Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
sajnos én is így gondolom 😕Marco Reus nyártól a Dortmundé 17,5 millió euróért 😊Azt gyanítom,hogy az ő pótlására vették :/
remélem marad Götze és akkor a szuperduó összeáll 😊Habi
Kifog egy jó tavaszt+eb-t nem lehet megtartani 😕JoeyPorter


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Marco Reus nyártól a Dortmundé 17,5 millió euróért 😊Azt gyanítom,hogy az ő pótlására vették :/
remélem marad Götze és akkor a szuperduó összeáll 😊Habi
Kifog egy jó tavaszt+eb-t nem lehet megtartani 😕
több mint 14 éve
Marco Reus nyártól a Dortmundé 17,5 millió euróért 😊remélem marad Götze és akkor a szuperduó összeáll 😊


JT Daniels fan
több mint 14 éve
milannews.iten is fent volt, acmilan.hu-n is.előbbi infói sosem szoktak alaptalanok lenni, utóbbi meg milannews és társai, főként olasz, megbízhatóbb oldalak és infók alapján fordítanak és írnak híreket
több mint 14 éve
bizonyíték? egy rossoneri blog kevés... 😀nem kamu, az a baj 😊Stezna megnyílik az átigazolási piackamu...
Messi és Tévez várhatóan hamarosan aláír a Milanhoz 😊
Divat nyilatkozz!
Az Moratti két napja felhívta Allegrit és át akarta csábítani tőlünk hozzátok. Ez nem tré kicsit? 😀 Szerintem elég undorító lépés.Stez
Lavezzit viszont hívogassuk percenként... 😊Divat
|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
azok után hogy megtudtam hogy most vasárnap sem Ortonéknak drukkoltál már nem tud meglepni. 😀eaglesmcnabbez nálam aranyköpés 😀
amúgy meg, a 2. madridi gólról lemaradtam. félidőben biztos megkented a védőt...a te kezed messze elér.
😀
több mint 14 éve
azok után hogy megtudtam hogy most vasárnap sem Ortonéknak drukkoltál már nem tud meglepni. 😀nem aggódtam. A játék jó volt, csak a gólok nem jöttek, ha most kiesünk amúgy mi van? semmi, legalább nem a Barcától kapunk ki a kövi körben. 😀 HA meg elverjük a barcát véletlen akkor mi van? ez csak kupa, nekünk BL-t meg Bajnokságot kéne nyerni. kb. 2 hete nem néztem soccermeccset, de ez most jó meccs volt szvsz.eaglesmcnabbelismerem, jó volt. tetszett. a 68. percig 😀
de ugye nem nagy baj, hogy nem a Madrid-nak szurkoltam? 😀 😛JC6
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
nem aggódtam. A játék jó volt, csak a gólok nem jöttek, ha most kiesünk amúgy mi van? semmi, legalább nem a Barcától kapunk ki a kövi körben. 😀 HA meg elverjük a barcát véletlen akkor mi van? ez csak kupa, nekünk BL-t meg Bajnokságot kéne nyerni. kb. 2 hete nem néztem soccermeccset, de ez most jó meccs volt szvsz.eaglesmcnabbelismerem, jó volt. tetszett. a 68. percig 😀
de ugye nem nagy baj, hogy nem a Madrid-nak szurkoltam? 😀 😛
több mint 14 éve
nem aggódtam. A játék jó volt, csak a gólok nem jöttek, ha most kiesünk amúgy mi van? semmi, legalább nem a Barcától kapunk ki a kövi körben. 😀 HA meg elverjük a barcát véletlen akkor mi van? ez csak kupa, nekünk BL-t meg Bajnokságot kéne nyerni. kb. 2 hete nem néztem soccermeccset, de ez most jó meccs volt szvsz.azért ez a második félidő nem volt semmi. Minimum 10 darab ziccer, Lass egész meccsen oda-vissza szopatta a népet, a végén az a CR olló, amit nem adtak meg. Jó meccs volt még ha az elején szoptunk is a semmiből. Labdabirtoklás 70-30, de lehet hogy több. 0-2nél volt annyi eséyles hogy a végére az is nőtt.eaglesmcnabbazért őszintén, a 65. perc körül kicsit aggódtál nem? 😊
ilyenkor nagyon szar...tudod, hogy jó a csapatod, de begörcsölnek, jönnek a helyzetek, üres kapu, fölé - mellé, stb., te meg rágod a körmöd, hisz a szezonban eddig 1-2 csapat kivételével mindenkin átgázoltatok... hány ilyen Barca meccset éltem meg, OMG.JC6
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
azért ez a második félidő nem volt semmi. Minimum 10 darab ziccer, Lass egész meccsen oda-vissza szopatta a népet, a végén az a CR olló, amit nem adtak meg. Jó meccs volt még ha az elején szoptunk is a semmiből. Labdabirtoklás 70-30, de lehet hogy több. 0-2nél volt annyi eséyles hogy a végére az is nőtt.eaglesmcnabbazért őszintén, a 65. perc körül kicsit aggódtál nem? 😊
ilyenkor nagyon szar...tudod, hogy jó a csapatod, de begörcsölnek, jönnek a helyzetek, üres kapu, fölé - mellé, stb., te meg rágod a körmöd, hisz a szezonban eddig 1-2 csapat kivételével mindenkin átgázoltatok... hány ilyen Barca meccset éltem meg, OMG.
több mint 14 éve
azért ez a második félidő nem volt semmi. Minimum 10 darab ziccer, Lass egész meccsen oda-vissza szopatta a népet, a végén az a CR olló, amit nem adtak meg. Jó meccs volt még ha az elején szoptunk is a semmiből. Labdabirtoklás 70-30, de lehet hogy több. 0-2nél volt annyi eséyles hogy a végére az is nőtt.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A védők királya - Demichelis, megvicceli őket 😊gamerkrDemichelis. Aki miatt a kedvenc válogatottam folyamatosan peches gólokat kap, ha ő játszik 😀
több mint 14 éve
A védők királya - Demichelis, megvicceli őket 😊A Malaga jó csapat mit kell ezen csodálkozni? 😀HanniAmikor utoljára láttam őket akkor nem voltak olyan jók 😛 Micsoda változás 😊JC6
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A Malaga jó csapat mit kell ezen csodálkozni? 😀HanniAmikor utoljára láttam őket akkor nem voltak olyan jók 😛 Micsoda változás 😊
több mint 14 éve
A Malaga jó csapat mit kell ezen csodálkozni? 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Srácok!Bárki, akinek van digisport+ azonnal kapcsoljon oda 😀
több mint 14 éve
Óriási ahogy képesek vagyunk minimum ugyan olyan játékkal 2-0-ra cidára állni... Új évi fogadalom így soha nem lesz megtartva... (kevesebb csúnya megnyilvánulás)
több mint 14 éve
nem kamu, az a baj 😊na megnyílik az átigazolási piackamu...
Messi és Tévez várhatóan hamarosan aláír a Milanhoz 😊
Divat nyilatkozz!
Az Moratti két napja felhívta Allegrit és át akarta csábítani tőlünk hozzátok. Ez nem tré kicsit? 😀 Szerintem elég undorító lépés.Stez
Lavezzit viszont hívogassuk percenként... 😊Divat
több mint 14 éve
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/vili-a-golkiraly-vanczak-europa-leggolerosebb-vedoje-2110967Vagy rossz topic? 😀
több mint 14 éve
Igaz, hogy egy lesgóllal, de nyert a S'land. 😀. Királyság.tüsi91Így van, egyértelmű lesgól, de kit érdekel, szopott a City... 😛
több mint 14 éve
na megnyílik az átigazolási piackamu...
Messi és Tévez várhatóan hamarosan aláír a Milanhoz 😊
Divat nyilatkozz!
Az Moratti két napja felhívta Allegrit és át akarta csábítani tőlünk hozzátok. Ez nem tré kicsit? 😀 Szerintem elég undorító lépés.Stez
Lavezzit viszont hívogassuk percenként... 😊
|
több mint 14 éve
Igaz, hogy egy lesgóllal, de nyert a S'land. 😀. Királyság.
több mint 14 éve
na megnyílik az átigazolási piacMessi és Tévez várhatóan hamarosan aláír a Milanhoz 😊
Divat nyilatkozz!
Az Moratti két napja felhívta Allegrit és át akarta csábítani tőlünk hozzátok. Ez nem tré kicsit? 😀 Szerintem elég undorító lépés.
több mint 14 éve
Na nálam itt most ezzel Búék:http://kiajobb.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/31/Guszti_bacsi_nincs_meg_mindig_penz/
Az első videóra hívom fel szeretettel a figyelmet s a dátum a kritizált magyar csapat: 1972...
hely ha Hofi látta volna 2012-t 😛 (bár az előző (2011) év nagyjából rendben van de a két dátum közti majd 40 év szenvedés...)
Jó reggelt jó szórakozást 😊

