Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
ritka fos meccs volt,egyedül a szívünk zöld fehér és a Fradi induló volt király 😊
több mint 14 éve
Tőzsér kurva jó volt ezen a meccsen. És ő nem fér be a rendszerbe? NK9 pedig meglepetés volt. Nekem tetszett.
több mint 14 éve
valaki lefizette a csávót, hogy hajni végre kikerüljön a válogatottból... 😊pff NK9, ennyitől elesni...
több mint 14 éve
Kezdem érteni a rendszert: nem szeretjük a pontos 30 méteres íveléseket és a távoli lövéseket, mert Tőzsér eddig ezt hozza a meccsbezolika26Pont ugyanezt akartam írni. Csak megzavarja ezekkel a zseniális megmozdulásokkal az alapcsapatot.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Kezdem érteni a rendszert: nem szeretjük a pontos 30 méteres íveléseket és a távoli lövéseket, mert Tőzsér eddig ezt hozza a meccsbeMondjuk zavaró, hogy Ricsi túlhypeolja, mert így mi nem tudjuk 😀

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Aki tud légyszíves adjon linket a meccsre! Köszönöm! 😊szerk: Azóta firstrowsportson már találtam, köszönöm

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
egervári rendszerébe 3 típusú játékos illik bele: sógor, koma, jóbarát 😂 😂 ettől függetlenül tartom, hogy az ilyen húzások károsak egy közösségre...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Lisztest meg Tökölit miért nem hívta be? Égerről már nem is beszélek... Tuti kikapunk 😀
több mint 14 éve
Milyen nulla teljesítmény? Nem arról volt szó, hogy múlt héten játszott, és gólt is lőtt? Ehhez jön, hogy tökéletesen illik a rencerbe, mikell még?Mit akarsz?Tegnap volt a zuhiban,hogy átbeszélték a rendszert és ezért fért bele Tőzsér 😊
Hozzáteszem múlt hétvége után, tegnapelőtt Nikolics Nyenyanya a ligakukában is duplázott...
Amúgy Egervári helyében csak annyit kellene tenni, hogy valami olyan rencert kitalálni, amibe több ember illik bele 12-nél...fetomy
több mint 14 éve
Milyen nulla teljesítmény? Nem arról volt szó, hogy múlt héten játszott, és gólt is lőtt? Ehhez jön, hogy tökéletesen illik a rencerbe, mikell még?Hozzáteszem múlt hétvége után, tegnapelőtt Nikolics Nyenyanya a ligakukában is duplázott...
Amúgy Egervári helyében csak annyit kellene tenni, hogy valami olyan rencert kitalálni, amibe több ember illik bele 12-nél...
több mint 14 éve
azon gondolkodtam, h egervári vajon mikor nyírja ki teljesen az annyira istenített belső közösséget az ilyen húzásaival, hogy NK9 válogatott 0 teljesítménnyel?! ezzel a csapattagok teljesítményét ássa alá nem is beszélve azokról akik a jó forma ellenére sem kerülnek a keret közelébe se, ellenben a kisjézussal aki már azért címeres mezt! :o húzhat mert ő a németh krisztián....Frankó lesz majd, ha a 20. perc magasságában elkezd picsogni... :S
arról h mennyire megy megint ellent a saját kijelentéseinek már kár is megemlíteni... :/peach
több mint 14 éve
azon gondolkodtam, h egervári vajon mikor nyírja ki teljesen az annyira istenített belső közösséget az ilyen húzásaival, hogy NK9 válogatott 0 teljesítménnyel?! ezzel a csapattagok teljesítményét ássa alá nem is beszélve azokról akik a jó forma ellenére sem kerülnek a keret közelébe se, ellenben a kisjézussal aki már azért címeres mezt! :o húzhat mert ő a németh krisztián....arról h mennyire megy megint ellent a saját kijelentéseinek már kár is megemlíteni... :/
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Csóri Fradinak megint nem adtak meg egy gólt, ráadásul ugyanolyat mint az odavágónak. Mellesleg ez is egy ősfos meccs volt.zinedine5és ugyanúgy Zsivóczky lőtte 😀
több mint 14 éve
Csóri Fradinak megint nem adtak meg egy gólt, ráadásul ugyanolyat mint az odavágónak. Mellesleg ez is egy ősfos meccs volt.
több mint 14 éve
nézzétek a pécs-fradit 6-kor a sport tévén mert konqueror kint van és várja, hogy felismerje valaki a tévében!
több mint 14 éve
Jut eszembe, Gazza is simán lehetne az új Rapids coach, hiába angol. 😛http://sport.msn.mainap.hu/szines/kabitoszeren-es-whiskey-n-elt-az-egykori-focista-3844/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
DVSC - Vasas 2-0..és igen, itt a harmadik, 3-0. Kamera->Kondás: P*csába, abban 😂
több mint 14 éve
http://www.sport1tv.hu/Videok/2011/11/08/ligakupa_dvsc_vasas6megnézném de csak külföldi kommentátoros van, az mi? 😀HöriDvSc - Vasas 5-4-es ligakupa meccs lol 😀 gigászok ha találkoznakHöriAz összefoglalót érdemes megnézni,Malinauskas katasztrófa amit művelt :oJoeyPorter
Öreg hiba 😊
több mint 14 éve
megnézném de csak külföldi kommentátoros van, az mi? 😀DvSc - Vasas 5-4-es ligakupa meccs lol 😀 gigászok ha találkoznakHöriAz összefoglalót érdemes megnézni,Malinauskas katasztrófa amit művelt :oJoeyPorter
több mint 14 éve
DvSc - Vasas 5-4-es ligakupa meccs lol 😀 gigászok ha találkoznakHöriAz összefoglalót érdemes megnézni,Malinauskas katasztrófa amit művelt :o
több mint 14 éve
150? ne túlozz... 😀Cseréld már ki a DVTK 10.000-es hazai átlagát az MTK 150-esével...szabaA nézőszám ellenfélfüggő. Ha nem lenne a DVTK NB1-es, nem ennyi lenne az átlag, hanem jóval alacsonyabb.JC6sőőőt ha megye 2-es lenne akkor még alacsonyabb lenne... 😊Divat
|
több mint 14 éve
Cseréld már ki a DVTK 10.000-es hazai átlagát az MTK 150-esével...A nézőszám ellenfélfüggő. Ha nem lenne a DVTK NB1-es, nem ennyi lenne az átlag, hanem jóval alacsonyabb.JC6sőőőt ha megye 2-es lenne akkor még alacsonyabb lenne... 😊Divat
több mint 14 éve
DvSc - Vasas 5-4-es ligakupa meccs lol 😀 gigászok ha találkoznak


