Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ritka fos meccs volt,egyedül a szívünk zöld fehér és a Fradi induló volt király 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Tőzsér kurva jó volt ezen a meccsen. És ő nem fér be a rendszerbe? NK9 pedig meglepetés volt. Nekem tetszett.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
valaki lefizette a csávót, hogy hajni végre kikerüljön a válogatottból... 😊

pff NK9, ennyitől elesni...
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Kezdem érteni a rendszert: nem szeretjük a pontos 30 méteres íveléseket és a távoli lövéseket, mert Tőzsér eddig ezt hozza a meccsbezolika26
Pont ugyanezt akartam írni. Csak megzavarja ezekkel a zseniális megmozdulásokkal az alapcsapatot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Kezdem érteni a rendszert: nem szeretjük a pontos 30 méteres íveléseket és a távoli lövéseket, mert Tőzsér eddig ezt hozza a meccsbe
Mondjuk zavaró, hogy Ricsi túlhypeolja, mert így mi nem tudjuk 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
killkenny 118 — Stream felelős
http://sporttv.do.am/

több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Aki tud légyszíves adjon linket a meccsre! Köszönöm! 😊
szerk: Azóta firstrowsportson már találtam, köszönöm


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
egervári rendszerébe 3 típusú játékos illik bele: sógor, koma, jóbarát 😂 😂

ettől függetlenül tartom, hogy az ilyen húzások károsak egy közösségre...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Lisztest meg Tökölit miért nem hívta be? Égerről már nem is beszélek... Tuti kikapunk 😀
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Milyen nulla teljesítmény? Nem arról volt szó, hogy múlt héten játszott, és gólt is lőtt? Ehhez jön, hogy tökéletesen illik a rencerbe, mikell még?

Hozzáteszem múlt hétvége után, tegnapelőtt Nikolics Nyenyanya a ligakukában is duplázott...

Amúgy Egervári helyében csak annyit kellene tenni, hogy valami olyan rencert kitalálni, amibe több ember illik bele 12-nél...fetomy
Mit akarsz?Tegnap volt a zuhiban,hogy átbeszélték a rendszert és ezért fért bele Tőzsér 😊

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Milyen nulla teljesítmény? Nem arról volt szó, hogy múlt héten játszott, és gólt is lőtt? Ehhez jön, hogy tökéletesen illik a rencerbe, mikell még?

Hozzáteszem múlt hétvége után, tegnapelőtt Nikolics Nyenyanya a ligakukában is duplázott...

Amúgy Egervári helyében csak annyit kellene tenni, hogy valami olyan rencert kitalálni, amibe több ember illik bele 12-nél...
több mint 14 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
azon gondolkodtam, h egervári vajon mikor nyírja ki teljesen az annyira istenített belső közösséget az ilyen húzásaival, hogy NK9 válogatott 0 teljesítménnyel?! ezzel a csapattagok teljesítményét ássa alá nem is beszélve azokról akik a jó forma ellenére sem kerülnek a keret közelébe se, ellenben a kisjézussal aki már azért címeres mezt! :o húzhat mert ő a németh krisztián....

arról h mennyire megy megint ellent a saját kijelentéseinek már kár is megemlíteni... :/peach
Frankó lesz majd, ha a 20. perc magasságában elkezd picsogni... :S

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
azon gondolkodtam, h egervári vajon mikor nyírja ki teljesen az annyira istenített belső közösséget az ilyen húzásaival, hogy NK9 válogatott 0 teljesítménnyel?! ezzel a csapattagok teljesítményét ássa alá nem is beszélve azokról akik a jó forma ellenére sem kerülnek a keret közelébe se, ellenben a kisjézussal aki már azért címeres mezt! :o húzhat mert ő a németh krisztián....

arról h mennyire megy megint ellent a saját kijelentéseinek már kár is megemlíteni... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
http://pepsifoci.hu/node/100682 😂
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
Csóri Fradinak megint nem adtak meg egy gólt, ráadásul ugyanolyat mint az odavágónak. Mellesleg ez is egy ősfos meccs volt.zinedine5
és ugyanúgy Zsivóczky lőtte 😀
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Csóri Fradinak megint nem adtak meg egy gólt, ráadásul ugyanolyat mint az odavágónak. Mellesleg ez is egy ősfos meccs volt.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nézzétek a pécs-fradit 6-kor a sport tévén mert konqueror kint van és várja, hogy felismerje valaki a tévében!

több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jut eszembe, Gazza is simán lehetne az új Rapids coach, hiába angol. 😛

http://sport.msn.mainap.hu/szines/kabitoszeren-es-whiskey-n-elt-az-egykori-focista-3844/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
DVSC - Vasas 2-0..és igen, itt a harmadik, 3-0. Kamera->Kondás: P*csába, abban 😂
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
DvSc - Vasas 5-4-es ligakupa meccs lol 😀 gigászok ha találkoznakHöri
Az összefoglalót érdemes megnézni,Malinauskas katasztrófa amit művelt :oJoeyPorter
megnézném de csak külföldi kommentátoros van, az mi? 😀Höri
http://www.sport1tv.hu/Videok/2011/11/08/ligakupa_dvsc_vasas6
Öreg hiba 😊

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DvSc - Vasas 5-4-es ligakupa meccs lol 😀 gigászok ha találkoznakHöri
Az összefoglalót érdemes megnézni,Malinauskas katasztrófa amit művelt :oJoeyPorter
megnézném de csak külföldi kommentátoros van, az mi? 😀

több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
DvSc - Vasas 5-4-es ligakupa meccs lol 😀 gigászok ha találkoznakHöri
Az összefoglalót érdemes megnézni,Malinauskas katasztrófa amit művelt :o

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A nézőszám ellenfélfüggő. Ha nem lenne a DVTK NB1-es, nem ennyi lenne az átlag, hanem jóval alacsonyabb.JC6
sőőőt ha megye 2-es lenne akkor még alacsonyabb lenne... 😊Divat
Cseréld már ki a DVTK 10.000-es hazai átlagát az MTK 150-esével...szaba
150? ne túlozz... 😀

|
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 903
A nézőszám ellenfélfüggő. Ha nem lenne a DVTK NB1-es, nem ennyi lenne az átlag, hanem jóval alacsonyabb.JC6
sőőőt ha megye 2-es lenne akkor még alacsonyabb lenne... 😊Divat
Cseréld már ki a DVTK 10.000-es hazai átlagát az MTK 150-esével...
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DvSc - Vasas 5-4-es ligakupa meccs lol 😀 gigászok ha találkoznak