell ezen csodálkozni? 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Srácok!
Bárki, akinek van digisport+ azonnal kapcsoljon oda 😀
több mint 14 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Óriási ahogy képesek vagyunk minimum ugyan olyan játékkal 2-0-ra cidára állni... Új évi fogadalom így soha nem lesz megtartva... (kevesebb csúnya megnyilvánulás)
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
na megnyílik az átigazolási piac
Messi és Tévez várhatóan hamarosan aláír a Milanhoz 😊
Divat nyilatkozz!
Az Moratti két napja felhívta Allegrit és át akarta csábítani tőlünk hozzátok. Ez nem tré kicsit? 😀 Szerintem elég undorító lépés.Stez
kamu...

Lavezzit viszont hívogassuk percenként... 😊Divat
nem kamu, az a baj 😊

több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/vili-a-golkiraly-vanczak-europa-leggolerosebb-vedoje-2110967

Vagy rossz topic? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Igaz, hogy egy lesgóllal, de nyert a S'land. 😀. Királyság.tüsi91
Így van, egyértelmű lesgól, de kit érdekel, szopott a City... 😛
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na megnyílik az átigazolási piac
Messi és Tévez várhatóan hamarosan aláír a Milanhoz 😊
Divat nyilatkozz!
Az Moratti két napja felhívta Allegrit és át akarta csábítani tőlünk hozzátok. Ez nem tré kicsit? 😀 Szerintem elég undorító lépés.Stez
kamu...

Lavezzit viszont hívogassuk percenként... 😊

|
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Igaz, hogy egy lesgóllal, de nyert a S'land. 😀. Királyság.
több mint 14 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 060 — Falcons Fan
Na a 93. percben kapott góllal a city is kinyalta... 😂


több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
na megnyílik az átigazolási piac
Messi és Tévez várhatóan hamarosan aláír a Milanhoz 😊
Divat nyilatkozz!
Az Moratti két napja felhívta Allegrit és át akarta csábítani tőlünk hozzátok. Ez nem tré kicsit? 😀 Szerintem elég undorító lépés.

több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na nálam itt most ezzel Búék:

http://kiajobb.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/31/Guszti_bacsi_nincs_meg_mindig_penz/

Az első videóra hívom fel szeretettel a figyelmet s a dátum a kritizált magyar csapat: 1972...
hely ha Hofi látta volna 2012-t 😛 (bár az előző (2011) év nagyjából rendben van de a két dátum közti majd 40 év szenvedés...)

Jó reggelt jó szórakozást 😊