Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szia épp ma találtam rá erre az új szorozatra (2018 változat )!
Melyik változatot nézzem meg először ???
Meg ha le tudnád írni a pontos címüket ha kérhetem!
(Film,sorozat mindegyik jöhet szeretem a korszakot és a témát nagyon 😊)

Ha tudnál ebben segíteni akkor nagyon hálás lennék !
Előre is nagyon szépen köszönöm!!
Rózsa Sándor (betyár)
Szevasz Bundi betyar!

Az eredeti filmet erdemes megnezni elsore. Van rendezoi valtozat, az hosszabb. Annak kibovitett valtozata a minisorozat. Asszem negy reszes.

A mostani sorozat ezek idobeni folytatasa. Illetve mashonnan kozelitik meg a temat. Modernebb, annak elonyeivel, hatranyaival.
A cime mindnek ugyanaz. Das Boot (a hajo nemetul. Bar a tengeralattjaro u-boot igazabol). Ha letoltod, megveszed, magyarul, angolul, nemetul, ezt meg nem lattam, hogy lehagytak volna. Magyarul asszem "a tengeralattjaro" a cime.
ulpianus
Na várj kicsit osszezavarodtam 🤔
Most ezt nézem ez durván 230 perc a jatekido
 online-filmek.me/film/6456-a-tengeralattjaro
Melyik a német sorozat amit emlitettél??
(Az új sorozat az megvan 2 rész van meg eddig az tiszta )
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Szia épp ma találtam rá erre az új szorozatra (2018 változat )!
Melyik változatot nézzem meg először ???
Meg ha le tudnád írni a pontos címüket ha kérhetem!
(Film,sorozat mindegyik jöhet szeretem a korszakot és a témát nagyon 😊)

Ha tudnál ebben segíteni akkor nagyon hálás lennék !
Előre is nagyon szépen köszönöm!!
Rózsa Sándor (betyár)
Szevasz Bundi betyar!

Az eredeti filmet erdemes megnezni elsore. Van rendezoi valtozat, az hosszabb. Annak kibovitett valtozata a minisorozat. Asszem negy reszes.

A mostani sorozat ezek idobeni folytatasa. Illetve mashonnan kozelitik meg a temat. Modernebb, annak elonyeivel, hatranyaival.
A cime mindnek ugyanaz. Das Boot (a hajo nemetul. Bar a tengeralattjaro u-boot igazabol). Ha letoltod, megveszed, magyarul, angolul, nemetul, ezt meg nem lattam, hogy lehagytak volna. Magyarul asszem "a tengeralattjaro" a cime.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Attól függ hány éves vagy.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Egyik kedvenc sorozatomat ujrairtak. A Das Boot hires film volt. Azt mar nem mindenki tudja gondolom, hogy volt egy (nemet nyilvan) sorozat is belole, ami szvsz meg jobb. Ezt most feldolgoztak. Eddig ketto reszt lattam. Kiraly. Nyilvan egesz mas a hangulata, mint a megszokott fantasy, krimi, sitcom, szuperhos dompingnek.
ulpianus
Szia épp ma találtam rá erre az új szorozatra (2018 változat )!
Melyik változatot nézzem meg először ???
Meg ha le tudnád írni a pontos címüket ha kérhetem!
(Film,sorozat mindegyik jöhet szeretem a korszakot és a témát nagyon 😊)

Ha tudnál ebben segíteni akkor nagyon hálás lennék !
Előre is nagyon szépen köszönöm!!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Egyik kedvenc sorozatomat ujrairtak. A Das Boot hires film volt. Azt mar nem mindenki tudja gondolom, hogy volt egy (nemet nyilvan) sorozat is belole, ami szvsz meg jobb. Ezt most feldolgoztak. Eddig ketto reszt lattam. Kiraly. Nyilvan egesz mas a hangulata, mint a megszokott fantasy, krimi, sitcom, szuperhos dompingnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
Hatalmas dolg tortent velem 😀
Befejeztem egy sorozat elso evadjat 😀

Utopia -1 evad.
Aki szereti az osszeeskuves elmeleket annak ajanlom...vegulis le van zarva az elso evad, de persze egy kis kapu nyitva maradt. Allitolag a 2. evad is teljes, de van egy nyitott resze annak is sajna.
Angol sorozat, jol fenykepztek es jok a szereplok.
Az elso ket reszben indokolatlanul sok a durvasag....

trailer:


The Utopia Experiments egy rejtélyes képregény, mely mindössze egyetlen füzetből áll. Írója két év elmegyógyintézetben eltöltött év után öngyilkos lett. A képregény öt, egymás számára ismeretlen rajongója megbeszél egy találkozót, hogy megtekinthessék a soha korábban nem látott második füzetet, azonban a találkozást követően életük gyökeresen felfordul. Eközben két bérgyilkos Jessica Hyde-ot keresi, egy titkos szervezet pedig megzsarolja az egészségügyi minisztérium egyik alkalmazottját.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Off:

Van itt valaki aki témában van az HBO Go-val?
steelwolf
Megrendeltem, letöltöttem, használom tévén, ipaden, samsung tableten, telón, fizetem.
Ennyi a téma.
Sobri Jóska
Újraindítottam a routert és elindult! De viszont a kép gyorsabb mint a normál! Arra vmi okos gondolat?
steelwolf
Ezt kifejtenéd? Mint jelent hogy gyorsabb ?
Toca
Mintha 1.25 (1.5) sebességgel néznék vmit!
steelwolf
újraindítás után is? (mármint a böngészőé)
milyen böngészőt használsz?
próbálj egy teljes "history clear"-t és indítsd újra
nem lehet vmi extension ami bekavar? pl vpn

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Off:

Van itt valaki aki témában van az HBO Go-val?
steelwolf
Megrendeltem, letöltöttem, használom tévén, ipaden, samsung tableten, telón, fizetem.
Ennyi a téma.
Sobri Jóska
Újraindítottam a routert és elindult! De viszont a kép gyorsabb mint a normál! Arra vmi okos gondolat?
steelwolf
Ezt kifejtenéd? Mint jelent hogy gyorsabb ?
Toca
Mintha 1.25 (1.5) sebességgel néznék vmit!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Off:

Van itt valaki aki témában van az HBO Go-val?
steelwolf
Megrendeltem, letöltöttem, használom tévén, ipaden, samsung tableten, telón, fizetem.
Ennyi a téma.
Sobri Jóska
Újraindítottam a routert és elindult! De viszont a kép gyorsabb mint a normál! Arra vmi okos gondolat?
steelwolf
Ezt kifejtenéd? Mint jelent hogy gyorsabb ?
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Elvakít a fény (Blinded by the Lights) Lengyel, szóval alapból rendben van, amúgy tiszta MO. a 90-es évek végén...😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 708 — Cowboys fan
Off:

Van itt valaki aki témában van az HBO Go-val?
steelwolf
Megrendeltem, letöltöttem, használom tévén, ipaden, samsung tableten, telón, fizetem.
Ennyi a téma.
Sobri Jóska
Újraindítottam a routert és elindult! De viszont a kép gyorsabb mint a normál! Arra vmi okos gondolat?
steelwolf
Koncentrálj erősen!
Sobri Jóska
Annyira tudok koncentrálni, mint Big Ben a Red Zone-ban!
steelwolf
a red zone, az valami vöröslámpás negyed Piccbörgben?
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Off:

Van itt valaki aki témában van az HBO Go-val?
steelwolf
Megrendeltem, letöltöttem, használom tévén, ipaden, samsung tableten, telón, fizetem.
Ennyi a téma.
Sobri Jóska
Újraindítottam a routert és elindult! De viszont a kép gyorsabb mint a normál! Arra vmi okos gondolat?
steelwolf
Koncentrálj erősen!
Sobri Jóska
Annyira tudok koncentrálni, mint Big Ben a Red Zone-ban!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 348 — #NoStress
Off:

Van itt valaki aki témában van az HBO Go-val?
steelwolf
Megrendeltem, letöltöttem, használom tévén, ipaden, samsung tableten, telón, fizetem.
Ennyi a téma.
Sobri Jóska
Újraindítottam a routert és elindult! De viszont a kép gyorsabb mint a normál! Arra vmi okos gondolat?
steelwolf
Koncentrálj erősen!

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Off:

Van itt valaki aki témában van az HBO Go-val?
steelwolf
Megrendeltem, letöltöttem, használom tévén, ipaden, samsung tableten, telón, fizetem.
Ennyi a téma.
Sobri Jóska
Újraindítottam a routert és elindult! De viszont a kép gyorsabb mint a normál! Arra vmi okos gondolat?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 348 — #NoStress
Off:

Van itt valaki aki témában van az HBO Go-val?
steelwolf
Megrendeltem, letöltöttem, használom tévén, ipaden, samsung tableten, telón, fizetem.
Ennyi a téma.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Off:

Van itt valaki aki témában van az HBO Go-val?
steelwolf
(Miért nem nyit meg semmit sem?)
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Off:

Van itt valaki aki témában van az HBO Go-val?
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Narcos nem szar.
Kenny
Volt valaha valaki, aki ezt állította?
Cowboykarcsi90
Kicsit feltem amikor jottek a hirek a Mexicos evadrol, de boven boven hozzak a szokasos minoseget eddig.

több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 075 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Narcos nem szar.
Kenny
Volt valaha valaki, aki ezt állította?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Narcos nem szar.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ray Donovan nézi valaki ?
Trubi
🙋🏻‍♂️
Mikey
A mostani évadot nézed ?? Hatalmas a 4.részben az öreglány !!!Szerintem eddig ez egy brutál évad !!
Geri12
| Amikor elkezdték mutatni hogy nézi a lóvét, hangosan felröhögtem... 😀 Mickey megérdemli hogy megszívatta Sandy.

Nagy jelenet volt amikor Ray bement baseballütővel a kezében a dílerekhez. 😊
|
Mikey
Ez sorozat nem is tudom 🤔🤔🤔🤔Nincsenek rá szavak egyszerűen ....... TOP az egész ahogy felvan építve az zseniális !!!!!
Baseballütős jelenet "geci" nagy volt ! (Plusz utána mikor elkezdtek azon beszélgetni hogy fa vagy aluminium) Mondom ilyen nincs !!
Mickey mindig megszívja !!!!!
De ami nálam mindent vitt, az a kép mikor a Sandy végén a kocsiban ül és iszik közben meg szól a zene !!!!!!!!!
Petey cimbora ajánlom figyelmedbe ezt a sorozatot ☝☝☝☝☝☝☝☝☝😜
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Ray Donovan nézi valaki ?
Trubi
🙋🏻‍♂️
Mikey
A mostani évadot nézed ?? Hatalmas a 4.részben az öreglány !!!Szerintem eddig ez egy brutál évad !!
Geri12
| Amikor elkezdték mutatni hogy nézi a lóvét, hangosan felröhögtem... 😀 Mickey megérdemli hogy megszívatta Sandy.

Nagy jelenet volt amikor Ray bement baseballütővel a kezében a dílerekhez. 😊
|
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Narcos - Mexico? Csodálom, hogy senki nem írta még ide be..
bogec7
Mi a baj vele papa ?? Nem nézed tán ?? 😃
Geri43
Ha nem nézed akkor potold a hiányosságod 😉 1-2 évad brutál !!!3. Futottak még kategoria......Es ezzel ki is fújt a Kolumbiai szál !!Na de aztán 4.evad ami ugyebár Mexico-ban jatszodik na az megint valami extra !!!😉😉
Egy kis kedvcsinálo!!!
 www.sorozatjunkie.hu/2018/11/18/narcos-mexico-kezdett-az-1-evad/
 youtu.be/VBLcYJ7C4F0
Ja és Mexicooooooo Igen is nagyon fasza benne !!!😃
Geri12
A 3. évad is rohadt jó szvsz. Kicsit hullámzó, de a csúcspontokon még jobban is tetszett, mint az első 2.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Narcos - Mexico? Csodálom, hogy senki nem írta még ide be..
bogec7
Mi a baj vele papa ?? Nem nézed tán ?? 😃
Geri43
Ha nem nézed akkor potold a hiányosságod 😉 1-2 évad brutál !!!3. Futottak még kategoria......Es ezzel ki is fújt a Kolumbiai szál !!Na de aztán 4.evad ami ugyebár Mexico-ban jatszodik na az megint valami extra !!!😉😉
Egy kis kedvcsinálo!!!
 www.sorozatjunkie.hu/2018/11/18/narcos-mexico-kezdett-az-1-evad/
 youtu.be/VBLcYJ7C4F0
Ja és Mexicooooooo Igen is nagyon szép benne !!!😃
Geri43
Jah, nézem persze...mindjárt meg is van a Mexico dara...[pénteken eljutottam az évad feléig, azóta nem volt rá időm] 😊
Csak csodálkoztam, hogy már péntek óta kint van, azt senki nem említette még itt, pedig b*szott jó ez az évad is!
bogec7
Csak azért mert az asszonnyal haladva lassan megy a dara 😀
Toca
Nem kéne mindig rámászni! 😀
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 764 — Слава Україні! Героям слава!
Fasza, mar csak idot kell talalnom, hogy porgessem a narcost. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv