Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Megnyertük az utolsó meccset az alapszakaszban! Ezzel megvan a hazai pálya a Wild Card meccsre, azt hozni kéne bárkivel is játsszunk, tovább úgyse jutunk el. Casey és Mastroeni nélkül nem várok idén nagy PO runt, de a tavalyi után megtehetjük. 😛Az ellenfél a mai Houston-Los Angeles meccs függvényében dől el:
- ha a HOU nyer, a Columbus ellen játszunk
- ha döntetlen lesz, a Houston ellen
- ha a LA nyer, a NYRB ellen
😀 Jól néz ki a helyzet, bárki jöhet, a Dynamo talán a legkönnyebb ellenfél, de ők a legszimpatikusabbak is a háromból, tőlem a két köcsöghorda is jöhet, legalább hamar PO-hangulatba kerülök.
több mint 14 éve
http://vimeo.com/30963782Kanoute borzalmasan megütötte a Barcást.Miért van az, hogy mindig a Barca meccsein vannak bunyók? Biztos nem tesznek érte....Rohadjon meg a Barca, hogy a bantu kánutéé megütötte Fabregast. Biztos a Barca tehet róla. Bohóc.Mad
Legalább nem nyertek. 😀tüsi91
Meg is gyógyult a piros után azonnal.Bazzani
Azért a videón látszik, hogy háttal áll Cescnek Kanoute, köztük Busquets és egyszer csak, gondolom, mert odaszólt neki valami kedveset megfordul és nekimegy. Jogos a piros nem kérdés, csak ez a Barca sosem csinál semmi rosszat képet felejtsük már el.
több mint 14 éve
Kanoute borzalmasan megütötte a Barcást.Miért van az, hogy mindig a Barca meccsein vannak bunyók? Biztos nem tesznek érte....Rohadjon meg a Barca, hogy a bantu kánutéé megütötte Fabregast. Biztos a Barca tehet róla. Bohóc.Mad
Legalább nem nyertek. 😀tüsi91
Meg is gyógyult a piros után azonnal.
több mint 14 éve
1.: az a tizi minimum kérdéses volt, szépen esett Iniesta, nem láttam döntő bizonyítékot hogy felrúgták volna.Miért van az, hogy mindig a Barca meccsein vannak bunyók? Biztos nem tesznek érte....Rohadjon meg a Barca, hogy a bantu kánutéé megütötte Fabregast. Biztos a Barca tehet róla. Bohóc.Mad
Legalább nem nyertek. 😀tüsi91
2.: Nem értem, hogy akárhányszor bunyó van egy Barca meccsen Valdes mindig ott van, pedig többnyire az ellenfél térfelén történik a verekedés, mint pl. most is. Kanoute volt a fasz, de a barcásokat sem kell félteni. a színészkedésről meg nem nagyon akarnak leszokni, és most nem csak a tizenegyes szituációra gondolok.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Miért van az, hogy mindig a Barca meccsein vannak bunyók? Biztos nem tesznek érte....Rohadjon meg a Barca, hogy a bantu kánutéé megütötte Fabregast. Biztos a Barca tehet róla. Bohóc.
Legalább nem nyertek. 😀tüsi91
@KJuraszik
több mint 14 éve
Miért van az, hogy mindig a Barca meccsein vannak bunyók? Biztos nem tesznek érte....Legalább nem nyertek. 😀
több mint 14 éve
lassan azért a remekm angol középpályánkat elfelejhetnénk, de h adamet igen, az biztos... nem értem h ott van egy maxi a padon és még a lehetőséget se kapja meg. suarez meg próbálkozik szerencsétlen, de a 2 kapufa mindent elmond a szerencséjéről. mondjunk az is egyértelmű h lucas(!!) mennyire fontos része a csapatnak. el sem hiszem h ezt kimondomja és ezért nem vagyunk bajnokesélyes csapat, mert egy norwichal leixelünk...
több mint 14 éve
szánalmas, amit ma nyújt a csapat, simán vezethetne már 3-4-el a KecskemétHurkaMeg is lett a 3 :cool:

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
szánalmas, amit ma nyújt a csapat, simán vezethetne már 3-4-el a Kecskemét
több mint 14 éve
bellamy kezd ma 😊 csupaörömboldogság 😀
több mint 14 éve
Azért Détáritól szép volt magára vállalni, hogy nem gyakorolták a 11-est, ezért hagyhatta ki Hakola 😊fetomyNem csak azt mondta, h nem volt kijelölve senki?
több mint 14 éve
két kedvenc csapatom meccsén Vasas - Paks 1-0, erre a tévé ezt a szennyet közvetíti, nem is értem.HöriVasas Paks két kedvenc csapatod nem is értem 😉
több mint 14 éve
két kedvenc csapatom meccsén Vasas - Paks 1-0, erre a tévé ezt a szennyet közvetíti, nem is értem.
több mint 14 éve
Kb 6-8 éve nem láttam végig Fradi Újpest meccset (nagyon más magyar meccset se, de fiam most kivételesen hagyta hogy bukkolja (drukkoljak magyarul 😊 ) s nem hittem volna, hogy győzni fogunk méghozzá egész tűrhető játékkal (az első félidőt nézve), de jó lenne ebből fejlődni. S Détári az edző ez über LOL 😛 Talán kiesni így nem fogunk.
több mint 14 éve
Azért Détáritól szép volt magára vállalni, hogy nem gyakorolták a 11-est, ezért hagyhatta ki Hakola 😊
több mint 14 éve
😐 😐 😐
több mint 14 éve
Ennél a Kabát-Rajczi párosnál kevés nagyobb alibiduó van a világon.Bazzanikis túlzással többet szabálytalankodtak, mint rajtuk kívül az egész csapat
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
Ennél a Kabát-Rajczi párosnál kevés nagyobb alibiduó van a világon.
több mint 14 éve
MTK-Tatabánya 1-0. Helló NB1 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Tizenéve nem vagyunk jók.bezzeg tavaly az újpest jó volt 😉SzeszeRemélem a wisconsini zöldek is ilyen dominánsak lesznek holnap.Dehogy jók.
Jó látni, hogy végre jó a Fradi.Gergőbácsi
Ellenfél nélkül bárki jó.Bazzani
Ez a mostani védelem pedig a leggyengébb mióta a csapatot követem,pedig voltunk osztályozósak is.
több mint 14 éve
Azt hiszem,hogy a mentális felkészítést egyértelműen Détári nyerte.Hát eddig teljes csőd sajnos igen. A védelem borzaszó, főleg a belső védőpáros (hol vagy már Vermes, Takács 1 éve lassan? 😕 ) két ilyen ötösre belőtt labdából volt a gól, amit simán, határozottan el kellett volna takarítani. A szűrőpáros is gyenge, Markovics egy vicc azt eddig is tudtuk ezt a Tajthyt meg ki nyomja nem értem, Egerszegi jobb lenne ott. Fradi sem olyan nagy szám, "csak" mennek küzdenek, ahogy kell, nyomás alatt tarják a kapunkat, megérdemelt vezetés eddig.
Pályán sem vagyunk.
Csúnya kiütés lesz a vége.
Szpisljak takarodj.Bazzani
több mint 14 éve
bezzeg tavaly az újpest jó volt 😉Remélem a wisconsini zöldek is ilyen dominánsak lesznek holnap.Dehogy jók.
Jó látni, hogy végre jó a Fradi.Gergőbácsi
Ellenfél nélkül bárki jó.Bazzani
több mint 14 éve
Pedig most , az idei önmagukhoz képest kimondottan jók. Van tűz, néhol kombinatív játék, valamint önmagában az, hogy eddig a Dózsa pályán sincs - azért ez is érdem. Ja és gólok.Remélem a wisconsini zöldek is ilyen dominánsak lesznek holnap.Dehogy jók.
Jó látni, hogy végre jó a Fradi.Gergőbácsi
Ellenfél nélkül bárki jó.Bazzani
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.


