Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem oszt nem szoroz egyik hiánya sem....Keano
ígyis úgyis szarok vagyunk mi? 😀

|
több mint 15 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 060 — Falcons Fan
nem oszt nem szoroz egyik hiánya sem....


több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Válogatott: Gera és Vadócz nem utazik San Marinóba

dejó... 😕

|
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Megvan Gera új klubja - volt edzője árulta el

http://www.pepsifoci.hu/node/92661Bazzani
Majd ha konkrét lesz és Zoli nyilatkozza le, elhiszem 😊
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Megvan Gera új klubja - volt edzője árulta el

http://www.pepsifoci.hu/node/92661

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Baromság.
Legalább 20 év van az amerikai és a spanyol foci között... mire lenne nagy arc?
több mint 15 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
"a Colorado Rapids-ből egyetlen játékos vehet sem részt a tornán"
😛

az USA tegnap kapott egy laza négyest a spanyoloktól, úgyhogy legalább nem lesz akkora arcuk ezen a tornánJJ
A héten hetedszer vagyok másnapos - tehát vasárnap lehet. 😛

Helyes, USA szopjon ki, hogy az isteni Conor helyett a hanyatló Wondo-t meg a suhancokat viszik. Viccen kívül, Larentowicz az MLS legjobb középpályása előre-hátra felé, és még csak szóba sem került a keretben, ami abszolút szánalmas.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Gold Cup előzetes:

http://denversports.blog.hu/2011/06/05/gold_cup_2011_egyelore_nincs_denveri_resztvevo

A Rapids nyolc meccses veretlenségi sorozata új klubrekord - bár ebből az utolsó hat döntetlen volt, amik úgy születtek, hogy a 0-0-k kivételével mindegyiken mi vezettünk, valamikor többször is. Azért így, folyamatosan legalább 6 hiányzóval egyáltalán nem rossz eredmények. Ha egyszer nem folyna szervezett favágás a bajnok ellen, és közel teljes létszámban lehetnénk, röhögve basznánk meg az összes irigykedő köcsögöt. 😛TheMileHighCity
"a Colorado Rapids-ből egyetlen játékos vehet sem részt a tornán"
😛

az USA tegnap kapott egy laza négyest a spanyoloktól, úgyhogy legalább nem lesz akkora arcuk ezen a tornán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Gold Cup előzetes:

http://denversports.blog.hu/2011/06/05/gold_cup_2011_egyelore_nincs_denveri_resztvevo

A Rapids nyolc meccses veretlenségi sorozata új klubrekord - bár ebből az utolsó hat döntetlen volt, amik úgy születtek, hogy a 0-0-k kivételével mindegyiken mi vezettünk, valamikor többször is. Azért így, folyamatosan legalább 6 hiányzóval egyáltalán nem rossz eredmények. Ha egyszer nem folyna szervezett favágás a bajnok ellen, és közel teljes létszámban lehetnénk, röhögve basznánk meg az összes irigykedő köcsögöt. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Tischler sérült. Ez lehet a vereség, és a szánalmas játékunk legfőbb oka 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
3...2...1...MUNKÁS!!!zinedine5
csak majd rendezzétek az anyagiakat... 😛Divat
A szurkolók agyonverik a könyveivel a Matyit, ha ez miatt nem jut fel a csapat.
Mondjuk kiváncsi lennék, mekkora összegről beszélünk.
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
OFF

A Daily Mail szerint - szóval túl hitelesnek nem vélem, de a gondolattal mindenképp jó eljátszani - Jo(k)e Cole 3 millió fontért a Tottenhambe igazolhat hamarosan.

Azt hiszem, pezsgőt bontanék, ha ez így történne.

ON

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Konkrétan senkit. Csak sok UP meccset nézek, no meg a fiatalokat az NB1-ben és azt veszem észre, hogy van, aki tényleg tehetségesebb, mint pár olyan, akik most a francia tornán vannak kint... JC6
én egyetlen olyan játékost sem tudok mondani az nb1ből, aki ilyen korban van és rendszeresen játszik, mégsincs ott.

kivéve mondjuk Lázárt, aki lemondta, mint Cushing a pro bowlt.

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Konkrétan senkit. Csak sok UP meccset nézek, no meg a fiatalokat az NB1-ben és azt veszem észre, hogy van, aki tényleg tehetségesebb, mint pár olyan, akik most a francia tornán vannak kint...És elhiszem, hogy a pénz és a kapcsolatok diktálnak még mindig.
Ezért lehet felnőtt válogatott egy Lipták vagy Tököli.
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aztarohadt milyen gólokat kaptak aranylábú ifjaink....JC6
Ha a Magyarország - Mexikóra gondolsz, akkor én azt addig néztem, míg az egyik védő belerúgta a másikba a labdát, onnan a csatár elé pattant, és 2-0 😀 Komolyan, tuti benne lesz a Watts-ban 😀tenorx
Jaja.
Kabaré.
Ez az utánpótlásunk...

Komolyan mondom még mindig a pénz beszél a magyar fociban? Számtalan tehetségünk van és ilyenek játszanak....JC6
kiket hiányolsz?

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Aztarohadt milyen gólokat kaptak aranylábú ifjaink....JC6
Ha a Magyarország - Mexikóra gondolsz, akkor én azt addig néztem, míg az egyik védő belerúgta a másikba a labdát, onnan a csatár elé pattant, és 2-0 😀 Komolyan, tuti benne lesz a Watts-ban 😀tenorx
Jaja.
Kabaré.
Ez az utánpótlásunk...

Komolyan mondom még mindig a pénz beszél a magyar fociban? Számtalan tehetségünk van és ilyenek játszanak....
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
csak majd rendezzétek az anyagiakat... 😛Divat
Csak meg lesz oldva.... Ha mégsem, akkor azt kell mondjam ügyesebb volt a Pécs mint a Gyirmót. 😂 😀 El tudom képzelni Gyirmóton hogy rágják a körmüket, mikor fizetik már ki Kiss Lacit... 😀 😀apeszos
Hát már kifizethetnék. 😀Schleck
Azigen 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Aztarohadt milyen gólokat kaptak aranylábú ifjaink....JC6
Ha a Magyarország - Mexikóra gondolsz, akkor én azt addig néztem, míg az egyik védő belerúgta a másikba a labdát, onnan a csatár elé pattant, és 2-0 😀 Komolyan, tuti benne lesz a Watts-ban 😀
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csak majd rendezzétek az anyagiakat... 😛Divat
Csak meg lesz oldva.... Ha mégsem, akkor azt kell mondjam ügyesebb volt a Pécs mint a Gyirmót. 😂 😀 El tudom képzelni Gyirmóton hogy rágják a körmüket, mikor fizetik már ki Kiss Lacit... 😀 😀apeszos
Hát már kifizethetnék. 😀Schleck
Az lesz a röhej, ha az utolsó fordulóban mindketten kikapnak, és a Pécstől nem vonnak le pontot.... 😀
több mint 15 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
3...2...1...MUNKÁS!!!zinedine5
csak majd rendezzétek az anyagiakat... 😛Divat
Csak meg lesz oldva.... Ha mégsem, akkor azt kell mondjam ügyesebb volt a Pécs mint a Gyirmót. 😂 😀 El tudom képzelni Gyirmóton hogy rágják a körmüket, mikor fizetik már ki Kiss Lacit... 😀 😀apeszos
Hát már kifizethetnék. 😀

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Aztarohadt milyen gólokat kaptak aranylábú ifjaink....
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
3...2...1...MUNKÁS!!!zinedine5
csak majd rendezzétek az anyagiakat... 😛Divat
Csak meg lesz oldva.... Ha mégsem, akkor azt kell mondjam ügyesebb volt a Pécs mint a Gyirmót. 😂 😀 El tudom képzelni Gyirmóton hogy rágják a körmüket, mikor fizetik már ki Kiss Lacit... 😀 😀
több mint 15 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
Békéscsaba-orosháza után a hazaiak vezetőedzője :

Pásztor József: – Nyögvenyelős mérkőzésen tartottuk itthon a három pontot. Mindkét csapat feszült volt, mi azért, hogy ne érjen bundavád, az orosháziak pedig a kiesés réme miatt.

😀
több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
3...2...1...MUNKÁS!!!zinedine5
csak majd rendezzétek az anyagiakat... 😛

|