Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Februárban Luxemburg-Szlovákia: 2-1.
Legalább a szlovákoknál jobbak voltunk. 😀Schleck
De ők már legalább voltak VB-n az utóbbi időben, és nem is akárhogy szerepeltek, elég fiatal nemzetként, még mi várhatunk jó pár év(tizedet).
több mint 15 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Gyenge fos...0 játék volt. 50.percben be is raktam a Super Bowl-t a DVD lejátszóba..jobban jártam.
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
ha csak annyi a hozadéka a meccsnek, hogy tökölit örökre elfelejtjük, már megérte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Februárban Luxemburg-Szlovákia: 2-1.
Legalább a szlovákoknál jobbak voltunk. 😀

több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
spoiler: Szabics tuti lő gólt, mert tegnap lájkoltam a facebook oldalátHöri
Legközelebb tartsd magadban a spoilert 😀Pocs
ok, Dan Marino ellen hagylak izgulni

több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
spoiler: Szabics tuti lő gólt, mert tegnap lájkoltam a facebook oldalátHöri
Legközelebb tartsd magadban a spoilert 😀Pocs
or tippmix... 😊

|
több mint 15 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
spoiler: Szabics tuti lő gólt, mert tegnap lájkoltam a facebook oldalátHöri
Legközelebb tartsd magadban a spoilert 😀

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Majdnem kihagyta Imreeee 😀
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez eddig tököli-show, ahogy vártamJJ
A lux szövetségi kapitány azért nagy név 😀 Dr. Lou fia ellen nincs esélyünk

több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tököli meg a legnagyobb császár!
- Miért nem adod be?
- Nem látod, hogy nem láttalak b+, hova adjam be? 😀 😀JC6
hiányzik mellőle Litsingi.

Lipták meg azért van itt, hogy verekedjen. Sajna a mai ellenfélben nincs egy Carew jellegű ember se, akivel ezt megtehetné.

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Fú, ez de gyenge. Ha nem ismerném a 2 csapatot, azt mondanám mi vagyunk pirosban, olyan jól játszunk 😀 Masszív védekezés, veszélyes kontrák. Mellette tetszetős adogatás, főleg a középpályán.

Még mindig nem értem Lipták miért válogatott. Csak dumál, meg lökdösődik. 5 méterről agyonrúgta Eleket...az ívelésekről nem is beszélve.
Laczkó amikor elindul szerelik..lepattan a kigyúrt luxemburgiakról.
Dzsudzsák el van veszve.

Tököli meg a legnagyobb császár!
- Miért nem adod be?
- Nem látod, hogy nem láttalak b+, hova adjam be? 😀 😀
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyenlő erők küzdelme.... 😂
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hajnal fejét keressük, hibátlan.
Jöhet Szabics és Németh, utóbbi tán még kap is 1-2 értelmes labdát Komantól.

Azt hittem sok lesz a 4 védő+2 szűrő, de abszolút szükség van rájuk 😀

több mint 15 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Ez eddig egy vödör fos...
Szerintem elkezdem nézni az NBA döntőt a S2-n.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 15 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
én már benyomtam az osztrák - német rangadót streamen 😀

több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
ez eddig tököli-show, ahogy vártam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Tegnap a zuhihíradóban a műsorvezető vagy négyszer elismételte, hogy ki kell tömni Luxit meg SM-et (minimum 6 gólt vár), szerintem meg max 3 gól lesz, a két meccsen...de ne legyen igazam.JC6
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=51536#p51536
Legutóbb még az volt a gond, hogy kitömtük San Marinot. 😂Schleck
Most ez hogy jön ide?
Arra utaltam, hogy szenvedést várok, mert nem hiszem, hogy rúgnánk újra 8-at, főleg nem idegenben. Legközelebb szóról szóra leírok mindent, hátha megérted...

szerk.: olyan vagy, mint JJ, az is csak kötözködni tud.
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
úgy érzem, hogy ha Tököli ma triplázik, akkor is szénné lesz oltva... child pleaseHöri
A meccs után én lennék az első, aki megkövetné.
Mit ahogy nem szeretem Vanczákot sem, de el kell ismerni, hogy középen a Juhász-Vanczák páros volt a legjobb az elmúlt években.

Laczkó pedig még mindig nem balhátvéd... 😀Sinisa
persze, Vanczák bűn rossz, senki sem vitatja.

Mifelénk Hajnal az az ember, akiről nem tudjuk megállapítani, hogy mi okból nincs még mindig száműzve.

több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Laczkó pedig még mindig nem balhátvéd... 😀Sinisa
na majd Serie B-be villantja, h márpedig ő futballista... 😀

|
több mint 15 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Tök mindegy ki a csatár. Alibi az összes, de ne felejtsük, hogy Tököli legalább tud rúgni egy egyeneset a labdába. Egy Luxemburg ellen ez is elég lesz...eaglesmcnabb
Tököli nagyon jó csatár és még jobb volt.
De amikor igazán a csúcson volt, és nemzetközi (klub) meccseken lőtte a gólokat, a válogatottban akkor is csak alibi volt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Tök mindegy ki a csatár. Alibi az összes, de ne felejtsük, hogy Tököli legalább tud rúgni egy egyeneset a labdába. Egy Luxemburg ellen ez is elég lesz...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
úgy érzem, hogy ha Tököli ma triplázik, akkor is szénné lesz oltva... child pleaseHöri
A meccs után én lennék az első, aki megkövetné.
Mit ahogy nem szeretem Vanczákot sem, de el kell ismerni, hogy középen a Juhász-Vanczák páros volt a legjobb az elmúlt években.

Laczkó pedig még mindig nem balhátvéd... 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
úgy érzem, hogy ha Tököli ma triplázik, akkor is szénné lesz oltva... child please

több mint 15 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Középpályára van egy csomó emberünk, csatár posztra szinte senki. Ha ezt nézzük logikus az egycsatáros játék, és manapság már nem is számít túl sokat az alapfelállás szerintem.Schleck
Hajnaltól és Dzsudzsáktól sem áll távol a góllövés...apeszos
Szerintem Dzsudzsák a válogatottban nem rezgeti oly gyakran a hálót... :/tüsi91
Ha már egy csatár sokkal inkább Szabics.
Töki hőtérképhez még egy 3210-es kijelzője is bőven elég. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Középpályára van egy csomó emberünk, csatár posztra szinte senki. Ha ezt nézzük logikus az egycsatáros játék, és manapság már nem is számít túl sokat az alapfelállás szerintem.Schleck
Hajnaltól és Dzsudzsáktól sem áll távol a góllövés...apeszos
Szerintem Dzsudzsák a válogatottban nem rezgeti oly gyakran a hálót... :/tüsi91
Luxemburg ellen csak-csak.....