Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
nem mondom h nem volt benne, de irreálisan nagyot pattant a labda, a széllökés egyértelműen felkapta a lasztit, szvsz ezt nem lehet kiszámolni, nem véletlen védte meg howard és az edzője is...peachA labda pattanása az valami hihetetlen volt...lehet hibáztatni, de ember legyen a talpán aki ezt igy kiszámolta volna abban a helyzetben...olyan mintha valami ócska gumilabda lett volna 😊
több mint 14 éve
nem mondom h nem volt benne, de irreálisan nagyot pattant a labda, a széllökés egyértelműen felkapta a lasztit, szvsz ezt nem lehet kiszámolni, nem véletlen védte meg howard és az edzője is...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
én miattam 20 kilo is lehet, csak szántsa fel a pályát odavissza, és tudjon 2-öt passzolni pontosan emberhez(igaz béluska, meg dini??)...18 évesen Albert, Lipcsei és Gera is izomkolosszus volt mi? nk9 és Koman se sokkal vastagabb. vicc ilyen miatt elítélni vkit.
|
több mint 14 éve
Azért nem árt, ha van valami normális felépítése. Nem 160 centihez 50 kiló, mint Messi (tudom, hogy nem annyi, csak példa volt), hanem majdnem 190-hez. Konkrétan egy ropi, nemzetközi meccsen egy rendes védő kapásból háromba töri.mondjuk ez a gyerek is jó ha van 50 kg.eaglesmcnabbés??Divat
És az utánpótlásunkból is rendre ilyenek jönnek elő, elég volt ránézni Tóth Bencére, vagy Gárdosra, amikor felkerültek az első csapathoz. Nulla váll, nap felé fordul és átlátsz rajta, vicc.
Persze attól még lehet jó zsugás, de sürgősen kezdjen el erősödni, mert ez így ránézésre kemény...

több mint 14 éve
RvN facebookján volt kiírva ez a szöveg:Yakubu + Ba = £1,5 million = 27 Premier league goals
Torres + Carroll = £86 million = 4 Premier league goals
😂
Nem néztem konkrétan utána,de eléggé beszédes :rolleyes:
több mint 14 éve
Who will finish with more Premier League goals this year; Fernando Torres or Tim Howard? 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
OMG, mekkora gól...nem lett volna szabad ennyire kint állnia. Persze, innen könnyű...
több mint 14 éve
Köszi, közben elcsíptem Deadspinen. Freak gól.http://theoriginalwinger.com/2012-01-04-video-everton-keeper-tim-howards-goal-vs-boltonJJPff, csodálkozom, hogy még védhet a Boltonban ez a gyerek. Ezerszer inkább Megyeri!SchleckMegyeri is a Boltonban nyomja? 😛
Kíváncsi vagyok a felvételre, viharos a szél a Goodisonban.marci
több mint 14 éve
Megyerit a válogatottban szeretném látni, nem Boltonban. A két mondat közé nem gondoltam semmilyen kapcsolatot. 😀Megyeri is a Boltonban nyomja? 😛GOAAAAL!!!!Pff, csodálkozom, hogy még védhet a Boltonban ez a gyerek. Ezerszer inkább Megyeri!Schleck
Preposterous. TIM HOWARD's almighty downfield pump sails into the Bolton half, takes one bounce over a misplaced Adam Bogdan and nestles into the back of the net. That's what you call box-to-box.JJ
Kíváncsi vagyok a felvételre, viharos a szél a Goodisonban.marci
Közben Phil Jones. 😂
Ezt a gólt megnéztem volna Horti kommentálásával. 😀
több mint 14 éve
http://theoriginalwinger.com/2012-01-04-video-everton-keeper-tim-howards-goal-vs-boltonMegyeri is a Boltonban nyomja? 😛GOAAAAL!!!!Pff, csodálkozom, hogy még védhet a Boltonban ez a gyerek. Ezerszer inkább Megyeri!Schleck
Preposterous. TIM HOWARD's almighty downfield pump sails into the Bolton half, takes one bounce over a misplaced Adam Bogdan and nestles into the back of the net. That's what you call box-to-box.JJ
Kíváncsi vagyok a felvételre, viharos a szél a Goodisonban.marci

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Megyeri is a Boltonban nyomja? 😛GOAAAAL!!!!Pff, csodálkozom, hogy még védhet a Boltonban ez a gyerek. Ezerszer inkább Megyeri!Schleck
Preposterous. TIM HOWARD's almighty downfield pump sails into the Bolton half, takes one bounce over a misplaced Adam Bogdan and nestles into the back of the net. That's what you call box-to-box.JJ
Kíváncsi vagyok a felvételre, viharos a szél a Goodisonban.
több mint 14 éve
GOAAAAL!!!!Pff, csodálkozom, hogy még védhet a Boltonban ez a gyerek. Ezerszer inkább Megyeri!
Preposterous. TIM HOWARD's almighty downfield pump sails into the Bolton half, takes one bounce over a misplaced Adam Bogdan and nestles into the back of the net. That's what you call box-to-box.JJ
több mint 14 éve
GOAAAAL!!!!Preposterous. TIM HOWARD's almighty downfield pump sails into the Bolton half, takes one bounce over a misplaced Adam Bogdan and nestles into the back of the net. That's what you call box-to-box.

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Everton - Bolton meccsen milyen gól esett? :o
több mint 14 éve
mondjuk ez a gyerek is jó ha van 50 kg.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve

ha miatta dini szögre akasztja már megérte... 😀
közbe meg szépen szopik a múúúú 😊
|
több mint 14 éve
Cabaye remélem megy az EB-re.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
2 éve pont 16 éves volt. 😊Mindkettő harmatgyenge lesz NB1hez.Ki a két szegedi?Orosz Márk, bár érte fizetni kellene, mert nyárig élő szerződése van, de Döme szeretné, és Ő is szívesen játszana a Fradiban. 3-ból 2 jönne szép is lenne, végre fiatalok magyarok, ha már a mi utánpótlásunkban nincsenek...Divat
Batik és ki?Bazzani
Orosz a jobb,Batik itt játszott két éve Vásárhelyen NB3ban és nem tűnt ki.
Kicsi és gyenge.Bazzani
Rengeteget fejlődött, nagyon max fél év alatt fixen fog játszani NB1-ben, Döme el volt tőle ájulva a próbajáték után.
+ azóta 187 centi körül van
több mint 14 éve
Hiába, fekszik nekünk a ManUnited. 😊
több mint 14 éve
Idősebb is náluk pár évvel, idén lesz 30. Mindenesetre tény h van matéria.No eljött a váltás ideje. Lindegaard kezd a Newcastle ellen. Jaj csak védjen jól!!! 😀tüsi91Védjen jól és nyerjen a 'Castle. 😛
Egyébként ha már kapusok, akkor a Newcastle-ös Krul is nagyon tetszik nekem. A hollandok rendesen el vannak látva fiatal kapusokkal a Van Der Saar utáni érára. Krul, Vorm, Stekelenburg mind nagyon tehetségesek, igaz Stekelenburg még előrébb jár, mint a másik kettő.Schleck

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
No eljött a váltás ideje. Lindegaard kezd a Newcastle ellen. Jaj csak védjen jól!!! 😀tüsi91Védjen jól és nyerjen a 'Castle. 😛
Egyébként ha már kapusok, akkor a Newcastle-ös Krul is nagyon tetszik nekem. A hollandok rendesen el vannak látva fiatal kapusokkal a Van Der Saar utáni érára. Krul, Vorm, Stekelenburg mind nagyon tehetségesek, igaz Stekelenburg még előrébb jár, mint a másik kettő.
több mint 14 éve
No eljött a váltás ideje. Lindegaard kezd a Newcastle ellen. Jaj csak védjen jól!!! 😀

