Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egyszer írtam annó ilyen stílusú hsz-t mint fake, fél óra múlva kaptam a fenyegető levelet bizonyos admintól h irgumburgum, bannolva leszek... most akkor ilyen téren is vannak itt egyenlőbbek az egyenlők között???

-ON-peach
bizonyára fake is kapott 😀😀
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Rivaldofetomy
azt tagadta elsőként Benczés ÚrDivat
akkor Hope Solo 😀fetomy
akkor oda költözők, és hardcore dvtk fan leszek! 😀

|
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
egyszer írtam annó ilyen stílusú hsz-t mint fake, fél óra múlva kaptam a fenyegető levelet bizonyos admintól h irgumburgum, bannolva leszek... most akkor ilyen téren is vannak itt egyenlőbbek az egyenlők között???

-ON-



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Gheorghe Hagi. Tuti.

Szerk: annyira tuti, hogy még a nevét se tudom leírni. 😀

De lehet, hogy Hagi már öreg nekik. Akkor viszont Dragan Crnomarkovics lesz!

több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
Rivaldofetomy
azt tagadta elsőként Benczés ÚrDivat
akkor Hope Solo 😀fetomy
http://www.flickr.com/photos/starwarsblog/4547033968/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rivaldofetomy
azt tagadta elsőként Benczés ÚrDivat
akkor Hope Solo 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Rivaldofetomy
Messi
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Rivaldofetomy
azt tagadta elsőként Benczés Úr

|
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rivaldo
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
😂 😂
Ez odabasz.
Na de hogy legyen kis ON is:
A City és a Milan 2 napon belül meg fog egyezni Tevezről. Közben az sInter megpróbált velüónk kibaszni és 25 millát ajánlott Tevezért, de az ügynöke egy órán belül visszautasította Morattiékat, mert Ő csak a Milanba akar focizni. Lehet örülni, csak írjon alá, aztán Montolivo is mondjuk.Stez
de ez érdekes, legelőször még szó se volt a Milanról, és h szívesen jönne az Interbe, aztán már csak a Milanba akar focizni...na mind1 nekünk Lavezzi kell!!!

más:
mit szólsz hozzá, h a dijjósmiskolcnak is van egy bizonyos Mr. X-e? 😀 vajon ki lehet az? 😊

|
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én már csak egy popcorn-t kérnék 3 deci kólával...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nem értem, hogy ezen mi a vicces.JC6
Elég szomorú 😕 (mármint hogy nem érted)JoeyPorter
Hát figyelj, lehet valaki jól ismeri, sőt haverja Fake-nek, de én ismerek itt olyat, aki vérig lenne sértve ilyen PM után. Jó poén? Nem hiszem. Vannak rá jelzők, de többet nem offolok.
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Nem értem, hogy ezen mi a vicces.JC6
Elég szomorú 😕 (mármint hogy nem érted)

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nem értem, hogy ezen mi a vicces.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
😂 😂
Ez odabasz.
Na de hogy legyen kis ON is:
A City és a Milan 2 napon belül meg fog egyezni Tevezről. Közben az sInter megpróbált velüónk kibaszni és 25 millát ajánlott Tevezért, de az ügynöke egy órán belül visszautasította Morattiékat, mert Ő csak a Milanba akar focizni. Lehet örülni, csak írjon alá, aztán Montolivo is mondjuk.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Kitől Fake
Elküldött 2011-09-12 15:36:46
Tárgy -

A FASZSZOPÓ GERA AZT SZERETNE HA JOVO HETEN EGYUTT TARTANAL VELE A HITGYULIBEN ELOADAST
ARROL H KELL AGYATLAN KOCSOG SZIPUSNAK LENNI ! UTANA FIZETSEGKEPPEN LESZOPHATOD !JC6
ird be a tobbit is te hajotorott engem aztan nem zavar.
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kitől Fake
Elküldött 2011-09-12 15:36:46
Tárgy -

A FASZSZOPÓ GERA AZT SZERETNE HA JOVO HETEN EGYUTT TARTANAL VELE A HITGYULIBEN ELOADAST
ARROL H KELL AGYATLAN KOCSOG SZIPUSNAK LENNI ! UTANA FIZETSEGKEPPEN LESZOPHATOD !JC6
Na de ez, hatalmas 😂

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kitől Fake
Elküldött 2011-09-12 15:36:46
Tárgy -

A FASZSZOPÓ GERA AZT SZERETNE HA JOVO HETEN EGYUTT TARTANAL VELE A HITGYULIBEN ELOADAST
ARROL H KELL AGYATLAN KOCSOG SZIPUSNAK LENNI ! UTANA FIZETSEGKEPPEN LESZOPHATOD !JC6
Ajjajj... Úgy tudom hogy privát üzenetet etikátlan, sőt tilos nyilvánosságra hozni a másik fél engedélye nélkül :rolleyes:Rataxes
Kivéve, ha magasságos Timothy vagy az ő egy nagy tiszteletben álló követője teszi 😊

bájdövéj fake: looool 😂 😂
több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Kitől Fake
Elküldött 2011-09-12 15:36:46
Tárgy -

A FASZSZOPÓ GERA AZT SZERETNE HA JOVO HETEN EGYUTT TARTANAL VELE A HITGYULIBEN ELOADAST
ARROL H KELL AGYATLAN KOCSOG SZIPUSNAK LENNI ! UTANA FIZETSEGKEPPEN LESZOPHATOD !JC6
Ajjajj... Úgy tudom hogy privát üzenetet etikátlan, sőt tilos nyilvánosságra hozni a másik fél engedélye nélkül :rolleyes:


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kráucs amúgy 70 kilo szal ő is keményebb, mint Batik...nembaj a felüljárón majd összeszedjük vhogy. 😕

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Kitől Fake
Elküldött 2011-09-12 15:36:46
Tárgy -

A FASZSZOPÓ GERA AZT SZERETNE HA JOVO HETEN EGYUTT TARTANAL VELE A HITGYULIBEN ELOADAST
ARROL H KELL AGYATLAN KOCSOG SZIPUSNAK LENNI ! UTANA FIZETSEGKEPPEN LESZOPHATOD !
több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Hagyjatok már ezzel a PM szöveggel...JC6
Megkaptad már a fenyegetős PM-et Fake? 😛


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hagyjatok már ezzel a PM szöveggel, 3 embernek, ha küldtem az utóbbi 1 évben, hirtelen felindulásból. Attól még, hogy többnyire sok embernek nem tetsző dolgot írok, az még az én véleményem, és úgy tudom a fórum véleménynyilvánításra vagy eszmecserére, illetve közösség formálásra lett kitalálva. Kicsit unalmas mindig ezt a PM-ezést olvasni.

Már csak nevetek az ilyen intelligens megnyilvánulásokon, mint ami fentebb olvasható Fake kollégától. Ami - sokak számára - aranyköpés.

Soha a büdös életbe nem gondoltam, hogy személytelenül harcot kezdek vele, egyszer beléptem a fórumra és olyan PM fogadott tőle, hogy : "F*SSZ*PÓ GERA ZOLI!!!" és a többi nyalánkság.

Nem sértődök meg, nem veszem magamra, de ez azért elég gusztustalan megnyilvánulás egy emberi lénytől.

OFF vége.
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Huha, most latom micsoda osszecsapasok vannak itt magyar fronton pedig holt szezon van boven 😊
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Fake haverommal ritkán értek egyet, pedig nagy FCB szurkoló, mint én, de most hosszú percek óta patakzik a könnyem, olyan jókat nevetek a hozzászólásain 😀JC6
haverod neked a radai rosseb. az meg h mulatozol a hszeimen azt pont leszarom. nem kotelezo egyeterteni es senki sem tevedhetetlen. de tebeloled csak a faszsag folyik te seggfej ugyhogy ne humorizalj itt nekem mert baszottul nem vagyok ra vevo. na god bless.Fake
Na most kapni fogsz pár PM-et 😀