Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Aki bírja a politikai hátterű akció/drámát, annak ajánlom a Bodyguardot. 6 részes angol minisorozat Netflixen, baromi jó. Főhös kissé hajaz Rami Malekre a Mr. Robotból, jó értelemben, a sztori pedig izgalmas.

angol minisorozatokból egyébként mostanában több jót is láttam, Patrick Melrose és Very English Scandal is szuperek voltak.

Teljesen más kategóriában a Master of None volt mostanában a kedvenc, kár hogy valószínűleg nem lesz 3. évad.
winston
"Rob Stark" amúgy a főszereplő benne...elsőre nem ismertem fel 😊
bogec7
Azta, ez nekem csak most esett le. Ismerős volt a neve, de lerendeztem magamban azzal, hogy csak azért, mert Madden 😀
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 173
Aki bírja a politikai hátterű akció/drámát, annak ajánlom a Bodyguardot. 6 részes angol minisorozat Netflixen, baromi jó. Főhös kissé hajaz Rami Malekre a Mr. Robotból, jó értelemben, a sztori pedig izgalmas.

angol minisorozatokból egyébként mostanában több jót is láttam, Patrick Melrose és Very English Scandal is szuperek voltak.

Teljesen más kategóriában a Master of None volt mostanában a kedvenc, kár hogy valószínűleg nem lesz 3. évad.
winston
"Rob Stark" amúgy a főszereplő benne...elsőre nem ismertem fel 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Imádom ezt a gyereket🤣🤣
Egyébként tényleg megéri a sorozat józan vélemény alapján is? Mert ahova váltok munkahelyre most, nem kell angol, de szeretném szinten tartani, aztán egy jó sorozat fasza segítség, és többen dicsérték már a Ray D.-t nekem.
kristóf17
Van olyan sorozat, filmek is amik nem a US englisht toljak, mint legtobb. Hanem a szamomra sokkal hasznosabb, es nekem sokkal jobban tetszo UK englisht. Egesz mashogy ejtenek ki mindent. A nyelvtan sem teljesne egyezik. Ha valaki ra akar allni az angliaban beszelt angolra, akkor erdemes ezeket nezni. Mondjuk a Peaky Blinders, ami kivalo sorozat ettol fuggeltenul is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Engem most ez valasztott ki....ritka, hogy sorozatot nezek.

 www.youtube.com/watch?v=rNRw-SgV8Ks
ZoliMP
Ez egy hibátlan sorozat.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 935
Engem most ez valasztott ki....ritka, hogy sorozatot nezek.

 www.youtube.com/watch?v=rNRw-SgV8Ks
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Black Mirror: Bandersnatch

Uhhh, ez nagyon-nagyon oda van rakva!

Az írók szépen rákattantak Philip K. Dickre. 😊

Kötelező annak, aki egy kicsit is bírja a szerzőt. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Aki bírja a politikai hátterű akció/drámát, annak ajánlom a Bodyguardot. 6 részes angol minisorozat Netflixen, baromi jó. Főhös kissé hajaz Rami Malekre a Mr. Robotból, jó értelemben, a sztori pedig izgalmas.

angol minisorozatokból egyébként mostanában több jót is láttam, Patrick Melrose és Very English Scandal is szuperek voltak.

Teljesen más kategóriában a Master of None volt mostanában a kedvenc, kár hogy valószínűleg nem lesz 3. évad.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Imádom ezt a gyereket🤣🤣
Egyébként tényleg megéri a sorozat józan vélemény alapján is? Mert ahova váltok munkahelyre most, nem kell angol, de szeretném szinten tartani, aztán egy jó sorozat fasza segítség, és többen dicsérték már a Ray D.-t nekem.
kristóf17
Nagyon nagy ,és baszottúl egyedi a sorozat maga.Ray meg egyszerűen hatalmas tanár !
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na azért azt el kell mondanom egy liter rum után ,hogy aki nem nézi a Ray Donovant ez egy igazi balfasz ☝☝ Mert kúrvara nem érdekel ha a R.Baggio ujj fent kitílt (de most végleg 😃) akkor is el kell mondanom számtalan sorozat megnézése után (24;Roma;Keményzaruk;Chicago PD;stb...) ez volt az a sorozat ami mindent vitt !!!!
És igen is tartom ,hogy egy hatalmas balfasz az a személy aki nem kezdi el nézni e sorozatot !
Főleg a befejező rész tudatába 😊😊
Na most aki negatív kommentel akar élni annak javaslom a sorozat megtekintését és csak utána a vélleménye kinyiílvánítását e témában 😜😜😜
Mert eskü ez a sorozat a legnagyobb sorozatok egyike !!!!!☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝
Rózsa Sándor (betyár)
Szia. Az 1 liter rum kritérium?
dugo93
Basszus most látom mit írtam ki hulla részegen 🙈😃ja nem ,de egyébként tényleg kurva nagy sorozat mindenkinek csak ajánlani tudom.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Na azért azt el kell mondanom egy liter rum után ,hogy aki nem nézi a Ray Donovant ez egy igazi balfasz ☝☝ Mert kúrvara nem érdekel ha a R.Baggio ujj fent kitílt (de most végleg 😃) akkor is el kell mondanom számtalan sorozat megnézése után (24;Roma;Keményzaruk;Chicago PD;stb...) ez volt az a sorozat ami mindent vitt !!!!
És igen is tartom ,hogy egy hatalmas balfasz az a személy aki nem kezdi el nézni e sorozatot !
Főleg a befejező rész tudatába 😊😊
Na most aki negatív kommentel akar élni annak javaslom a sorozat megtekintését és csak utána a vélleménye kinyiílvánítását e témában 😜😜😜
Mert eskü ez a sorozat a legnagyobb sorozatok egyike !!!!!☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝
Rózsa Sándor (betyár)
Szia. Az 1 liter rum kritérium?

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Imádom ezt a gyereket🤣🤣
Egyébként tényleg megéri a sorozat józan vélemény alapján is? Mert ahova váltok munkahelyre most, nem kell angol, de szeretném szinten tartani, aztán egy jó sorozat fasza segítség, és többen dicsérték már a Ray D.-t nekem.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na azért azt el kell mondanom egy liter rum után ,hogy aki nem nézi a Ray Donovant ez egy igazi balfasz ☝☝ Mert kúrvara nem érdekel ha a R.Baggio ujj fent kitílt (de most végleg 😃) akkor is el kell mondanom számtalan sorozat megnézése után (24;Roma;Keményzaruk;Chicago PD;stb...) ez volt az a sorozat ami mindent vitt !!!!
És igen is tartom ,hogy egy hatalmas balfasz az a személy aki nem kezdi el nézni e sorozatot !
Főleg a befejező rész tudatába 😊😊
Na most aki negatív kommentel akar élni annak javaslom a sorozat megtekintését és csak utána a vélleménye kinyiílvánítását e témában 😜😜😜
Mert eskü ez a sorozat a legnagyobb sorozatok egyike !!!!!☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=qGzhQha8JCA
steelwolf
Utolsó netflixes marvel, meglátjuk.
Toca
Luke Cage,Daredevil és a Punisher volt igazán jó a netflixes marvelek közül, én a Punishert kifejezetten sajnálni fogom.
Kenny
a daredevilt adom
nekem a martial arts miatt bejött az IF

mondjuk a defenders elejénél tartok csak, szóval a jj2, lc2, if2, dd3, punisher még hátra van
a jj érdekteelen volt számomra idegesítő karakterekkel
az lc első évadában meg volt valami törés és kicsit fókuszát vesztette de nem volt rossz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=qGzhQha8JCA
steelwolf
Utolsó netflixes marvel, meglátjuk.
Toca
Luke Cage,Daredevil és a Punisher volt igazán jó a netflixes marvelek közül, én a Punishert kifejezetten sajnálni fogom.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A Waco ne maradjon ki, elég durva 6részes minisorozat.


Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
 www.youtube.com/watch?v=qGzhQha8JCA
steelwolf
Utolsó netflixes marvel, meglátjuk.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 www.youtube.com/watch?v=oMHwRal-AR8

noice
Borbinho
John Wick but it's really fuckin cold 😀
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
apropó, a Ray Donovan most milyen amcsi kocsival (annak pontosabb típusa) nyomja ? tudja vlk esetleg 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=oMHwRal-AR8

noice
Borbinho
Ez kurvajól néz ki! Jó színészek, remek fényképezés! Egy a baj vele, h nem sorozat!
steelwolf
meh, pedig meg meg is beszeltem haverokkal, h tuti film lesz. de nem sikerult eltalalni a csoportot. my bad :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=oMHwRal-AR8

noice
Borbinho
Ez kurvajól néz ki! Jó színészek, remek fényképezés! Egy a baj vele, h nem sorozat!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


noice

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Punisher s2--) Január 18.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Stranger Things s3--) Július 4.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
nah Black Mirror 2. évada letudva
kicsit "pihenek" a 3. előtt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!