NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
netflixen most találtam rá az American Crime Story-ra
elég jól indul az első évad
Negritis
hibatlan sorozat. Mind a ket evad.
Kenny
travolta meglepően nem idegesít mint színész, csak a karaktere ami pozitív
Negritis
Huu nagyon durván jó az ACS 1.évada!! Talán az egyik legjobb szereplőgárda, amit láttam sorozatban!
A 2. évad az a ,meleg téma, miatt hanyagolom!


The haunting of Hill House - azt hiszem kijelenthető, hogy az utóbbi évek legjobb horror/thriller/dráma sorozata.
Nem is igazán az ijesztgetés miatt - van benne néhány jump scare, de messze nem erre épít, a hangulat, az atmoszféra és a színészi játék elviszi a hátán a sztorit. Igazából egy kőkemény családi dráma ez, bravúros kivitelezésben. A megvalósításra semmi panasz nem lehet, pl. a hatodik rész kb 15-20 perces, egyben felvett snittjei egészen egyedülállóak, az operatőri munka remek, a zene jól passzol.
Az ötödik rész vége volt talán a kedvencem, ennél szomorúbb és fájdalmasabb lezárást nem sokat láttam.
Nyilván nem tökéletes alkotás, egy-két apró hiba azért akad itt-ott, de egy erős kilencest szerintem mindenképpen megérdemel.
warr_b
Jó-jó, de ott a közepénél, az egy snittes jelenet/ rész után kicsit megfáradt a sorozat! A finálé meg teljesen feleslegesen volt ilyen hosszú!
Ma rendelték be a 2. évadát!

------
Érdekes módon a Vikings 5B-t, egybe daráltam és eléggé tetszett! Mondjuk a Flokis részeket átpörgettem, az nekem dögunalom volt! Ubba nagy kedvenc lett, és egyre több a hasonlóság közte és Ragnar közt!

------
Killing Eve s1

Most komolyan ezért kapott Golden Globe díjat Sandra Oh?! --VICC
Hát a ,saját' sorozatában Jodie Comer lejátszotta!

-----
A tavalyi év sztem elég gyenge felhozatal volt, de idén végre visszatér a GOT, Stranger things, American Gods, Black Mirror! 😊
----
Idei újoncok közül pedig bátran ajánlom---)

 www.youtube.com/watch?v=pX8lsPmAo6w&t=5s
steelwolf
Nem tudom, nekem a Vikings kicsit mar unalmas. Aki szamomra az erdekesbol atfordult a kurva irritaloba, az Ivar, es nem azert, mert hogy kocsogol itt a bratyokkal, azzal nincsen problema, csak szerintem a karakter mar egy ideje toporog egy helyben.

Aki meg leginkabb erdekes, az Bjoern, az idiota stilusaban szamomra meg mindig o a legszorakoztatobb, miota Ragnar nincsen. De ez a Haraldos allando luzerkedes mar nagyon unalmas, Flokinak a benazasa megint csak az, nekem legalabbis.

Katheryn Winnick meg szimplan csak olyan cuki meg mindig, hogy ezert lehetetlen ferde szemmel nezni ra. xD

De mondjuk nem lep meg, hogy elkaszaltak a sorozatot, lesz meg egy evad, aztan csoki. Ezt mar nem is nagyon tudjak hova huzni, igazabol az az erzesem, hogy ki lett maxolva, aztan most mar a bena levezetes megy, de egyrol a kettore mar nem haladnak.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jó-jó, de ott a közepénél, az egy snittes jelenet/ rész után kicsit megfáradt a sorozat! A finálé meg teljesen feleslegesen volt ilyen hosszú!
Ma rendelték be a 2. évadát!
steelwolf
Igen, volt benne egy kis törés, az tény.
Óbazzeg, tényleg akarnak második évadot, mineeek? :o :-/
Remélem nem folytatás lesz, hanem vagy előzmény, vagy teljesen különálló dolog...
warr_b
,A Netflix berendelte a The Haunting of Hill House 2. évadját. Ez majd saját hírt fog kapni, hiszen bőven érkezett hozzá infó, a lényeg annyi, hogy évados antológiává válik a sorozat és a 2020-ban érkező folytatás teljesen új sztorit hoz el, új karakterekkel, bár lehetnek visszatérők. (A Netflix annyira elégedett volt a sorozattal, hogy a készítővel, Mike Flanagan-nel készítői szerződést is kötött, így ő újabb sorozatok gründolásával is fog foglalkozni a platformra.)'
-Sorozatjunkie
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jó-jó, de ott a közepénél, az egy snittes jelenet/ rész után kicsit megfáradt a sorozat! A finálé meg teljesen feleslegesen volt ilyen hosszú!
Ma rendelték be a 2. évadát!
steelwolf
Igen, volt benne egy kis törés, az tény.
Óbazzeg, tényleg akarnak második évadot, mineeek? :o :-/
Remélem nem folytatás lesz, hanem vagy előzmény, vagy teljesen különálló dolog...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
netflixen most találtam rá az American Crime Story-ra
elég jól indul az első évad
Negritis
hibatlan sorozat. Mind a ket evad.
Kenny
travolta meglepően nem idegesít mint színész, csak a karaktere ami pozitív
Negritis
Huu nagyon durván jó az ACS 1.évada!! Talán az egyik legjobb szereplőgárda, amit láttam sorozatban!
A 2. évad az a ,meleg téma, miatt hanyagolom!


The haunting of Hill House - azt hiszem kijelenthető, hogy az utóbbi évek legjobb horror/thriller/dráma sorozata.
Nem is igazán az ijesztgetés miatt - van benne néhány jump scare, de messze nem erre épít, a hangulat, az atmoszféra és a színészi játék elviszi a hátán a sztorit. Igazából egy kőkemény családi dráma ez, bravúros kivitelezésben. A megvalósításra semmi panasz nem lehet, pl. a hatodik rész kb 15-20 perces, egyben felvett snittjei egészen egyedülállóak, az operatőri munka remek, a zene jól passzol.
Az ötödik rész vége volt talán a kedvencem, ennél szomorúbb és fájdalmasabb lezárást nem sokat láttam.
Nyilván nem tökéletes alkotás, egy-két apró hiba azért akad itt-ott, de egy erős kilencest szerintem mindenképpen megérdemel.
warr_b
Jó-jó, de ott a közepénél, az egy snittes jelenet/ rész után kicsit megfáradt a sorozat! A finálé meg teljesen feleslegesen volt ilyen hosszú!
Ma rendelték be a 2. évadát!

------
Érdekes módon a Vikings 5B-t, egybe daráltam és eléggé tetszett! Mondjuk a Flokis részeket átpörgettem, az nekem dögunalom volt! Ubba nagy kedvenc lett, és egyre több a hasonlóság közte és Ragnar közt!

------
Killing Eve s1

Most komolyan ezért kapott Golden Globe díjat Sandra Oh?! --VICC
Hát a ,saját' sorozatában Jodie Comer lejátszotta!

-----
A tavalyi év sztem elég gyenge felhozatal volt, de idén végre visszatér a GOT, Stranger things, American Gods, Black Mirror! 😊
----
Idei újoncok közül pedig bátran ajánlom---)

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
 www.marvel.com/articles/tv-shows/a-letter-to-marvel-television-fans-from-jeph-loeb?linkId=63749654
Negritis
hulu megvenné a punisher jogait, csak azok 2 évig a netflixnél vannak. Én még néztem volna Franket pár évadon keresztül. a Luke Cage és a Punisher nagyon berántott, a többi egy fos volt.
Kenny
lehet hogy venné de sztem a Disney viszi a saját streamingjére (ami lehet a hulu lesz)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
 www.marvel.com/articles/tv-shows/a-letter-to-marvel-television-fans-from-jeph-loeb?linkId=63749654
Negritis
hulu megvenné a punisher jogait, csak azok 2 évig a netflixnél vannak. Én még néztem volna Franket pár évadon keresztül. a Luke Cage és a Punisher nagyon berántott, a többi egy fos volt.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
 www.marvel.com/articles/tv-shows/a-letter-to-marvel-television-fans-from-jeph-loeb?linkId=63749654

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
The haunting of Hill House - azt hiszem kijelenthető, hogy az utóbbi évek legjobb horror/thriller/dráma sorozata.
Nem is igazán az ijesztgetés miatt - van benne néhány jump scare, de messze nem erre épít, a hangulat, az atmoszféra és a színészi játék elviszi a hátán a sztorit. Igazából egy kőkemény családi dráma ez, bravúros kivitelezésben. A megvalósításra semmi panasz nem lehet, pl. a hatodik rész kb 15-20 perces, egyben felvett snittjei egészen egyedülállóak, az operatőri munka remek, a zene jól passzol.
Az ötödik rész vége volt talán a kedvencem, ennél szomorúbb és fájdalmasabb lezárást nem sokat láttam.
Nyilván nem tökéletes alkotás, egy-két apró hiba azért akad itt-ott, de egy erős kilencest szerintem mindenképpen megérdemel.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ki mit szól a Gotham 5.évadjához ??
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
netflixen most találtam rá az American Crime Story-ra
elég jól indul az első évad
Negritis
hibatlan sorozat. Mind a ket evad.
Kenny
travolta meglepően nem idegesít mint színész, csak a karaktere ami pozitív

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
netflixen most találtam rá az American Crime Story-ra
elég jól indul az első évad
Negritis
hibatlan sorozat. Mind a ket evad.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
netflixen most találtam rá az American Crime Story-ra
elég jól indul az első évad

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Komolyabb jellegű kérdés következik: épp írok egy Stranger Thingses epizódot az egyik csatornánkra és az a kérdésem, hogy a narrációban tótágas legyen vagy upside down? mindkettővel oké, de nem tudok dönteni.
shawnka
mit jelent hogy írsz egy Stranger Thingses epizódot az egyik csatornádra?

amúgy szerintem egyik sorozatbéli elnevezésnek sincs sok értelme 😀
braxa88
Watchmojo Hungary!
shawnka
Totagas az nagyon classy.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Komolyabb jellegű kérdés következik: épp írok egy Stranger Thingses epizódot az egyik csatornánkra és az a kérdésem, hogy a narrációban tótágas legyen vagy upside down? mindkettővel oké, de nem tudok dönteni.
shawnka
mit jelent hogy írsz egy Stranger Thingses epizódot az egyik csatornádra?

amúgy szerintem egyik sorozatbéli elnevezésnek sincs sok értelme 😀
braxa88
Watchmojo Hungary!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Komolyabb jellegű kérdés következik: épp írok egy Stranger Thingses epizódot az egyik csatornánkra és az a kérdésem, hogy a narrációban tótágas legyen vagy upside down? mindkettővel oké, de nem tudok dönteni.
shawnka
mit jelent hogy írsz egy Stranger Thingses epizódot az egyik csatornádra?

amúgy szerintem egyik sorozatbéli elnevezésnek sincs sok értelme 😀
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Komolyabb jellegű kérdés következik: épp írok egy Stranger Thingses epizódot az egyik csatornánkra és az a kérdésem, hogy a narrációban tótágas legyen vagy upside down? mindkettővel oké, de nem tudok dönteni.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ütős kis crossover.
 twitter.com/ThePlaylist/status/1092217380883845120
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
 edition.cnn.com/2019/01/25/asia/china-marx-anime-intl

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gotham nézi valaki ??
Mi a vélemény róla ?
Most kezdeném nézni.
Rózsa Sándor (betyár)
Én nézem, de nagyon más a véleményem róla, mint az itteni többségnek, szóval hallgatok. 😄
Mikey
Én azért örülnék neki ha kifejtenéd.
Rózsa Sándor (betyár)
Az elején eléggé csaponganak, de alapvetően jól nyúlnak a karakterekhez és sok apró részletre figyelnek. Mondjuk ez max a képregénybu**knak számíthat egy idő után

Ami a lényeg, a főszereplő lányok szépek és van humora is a sorozatnak. Plussz Cameron Monaghan baromi nagy király, all-time alakítást csinál
flzoli
Hat nem tudom, en a harmadik evad vegeig lattam (valamikor tervezem bepotolni), de egyelore ami kitunik, az a szajbakurtul zs kategorias alakitas egy-ket szineszen kivul, mert Cameron Monaghan tenyleg jol tolja a karakteret, de kis tulzassal itt ki is fullad a dolog.

A szereplok legalabb fele engem mar konkretan idegesitett egy ido utan, a kis Bruce allando rinyalasaitol es vergodesetol a falra masztam, de nalam Cobblepot szerencsetlenkedese is sokszor mar idegesito volt, mint ahogy Selinan is csak rohogni tudtam kinomban. De Alfredtol is egyenesen kiver a viz, mar az is idegesit, ahogy megszolal.

Egyszeruen olyan kurva amatornek ereztem az egeszet. A harmadik evad volt az, ami mar olykor elvezheto is volt szamomra, ott volt meg eloszor az az erzesem, hogy vegre elkezdtek belenyulni az oriasi meritesi tarba es nem csak bekopogtattak az ajton es nagyon roviden megsuhintottak a nezot komolyabban veheto jovobeli Batman-ellenfelekkel, hanem azert tenyleg picit melyebbre astak. Ott mar neha meg vartam is, hogy vegre, akkor most mar a karakterfejlodest nem harom muksotol varhatom, hanem talan azert elkezd kerekedni az egesz.

Ilyen szempontbol erdekes lesz a negyedik evad, de fogalmam sincs, mikor jutok el odaig, hogy megnezzem.
Stez
A közepe fele én is megrekedtem valahol, de szerintem simán felívelő pályára állt a sorozat a mélypontot jelentő 2-3. évad után, és a 4. évad már konkrétan baromi jó részeket hozott sorozatban. Ha már a legalján túl vagy, kár pont itt leállni 😊

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gotham nézi valaki ??
Mi a vélemény róla ?
Most kezdeném nézni.
Rózsa Sándor (betyár)
Én nézem, de nagyon más a véleményem róla, mint az itteni többségnek, szóval hallgatok. 😄
Mikey
Én azért örülnék neki ha kifejtenéd.
Rózsa Sándor (betyár)
Az elején eléggé csaponganak, de alapvetően jól nyúlnak a karakterekhez és sok apró részletre figyelnek. Mondjuk ez max a képregénybu**knak számíthat egy idő után

Ami a lényeg, a főszereplő lányok szépek és van humora is a sorozatnak. Plussz Cameron Monaghan baromi nagy király, all-time alakítást csinál
flzoli
Hat nem tudom, en a harmadik evad vegeig lattam (valamikor tervezem bepotolni), de egyelore ami kitunik, az a szajbakurtul zs kategorias alakitas egy-ket szineszen kivul, mert Cameron Monaghan tenyleg jol tolja a karakteret, de kis tulzassal itt ki is fullad a dolog.

A szereplok legalabb fele engem mar konkretan idegesitett egy ido utan, a kis Bruce allando rinyalasaitol es vergodesetol a falra masztam, de nalam Cobblepot szerencsetlenkedese is sokszor mar idegesito volt, mint ahogy Selinan is csak rohogni tudtam kinomban. De Alfredtol is egyenesen kiver a viz, mar az is idegesit, ahogy megszolal.

Egyszeruen olyan kurva amatornek ereztem az egeszet. A harmadik evad volt az, ami mar olykor elvezheto is volt szamomra, ott volt meg eloszor az az erzesem, hogy vegre elkezdtek belenyulni az oriasi meritesi tarba es nem csak bekopogtattak az ajton es nagyon roviden megsuhintottak a nezot komolyabban veheto jovobeli Batman-ellenfelekkel, hanem azert tenyleg picit melyebbre astak. Ott mar neha meg vartam is, hogy vegre, akkor most mar a karakterfejlodest nem harom muksotol varhatom, hanem talan azert elkezd kerekedni az egesz.

Ilyen szempontbol erdekes lesz a negyedik evad, de fogalmam sincs, mikor jutok el odaig, hogy megnezzem.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gotham nézi valaki ??
Mi a vélemény róla ?
Most kezdeném nézni.
Rózsa Sándor (betyár)
Én nézem, de nagyon más a véleményem róla, mint az itteni többségnek, szóval hallgatok. 😄
Mikey
Én azért örülnék neki ha kifejtenéd.
Rózsa Sándor (betyár)
Az elején eléggé csaponganak, de alapvetően jól nyúlnak a karakterekhez és sok apró részletre figyelnek. Mondjuk ez max a képregénybu**knak számíthat egy idő után

Ami a lényeg, a főszereplő lányok szépek és van humora is a sorozatnak. Plussz Cameron Monaghan baromi nagy király, all-time alakítást csinál

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Gotham nézi valaki ??
Mi a vélemény róla ?
Most kezdeném nézni.
Rózsa Sándor (betyár)
Szerintem egész jó, mondjuk én alapból imádom a Batman storykat.
De szerintem egyszer mindenképpen érdemes megnézni


több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gotham nézi valaki ??
Mi a vélemény róla ?
Most kezdeném nézni.
Rózsa Sándor (betyár)
Mindenkinek 8 élete van! Ha nem zavar, akkor nézzed!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gotham nézi valaki ??
Mi a vélemény róla ?
Most kezdeném nézni.
Rózsa Sándor (betyár)
Én nézem, de nagyon más a véleményem róla, mint az itteni többségnek, szóval hallgatok. 😄
Mikey
Én azért örülnék neki ha kifejtenéd.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No, ledaráltuk a The last kingdom harmadik évadát is 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta